Przyczyna zagłady miasta Mohendżo-Daro nadal owiana jest tajemnicą

Kategorie: 

Źródło: Internet

Około 3500 lat temu z powierzchni ziemi zniknęło miasto Mohendżo-Daro. W języku hindi jego nazwa oznacza "Wzgórze Umarłych". W starożytnym hinduskim eposie Mahabharata, napisano, że przyczyną tej strasznej tragedii był potężny wybuch, który nastąpił po oślepiającym blasku "światła bez dymu". Potężna ilość ciepła doprowadziła do wrzenia otaczającą wodę, a "ryby wyglądały jak spalone". Co zatem mogło się stać w Mohendżo-Daro?

 

Ruiny tego miasta w okolicy rzeki Indus zostały znalezione dopiero w 1922 roku. Odkrycia na miejscu potwierdziły, że rzeczywiście doszło tam do opisanej w religijnym tekście nieznanej nam katastrofy. Wykopaliska pozwoliły odkryć stopione skały, ślady ognia i niezwykle potężnego wybuchu.

 

Właściwie wszystko w promieniu kilometra zostało całkowicie zniszczone. Wszystkie budynki w mieście zostały promieniście zmiecione. Położenie szkieletów wskazywało na to, że przed śmiercią ludzie ci spokojnie spacerowali ulicami miasta. Przypadek Mohendżo-Daro a zwłaszcza ustalona skala zniszczenia starożytnej metropolii bardzo przypomina to, co zobaczyliśmy w Hiroszimie i Nagasaki po wybuchach bomb atomowych.

Do tej pory zostały zaproponowane dwie hipotezy, które miały wyjaśnić przyczyny śmierci miasta. Jedna z nich zakłada, że była to eksplozja jądrowa. Ale naukowcy wykluczają to i to nawet nie ze względu na fakt, że oficjalnie nikt w starożytności takiej broni nie posiadał. Kłopotem w uznaniu takiej teorii jest brak śladu promieniowania znanych nam materiałów rozszczepialnych.

 

Nawet po kilku tysiącach lat nadal powinno się dać wykryć eksplozję jądrową. Według innej pokrewnej hipotezy, wybuch jądrowy miał miejsce na niebie i eksplodował obcy statek kosmiczny, który miał odwiedzić Ziemię w odległej przeszłości naszej planety. Jednak na poparcie tej teorii do tej pory również nie znaleziono żadnego bezpośredniego dowodu.

 

Pewne jest to, że była tam jakaś eksplozja i wywołała dużą temperaturę zdolną do topienia kamieni. Poza tym na miejscu znaleziono tektyty, małe cząstki kwarcu, które powstają na przykład podczas wejścia w atmosferę meteoru czy asteroidy. Obecność tych cząstek według niektórych jest dowodem na to, że nad Mohendżo-Daro mogło dojść do eksplozji podobnej do tej jaka miała miejsce w lutym 2013 roku nad Uralem.

Inna równie intrygująca teoria zakłada splot różnych okoliczności atmosferycznych, które wytworzyły coś, co bywa nazywane "czarną błyskawicą". Jej zwolennicy sugerują, że powietrze pod wpływem promieni kosmicznych i słonecznych podlegają polom elektrycznym aktywnych chemicznie składników atmosfery, zdolnych do tworzenia klastrów aerozoli, które zajmują dużą przestrzeń w atmosferze i mogą powodować efekty luminescencyjne. Struktury te poruszają się pod wpływem pól elektromagnetycznych i mają różne formy i średnice.

 

Teoretycznie może dojść do tego, że odpowiedni dużo takich klastrów pojawiło się nad Mohendżo-Daro powodując blask i jednocześnie toksyczne substancje, które nagle zabiły ludzi. Potem miało niby dojść do eksplozji jednego z nich co wywołało kolejne eksplozje a fala uderzeniowa dotarła do powierzchni Ziemi niszcząc miasto i topiąc wszystko w temperaturze od 10 do 15 tysięcy stopni.

 

Mohendżo-Daro musi być solą w oku współczesnych naukowców, skoro na siłę wymyślają tak dziwne teorie. Ich celem jest raczej nie tylke odkrywanie prawdy, co petryfikowanie zestawu obecnie uznawanego zestawu ustaleń

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika em

Znakomita większość opracowań

Znakomita większość opracowań z Mohendżo Daro mówi o wysokim promieniowaniu w mieście (fakt, że chyba nie w całym, co jest dziwne), a nawet o skażeniu promieniotwórczym całej okolicy (piszą nawet, że w trakcie pierwszych badań na wszelki wypadek zamknięto okolicę wykopalisk). Są też inne dowody na nuklearny wybuch (np. zielone zabarwienie zębów w szkieletach, które ponoć jednoznacznie na napromieniowanie wskazuje). Sama z licznikiem geigera tam nie byłam, więc nie mogę się kłócić, ale dojaśnić musiałam:).

