Przy siedzibie ONZ postawiono złowieszczo wyglądającą rzeźbę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W listopadzie w pobliżu siedziby ONZ w Nowym Jorku wzniesiono pomnik nazwany „strażnikiem międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa”. Jak wyjaśniono w ONZ – posąg to „połączenie jaguara i orła”. Formalnie kreacja została przekazana ONZ przez rząd stanu Oaxaca w Meksyku, ale biblijny podtekst jest tam dość wyraźny. Wielu zauważyło upiorne podobieństwo rzeźby do biblijnego snu Daniela.

„Pierwszy jest jak lew , ale ma orle skrzydła; Patrzyłem, aż jego skrzydła zostały wyrwane, a on został podniesiony z ziemi i stanął na nogach jak człowiek, a ludzkie serce zostało mu dane. (Dn 7:4). W tym śnie były w sumie cztery zwierzęta: lew ze skrzydłami, niedźwiedź z kłami, lampart z czterema skrzydłami i zwierzę z dziesięcioma rogami.

 

4 A kiedy Daniel zaczął mówić, rzekł: Widziałem w moim widzeniu nocnym, a oto cztery wiatry nieba walczyły na wielkim morzu,

 

3 i cztery wielkie bestie wyszły z morza, niepodobne do siebie.

 

4 Pierwszy jest jak lew, ale ma skrzydła orle; Patrzyłem, aż jego skrzydła zostały wyrwane, a on został podniesiony z ziemi i stanął na nogach jak człowiek, a ludzkie serce zostało mu dane.

 

5 I była tam inna bestia, druga, jak niedźwiedź, stała z jednej strony, a trzy kły w jej ustach, między zębami; powiedziano mu: „wstań, jedz dużo mięsa!”

 

6 Wtedy ujrzałem inną bestię podobną do lamparta; na grzbiecie miał cztery skrzydła ptaka, a bestia miała cztery głowy i została mu dana moc.

 

7 Potem ujrzałem w nocnych wizjach, a oto czwarta bestia, straszna, straszna i bardzo silna; ma duże żelazne zęby; pożera i miażdży, a resztki depcze nogami; różnił się od wszystkich poprzednich bestii i miał dziesięć rogów.

 

8 Spojrzałem na te rogi, a oto mały róg wyszedł między nimi, a trzy z poprzednich rogów zostały wyrwane przez korzenie przed nim, a oto w tym rogu były oczy podobne do oczu ludzi i usta, które mówiły arogancko”.

 

Bestie reprezentują wszystkie królestwa, które podbiły Izrael. Lew ze skrzydłami to Babilon. Niedźwiedź to Persja. Lampart z czterema skrzydłami to Grecja, a ostatnim i najbardziej niebezpiecznym z nich jest Rzym. Tak więc ten werset jest odniesieniem do ostatecznego pojednania, w którym Mesjasz powstanie i zniszczy wrogów Izraela, reprezentowanych przez zwierzęta, aby później mógł królować:

 

„13 Widziałem w widzeniu nocnym, oto na obłokach nieba chodził jak Syn Człowieczy, przyszedł do Przedwiecznego i został do Niego przyprowadzony.

 

14 I dano mu władzę, chwałę i królestwo, aby wszystkie narody, plemiona i języki służyły Mu; Jego panowanie jest wiecznym panowaniem, które nie przeminie, a Jego królestwo nie zostanie zniszczone. (Dan. 7:13-14)”

 

Ustawienie posągu przedstawiającego biblijną Persję w siedzibie ONZ może być złowieszczym znakiem, ponieważ mocarstwa światowe niedawno odnowiły współpracę z Iranem, dzisiejszą Persją, w celu wynegocjowania potencjalnego rozwiązania apokaliptycznych ambicji nuklearnych Teheranu. Rzeźba została stworzona przez artystów Jacobo i Marię Angeles.

 

Wielu teoretyków spiskowych od dawna zwraca uwagę na tę bardziej niż dziwną rzeźbę, a do tego, co zostało powiedziane powyżej, można tylko dodać, że bestia z dziesięcioma rogami jest, jak wielu sądzi, nie tyle Rzymem, co maczugą nuklearną, która obejmuje osiem krajów i Koreę Północną. Jeśli nie dzisiaj, to jutro Iran wkradnie się do klubu ze swoim łóżeczkiem i wtedy oczywiście 1 List do Tesaloniczan zostanie zrealizowany: „w łonie matki i nie da się go ominąć”.

 

 Jak wszyscy już zauważyli, bojownicy przeciwko pandemii nazwali rzeźbę „strażnikiem międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa”. Teraz pozostaje tylko powiedzieć o pokoju i bezpieczeństwie z trybuny ONZ, po której wszystko się zacznie, więc śledźmy rozwój wydarzeń.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj