Przyszłość według przepowiedni

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Na podstawie ok. dwustu wieszczów wszelakiej maści można z grubsza opisać naszą przyszłość czy jak kto woli, ostatnie lata tego świata. Na wstępie warto zaznaczyć, iż większość z tych wieszczy przewidziało już i pierwszą i drugą wojnę światową, i wiele innych wydarzeń z przeszłości, które stały się faktem. Zastanawiająca jest również zbieżność wizji przyszłości.

 

Oczywiście występują różnice jak np. co faktycznie będzie początkiem wojny, czy też kto kogo zaatakuje. Niemniej jeśli chodzi o same strony konfliktu nie ma tu już różnic, natomiast początek wojny często opisywany jest przez pryzmat narodowości, pochodzenia danego wróża.

 

Idealny i najbardziej prawdopodobny scenariusz przed wojną to światowy kryzys gospodarczy, z prawdziwego zdarzenia, który zacznie się od Europy. Jak wyliczono Europejski Bank Centralny posiada możliwość utrzymywania status quo (tj. dodruku pieniądza na podstawie skupu obligacji państwowych, korporacyjnych, w końcu rynku akcji, reasumując wszystkiego co można skupić za "nowe" banknoty). Taki stan rzeczy potrwa od przez 2 do 6 lat (wyliczenia z września). Jako skutku tego ptocederu można oczekiwać zauważalnej inflacji zarówno euro jak i złotówki. Być może wypłaty, pensje będą w stanie gonić tą inflację, niemnie z tego powodu z czasem będzie się żyć gorzej.

 

Nikt już chyba nie wątpi, że sytuacja z migrantami będzie się pogarszać, zwłaszcza, że Turcja ostrzega, że wypuści broń demograficzną, czyli kolejne miliony arabów oczekującego na pieniądze bez pracy w Europie Zachodniej. Zdaniem analityków jako taką wartość utrzymają dolar, oraz złoto, którego cena będzie stale rosnąć. Po maksymalnie 6 latach, nastąpi nagły krach na giełdach (najprawdopodobniej najpierw w Niemczech, później w USA, Japonii itd). Europie grozi hiperinflacja, pieniądz będzie bez wartości. Pogrążone kryzysem także migracyjnym, kraje unii będą dbały już tylko o własne interesy. Unia się rozpadnie na kilka części. Polska pod naciskiem spłaty zobowiązań finansowych zbankrutuje, podobnie jak Grecja oraz Węgry.

 

Przed wojną USA wycofa wszystkie wojska z Europy, oraz prawdopodobnie z innych części świata. Rosja ma wkroczyć do Iraku lub Iranu. Inna wersja mówi, że USA wejdą do Arabii Saudyjskiej lub/i Iranu. Ukraina będzie podzielona, część przejmie Rosja, rzekomo polubownie i ten proces właściwie już miał miejsce tylko jeszcze nieformalnie. W pewnym momencie we Włoszech nastąpi rewolucja, będzie to pierwsza prawdopodobnie rewolucja w Europie. Skupi się ona na klerze, Watykanie, oraz na katolikach. Później rewolty pojawią się też we Francji (Paryż) czy Niemczech. W tym krraju ma podobno zginąć do kilku milionów Polaków, a wciąż mówimy o czasach przed wojną.

 

Zostanie zabitych trzech ważnych polityków, z czego zabójstwo ostatniego na Bałkanach ma rozpocząć wojnę.

Tuż przed wojną Niemcy mają zaatakować Polskę, prawdopodobnie pomoże nam Rosja oraz UK, w każdym razie daleko Niemcy nie zajdą. W momencie kapitulacji Niemiec (rezygnacji z ataku) i zawarcia pokoju, po prawdopodobnie niecałej dobie nastąpi atak Rosji na Niemcy i resztę Europy. I ten atak przez wielu (Irlmaier, Johansson, Klimuszko) uważają za rozpoczęcie wojny. Oczywiście chodzi o rozpoczęcie wojny w Europie.

Również jeszcze tuż przed wojną zaistnieje konflikt zbrojny na linii Turcja - Grecja. Najprawdopodobniej będzie to już po rozpadzie obecnej UE, gdzie nawet NATO nie będzie już wiele znaczyło.

Jeszcze przed wojną mają pojawić się co najmniej dwie nowe choroby/epidemie (wirusowe/bakteryjne). Obie w jakimś stopniu pojawią się wszędzie, natomiast główne żniwo jedna zbierze w Indiach, druga najbardziej dotknie Francję. Objawami będą ślepota oraz gnicie ciała (ciało będzie czernieć i odchodzić od kości). Ma zdziesiątkować zwłaszcza młodych francuzów. śmierć będzie następować stosunkowo szybko, alkohol będzie pogarszał, pogłębiał chorobę. Jeśli miałbym wskazywać przyczynę - fast foody, mięso drobiowe które jest coraz częściej siedliskiem bakterii odpornych na wszystko (zjawisko nie znane jeszcze 20 lat temu!). Otóż coraz częściej w zachodniej Europie notuje się zgony z powodu superbakterii konkretnie z drobiu.

W Polsce na rok- dwa przed wojną wybuchnie skandal polityczny nie znany od 2 wojny światowej (inny polski jasnowidz mówi wprost: Smoleńsk, w który to mają być zamieszani Tusk, Niemcy, Rosja oraz najprawdopodobniej pośrednio USA). Podzieli on Polskę, skandal ma się pojawić jeszcze zimą, ma zbiec się z wyborami prezydenckimi (2020/2025). Wybory wygra prezydent powszechnie nie akceptowany. Nastąpi tąpnięcie w NBP. Dług Polski okaże się znacznie większy niż sądzono. Pod koniec tegoż roku mamy otwarcie szykować się do wojny (Polska). Prawdopodobnie będzie to rok przed opisanym niżej, lub ten sam:

Oto przepowiednia Jackowskiego z 28/12/2007:

"Banki zadrżą. Może źle to nazywam. To będzie wyjątkowo nieprzychylny rok dla tych, którzy mają kredyty albo zamierzają je wziąć.
Czuję, że stanie się rzecz bardzo charakterystyczna w Anglii. Mam wrażenie, że jakaś grupa ludzi dokona przestępstwa, które zbulwersuje opinię publiczną i będzie się o tym głośno mówić. Będą to Polacy i to spowoduje wielki bunt Anglików przeciwko nam. Przez tę grupkę Polaków Anglicy całkowicie stracą do nas zaufanie. To będzie dla wielu straszne doświadczenie.
Ale kojarzy mi się jeszcze, że gdzieś wydarzy się niebezpieczny atak terrorystyczny z użyciem gazu. Pojemnik z trującym gazem zabije mnóstwo ludzi. Wiele osób wtedy zginie, jestem tego pewien.
To będzie rok wstrząsu bankowego w Polsce, nie takiego zwykłego wahania stóp, ale prawdziwego wstrząsu. Banki zadrżą. Może źle to nazywam. To będzie wyjątkowo nieprzychylny rok dla tych, którzy mają kredyty albo zamierzają je wziąć. Stopy już są wysokie, ale nastąpi jakieś załamanie ekonomiczne i banki będą musiały reagować. To nie będą przewidywalne reakcje, mam wrażenie, że jak to wszystko walnie, to będzie straszny dramat.
Jesienią będzie czas wielkich aresztowań. I kto wie, czy właśnie nie będą one w bankach. Kilka ważnych osób, bardzo, bardzo ważnych, zostanie aresztowanych i wyniknie z tego wielka afera. I nie wykluczam, że będzie związana z tym niespodziewanym krachem.
I do tego szykuje się trudny czas dla drobiu. Ja wiem, że teraz łatwo to powiedzieć, bo mieliśmy ptasią grypę, ale mam silne wrażenie, że ona wcale nie minęła i w lutym jej ognisk będzie więcej. Może sugeruję się sytuacją w kraju, tego nie wykluczam, ale odczucie jest silne - zdecydowanie luty. Wtedy branża drobiarska odczuje, co to jest kryzys.
Widzę kłótnię o prezesa NBP. Jakiś kryzys, kłótnia w rządzie, awantura."