Portret użytkownika pasjonat

Są dowody... że ponoć

Są dowody... że ponoć Smile uwielbiam takie sformuołwania
To zielenienie to nie slady napromieniowania a naturalne zjawisko wypierania fosforu z kosci.
W czasie 2 wojny swiatowej prom Wilhelm Gustloff dostal torpede zginelo na morzu ok 8 tys ludzi, czesci z nich wyplynela w Ustce, pochowano ich masowo na jednej z wydm w tajemnicy przed okupantem. Fosfor z kosci po 10 latach odparowal na powierzchnie dosc plytkich mogil. Sa swiadkowie ktorzy mowili ze w nocy  cale wydmy delikatnie illuminowaly na zielono.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika sceptyyk

Pasjonat, czy ofiary z

Pasjonat, czy ofiary z Wilhelm Gustloff miały zazielenienie zębów? Pytam, bo nie chodzi tu o typowe kosci ale o ZĘBY!!! pasjonat poszukaj w necie czaszek z zielonymi zębami... Zadaj sobie pytanie dlaczego odkrywców zastanowil ten kolor zebów... Doucz się dlaczego badanie zębów w patologii i archeologi jest tak ważne, oraz znajdz przykłady kiedy i na skutek czego to zazielenienie na zębach występuje.                                                                                                                                                                                                                     Oto tłumaczenie fragmentu Mahabharaty z 1888r przez roy-a Chandare                                                              
„Był to jeden jedyny pocisk, 
Naładowany całą mocą wszechświata. 
Żarząca się bielą kolumna z dymu i płomieni, 
Tak jasna jak dziesięć tysięcy słońc, wznosiła się w całej jasności. 

Była to nieznana broń, żelazny klin gromu, 
Olbrzymi posłaniec śmierci, który w popiół zamienił całe plemię Vrishni i Andhakras. 
Zwłoki w taki sposób spłonęły, że nie można ich było rozpoznać. 
Wypadły im włosy i paznokcie. 
Naczynia gliniane popękały bez powodu, a ptaki przebarwiły się na biało. 
Roy Chandara P. „The Mahabharata, Calcutta 1888 rok.                                                                                                                                                                                                                  Jacob Robert Oppenheimer (1904-1967)- nazywany również ojcem bomby atomowej –po pierwszej eksplozji powiedział „jasność dziesięciu tysięcy słońc”, lecz nie były to jego słowa, ale fragment z w/w tekstu Mahabharaty w który tak wczytywał się twórca BA.                                                               ps "W G" nie był promem... 

Portret użytkownika pasjonat

Pomijajac juz aspekty typu

Pomijajac juz aspekty typu czym byl W.G...
mowie o kosciach, zeby to taki sam kosciec (z tego samego budulca) jak kosci. z materialow o WG wyczytalem takie szczegoly jak wlasnie wydma kosci i pochowek.
 
naczynia pekaly bez powodu ? no ponoc grzmotnelo cos ?
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika sio

Jeżeli tam miała miejsce

Jeżeli tam miała miejsce eksplozja w wyniku fuzjii to nie była to na pewno bomba a raczej rdzeń.
Mahabharata opisuje wojnę raczej z punktu widzenia duchowego.
swiatło niszczy  ciemność według niej.
Rdzeń służył innym celom.  Celom komercyjnym jak obecne elektrownie do tworzenia energii elektrycznej. Tamten natomiast do jakiegoś rodzaju komunikacjii.
Poszło w niewłaściwym kierunku, ale i nie było na to już więcej potrzeby.
Świadomość się zmieniła w kirunku przyziemności

Portret użytkownika H.R.

Zgadza się śio. Są tam ślady

Zgadza się śio. Są tam ślady mocno podwyższonego promieniowania. Szczególnie szkielety ludzi zaskoczonych śmiercią na ulicach są mocno napromieniowane. A teraz trochę fantazji. W świątyni w Efezie znajdował się słynny, święty kamień. Zresztą nie jedyny, znajdujący się w starożytności w takich "boskich" przybytkach. Istnieje dokładniejszy opis akurat tego kamienia z Efezu, zwanego "mówiącym kamieniem", bądź, zależnie od przekładu - "szemrzączym kamieniem". Kamień ten miał zresztą i inne walory. Pochodził od "bogów" i wydzielał ciepło. Co ciekawe, zachował się wizerunek świątyni ze sterczącym z jej dziedzińca podłużnym, sporych rozmiarów, obiektem, który wygląda jak zaoblony ku górze podłużny obiekt o kolistym przekroju. Czym to było i gdzie się podziało, nie wiadomo, ale ... . Załóżmy, że była to "zgubiona" przez "bogów" głowica atomowa, lub jakiegoś pokrewnego typu broń masowego rażenia. Załóżmy, że takich "relikwi" było conajmniej kilka i chętnie czczono je w świątyniach, jako "boskie", a jedna z nich trafiła niegdyś do Mohendżo Daro. Dalej nie trudno się domyśleć. Albo "szemrzący, boski kamień" zaczął zbyt mocno "szemrać" z powodu np. klimatu i niewłaściwego mikroklimatu składowania i wydzielać coraz więcej ciepła, albo absolutni, jak zawsze, znawcy wszystkiego, czyli kapłani, zaczęli to to zbyc mocno "adorować", albo polerować, no i stało sie to, co musiało się stać z tak groźnym, acz, niewłaściwie składowanym obiektem. Jak "bóg" dał wypierd, to nawet nie zdążyli się zdziwić. Podoba się wam trochę fantazji? Dodam, że w zasadzie, to co opisałem, w niczym nie różni się od tzw. "naukowych teorii" archeologów, no może z małym wyjątkiem. Moja opowieść jest bardziej spójna logicznie i poparta poszlakami, które są z kolei udokumentowanymi dowodami. Ale wygodniej jest twierdzić, że w Mohendżo nie ma śladów promieniowania i że przed kilku tysiącami lat nie było broni atomowej, choć jest sporo dowodów na to, że nawet została użyta.

