Przypadkowe nagranie UFO w Australii

Kategorie: 

Kadr z nagrania dostępnego na YouTube

Do ciekawej rejestracji fenomenu UFO doszło w Australii. Sprawa jest wyjątkowa, bo poinformował o niej we wpisie na Twitterze popularny aktor Russel Crow. Wygląda na to, że pewna anomalię udało się uchwycić zupełnie przypadkiem.

 

Dzięki wpisowi aktora wiadomo trochę więcej o szczegółach dokonania tej obserwacji. Przede wszystkim wiadomo, że doszło do tego w Sydney 4 marca tego roku. Celem zdjęć były nietoperze, które miały się poderwać z pobliskiego parku. Aby to utrwalić aparat ustawiono na statywie. Ten fakt wyklucza możliwość, że jest to efekt lens flare. Jednak nie można wykluczyć, ze jest to efekt wywołany przez jakiś obiekt, który mógł znaleźć się w kadrze fotografowanego krajobrazu.

Zdjęcia te przypominają te, które zostały dodane wczoraj w materiale o Norwegii. Oba te przypadki wiele łączy, ale tez wiele dzieli. Sam efekt zarejestrowany na matrycy aparatu jest z pewnością podobny z tym, że co innego, gdy fotografuje się to z ręki podczas jazdy a co innego, gdy robi się to ze statywu. Bardzo możliwe, że w obu tych przypadkach mamy do czynienia jedynie ze złudzeniem optycznym, ale dopóki nie będziemy tego zupełnie pewni warto rozważyć inne możliwości.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika D&U

po tym co czytam i sama tu

po tym co czytam i sama tu pisze,dochodze do wniosku ze admin ma opinie czytelnikow w d...e i wkleja atrykuliki ktorych chyba sam nawet nie czyta,no bo kto wkleja takie badziewia na wlasna strone ?

Hr aHA

Portret użytkownika Ciekawski226

  Ciekaw obserwacja SOHO

[ibimage==16756==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
Ciekaw obserwacja SOHO LASCO C2.Prawdopodobnie wystąpiła awaria w przesłonie tarczy słonecznej, efektem czego jest coś ciekawego;)[ibimage==16756==50_procent==Oryginalny==self==null][ibimage==16756==400naszerokosc==50_procent==self==null]

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Strony

Skomentuj