Nie da się ukryć, że Jackowski widział co innego niż krach w 2008. Otóż w 2008/9 reakcją banków było maksymalne obniżenie stóp procentowych do poziomu zera, co trwa po dziś dzień i co nie jest normalne. Tani kredyt, bezwartościowe lokaty pogrążają wszystkich, a najbardziej zwykłych ludzi. Najbardziej na tej polityce zyskują posiadacze - ziemi, nieruchomości (oraz zadłużone po uszy państwa, politycy). Ci zamiast jednego kredytu teraz biorą dwa i windują np. ceny mieszkań, czy lokali użytkowych (ceny towarów).
Bardzo ciekawy jest też wątek Polaków - do których niechęć Brytyjczyków rośnie. Być może będą to kozły ofiarne.

Ale wróćmy do analizy tej przepowiedni.

Na Ukrainie po rozpoczęciu wojny domowej (majdan i dalsze wydarzenia) gwałtownie spadło zaufanie do państwa i odpływ wszelkiej gotówki. Również zwykli ludzie zaczęli masowo wypłacać swoje oszczędności z banku.

I teraz przyjrzyjmy się Polsce w Europie zmagającej się z kryzysem migracyjnym oraz finansowym. W przypadku krachu każdy odetnie się od Polski, zażąda spłaty zobowiązań, wielki biznes też zacznie uciekać (zwłaszcza gdy Polski rząd pod presją kryzysu zacznie go mocniej cisnąć). Oznacza to sytuację jak na Ukrainie. Odpływ kapitału, run na banki przez zwykłych ludzi wymusi podwyższenie stóp procentowych. A to bezpośrednio przełoży się na raty np. kredytów hipotecznych (w 2016r mamy rekord zaciągniętych kredytów hipotecznych w Polsce). Na Ukrainie Raty kredytów wzrosły trzykrotnie. Stopy procentowe rzędu 15-20% to nie było nic nadzwyczajnego w przeszłości, i są dużo normalniejsze z ekonomicznego, gospodarczego punktu widzenia od 0% (kraj bogaty bogactwem obywateli, a nie rozdętego budżetu - polityka pro-oszczędnościowa, a nie pro-konsumpcyjna jak obecnie).

Banki mają ostro cisnąć dłużników. Kto liczy, że wzięcie kredytu w czasach końca mu się upiecze jest w błędzie. Najprawdopodobniej do końca (krótkiej) wojny będziemy żyć w tyranii.

Jackowski przewiduje krach na giełdzie na styczeń luty  (rok nie znany), lub też nastąpią dwa zdarzenia poprzedzające. Klin UK w Europie oraz żądania Węgier od UE. Nie wiadomo o co konkretnie chodzi.

Jesienią tego samego roku krach na giełdzie przełoży się w (dołek?) kryzys gospodarczy. Benzyna za 7zł, bardzo drogie leki, żywność, owoce, drób. Bezrobocie 30%.

W Azji ma być wielkie trzęsienie ziemi, mniejsze niż to z 2011r. ale pochłonie znacznie więcej ofiar. Najprawdopodobniej Chiny.

Ma pojawić się również (też przed wojną) ogromny tajfun przemierzający dwa oceany. Ogromne straty w USA.

Dolar ma utrzymywać jeszcze wtedy wartość. W następnym roku po bankructwie Polski ma wybuchnąć wojna.

Cena złota będzie rosnąć, nie mniej późniejsze wydarzenia (klęski żywiołowe, wojny domowe i nie tylko) sprawią, że będzie bezwartościowe. Albo to woda i kawałek chleba staną się nowym złotem...