Portret użytkownika X

trochę faktów, a nie

trochę faktów, a nie fantazji:
1. pod Jerozolimą są bardzo rozlegle tunele, do których wejścia sa obecnie niedostępne. W jednym z nich znaleziono wielką olowianą misę uwieszoną u sufitu, a w niej wykonany z czystego uranu mechanizm. Gdy misę podciągano łancuchem, to mechanizm sie chował w niej (i nie promieniował). Gdy nie podciągnięto, to kazdy, kto tam był ulegał śmiertelnej dawce.
2. w starych kronikach wspomina się "oczy śmierci" - była to rzeźba bogini z oczami o podobnej mechanice. Gdy spojrzala na delikwenta, to ...exitum.  Używano tego do 'sądzenia' wybranych więźniów. Winni oczywiście umierali, a niewinni (zdaniem sądu) mogli okradać naiwnych dalej Smile
 
3. są w Indiach miejsca, gdzie tło ziemi promieniuje 10 tyś razy bardziej niż powinno. Co ciekawe ludzie tam mieszkają i nie notuje się drastycznie większej liczby mutacji.
 

Portret użytkownika stavros

 Ziemia musiala byc naprawde

 Ziemia musiala byc naprawde wyjatkowa skoro istnieja dowody na wojny z udzialem broni masowego razenia. Teraz to juz tylko zdegradowane wraczysko chylace sie ku upadkowi dzieki zeschizowanym zwierzetom rzadnym wladzy. Im szybciej upadnie tym lepiej. Zaoszczedzi to cierpien przyszlym pokoleniom Wink

Portret użytkownika H.R.

Ziemia jest od dawna

Ziemia jest od dawna opanowana przez "obcych", czyli przez NAS. Jak się okazało, spory kawał ludzkiego DNA na pewno nie pochodzi z planety Ziemia. Zanim dobrano sie do DNA, na początku lat 30-tych ub. wieku, niejaki Hubertus Strughold przeprowadził na grupie ochotników doświadczenie mające pokazać działanie zegara biologicznego zakodowanego u człowieka, oraz jego wskazanie. Mówiąc prościej, chodziło mu o uzyskanie dokładnego pomiaru bezwzglednego, dobowego czasu aktywności człowieka. Doświadczenie udało się i wykazało, że zegar dobowej aktywności człowieka jest zaprogramowany na czas dłuższy niż wynosi doba ziemska.  H. Strughold napisał w oparciu o wyniki tego eksperymentu pracę, w której stwierdził, że człowiek nie pochodzi z planety o nazwie Ziemia. Pochodzi z jakiejś innej we wszechświecie. Chyba, jako pierwszy ogłosił, że człowiek nie pochodzi z Ziemi. To twierdzenie poparły późniejsze badania DNA człowieka. Dla niedowiarków dodam, że H. Strughold nie był byle kim. W czasach III Rzeszy pełnił funkcję Naczelnego Lekarza Luftwaffe i Szefa Służby Medycznej Luftwaffe. Po wojnie pełnił dokładnie te same dwie funkcje w US AIR FORCES, a następnie został przejęty przez NASA do pełnienia tych samych funkcji. Amerykański program szkolenia pilotów kosmicznych jest właśnie jego dziełem. Do dziś jest nazywany w USA "ojcem medycyny kosmicznej". Dodam jeszcze ciekawostkę. To właśnie Strughold, na podstawie doświadczeń prowadzonych wg. jego metodyki przez SS w Dachau, udowodnił, że najlepsze predyspozycje do pracy pilota ma biała, czyli aryjska rasa. To on udowodnił, że najlepszymi i najbardziej niezawodnymi pilotami są czyści rasowo Ariowie. Ktoś może myśli, że to mój przejaw rasizmu? Jeżeli tak, to proszę wymienić choć jednego pilota amerykańskiego statku kosmicznego, który nie był białym. Chodzi mi o pilota, a nie członka załogi. Doda też znaną z filmu historię pierwszego, czarnego nurka w US NAVY. Tam wcale nie chodziło o rasizm i dyskryminację czarnych. W tym zakazie dla czarnych chodziło o wrodzone, rasowe predyspozycje i  bezpieczeństwo wykonywanych zadań, ponieważ w grę wchodziły duże różnice ciśnień, oraz ciężka przaca w warunkach bardzo znacznie odbiegających od ciśnienia atmosferycznego. To właśnie wyniki badań Strugholda. W filmie widać to było podczas egzaminu, gdy wszyscy, biali nurkowie dawno zakończyli zadanie, a czarny mozolił się z tym jeszcze przez kilka godzin, a było to tylko w rzece. Tak więc chyba dość obrazowo wyjaśniłem, że Ziemia jest od dawna okupowana przez "obcych", czyli ... przez NAS. (i tu kłania się ujawniana od pewnego czasu prawdziwa historia Ariów, ich pozaziemskiego pochodzenia, ich mocarstwa i ich dawno zapomnianej i zniszczonej przez Semitów wiedzy)

