Przerażające gromy dźwiękowe niepokoją mieszkańców Anderson Township!

Kategorie: 

Źródło:

Nie wykluczone, że fenomen dziwnych gromów dźwiękowych znowu powrócił do Stanów Zjednoczonych. Okazuje się bowiem, że zgodnie z przekazami medialnymi mieszkańcy niewielkiego miateczka Anderson Township byli świadkami głośnych eksplozji niewiadomego pochodzenia. Łącznie blisko 21 rodzin słyszało te niezwykłe odgłosy jednakże nikt nie ma pojęcia czym mogą one być.

Tego typu dziwne eksplozje mają tam miejsce regularnie co kilka miesięcy. Ostatnie takie zdarzenie zostało zgłoszone jeszcze w połowie kwietnia br, a tymczasem najnowsze z nich pochodzi jeszcze z 12 Maja. Co ciekawe, obydwie z ostatnich dwóch eksplozji miały miejsce w sobotnie poranki. Nie da się ukryć że taka regularność powinna budzić pewne zastrzeżenia.

Zgodnie z rejestracją tych zdarzeń udostępnioną na Youtubie przez nijakiego hooeetube widzimy, że eksplozji towarzyszył również ogromny rozbłysk światła. Gdyby tylko nie regularność tego typu zjawisk, można by chyba uznać iż mamy tu doczynienia z wybuchem meteorytu lub jakiegoś innego kosmicznego obiektu. Reasumując mieszkańcy Anderson Township regularnie obserwują jakieś źródło światła o tak dużej mocy aby wywołać eksplozję i wstrząsy odczuwalne w całym mieście.

Zgodnie z zeznaniami mieszkańców, eksplozje brzmią jak potężne wybuchy fajerwerków, lub wystrzał z działa. Mając to na uwadze zdarzenie z Anderson Township pasuje do innych opowieści na temat podobnych odgłosów rejestrowanych w Ameryce Północnej już od XIX wieku. Niektórzy nazywają to zjawisko Seneca Guns (Działa Seneca), co pochodzi od zjawiska przeciągłego grzmotu nieznanego pochodzenia słyszalnego od 1850 roku w okolicach Jeziora Seneca i Jeziora Cayuga w stanie Nowy Jork. Zjawisko bywa opisywane jako odgłosy przypominające wystrzały z dział artyleryjskich i dokładnie coś takiego ma miejsce w stanie Ohio.

Przykładowe zjawisko Seneca Guns

Niestety, mimo iż patrząc na wielkość odzewu ze strony mieszkańców trudno jest mieć wątpliwości co do zajścia samego zdarzenia, spontaniczność tego zjawiska uniemożliwia nam zarejestrowanie go i zidentyfikowanie jego pochodzenia. Wszystko co wiemy, to to, że jakaś potężna eksplozja zachodzi tam regularnie od ponad roku. A media oraz służby mundurowe nie mają zielonego pojęcia co to może być!

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika WR

wg niektórych posiadających

wg niektórych posiadających zdolności przepowiadania przyszłości w tym Sławiczka amerykanie będą mieli broń akustyczną ,której będą się bali Chinczycy,którzy mają napaść na Rosję a potem na kraje zachodnie dojść nad ocean i wtedy USA ma zastosować taką bron więc gdzieś trzeba testować ? Może to to ?

Skomentuj