Te rok dwa lata oczywiście mogą przypaść już na 2017-2018 (UK ma wychodzić z Unii podczas pierwszych problemów Polski, a prawdopodobnie wyjść przed krachem światowym - jak wiadomo procedura wyjścia trwa minimum dwa lata, a ma zacząć się w drugim kwartale 2017r. co jednak nie jest ustalone). Bardzo wiele innych wydarzeń wskazuje jednak na to że będzie to najwcześniej 2018r. z finałem podczas wyborów w USA jak i Polsce (circa 2020r.), lub jak wspominałem na początku - 2026r. wskazuje dwóch jasnowidzów jako rok wojny, a więc krach w 2022-3.

Wg Irlmaiera (Niemcy, Bawaria) rok poprzedzający wojnę ma być wyjątkowo urodzajny dla rolników. Wojna ma wybuchnąć najpewniej na przełomie lipca sierpnia.

Jackowski mówi o dwóch samolotach nad Ukrainą tuż przed wojną.

Przed wojną w Europie krew poleje się najpierw na bliskim wschodzie oraz w dalekiej Azji na morzu.

W Turcji ma wydarzyć się coś militarnego. Mieliśmy w tym roku pucz Erdogana, ale nie doszło do większych ofiar w ludziach więc to nie o tym była mowa. Być może dojdzie tam, lub gdzieś na bliskim wschodzie do użycia broni chemicznej. Ludzie (w Polsce) będą bać się oddychać.

W momencie rozpadu UE będzie najcięższy czas w Polsce.

W Polsce rewolucja pojawi się tuż przed wojną, potrwa około tygodnia. Skupi się na walce pokoleniowej, mentalnej - pokolenie komuchów i pokolenie młodych. Starzy vs młodzi. Syn vs Ojciec. Klimuszko. Trochę inaczej niż w reszcie Europy, gdzie jasnowidze z przed 100 lat (a więc których ciężko podważać za poglądy polityczne, których najpewniej nie mieli z obecnego punku widzenia) zgodnie mówią o rewolcie czerwonych, socjalistów (pojawiają się oba sformułowania, wymiennie).

Klimuszko mówił też, że najbliższe 50 lat jeśli miałby wybierać gdzie chciałby żyć wybrałby Polskę. Umarł w 1980r. co daje nam 2030r do zaistnienia względnie lepszych warunków w kraju, niż na zachodzie...

Niemcy mają wejść na kilkadziesiąt km wewnątrz Polski za Odrę, a także do Kołobrzegu oraz Wałbrzycha, cały tamten rejon będzie w jakimś stopniu zniszczony.

W USA mają być dwie wojny domowe, prawdopodobnie pierwsza zacznie się po tym krachu na giełdzie. M. in. dlatego USA ma wycofać wojska z Europy.

Strony

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika pseudoni

Przeczytałem wiele

Przeczytałem wiele przepowiedni, bo niektóre są ciekawe, ale w żadnej nie było podane wprost miejsce, data czy jak się ona objawi... tutaj jest podany cały scenariusz z niemal dokładnym opisem co jak gdzie i kiedy... można prosić o źródła, dokładnie w których przepowiedniach mowa o tych nadchodzących zdarzeniach? Poza tym widać jak na dłoni jakie są to wymysły opracowane na podstawie faktów, niedawnych wydarzeń itp., a nie wnioski z przepowiedni. Ileż tych czynników wybuchu wojny... najpierw atak Rosji na Niemcy, a zaraz zupełnie inny czyli zamach na ważnego polityka na Bałkanach.. bez sensu to i nie trzyma się wszystko przysłowiowej kupy...

Portret użytkownika saddhu

Większość negatywnych

Większość negatywnych komentarzy wynika z braku zrozumienia tekstu, proszę czytać na spokojnie. Tam praktycznie nie ma moich interpretacji poza jawnymi - analiza przepowiedni Jackowskiego, próba odgadnięcia dat, chronologii, czy sprawa nowej choroby we Francji. Wymieniłem tylko najważniejszych jasnowidzów żeby tekst był przejrzysty. Podobnie wyszło całkiem sporo drobnych błędów - ale je dość łatwo wyłapie każdy kto zna najpopularniejsze przepowiednie, a jeśli nie wyłapie to i tak nie mają one wielkiej wagi. Ważniejsze jest przygotowanie się ludzi niż wiara czy nie wiara.

Najwięcej o Europie przed i w trakcie wojny jest od Irlmaiera. Najwięcej o Polsce przed wojną jest od Jackowskiego, którego uważam jeszcze żadna przepowiednia się nie sprawdziła (w sensie - jeszcze nie doszło do tego co przepowiadał), dlatego może wydawać się słabym źródłem dla wielu ludzi. Jackowski nie ma żadnej przepowiedni odnośnie samej wojny. Bardzo dużo jest też od Johanssona. Trochę od Klimuszki (bardziej wymieniłem go honorowo, ale jest zbieżny z Irlmaierem). Pojedyncze zdania tu i tam od innych jasnowidzów. Nostradamusa się nie tykam.

Bardzo wielu rzeczy brakuje, tekst jest bardzo daleki od kompletności. Tuż przed wojną ma być jakiś wybuch w Europie lub na bliskim wschodzie, co wspomniałem w tekście. Będzie to albo jakiś atak atomowy, albo chemiczny, ewentualnie sabotaż. "Ludzie będą bali sie oddychać" mówi Jackowski. Wyniknie z tego olbrzymia epidemia zachorowalności na raka krwi (białaczka) i skóry (czyraki) w całej Europie. Jedynym bezpiecznym regionem będzie Bułgaria, ewentualnie Rumunia, Węgry. O tym samym mówi też Darek Sugier, który miał związaną z tym wizję.

Portret użytkownika Max77

Tak zauważyłem że spora część

Tak zauważyłem że spora część przepowiedni mówi o epidemii i skażeniu chemicznym w Europie, począwszy od Nostradamusa itd. Będzie epidemia na niespotykaną skalę, nie będzie na to szczepionki..bo to będzie bezprzerwy mutowało...to coś wychodowano już w laboratoriach wosjkowych i zacznie być rozprzestrzeniane jak temperatury wzrosną, co nastąpi wkrótce...w następnych latach może za 2 może za 5 lat. Natomiast jeżeli chodzi o skażenie chemiczne to będzie to związane z najazdem wojsk arabskich od południa, jest to kwestia kilku lat, trudno dokładnie powiedzieć kiedy to nastąpi.  Niemcy posiadają obecnie ogromne arsenały broni chemicznej i je użyją.

Portret użytkownika lommo

Otóż co najmniej 2-ie

Otóż co najmniej 2-ie przepowiednie Jackowskiego o dużym kalibrze sprawdziły się : w 2007 dziennikarce Gazety Pomorskiej mówił że ma wizję bankierów w panice i że będzie kryzys bankowy. Dziennikarka w szczycie prosperity uznała to za takie brednie że nie napisali o tym w gazecie. A wiadomo ci się stało w 2008 , na dobrą sprawę do dziś się z tego nie wyszło (a znacznie większy krach wisi w powietrzu). Druga znana przepowiednia Jackowskiego to kwestia jakiegoś rozbitego samolotu na Ukrainie która spowoduje dużo zamieszania. Sam myślałem że coś mu się pokickiało z takimi przepwiedniami, jak wiemy niestety nie pokickiało.  Jestem też pewien pewnej przepowiedni Jackowskiego "Polska pogrąży się w chaosie, kryzysie , będą ogromne manifestacje i zamieszki", to oczywiste - dług Polski rośnie w coraz szybszym tempie, a gospodarka światowa słabnie, przez 27 lat wszystko wyprzedano  i wpędzono ludność w długi, bezrobocie inne plagi. Tak że w miarę systematycznego słabnięcia światowej gospodarki takie zrujnowane kraje jak Polska o dobrobycie tylko w sferze rojeń rządów i propagandy będą w awangardzie rozpadających się państw.