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

pokaz mi szkielet z

pokaz mi szkielet z epicentrum wybuchu jadrowego Wink
czlowieka na miejscu bez zbytnich uszkodzen moze zabic, skok cisnienia, przeciazenie hamujace
Nic innego nie przychodzi mi do glowy, co pozwala na pozostaniu w uchwycie dloni.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Dokładnie tak jak piszesz. Co

Dokładnie tak jak piszesz. Co więcej jeżeli ktoś nie ogarnia świata nauki oraz nie ma 100% dowodów to dorabia sobie takie dziwne śmieszne historyjki jak ta o bombach jądrowych, 50 krotnie większym promieniowaniu (oooo co powiedzą na niemal 80-krotnie podwyższone prmieniowanie w Olko itp..) jakiś odbitkach, szklanych ścianach, szok jak łatwo wierni są ludzie nie posiadający wiedzy. A wiedza na ten temat jest taka przyziemna, że może się zmuszę na weekend i wytłumaczem biednym owieczkom co się stało między innymi Mohendżo-Daro.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Ok co do promieniowania,

Ok co do promieniowania, jeżeli wybuchła by jakaś atomówka powodując skażenie terenu to po okresie 3500 promieniowanie to nie różniło by się od promieniowania tła czyli tyle ile wynosi norma dla danego terenu, a jako ze teren na którym lezy miasto należy do części sedymentacyjnej Indusu to norma jest wyższa nawet kilku krotnie niż np srednia dla Polski.
Radioaktywne szkielety i to 50 krotnie hehehe ale się uśmiałem dobre, nie powielaj takich bredni, jak już to mozna przeprowadzić analizę chemiczną takiego szkieletu i ustalić wartości pierwiastków zwązków itp... i to może nam mówić o wielkości promienowania. 
W polsce pogórze Sudecie zwłaszcza akolice wałbrzycha świdnicy Bielawa mają średnią o 6 razy wyższą niż średnia dla Polski, (nie chce mi się szukać nazwy może tobie się zechce) wioska .... ma ponad 30 krotnie wyższe promieniowanie od średniej.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Ja nic nie pisałem o skałach!

Ja nic nie pisałem o skałach! Napisałem wyraźnie by nie powielac bredni że szkiety są 50 krotnie czy ch.. wie ile napromieniowane, nie było i nie ma tam takiego szkieletu. To czyste kłamstwo które ktoś powielił 10-100-1000 razy i teraz bezwiednie tacy jak ty którzy na wiarę biorą wszystko dalej to kłamstwo rozsiewają.
O skałach kiedyś.......

Portret użytkownika b@ron

Juszka1980OGL...ja

Juszka1980OGL...ja pierdziele, zmień program, bo to nudne..."ty nie pisałeś o skałach" ...ale my dyskutujemy o tym co jest w artykule i tam jak byk pisze właśnie o skałach ...kilka osób przedstawiło dodatkowo źródła doniesień o napromieniowanych szkieletach w tym miejscu...więc odpuść teorię że wszyscy kłamią ...bo ty mówisz prawdę...ale jeśli owo napromieniowanie szkieletów jest fikcją...to ponawiam pytanie, jak wytłumaczysz stopione skały ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Baron ja pierdziele kłamcy

