Przewidywania błogosławionej Matrony, czyli czego możemy się spodziewać w przyszłości

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Znana wróżbitka Matrona Moskiewska (Matrona Dmitriewna Nikonowa) urodził się w regionie Tuły w 1881 roku. Od urodzenia była ślepa, ale miał dar przewidywania. Ujawniło się to już we wczesnym dzieciństwie, kiedy tysiące ludzi zaczęło ją nawiedzać i pytać o swoją przyszłość. Matka Matrony domyślała się, że ma specjalnie uzdolnione dziecko, ponieważ jak twierdzi, będąc jeszcze w ciąży, miała proroczy sen na ten temat.

 

Matrona zamieszkała w rosyjskiej stolicy w 1925 roku i tam już została do końca swoich dni. Zmarła w 1952, przewidując precyzyjnie swoje odejście trzy dni wcześniej… W swoim rodzinnym mieście i w Moskwie kobieta była bardzo ceniona i szanowana przez zwykłych ludzi, ale nie przez władzę. Wiadomym jest, że święci zazwyczaj są prześladowani.

Po śmierci wizjonerkę z Tuły okrzyknięto świętą. Jej ożywiająca ikona wciąż leczy ludzi i daje im nadzieję na lepsze życie. Święty obraz z cząstką relikwii Matrony przechowywany jest w rosyjskiej miejscowości Serbin.


Rachuby Matrony Moskiewskiej zawsze poświęcone były wyłącznie Słowianom i Rosji. Godne uwagi jest to, że była w stanie przewidzieć wydarzenia najbliższych dziesięcioleci. Zdaniem Matrony, 2016 będzie decydujący dla Słowian, ponieważ w tym czasie „brat obrazi się na brata” i zaczną się mocno kłócić. Święta zapowiedziała również, że wiele osób umrze w tym roku.

W swoich przewidywaniach Matrona wspomina Ukraińców. Powiedziała, że Ukraina wejdzie na ścieżkę wojny i konfliktu, ponosząc ogromne straty. Według świętej, aby zaradzić tej sytuacji, konieczne jest zastąpienie gniewu pokorą i oddanie się w ręce Boga, bo Ojciec Niebieski wszystko może zrozumieć i wybaczyć. Tylko ludzie, którzy szczerze wierzą w niego, zostaną oszczędzeni i uzyskają szczęście.

Jaki będzie koniec świata? Św. Matrona wielokrotnie wyrażała się o końcu świata. Powiedziała, że przyjdzie on do wszystkich mieszkańców planety w tym samym czasie i tłumaczyła, że będzie to „wojna bez wojny". Co miała na myśli? Nie wiadomo, czy chodziło jej interwencję sił nadprzyrodzonych, wojnę nuklearną lub coś jeszcze innego. W roku 2017 współcześni dowiedzą się, co naprawdę oznaczają słowa Apokalipsy. Matrona nie mówiła jednak o końcu świata, pomimo tragicznych przewidywań. Raczej zwracała uwagę na zakończenie starej ery i początek nowego.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

nana wróżbitka Matrona

nana wróżbitka Matrona Moskiewska (Matrona Dmitriewna Nikonowa) urodził się w regionie
 
po tym zdaniu nalezy przestac czytac... mam wrazenie ze jestescie gorsi od fanuf stonogi...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Odważniak

Tallin, drogie dziecko,

Tallin, drogie dziecko, wszyscy wiemy, że się starasz, i nawet czasem coś Ci wychodzi, ale na litość boską, czy mógłbyś przeczytać swą wypocinę, zanim pstrykniesz publikuj? Nie zaniżaj, proszę, poziomu... A doskonal swe umiejętności i nie obrażaj tych, którzy chcieliby być Twoimi fanami, ale nie pozwalasz przez te  błędy, gdzie czytelnik dwa akapity rozkminia, facet, czy baba? Niby baba, bo matrona, ale ślepy matrona? Co pijesz? Masz fajne wstawki, ciekawe tematy, tylko odrobinę poszlifować i głębiej podrążyć, byłoby lepiej, albo choć sobie przeczytać. Bo jak tego nie zrobisz, nigdy nie osiągniesz szczytowania.