Portret użytkownika lommo

Mnie frapują losy Polski . Bo

Mnie frapują losy Polski . Bo z jednej strony przepowiednie są stosunkowo opytmistyczne. Ale z drugiej strony jak sam zebrałem dane przepowiedniowe na temat PL to wychodzi że : Polska nie będzie mocno zniszczona , ale Warszawa i Śląsk będą dotknięte atomowym atakiem. Wybrzeże będzie zalane resztówką fal z tsunami na Atlantyku, ziemie zachodnie oraz okolice Wałbrzycha też będą zniszczone . Z przepowiedni ks. Markiewicza wynika że "wszytek lud na południu Polski zostanie wygubiony". To tak podsumowując niewiele zostanie, jak to mają być małe zniszczenia to znaczy że z w wyniku walki o pokój to z innych krajów w ogóle nie zostanie kamień na kamieniu.

Portret użytkownika Aliens666

Ten artykuł nie podaje prawdy

Ten artykuł nie podaje prawdy. Powoływanie się na Klimuszkę i innych którzy według autora tak głosili mija się z prawdą!!! Jestem mistykiem i miewam wizje wojna nie wybuchnie w Polsce w 2016 ani 2017 roku. Z 10 lat temu miałem sen czy wizję ,, znalazłem się na budowanej drodze, było pełno piasku i rozdartych pagórków w pobliżu widziałem tory. Spytałem się co to za miejsce gdyż nie znam tych terenów. Odpowiedz brzmiała to są okolice Ełku, wtedy zacznie się wojna'' Tydzień temu Pani premier zapowiedziała, że piorytetem będzie budowa drogi Via Baltica. Droga ta przesunie sie do miejscowości Szczuczyn a więc blisko jest do Ełku. Zgodnie z tym snem następny etap z Szczuczyna to już wojna. Byłem w tej miejscowości co miałem sen i wszystko wygląda znajomo tak jak w tej wizji.

Portret użytkownika Max77

Miałem też sen dotyczący

Miałem też sen dotyczący przyszłości Polski a może i świata, jeżeli chodzi o wojnę, najpierw zobaczyłem wróżkę starą kobietę, która już wcześniej znałem ze swoich snów, powiedziała tak drobne potyczki zmienią się w wojnę, potem miałem następny sen jakby ciąg dalszy...byłem na tyłach frontu w międzynardowej armii, byli tam brytyjczycy, francuzi, amerykanie i inni, widziałem białych żołnierzy i murzynów, ludzi mówiących różnymi językami, zastanawiałem się z kim walczymy bo nie widziałem pierwszej linii frontu. Pomyślałem, że wojna toczy się z Rosją nagle nastąpiła jakby ogromna eksplozja nie widziałem jej ale słyszałem ogromny łomot ...i wojna nagle się zakończyła i ku mojemy zaskoczeniu podeszli do nas chińscy żołnierze zrozumiałem, że wojna toczyła się z chińczykami. Następnie zażądali od nas identyfikacji według imion i nazwisk na kartach ze spisami żołnierzy w naszych oddziałach. Rozdali nam te karty...widziałem móstwo nazwisk, czytałem dziesiątki i dziesiątki ale nie mogłem znaleźć swoich danych...i się wybudziłem. Ktoś miał podobną wizję czy sen?

