Przerażające przepowiednie Baby Wangi ponownie zwróciły uwagę mediów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rosyjskie media dyskutują o proroctwie słynnej bułgarskiej jasnowidzki Baby Wangi, która poinformowała cały świat, że straszna choroba wkrótce uderzy w całą planetę.

 

Według niektórych źródeł wróżbitka spodziewała się, że do 2088 r. świat zostanie dotknięty „wirusem natychmiastowej starości” - nieznana choroba zabije wielu ludzi, a zwłaszcza pokolenie młodych będzie cierpieć z tego powodu.

 

Baba Wanga przewidziała, że choroba natychmiast zamieni chłopców i dziewczynki w starych mężczyzn i kobiety, a medycyna nie będzie w stanie pokonać tego wirusa. Długo trzeba będzie czekać aż w końcu zostaną opracowane wszystkie skuteczne metody leczenia.

 

Badacze spuścizny wielkiej prorokini przypominają, że wiele z jej proroctw się spełniło. Wśród nich słynne ataki w Stanach Zjednoczonych z 11 września. Eksperci wskazują jednak, że, mówiąc o nieuleczalnej chorobie, Wanga mogłoby mieć na myśli nowy rodzaj broni biologicznej, który zostanie użyty w trzeciej wojnie światowej.

 

W ten sposób wirus „natychmiastowej starości” może zostać sztucznie rozprzestrzeniony na całej Ziemi, a minie bardzo dużo czasu, zanim ludzie opamiętają się i uświadomią sobie, co zrobili.

 

Straszne proroctwa Baby Wangi pojawiają się regularnie w sieci. Na przykład w marcu ubiegłego roku dziennikarze napisali, że w następnym stuleciu jasnowidzka przewidziała wojnę z powodów religijnych, śmierć miast i ucieczkę na Wenus. Jednak autentyczność wielu z tych przepowiedni jest wątpliwa, biorąc pod uwagę, że Bułgarka umarła ponad 20 lat temu i trudno zweryfikować jest ich rzetelność.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Na Wenus? Jak ma ludzkość żyć

Na Wenus? Jak ma ludzkość żyć na planecie gdzie nie można prowadzić wojen bo cały ołów ulega stopieniu jeszcze w kopalni, proch - wybucha jeszcze zanim go wyprodukują, sprężyny powrotne miękną jak ołów a cała broń, szcz. lufa rozgrzana jest do stanu zmiany na inną zanim żołnierz otworzy ogień?! Bez wojny - tego najważniejszego czynnika trzymającego człowieka przy życiu, rozwijającego cywilizację, bez tego najważniejszego napędu postępu technicznego żyć nie potrafimy, bez wojny cofniemy się w rozwoju i wyginiemy jak rude myszy. Podobnie będzie tam z religią - Pisma świętego nikt nie wydrukuje bo papier spłonie już w trakcie produkcji, obrazu świętego artysta nie namaluje bo płótno spłonie jeszcze w tkalni a wojska do boju nikt przed atakiem nie pokropi bo woda w wenusjańskich warunkach - choć droższa od złota  - nie będzie dostępna więc ucieczka na Wenus nie wchodzi w grę...

 

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika b@ron

no ucieczka na wenus napewno

no ucieczka na wenus napewno jest realna...a jak się dzieci bedą zamieniać w starców, to kto niby znajdzie antidotum na tego wirusa? pogodzić się trza wreszcie, że baba wanga niczego nigdy nie przepowiedziała...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika korela

Baba Wanga o niczym

Baba Wanga o niczym poinformowac nie mogla, bo od 1996 roku nie zyje. Przestancie wrzucac tu jakies fake przepowiednie, ktorych w sieci jest masa i nauczcie sie weryfikowac zrodla/to, co tu umieszczacie. W przeciwnym razie portal kompletnie straci swoja wiarygodnosc.

Portret użytkownika hyh

Ostatnia jej przepowiednia to

Ostatnia jej przepowiednia to chyba Kursk zatopienie okretu atomowego w Rosji.

Oczywiscie przypisuja jej jeszcze wczesniej WTC. Ale te bajki z latami wymyslaja dzienikarze.

Baba Wanga nie mowila o datach wydarzen , tylko o tym ,ze takie cos czeka Europe.

Byc moze daty jakies padaly ale nie byly dokladne co do miesiaca a nawet roku.

Konflikt syryjski nie wskazuje poczatku ani zakonczenia data. Wangelia po prostu mowila ,ze taki nastapi...i zakonczy sie wojna...

Skomentuj