Portret użytkownika Homo sapiens

Kościół Rosyjski to

Kościół Rosyjski to katolicyzm, a to oznacza że cuda mogą tam występować bardzo często ! Tak często jak w katolicyzmie rzymsko katolickim.  "W cudowny sposób uzyskał zdrowie 7-letni Włoch, Matteo Pio Colella, syn lekarza pracującego w zespole szpitalnym w Dom Ulgi w Cierpieniu w San Giovanni Rotondo. 20 stycznia 2000 r. przed południem chłopiec dostał w szkole gorączki z dreszczami, opadł z sił, miał silny ból głowy i wymioty. Po południu tego samego dnia trafił do szpitala, w którym pracował jego ojciec. Stan był bardzo poważny: ostre zapalenie opon mózgowych, połączone z przytępieniem percepcji, rozległymi wybroczynami z tendencją do martwicy i wysoką gorączką. Mimo leczenia, stan zdrowia małego pacjenta gwałtownie się pogorszył. Następnej nocy przeniesiono go na oddział reanimacji, by mógł oddychać, gdyż tętno zanikało z powodu uszkodzenia mięśnia sercowego. Rodzice małego Mateusza Piusa (to drugie imię dostał właśnie dla uczczenia założyciela szpitala) oraz inne osoby zaczęli modlić się o jego uzdrowienie za wstawiennictwem Błogosławionego, odmawiano Różaniec. Już nazajutrz rano stan zdrowia chłopca nagle się poprawił, chociaż utrzymywała się jeszcze ciężka niewydolność oddechowa. Poprawa postępowała jednak szybko i 26 lutego dziecko zostało wypisane ze szpitala. W czerwcu zbadali je dokładnie lekarze, potwierdzając fakt cudownego wyzdrowienia. 20 grudnia 2001 r. Kongregacja Spraw Kanonizacyjnych na posiedzeniu w obecności Ojca Świętego zatwierdziła dekret w tej sprawie. Podobnie jak wcześniejsza beatyfikacja, również kanonizacja wywołała wielką radość wśród czcicieli Ojca Pio. Na uroczystość przybyli pielgrzymi z całego świata. Ojciec Pio powiedział kiedyś o sobie: " Po śmierci zrobię więcej hałasu niż za życia".

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ŚZWITT

2.39(=?WOJNA....) ...Cóż w

2.39(=?WOJNA....) ...Cóż w 19-28 r...Jezus Podlasiance tak nawijał: "A jeżeli świat nie pójdzie za mymi w-zKASA NIAMI(łość do bliźniego jak siebieSAmEGO!) straszliwa III-cia wraz z powszechna REvoltą..."
 r.2016: BRAT antyBRATU!!! Znaczy wojna bez wojny....kłotnie,spory,waśnie...A ja z czym do was WŁAŚNIE? Ano...PRZYNOSZĘ wam:WOJNĘ MMM+"M"AX! Dzielę was=świat na 2 grupy:
ludzi DOBRYCH I ZŁYCH...
   Tak tak...zamierzam ODSIAĆ...plewy(chodzi na złych...) od ZIAREN=SKAŁA=DOBRYCHH!
Będziemy ich zabijać?Nie...AU+b"o"WA+ĆĆĆ...
   MitaraBICZ(XIXw!):
    "...będą to ludzie dobrzy...a na naszą=waszą? NIE!nawiśĆĆĆ...odpowiedzą SPOKO...noi będą SŁUCHAĆ TYKO(?SI...KOSI łapki?W górę!!!???)SI!ebieSA>myCHH!!!"
D.N..OO"o": 2.4a9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MMMówInf.wammm???
 

Portret użytkownika ŚZWITT

0.49 21.2.16:  Kolejna

0.49 21.2.16:  Kolejna zapowiedź wyjątkowości r.2016 ....którego suma=9...oznacza oczywiście stan:OMEGA ! Chodzi o SYMBOLIKĘ ...
Używanie symboli znamionuje UMYSŁ bardziej rozgarnięty...stąd WSZYSTKIE przesłania i przekazy ...są nimi niemal w całości naszpikowane !!!
Centurie NOSSSa to najwyższa półka...dla maluczkich są kompletnie NIEZROZUMIAŁE...
A TU co mamy?: "Po nas przyjdzie rasa ludzi,którzy będą młócić pod donicą."
Brzmi to tak...dziwnie,"głupio",że...śmiech na sali! Ale...jeżeli ogarniamy symbolikę i znamy "wszystko"...??? OTO...wyjaśnienie:
 Dobrze,niech wam będzie:MOJE!Brzmi ono tak:
   Czym jest DONICA?Ano...małym skrawkiem ziemi ...PODLEWANYM troskliwie przez człowieka,na którym rośnie jedna czy więcej naszych...UKOCHANYCH roślin !!! I TU mamy rozwiązanie "zagadki": 
   Opisywałem wielokroć zresztą i to w wielu mjsc.ZAPOWIEDZIANY przez NOSSSA:mego ojca duchowego(sic!) "słynny" więc już STYL UPRAWY ZIEMI na "o"poletkach=?"DONICE"!!!
Jedną z ich głównych cech jest kształt koła i INTENSYWNE ...PODLEWANIE roślin (jak w donicach!) w conajmniej 2 celach: dostarczenie wody roślinom i jej "o"CZYSZCZANIE!
"Przypadkiem" na Discawry...leci(TERAZ!) nowa seria: PLAGA...mówiąca o? Narastającym problemie ostatnich...lat(SIC!): pojawianie się coraz częstszych PLAG atakujących ...GIGA plantacje...uprawianych roślin!
 A moja(?JAM 1-WYJ!) "o"-DONICA...co czyni?Ano...MINI P"o"leTbKA+...na których żadna PLAGA siłą rzeczy ...MOZAIKA RÓZNORODNOŚCI...nie może się rozwinąć czyli: pojawić !!!
 Plaga...cwaniaków,pośredników ,kupców...także zresztą !!!KARZDY...będzie uprawiał swą D"o"NICE...(=?ZWycięstw"o"!) wg.uznania i potrzeb...noi młócił SAM SWE ZBORZE...pod D"o"NIC OM...uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuCZYNiŁ-ŁaPIeCie:??? D.N.."o" 1.22...
 

Portret użytkownika Lio82

Według mnie tak artykuł

Według mnie tak artykuł powinien się zacząć, a nie jakby był pisany przez i dla neandertalczyka :
 
Znana Matrona Moskiewska ( Matrona Dimitriewna-Nikonowa) urodzona w Sebinie w 1881 r. Od chwili narodzin była niewidoma, oraz posiadała dar jasnowidzenia. Który obijawł się, u niej, w wczesnym dzieciństwie, którego skutkiem były przybywające tlumy ludności, chcących znać swą przyszłość. Mateczka Matrony przypuszczała, iż jej ukochane dziecko posiada niezwykłom zdolność, od momentu proroczego snu, którego doświadczyła podczas bycia przy nadzieję.
 
Dodatkiem autorze sprawdź najpierw informację, o osobie o ktòrej chcesz pisać.

Portret użytkownika Lio82

Znana Matrona Moskiewska (

Znana Matrona Moskiewska ( Matrona Dimitriewna-Nikonowa) urodzona w Sebinie w 1881 r. Od chwili narodzin była niewidoma, oraz posiadała dar jasnowidzenia. Który obijawł się, u niej, w wczesnym dzieciństwie, którego skutkiem były przybywające tlumy ludności, chcących znać swą przyszłość. Mateczka Matrony przypuszczała, iż jej ukochane dziecko posiada niezwykłą zdolność, od momentu proroczego snu, którego doświadczyła podczas bycia przy nadzieji.
 
Przepraszam za poprzednie błędy wynikające z pisowni i słownika telefonu, na ktòrym pracuję.

Portret użytkownika Lio82

Autorze po pierwsze nie piszę

Autorze po pierwsze nie piszę się ślepa, tylko niewidoma, po drugie nie piszę się dar przewidywania, tylko dar jasnowidzenia, bo przewidywać to ją mogę że zaraz głową będzie mnie boleć. Jesteś dzieckiem? Naucz się pisać zgodnie z Polską ortografią .

Portret użytkownika ALIBAB

Przy każdej okazji gdy

Przy każdej okazji gdy prezentowane są artykuły na temat jasnowidzących przypominam stary kawał z ZSRR.
 
"Spiącego Stalina budzi adiutant, tow Stalin przyszedł jasnowidz.
Stalin pyta a kto jest jasnowidz
to taki człowiek co widzi przyszłość
na to Stalin areztować i rozstrzelać
ale co?
 a Stalin na to jakby widział przyszłość to by nie przyszedł"

Portret użytkownika Cabaj

Wygląda jak dobrze utyty

Wygląda jak dobrze utyty trans...""Matrona nie mówiła jednak o końcu świata, pomimo tragicznych przewidywań. Raczej zwracała uwagę na zakończenie starej ery i początek nowego.""....czyli następna "wrócha"co gówno wiedziała....słonica-z nie wydymaną "kwoką"...coś jak wanga tylko że ona miała konara do tanga.

