Radzieckie bioroboty – wielki sekret ukrywany przez lata

Kategorie: 

http://tainav.mirtesen.ru/blog/43466097651/Sovershenno-Sekretno-%E2%80%94-Sovetskiy-biorobot

Pod koniec lat pięćdziesiątych i na początku sześćdziesiątych zachodził znaczny postęp w dziedzinie badań naukowych na świecie oraz w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. W tamtych czasach Rosjanie przeprowadzili śmiały eksperyment na zwierzętach.

 

 

Szereg pionierskich badań realizowano na Uniwersytecie Moskiewskim i Akademii Nauk. Już w 1950 roku rosyjski naukowiec Władimir Demihow (org. Владимир Демихов) zaskoczył świat, przeszczepiając  głowę z jednego psa na drugiego. Dwugłowy pies przeżył miesiąc.

Pierwszy okres zimnej wojny przyniósł wiele osiągnięć radzieckiej nauce. Pracowano nad tym, aby stworzyć idealną broń. W 1958 roku rozpoczęto tajny projekt, którego celem było wyprodukowanie robota cyborga. Opiekunem naukowym przedsięwzięcia był noblista W. Manuilov (org. В. Мануйлов). W konstruowaniu maszyny wzięli udział także lekarze i inżynierowie różnych branż. W eksperymencie wykorzystano myszy, szczury i psy. Rozważano również możliwość włączenia do badań małp, ale ostatecznie uznano, że psy są lepiej wyszkolone i spokojniejsze.

 

Operacja zyskała kryptonim „Colly” i trwała dziesięć lat. Komitet Centralny zawiesił działalność zespołu „Colly” w dniu 04 stycznia 1969 roku. Wszelkie informacje na ten temat utajniono. W 1991 roku większość danych dotyczących projektu ujawniono.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Straszne ale właśnie

Straszne ale właśnie transhumanizm ma za cel wyprodukowanie takich potworów ! Etyka, moralność i wiara mają zostać zniszczone po to by wyprodukować potwory !

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/potajemne-spotkanie-naukowcow-chca.html

A co się musi dziać w podziemnych laboratoriach to tylo Bóg raczy wiedzieć ! Elity chcą się połączyć z ufonautami, chca by ludzkość została wchłonięta i się zamieniła w ufonautów !

Powyzszy ważny obraz cywilizacji NWO można obejrzec w pełnej rozdzielczości tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2016/10/czy-uwierzycie-mi-wreszcie-ze-moj.html

Trump może być w wielkim zagrożeniu bo elity w USA mają całkowitą kontrolem na wojskiem i służbami, dlatego mogą go skasować gdyby chciał im przeszkodzić we wprowadzaniu planu zamiany ludzkości w hybrydy !

Dlatego należy pokładać wszelką nadzieję w Jezusie, jako jedynej Istocie zdolnej zatrzymać NWO i nas wybawić przed zamianą w genetycznie modyfikowaną ludzkość !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj