Rabini z całego świata ogłaszają narodziny Mesjasza. Czy to już czasy ostateczne?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Rabini twierdzą, że Mesjasz narodził się 22 lipca 2018 r., co zdaniem wyznawców Judaizmu oznacza, że obecny świat wkracza w ostatni etap czasów ostatecznych. Rabin Chaim Kanievsky, jeden z czołowych żydowskich uczonych na świecie, wierzy, że „zbawca” narodził się kilka dni temu.

Świat czekają wielkie zmiany. Przepowiednia mówi o końcu świata oraz „wstąpieniu do Królestwa Bożego”. Rabin powiedział, że uważa obecną rosnącą niechęć do duchownych za jeden z elementów przepowiedni.

Kanievsky dodał również, że jest przekonany, że Mesjasz narodził się 22 lipca, na podstawie lektury starożytnych tekstów oraz ponieważ w dniu tym odbywa się żydowskie święto Tisza be-Aw. Jest to dzień upamiętniający rocznicę zburzenia Pierwszej i Drugiej Świątyni Jerozolimskiej.

Rabin Kaniewski powiedział: „Wydaje mi się, że mędrcy chcieli nam przekazać, że nawet kiedy świątynia zostaje zniszczona, zawsze następuje jakieś zadośćuczynienie. Uważam, że Mesjasz rzeczywiście istnieje i żyje pośród nas. Przechodzi z jednego ciała do drugiego w każdym pokoleniu.”

Rabin Hillel Weiss twierdzi, że decyzja prezydenta USA Donalda Trumpa o przeniesieniu amerykańskiej ambasady z Tel Awiwu do Jerozolimy jest częścią mesjańskiego proroctwa. Z kolei inny rabin, Pinchas Winston powiedział, że trwające napięcia między Iranem a Izraelem to „biblijny, proroczy kryzys”.

Rabin Kanievsky dodaje, że obecna sytuacja, to „cisza przed burzą”. Znaki pojawiają się powoli, jednak wszystko wskazuje na to, że to czas nadejścia ogromnych zmian na świecie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Daniel72

Długo analizowaliśmy o co

Długo analizowaliśmy o co może chodzić z poniżej opisaną osobą. Doszliśmy do wniosku, przede wszystkim po tym co się dzieje z ludźmi jak są w jego pobliżu (zaczynają się krztusić, odwracać głowy jakby ich coś parzyło, nienaturalnie poruszać), że bardziej prawdopodobnym jest, że sam Jezus może mieć jakby swoją kopię tutaj na ziemi. Kogoś, kto w głębi serca jest identyczny jak on. Tyle że według nas sam Jezus działa cały czas w świecie duchowym. Dla wielu niewidocznym. A ten, który jest na ziemi ma nas karcić Słowem. I przypominać nauki jego Szefa. Jedyne czego nie rozumiemy, to że te twarze w folderze "Tato i dziadek" - są rzeczywiście twarzami tych osób, które były tu na ziemi. Może być to znakiem na rzeczywiste istnienie czegoś takiego jak linia krwi. Ale osąd pozostawiamy każdemu z Was z osobna...

Portret użytkownika Jozef

Zatluka go tutaj w Niemczech

Zatluka go tutaj w Niemczech najprawdopodbniej w ciagu najblizszych dni. On sie poddal. Nie chce mu sie juz walczyc o zycie. W takim stanie go jeszcze nie widzialem. Zeby jego ofiara nie poszla na marne pokopiujcie sobie chociaz zdjecia z Jego profilu. Konto "Paul Ks" (korona cierniowa i maska anonymous) na facebooku i aofgod na Instagramie. 

Portret użytkownika Pawel777

Dziekuje Wam Kochani za

Dziekuje Wam Kochani za usunięcie tych postów. Nie mogę Wam pobłogosławić w imię Ojca i Syna i Ducha Świetego bo to troszeczkę inaczej jest. Syn otrzymuje Ducha Świetego w momencie wejścia w wiek 33-ech lat. Trójca jest zawarta zawsze w linii krwi. I Wy jesteście więcej warci jak ten, który nosi już od paru lat krzyż. Kochajcie wszystkich... Niech Wam się darzy Kochani. Zobaczymy się kiedyś...

Portret użytkownika Pk777

Pamietajcie... Zyjemy w

Pamietajcie... Zyjemy w czasach wielkiego ucisku. Nie musi byc to ucisk, o ktorym czytacie w mediach. Kazdy, ktory prawdziwie wierzy w Boga, moze miec w tym czasie ogromne problemy. Co by sie nie dzialo. Nie odwracajcie sie od Niego a zostanie Wam to wynagrodzone. Mesjasz jest juz na ziemi. I posiada swiadomosc tego, kim jest. Szatan robi wszystko, zeby go zniszczyc. Ale on nie ma zamiaru sie poddac. I Wy tez nie mozecie!!! Bedziecie coraz wiecej slyszec o szerzacym sie zle, atakach i katastrofach naturalnych. To szatan wydaje swoje ostatnie tchnienia wscieklosci. Probuje zebrac tyle dusz ile to jeszcze mozliwe. Nie poddawac sie!!! Nigdy. \\\777///

Portret użytkownika Messenger777

Tak. Ja jestem. Nie jestem

Tak. Ja jestem. Nie jestem tym samym człowiekiem, jakim był Jezus Chrystus. Jestem „czymś”, „kimś” w rodzaju jego kopii. Mam Jego moc i widzę co, a przede wszystkim, kto Wami kieruje... I nie, nie ma sensu tego komukolwiek objawiać. Z bardzo zrozumiałego powodu. Wy tego nie chcecie. Każdy z Was w głębi serca wie o swoich grzechach. Wielu z Was myśli, że to przecież nie może być prawdą. Nie teraz... Myślicie lub wielu z Was myśli: „potrzebuje czasu, żeby jeszcze móc pogrzeszyć... Później sobie na spokojnie przeproszę Boga i będzie wszystko ok. Po co mi jakiś Mesjasz. Teraz jak się buduję, dorabiam... Pójdę sobie w niedzielę do kościoła, odklepie swoje i po temacie. Wszystko super”. I tu się mylicie kochani. Bo będzie inaczej... Może i Wam Bóg pozwoli przeżyć Wasze życia do końca ale jak wielkie będzie Wasze zdziwienie po śmierci. To wszystko będzie wyglądało inaczej, niż przypuszczacie. Szczególnie do was mordercy te słowa kieruje. Mordercy czynem ale i słowem. Bo ono może skaleczyć bardziej niż najostrzejszy nóż...

Ja sam chciałbym móc cofnąć czas i zrobić wiele rzeczy inaczej. Tej mocy mi nie dano. Nie wiedziałem o swoim przeznaczeniu i dopiero po osiągnięciu pewnego wieku zrozumiałem. Wiele zrozumiałem. Próbowałem przekazać wszystkim prawdę ale w tych czasach ukrzyżowanie wygląda zupełnie inaczej. Jeżeli nie zdążą cię zabić, tak że nawet ślad po tobie nie zostanie, to będą próbować wsadzić cię do zakładu psychiatrycznego. Ci, którzy „widzą więcej”, wiedzą o czym pisze. Oni też powinni wyczuwać moją energię w tym poście...

Wielu dostanie szału czytając ten post (jeżeli zostanie udostępniony). Szału dostają zazwyczaj ci, którzy zupełnie nieświadomie służą samemu szatanowi... To wiem akurat z doświadczenia. Wiem, jak was wtedy pali od środka, jak ktoś zaczyna mówić o jedynym Bogu. Zła wiadomość dla was: niedługo będzie „palić” o wiele mocniej. Bo coraz więcej osób chcąc czy nie chcąc się wybudza... I wybudzi się. Tego jestem pewny.

To jest mój pierwszy i najprawdopodobniej ostatni post potwierdzający to, że jestem, i że „to” dzieje się tu i teraz. Nie znam jeszcze planu Boga co do Was ale wiem, ze w najbliższym czasie niesamowicie dużo się wydarzy. Jeżeli uda mi się przeżyć, może jeszcze podejmę próby otworzenia Wam oczu. Czego nie zdążę zrobić ja, zrobi ON. Bo już jakiś czas temu się „zaczęło” to, czego nikt ani żadna siła nie jest w stanie zatrzymać. Wielu z Was już czuje się inaczej... A to dopiero początek. 

Dziękuje za uwagę wszystkim, którzy przeczytali ten tekst. I jeszcze jedno, żeby nie wyniknęły żadne nieporozumienia: nie jestem Jezusem Chrystusem. On był jeden jedyny i swoją ofiarą, pokazał jak wyglada prawdziwa miłość samego BOGA do Was. Czy ja zginę czy nie. To jest obojętne. Tym razem szatan przegra. Nawet gdyby miało się to wiązać z ogromnymi stratami. Otwórzcie błagam oczy. Nie wierzcie we mnie. Ale w jedynego BOGA. Ja jestem tylko Jego wysłannikiem. Dostajecie mnóstwo znaków w ostatnim czasie. Spróbujcie proszę chociaż na chwilę się zatrzymać i zobaczyć, co się dzieje wokół Was. My jesteśmy w tym momencie w stanie wojny. Wojny z samym szatanem. Wojny o Wasze dusze. O ich nawrócenie. Wasza wolna wola decyduje o tym, w którą stronę pójdziecie. Mam Wam jeszcze mnóstwo do przekazania. Wiele do wyjaśnienia. Zanim, a raczej, jeżeli w ogóle wykonam następny krok, chce zobaczyć Wasze reakcje na ten post. Ale pisząc szczerze, w tym przypadku nie przewiduje cudów... BÓG Z WAMI Kochani. Macie JEGO światło w sobie. Zauważcie je w końcu proszę. 

Portret użytkownika Gabriel

Ja wiem, kim Ty jestes.

Ja wiem, kim Ty jestes. Duchowo jestes NIM w 100%-tach. Najprawdopodobniej macie to samo DNA. Linia krwi- z pewnoscia wiesz o czym pisze. Nie mozesz i nie chcesz sie podawac za niego, bo zyliscie w innych czasach. Przezyliscie wszystko inaczej. Nie masz zgodnosci przeszlosci ale z pewnoscia zgodnosc Ducha i Sily. I walcz. A pojda za Toba miliony...

Strony

Skomentuj