Baron ja pierdziele kłamcy tylko kłamią a tacy jak ty powielają te kłamstwa, przecież wyraźnie ci napisałem dlaczego powielane między innymi przez ciebie kłamstwo jest totalną brednią.
Rozmowa tyczy się szkieletów. Skoro zarzucasz mi ze mylę się i nie mam racji nazywać was ("powielających takie brednie") kłamcami to czym się kierujesz wikipedią? Poczytaj o promieniowaniu i wtedy powiedz kto ma rację. 
Nie ja nie jestem ekspertem od promieniowania ale potrafię analizować i logicznie myśleć i nie brać wszystkiego na wiarę. 
To ty napisałeś że niektóre szkielety promieniują ponad 50 razy mocniej niż te "naturalne" skąd ta informacja masz jakiś dowód? Nie zbyaj mnie gadaniem o skałach bo już napisałem że na week napiszę o tym więcej, obroń swoją teorię. 
".kilka osób przedstawiło dodatkowo źródła doniesień o napromieniowanych szkieletach w tym miejscu" źródła? badania? gdzie to masz? ja nie widziałem ich. I zanim coś więcej napiszesz na temat Gorbowskiego to sprawdź kto to jest.

Portret użytkownika b@ron

Juszka1980OGL...źródła,

Juszka1980OGL...źródła, źródła i tak w kółko...podałem linka wcześniej a jak ci mało to wygogłuj sobie właściwe, bo wszystko co ci się wskazuje jest niewłaściwe i ty i tak wiesz lepiej...napisz ten art i wtedy podyskutujemy.
ps. tylko unikaj wpadek jak w wcześniejszym arcie. bo jak mi napiszesz że naukowcy na podstawie zdjęć stwierdzili że szkielety nie są napromieniowane, to się załamię Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

A ty wierzysz w

A ty wierzysz w napromieniowane szkielety bo tak napisał facet piszący książki fantasy to tak jakby King napisał i ty uwierzł iż samolot w Smoleńsku zestrzeliły duchy hitlera i stalina. Żałosny jesteś w tematyce rozmów nauk ścisłych i kładziesz się przy każdej mniejszej lub więkzej potyczce.
Dalej nie rozumiesz że na podstawie badań i zdjęć da się ocenić zróżnicowanie czasowe powstania kraterów między innymi na Marsie choć podobnie postępuje się z datowaniem tych z Księżyca. Dla kogoś kto jest inteligentny jest to zrozumiałe jak 2+2=4 ale dla.....  Załamać można się kiedy nie jesteś merytoryczny, pamiętasz nie raz nie dwa zarzucałem ci że nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania i zawsze wywracasz kota ogonem pod swoje dyktando, w każdej rozmowie gdzie nie umiesz odpwiedzieć, ale dlaczego? Bo masz strasznie ograniczoną wiedzę tylko dlatego.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Jest to tzw "blad

Jest to tzw "blad ekonomiczny" w rozumowaniu, i nauka zwana ekonomia zajmuje sie wyjasnianiem takich paradoksow.
 
Innymi slowy ...na meczu jedna osoba wstala by lepiej widziec gola, reszta to zauwazyla i takze wstala... i teoretycznie wszyscy widza lepiej z pominieciem faktu ze dalej sobie zaslaniaja tak samo jakgdyby siedzieli. mamy sytuacje wyjsciowa. Tak samo jest z łukiem strzala pokonala odcinek na ktorym jest nieskonczenie wiele punktow  - wiec nie doleci strzala nigdy = nigdy nie wytraci energii.
 
Juszka ? a na suwaku logarytmicznym ile to jest
2+2
a ile to jest
2 x 2 ?
 
jak poznacie odpowiedz na te pytania to zrozumiecie co to jest tak naprawde paradoks.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Suwakiem bawiłem się tylko na

Suwakiem bawiłem się tylko na studiach masakra, wiem ze dodawanie to było dzielenie z dodawanie  i mnożeniem. Jakoś nie miałem okazji więcej zapamiętać.
A co do paradoksu strzały i tarczy to tylko teoretycznie dzielenie daje nieskończoność, w praktyce ostatnia wielkością która nie da się podzielić to wielkość Plancka.

Portret użytkownika Angelus Maximus

Dokładnie tak, ale nie jest

Dokładnie tak, ale nie jest to podane do publicznej wiadomosci, aczkolwiek w sferach naukowych jest to wiadome. Publikacja tego faktu wyindukowałaby w ludzkich masach pytanie "kto to zrobił...?"
 Żadna odpowiedź nie jest bezpieczna dla istniejacego status qvo