Portret użytkownika Aliens666

Sny pokrywają się z mitami

Sny pokrywają się z mitami zapisanymi w Biblii. W Objawieniu Jana znajduje się opis siedmiu zborów które znajdują się w dzisiejszej Turcji. Objawienie Jana podaje, że przed końcem dojdzie do bitwy pod Har-Magedon. Zwrot ten oznacza po hebrajsku Har-góra co w Bibli przedstawia mocarstwa i Meggido koncentracja wojsk. Tłumaczenie ,, W okolicach Syrii i Turcji mocarstwa król północy ( Rosja ) i król południa ( USA ) /zwroty z księgi Daniela/ zgromadzą siły przeciwko sobie z tego miejsca zacznie się wojna. Wieści że Chiny zaatakują Rosję spowoduje, że siły z bliskiego wschodu się rozproszą. Rosja i Chiny będa jednomyślne  jak mówi prorok Ezechiel ,, ogniste strzały'' spalą USA. To samo mówi Objawienie Jana, że w ciągu jednej nocy będzie spalone mocarstwo które upaja cały świat swym bogactwem. Mity te opisują również że na okręgu Ziemi /Biblia Gdańska/ pojawi się chwała /obiekt/ która spowoduje, że na Ziemi wystąpią silne trzęsienia a Słońce straci blask. To oni spalą Ziemię jak podaje Biblia a śmiertelnik będzie rzadszym niż złoto z Ofiru. To samo powiedział Jezus, że w dniach ostatnich zejdą aniołowie i zbiorą pszenicę a reszte spalą. Z tego co te mity przedstawiają ludzkość czeka złota przyszłość dzięki przybyszom.

Portret użytkownika Jaroslaw

Pomimo,że autor artykułu się

Pomimo,że autor artykułu się nie przedstawił (Anonim) nie trudno się domyslec że jest na usługach illuminatów czyli jezuitów (obawa o wykorzenienie bałwochwalczej euhcarystii i mszy) a te zmyslone przepowiednie gładko spływają do wnetrznosci czytelników.

  "katolicki zastąpi krzyż znakiem satanistycznym, generalnie będzie ciągnąć w stronę jednej religii światowej, w kościołach będzie się imprezować, wykorzeniać eucharystię czy obecną formę mszy"

Portret użytkownika Imadlo

Trzeciej W.Ś nie bedzie nie

Trzeciej W.Ś nie bedzie nie ma na to pozwolenia,planeta nie jest własnoscia ludzi Homo Sapiens Sapiens.Ci ktorzy wczynają lokalne wojenki czyli masoni i iluminaci sługusy jezuitow nie mają pojecia ze to jest juz ich koniec.Trwa wojna niewidoczna dla ludzi miedzy tymi ktorzy zywia sie bólem,nieszczesciem i negatywna energia Chimera,reptilianami,a Bojownikami Światła Ruchem Oporu.Wydarzenie juz wkrótce.Zwyciestwo Światła.

Portret użytkownika lokon

Tekst zawiera tak wiele

Tekst zawiera tak wiele bledow interpretacyjnych ze az sie nie chce tego czytac. Bardzo amatorski artykul. Najbardziej zenujace jest celowe przekrecanie przepowiedni, byle tylko pasowala do calosci. Wiem o czym mowie, znam zrodla 95% przepowiedni tutaj podanych. 

Portret użytkownika Sio

To są wszystko nieważne

To są wszystko nieważne detale i nie dokońca się spełnią, takie gdybanie.

Przed wojną czy kataklizmami zawsze dzieje się coś na poziomie duchowym.

Ten stan w polityce czy systemach nie jest już akceptowalny dla tych z wyższym zrozumieniem.

Nie warto łatać buddynku przeznaczonego do rozbioru.

Każdy będzie przeciwko każdemu bo generalnie świadomość jaką znamy nie będzie funkcjonowała na tych zasadach

To jest tak jak osoba wyjeżdż do kraju z inną religią czy kulturą - wszystko jest inne.

Chodzi o to, że cokolwiek będzie w świadomości nie tak spali się wraz z osobą i jej religią i systemem.

Człowiek obecnie jest jedynie wirusem i nic dobrego już nie wnosi, Jego życie obraca się wobec pieniądza, zysków, pozycji lub przeżycia czyli zarabiania i bzykania i krótko mówiąc jest niewiele warte.