Portret użytkownika Homo sapiens

Powiedziała, że przyjdzie on

Powiedziała, że przyjdzie on do wszystkich mieszkańców planety w tym samym czasie i tłumaczyła, że będzie to „wojna bez wojny". Co miała na myśli?
 
Czy przypadkiem nie o to chodzi w  zwrocie  „wojna bez wojny" ?  "Gdyby Pan nie skrócił tych dni, nie ocalałoby żadne ciało" Ewangelia 13:20

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika lipka

Tysiącletnie drzewa dlatego

Tysiącletnie drzewa dlatego tak długo żyją bo potomstwo nie zagłusza ich trwania. Życie ludzkie zostało skrócone by ludzie mnożyli się jak króliki bo duża liczba drapieżników musi się czymś karmić. Owady i małe ssaki mnożą się i krótko żyją by zapewnić byt drapieżnikom z coraz wyższej "półki" a żeby gatunek przetrwał musi ich być niezliczona ilość. Człowiek żyje krótko bo musi nas być dużo by przetrwać jako gatunek. Wojna bez wojny? Oczywiście, czas jest skracany maksymalnie by nikt nie pamiętał jak było wcześniej, bo ofiara czując siłę mogłaby zaatakować drapieżnika, który ma do dyspozycji cały arsenał czynienia z człowieka niewolnika. Tylko wiedza jest w stanie zrzucić jarzmo narzucone człowiekowi. 

 

" Codziennie Dostajesz od Życia 1440 Darmowych Minut , Wykorzystaj je , bo Niewykorzystane nie Przechodzą na Następny Dzień "

Portret użytkownika Fred

Po końcu tego świata nastanie

Po końcu tego świata nastanie nowy.Światami nazywamy zarówno tu, jak i w jakiejś przestrzeni
bytowanie istot inteligentnych,których najważniejszą cechą jest samoświadomość.Conajmniej dwie rasy
istot inteligentnych na ziemi już przeminęło "nie dosłużywszy się przemiany".Wyginęły jak napisałeem
tu wcześniej nie całkowicie,gdyż części minionych cywilzacji udało się ukryć i dalej już spokojnie egzystować
w podziemiach planety.Jak była i jest główna przyczyna zaniku tamtych i obecnej rasy.Nadmierna agresja
połączona z wykorzystaniem w całości zasobów naturalnych planety.To powoduje wojny i wyginięcie
cywilizacji.Jak wiadomo z przekazów w tekstach religijnych,Bóg sprawił zagładę występnej ludzkości
ale też i odnowił rodzaj myślących bo stworzona przez Niego niwa nie może pozostać jałowa.
Przed potopem wspołżyły tu ze sobą dwie rasy.Jedna stworzona przez Boga w Edenie i druga od
zbuntowanych aniołów.Była to rasa olbrzymów,rozmnożyła się nadmmiernie i zaczęła w niepohamowany
sposób szerzyć zepsucie i pożerać zasoby ziemi.Skończyło to się potopem i wytępieniem obu ras.
Niedobitki w jakichś ilościach przetrwały,ale nowa ziemia została przeznaczona dla potomków Nowego.
Jak widać i ta rasa uległa skażeniu i jest skazana na nieuchronną zagładę.
Po WWII w dzieciństwie słyszałem przepowiednia o trzeciej wojnie i zagładzie ludzi'
Ale to nie będzie końcem istnienia inteligentnych na tej ziemi.
"Po nas przyjdzie rasa ludzi,którzy będą młócić pod donicą."Taka rasa krasnoludzcza rasa pewnie
mogła by dłużej ezystować,ale też nie bez końca.Jest jeszcze opcja ratunku dla naszej rasy.
Ucieczka Logana,czyli podporządkowanie się dobrowolne,czy przez siłe Oświeconym,a ci stworzą tu
raj jak na tamtym filmie.Zgodnie z wytycznymi tablic z Georgii.kontrola długości życia,urodzin,myśli itd.
Raj Illuminatów czyli ....
polecam Miasto Zakazane na  fredroman.blogspot.com
 

Skomentuj