Portret użytkownika baca

wiadomo kto to zrobił -

wiadomo kto to zrobił - koczownicy
bo dzis robią to samo - przecież marionetkowe i rude rządy zachodu nie bez przyczyny wykonują arcyniekorzystne dla wlasnych krajow polecenia koczowników, homopropaganda, debilne szkolnictwo, zdegenerowne normy i ohydna pseudo sztuka, imigranci, religia holokaustu itp - robią to bo ciągle są szantażowane identycznym zagrożeniem, bo koczownia już dawno w każdej europejskiej stolicy umiescila ładunki jądrowe po to, aby je "terroryzmem" szantażować...
gdyby Bush nie wysadził WTC odpalono by ładunki na obu wieżach i zamiast 6 tysięcy zginęłoby 6 milionów - tak to działa...
jednakże broń jądrowa ma wady - po pierwsze jak to wynika z Mochendżo Daro, Hiroshimy itp, ona działa tylko na obszarze paru kilometrów kwadratowych a więc aby ją zneutralizowac nalezy zwyczajnie rozproszyć ludnośc w małych osadach zamiast ją koncentrowac... wtedy stanie się ona nieopłacalna...
po drugie skoro "i tak wszyscy mamy umrzeć" według żydomasonerii, no to o wiele mądrzej jest "zabrać ze sobą masońskiego nowotwora" i co mądrzejsi stratedzy doskonale wiedza że najlepsza obroną jest atak - Rosja, Chiny lub inne duże kraje po rozproszeniu ludności spokojnie wytrzymają jądrowe ataki - jedynym wyjątkiem jest te hebrajskie getto - ten bandycki nowotwór rosnący w Palestynie - on nie wytrzyma nawet trzech śmiesznych bombek - i dlatego koczownia panikuje a ich rozpaczliwa desperacja jest widoczna nawet dla niewtajemniczonych - aż tak jest histeryczna - ich jedyna nadzieja czyli doktryna wojenna to są ataki wyprzedzające - natomiast oni jako jedyni ataku wyprzedzającego nie sa w stanie wytrzymac... tak więc dostana go kiedyś poniewaz to nieuniknione...
ponadto nawet jesli zastosują atak wyprzedzający na duże i silne kraje - nie wytrzymają odwetu - na mafijną koczowniczą "opcję samsona" Rosjanie opracowali odpowiedź czyli "opcję Martwej Ręki" - automatyczny kontratak, tak wiec poza pustą gadką nie ma sie co koczownikami przejmować - pokrzyczą jeszcze, nieco się poplują, potem pewnego pięknego dnia... wreszcie humanitarnie odparują no i wówczas będzie spokój... to tylko kwestia czasu i święty boże im już za cholerę nie pomoże... jehowa już dawno im zdechła... został im tylko nic nie warty szantażyk - nic nie warty bo Rosja wzięła z poparciem mieszkańców bez wystzału cały Krym i...?
i koczownicy ze swoją śmieszną "opcją samsona" mogą jej naskoczyć Smile
nie ma rosyjskiego WTC - tylko jest histeryczny wrzask paranoików... a to tylko pusty bełkot, bo już nikt się nim w Rosji nie przejmuje...
a po wydarzeniach na Ukrainie widac jak na dłoni że o wiele skuteczniejsze dla obywateli jest udostępnienie im zwykłej broni... bez wartosci sa wówczas szantaże, propaganda, pseudo bronie psychotroniczne i tym podobny koczowniczy bełkot - kałasznikow i katiusza plus małe co nieco na koczownicze samoloty - i to wszystko co potrzeba aby koczowników wygonić.... poza tym Ruscy jako jedyni mają broń która wykańcza cała elektronikę i najpawdopodobniej nawet ani jedna rakieta nigdy nad Rosję nie doleci bo jest nafazerowana komputerami... a tylko Ruskich bron działa bez komputeryzacji...

Portret użytkownika Isabella

Baca poniewaz ciagle

Baca poniewaz ciagle chrzanisz wiec zacytuje Ci duchownego katolickiego z VIII w.n.e.
Polscy krolowie pochodza od krolow Asyryjskich i ich ZYDOWSKICH MATEK !
Pawel Szydlowski robi swietne filmy na youtube w jednym z nich przedstawia pochodzenie Polakow
od SEMITOW - ZYDOW!
Ludzie z Atlantydy mieszali sie z roznymi narodami ale jak widac wsrod nich nie bylo lub bylo za malo kobiet wiec laczyli sie z innymi narodami.
Teraz wspomnij Mieszka ktory tez kazal swoim zolnierzom mieszac sie z miejscowymi kobitakami.
W Biblii jest zapis ,ze Bog( Jezus ) wroci i bedzie mieszkal miedzy nimi swoim ludem ,resztami ludu Assuru.
 

Portret użytkownika baca

znowu zapodajesz isabela

znowu zapodajesz isabela skrót depesz z psychiatryka Smile
kompletnie nie wiem o czym bredzisz - Szydłowski doszukał się map królestwa Lechickiego z okresu sprzed 3 tysięcy lat przed Jezusem, mojżeszem i resztą tej biblijnej bandy - czyli kiedy nie było jeszcze "żydowskich matek" a poza tym nazwa Polacy wg niego oznacza lud północy, ponieważ nazwa "Pole" oznacza biegun i to ma sens, bo Słowianie a zwłaszcza ich protoplasci Lechici jeśli już się tu pojawili to nadeszli kto wie czy nie z bieguna czyli środka Ziemi właśnie, (gdzie jak wiadomo żyją Aryjczycy/Nordycy żeby ucywilizować te hebrajskie dzikie bydło...
jak już interesujesz się królami Polski to poszukaj (nawet u Szydłowskiego) informacji o Kraku, Lechu, Wandzie i dziesięciu innych wladcach naszego imperium sprzed Mieszka "pierwszego" który był pierwszym tak to prawda, ale tylko... katolikiem - poprzednicy nie mieli z tą hebrajską patologią niczego wspólnego Smile
no i dlatego tego nie ma w biblii... i dlatego baca niedługo napisze artykuła o skradzionej historii Polski Smile