Zmiana zawsze jest bolesna

 

 

Portret użytkownika gosc BRZECZYSZCZYKIEWICZ

TAK SOBIE PRZYPOMINAM KIEDYS

tak sobie przypominam kiedys obejrzalem film o nostradamusie niby nic szczegolnego ale film byl z 1979 roku a ja go ogladalem w 1993 rok i wtedy ten gosc przewidywal upadek zwiasku radzieckiego i wojne z islamem z zasady jestem niedowiarkiem ale ten film mnie zszokowal. bo jesli te przepowiednioe sie spelna czeka nas pieklo. ale pamietajce nostradamus napisal ze ocaleje pulnoc europy/ pozdro

Portret użytkownika Trolles

Ojciec Klimuszko 

Ojciec Klimuszko 

"Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne(…). Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój(…). Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…). Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy"

Portret użytkownika Tacha

Dobrze ze pisze komentarz

Dobrze ze pisze komentarz jako pierwszy "choc ponoc pierwsi beda ostatnimi...."bo widze w tym artykule filozofie strachu , a przeciez wiemy ze wszystko dzieje sie w matriksie i jak strach wezmie gore to faktycznie moze miec miejsce materializacja jakis przepowiedni oszolomow , jednak spoleczenstwa sa coraz bardziej swiadome i zamiast zaglady jestem pewien ze cala ludzkosc przejdzie na wyzszy pozion swiadomosci ,ktory jest poza fizycznoscia. pozdrawiam Wszytkich Tacha

 

Portret użytkownika X

słabiutkie to zestawienie i

słabiutkie to zestawienie i merytorycznie, i faktograficznie.

Brak nazwisk, źródeł, porównań. Zbyt dużo własnych interpretacji. I sporo niezrozumienia natury jasnowidzenia i sposobu w jaki działa symbolika w umysłach ludzi podatnych na "widzenia".

Jackowski jako źródło? Hym....

Byli od niego znacznie lepsi.

Nostradamus uzywal dwóch metod: astrologii i halucynogenów; dlatego jego wizje sa ciekawe. Niemniej zaszyfrował swój przekaz więc ostatecznie niewiele jest wart.

Rosja udezy jako pierwsza wyłacznie jeśli w USA coś się mocno posypie, ale USA to wie i być może uprzedzi wtedy Rosję, by zminimalizować stratę. Tak więc pierwszy raczej udeży hegemon.

Wątek Turecko-Grecki jest dobrym kierunkiem. Tam się będzie dużo działo.

Terminy: pies już został spuszczony ze smyczy. 

Portret użytkownika lommo

We Francji są kurniki na 12

We Francji są kurniki na 12.000 szt w 1 hangarze. , więc to akurat by się zgadzało że tam się wyhoduje jakaś zaraz na drobiu. A co do innych przepowiedni to są one dość oczywiste do wypełnienia. Ponieważ wiadom że dług światowy powiększa się w postępie geometrycznym , i w końcu nastapi "bach". A wtedy będzie w większości krajów conajmniej chaos do anarchi włącznie. Ponieważ w Polsce z pewnością zgodnie z tradycją nie bedzie ani minimum porządku to wszyscy dookoła się rzucą na padlinę żeby ugryżć jak najwięcej. To by się zgadzało. Na ogólnym rozpadzie systemu każdy kraj mający jeszcze jakieś siły  wojskowe będzie też chciał wszędzie ugrać dla siebie jak najwięcej. A że nie będzie już żadnych skrupułow to broń ABC będzie w powszechnym użyciu. Ogólnie Polska może nie być dużo zniszczona bo na prowincji i tak wygląda już jak po wojnie .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Nieważny

Zibi narody są tak

Zibi narody są tak skonstruowane żeby działać jak egzegory (ich przywódcy ma się rozumieć) nie zutylizują Cię dopuki prawidłowo działasz w ich systemie.Baca systemowych baranków też ponosi za Ciebie odpowiedzialność.Zibi głowa w górę i nie stawaj na kolana !!! pz.

Strony

Skomentuj