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Ojoj jaki bełkot coś ożydach

Ojoj jaki bełkot coś ożydach coś o bombach coś o ruskich i ich "fantastycznej" broni masakra nic się nie klei nic nie ma sensu ot tak by wyżalić się. 
Baca za bardzo wychwalasz żydów i ich wszedobylności przez co twoje posty to populizm dorównujący temu który uprawia donaldo.

Portret użytkownika pasjonat

"poza tym Ruscy jako jedyni

"poza tym Ruscy jako jedyni mają broń która wykańcza cała elektronikę i najpawdopodobniej nawet ani jedna rakieta nigdy nad Rosję nie doleci bo jest nafazerowana komputerami..."
 
Mowisz o starym ruskim samolocie ktory oblecial fregate rakietowa usa i pozorowal 4-krotnie atak ?
Jesli tak, to powiem ze podsłupska tarcza rakietowa bedzie posiadac replike radaru (wraz z calym kioskiem ow okretu) jaki montowany jest na okretach, ma on moc 20 MW i jest w stanie uszkodzic i rakiete i elektronike mysliwca pojedyncza wiazka.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

najwiekszym przykładem tego

najwiekszym przykładem tego że koczownicy wygrywaja jesteś ty sam baca ze swoja zaprogramowaną nienawiścią ,zasilasz tym tych na których tak plujesz ,dajesz im enenrgie do programowania innych i ciebie ,i jężeli myslisz że rosja będzie broniła zaprogramowanych ludzi to się mylisz ,poczekaja aż sami się wykończą , aż naucza sie myslec właściwie ,wówczas zacznie się to co ma być , artykuły o potopie ,apokalipisie ,użyciu broni jądrowej ,maja tylko pokazać że to wszystko juz było ale nic nas nie nauczyło ,przecież oni nie niszczyli dobrych ,pieknych ludzi tylko zawsze tych którzy stawiali się ponad innymi ,których ego i nienawiśc była wieksza od wiary że coś jest ponad nimi ,szkoda że ludzie widza co się dzieje dookoła i dalej zasilają ten system zamiast go niszczyc ,moze dlatego w syrii będa zmuszeni uzyc tego co zapowiadali aby tacy jak ty i inni zobaczyli ze nie są wybrańcami ale bateriami tego systemu i razem z nim będa zabierani ,mam nadzieję że do tego nie dojdzie i wystarczy zima aby zmienić myslenie ludzi bo jeżeli zrobią to samo co w mieście opisywanym w artykule to ilu z was usiedzi w domu przez 2 tygodnie bez prądu ,gazu ,ilu będzie kozaczyć mówiąc że zatrucie atmosfery to bzdura ,mozę właśnie taka nauczka odseparuje baterie od uwolnionych ,ale czy wtedy znów wiekszośc z was nie zacznie klnąć na Stwórce za to ze dopóścił do takiejgo tragicznego wydarzenia? bo przecież siebie nie obwinimy ,gdy zrozumiemy że każdy nasz komentarz ,uczynek ,mysl ,tworzy nasz swiat to wreszcie z etapu pobudki i strachu  przejdziemy do nauki nowego .ciekawe kiedy to zrozumiesz baco ?. a co do wybuchu w tym miescie to była to katastrofa ,była tam elektrownia obcych która eksplodowała , i zanim ktoś napiszę że to bzdura niech zastanowi się nad kilkoma pytaniami ,dlaczego obcy siedza na ziemi kilkatysiecy lat  i nas kontorlują ? a skoro nas kontroluja to kontrolują też wszytkie nasze rzekome wynalazki z enenrgią jądrowa i bronia jądrową? ,więc czy dali nam to kiedy nadszedł czas? ,i dlaczego taki szybki postep mamy ostatnio?...........
odpowiem , ponieważ w ostatnim stuleciu wiele obych ras dobrych przylatywało na ziemie ,dlatego ten postep tak ruszyl bo ma on służyc tylko obronie tych co tu siedza od tysiecy lat a nie naszemu rozwojowi ,dlatego programują nasze umysły aby zasilały niskie wibrację przez  nienawiść ,zawiśc ,zazdrośc itd daja nam urządzenia i zabawki o które się zabijamy ,wszystko po to aby oni mogli korzystac z enenrgi i wykorzystywać ją przeciwko innym rasom ,niestety  my dalej myslimy że to wszystko co tworzymy to nasza zasługa ignorując  taki dowód jak ta katastrofa powyżej ,a skąd się bierze taka ignorancja ? a właśnie z programu w głowie który każe wierzyć w to co dotykasz i co masz w portfelu a nie w to co było i to co nie mieści sie w ramach tego sysytemu .daltego gdy znów obwinisz kogokolwiek baco za ten sysytem zacznij od siebie bo nie różnisz się niczym od "koczowników "których wyzywasz ,jestes tak samo odpowiedzialny za palestyne ,głod w afryce i wszyskie nieszczęscia na swiecie jak każdy z nas z tą róznicą że  teraz kiedy już wiemy jak mozna to zmienic i co powoduje te nieszcześcia ,rzygajac dalej nienawiścią ,wyzwiskami ,ignorancją ,ironią ,sarkazmem to zwyczajna głupota a chyba nie chcesz aby ktos nazwał cię głupcem ? dlatego jeżeli mamy zmienić ten śwait zacznijmy zmiane od siebie aby potem nie płakać .

Portret użytkownika baca

a zatem zmienianie świata

a zatem zmienianie świata rozpocznij od siebie... dokładnie tak jak napisałeś...
zmień wreszcie ten swój oklepany repertuar na jakiś śmieszny jeśli chcesz być klaunem, bo ten wcale nie jest zabawny...

Portret użytkownika aron jasnowidz

Prawda nigdy nie jest zabawna

Prawda nigdy nie jest zabawna ,ale wyzwala ,kłamstwo ,oszustwo ,ignorancja mimo że daje chwilową ulgę potem rujnuje wszystko dlatego to co pisze nie jest śmieszne i takie ma być a to ze czytasz o sobie ale nie możesz tego przyznać to program w głowie który kolejny raz pokazałeś w swoim cyrkowym komentarzu i ciesze się ze większość ludzi już nie nabiera się na twój żałosny sarkazm ,tylko widzi co się dzieje i niestety wie ze kłamstwem ,ironia ,wyzwiskami się nie ochronią .

Portret użytkownika PanSzok

Dokładnie dawniej wyczytałem

Dokładnie dawniej wyczytałem iż promieniowanie na chaotycznie rozrzuconych szkieletach jest 25 krotnie większe niż powinno być prosiłbym o poprawienie dezinformacji narzuconej nam poprzez twórcę tego tekstu podpada to trochę pod robienie zametu w faktach które ludzie powinni znać a to jest niesamowicie istotna rzecz w przypadku poruszonego tutaj tematu. Po za tym to nie jest jedyne miasto zniszczone tą bronią bodajże teksty hinduistyczne "Mahabharata", "Ramajana" oraz traktat kosmologiczny "Bhagavata Purana". które przez naukowców są brane za starożytne science fiction opisują broń i to dosłownie "BROŃ" o nazwie "Głowa Brahmy" która to dosłownie pasuje do znanej nam atomówki. Księgi te mają sięgać wydarzeń z przed około 50 tysiący lat gdzie kontynet MU czyli azja toczyła wojnę z atlantydami Ludzie VS pozostałości po szarakach najprawdopodobniej. Nasi Archeolodzy znależli już parę z tych miast i faktycznie zniszczenia się pokrywają z tym co czytaliśmy powyżej. Koleją ciekawostką mogło by być legandarne pole bitwy gdzie również zrzucono tą broń na armie ze sobą walczące. W księgach jest dokładny opiś jak ludzie tam gineli jak fala ich spopielała itp wszystko szczegułowo ci co przeżyli takie sytuacje musieli niemalże natychmiast obmyć siebię i wsztsko co mieli ze sobą bądź na sobie w wodzie przed śmiertelnym pyłem który opadał po wybuchu. Ale jak to archeolodzy to nie może być prawdziwe niestety jest i te księgi za wiele podają dokładnych faktów a nie jakichś wybujałych fantazji. PS miejsce tej bitwy zostało odnalezione na pustyni prawdopodobnie. Cały teren to stopiony piach na szklista struktórę która ma średnice 3KM w kręgu i jest tam promieniowanie. W skrócie opisywali około 60 rodzajów latających pojazdów jak funkcjonowały jak nimi się lata np po naszym układzie słonecznym, wiele innych ciekawych broni np broni która potrafiła wywoływac deszcz bądź podsuszać teren znana nam broń jonowa robi to samo (niedawno odkryta...) i najciekawszy opis latających miast które ze sobą walczyły na niebie gdy jedno z nich zostało zniszczone co śmieszniejsze nie spadło odrazu na ziemię jak by to sobie jakiś prymitywny nieznający tego człowiek napisał lecz wręcz przeciwnie spadały one 2 miesiące jak dzisiejsze śmieci bliskie naszej atmosferze. Sorka za byki i styl jestem po 22h bez snu...

Skomentuj