Raelianie chcą zbudować na Ziemi ambasadę obcych cywilizacji

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Członkowie sekty, nazywający się Raelianami oświadczyli, że w zeszłym roku negocjowali z pierwszym krajem, który rozważa zorganizowanie ambasady cywilizacji pozaziemskiej na swoim terytorium. Teraz wyznawcy raelizmu chcą zwrócić się z prośbą do ONZ o wsparcie tej inicjatywy.

Raelianie uważają, że życie na Ziemi zostało stworzone przez obcych, zwanych jako Elohim, którzy przez inne religie niesłusznie są utożsamiani z bogami. Celem ruchu raeliańskiego jest zbudowanie ambasady, w której nasi stwórcy mogliby przebywać bez zagrożenia ze strony prymitywnych Ziemian. Założyciel i duchowy przywódca ruchu, a więc Claude Vorilhon (pseudonim Rael), oficjalnie ogłosił pierwszą sobotę kwietnia Dniem Ambasady Obcych Cywilizacji w celu podniesienia świadomości społecznej na temat ważnego projektu.

Raelianie sądzą, że powstanie specjalnej ambasady mogłoby skłonić obcą cywilizacje do przybycia na naszą planetę i spotkania się z nami. Ambasada ma więc stanowić przykład naszych pokojowych intencji względem przybyszy z kosmosu. Inicjatywę szeroko opisał Daniel Turcotte z ruchu raeliańskiego:

Zamierzamy zwrócić się do Organizacji Narodów Zjednoczonych o zorganizowanie pierwszej międzynarodowej konferencji, poświęconej omówieniu nowego protokołu dotyczącego ambasad dla istot pozaziemskich, który byłby cennym dodatkiem do Konwencji Wiedeńskiej o stosunkach dyplomatycznych.

Turcotte dodał, że wiele krajów odpowiedziało na ich prośbę zorganizowania takiej ambasady, a kilka z nich wykazało rzeczywiste zainteresowanie projektem:

Coraz więcej krajów okazuje zainteresowanie, ponieważ staje się oczywiste, że cywilizacja pozaziemska przygotowuje się do nawiązania z nami oficjalnego kontaktu. Jest to widoczne poprzez coraz większą liczbę obserwacji UFO i bardzo skomplikowanych kręgów zbożowych w różnych miejscach świata.

Raelianie przygotowują również specjalną kampanię w mediach społecznościowych. Jej głównym elementem jest strona internetowa, na której obywatele z całego świata mogą podpisywać się pod wnioskiem do Organizacji Narodów Zjednoczonych. Turcotte zwrócił ponadto uwagę, że niektóre mocarstwa błędnie antycypują zbrojną inwazję obcej cywilizacji, przygotowując się do wojny.

 

Raelianie sądzą, że obcy są znacznie bardziej spokojną i zaawansowaną cywilizacją od nas, zarówno pod względem naukowym, jak i filozoficznym. Wyznawcy tej religii mają nadzieję, że pokojowe stosunki ze stwórcami wprowadzą ludzkość w nową, spokojniejszą i szczęśliwszą erę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Elfy się pochowały, bo weszły

Te Rafaelianie czy Realianie niech najpierw odpowiedzą na poniższy dylemat, bo coś tu nie halo z tą "super zaawansowaną" cywilizacją, że krowy po nocy kradnie z pastwisk, jak somsiod-złodziej Januszowi... Aha, no i jeszcze może coś o tym handlu narządami, co tym UFOsekciarzom się przypisuje od 20 lat!

 

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

moze nie być kosmosu, a co za

moze nie być kosmosu, a co za tym idzie kosmitów, chociaz tych to raczej nie ma nawet jesli jest kosmos

jedyny polski kosmonauta hermaszewski przezył 4 wysoce nieprawdopodobne zdarzenia w zyciu co tez moze byc dowodem ze jest jedynie memem pozytywnego bohatera czy realnie fizycznie po swiecie chodzacym czy jedyne iluzja mediow tego nie wiem.......Po pierwsze jako kilkuletnie dziecko cudem ocalał z rzeźi wołyńskiej, a prawie całą rodzine mu wymordowano....Po drugie został pilotem myśliwców, a ilu ludzi spośród ogółu ma na to szanse?.......Po trzecie ze wszystkich pilotów myśliwców okazał sie najlepszym i wytypowano go na jedynego polskiego kosmonaute , który poleciał w kosmos, prawdopodobienstwo w Polsce jak 1 do 40 mln, a w populacji światowej chyba jeszcze mniejsze......po czwarte co moim zdanie najmniej prawdopodobne to, że na żywo z wnętrza pilotowanego przez siebie myśliwca widział moment katastrofy samolotu pasażerskiego w lesie kabackim(chyba tego w którym zgineła Jantar)......w zasadzie te zdarzenia sa tak mało prawdopodobne jak widziec 4 x w życiu na żywo moment upadku meteorytu czy wygrac w totolotka 4x.

Portret użytkownika Kmieciu

Sam jesteś iluzją mediów,

Sam jesteś iluzją mediów, dzbanie, a generała Hermaszewskiego to ty szanuj! Jak z nim w 2010 rozmawiałem to żadną iluzją nie był, jeszcze mi się podpisał na kserówce aktu mianowania z wojska. I o żadnych nieprawopodobnych tenteges nie zająknął się nawet, puszczał ino slajdy z podróży, znaczy z orbity, widoki Ziemi, itp. (P.S.: jest okrągła, płaskozjeby!), ale ufa tam nie było. Wiem wiem, spisek mu kazał tego nie pokazywać Biggrin

 

Portret użytkownika zibi1973

Widzisz nie ładnie tak pisać

Widzisz nie ładnie tak pisać i obrażać jak w nawiasie,masz tyle wiedzy daj jakieś prawdziwe fotki ziemi,ostatnio czytałem że wysłana jakaś sonda doleciała do jakiejś ściany,czyli końca tej galaktyki jak ją nazywają i jak to byś skomentował,może to był koniec wnętrza ziemi i ściana stop,zamknięta ta twoja kula ziemska

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

jesli nie kłamiesz to ok,

jesli nie kłamiesz to ok, moge nawet w to uwierzyc ze Hermaszewski ci podpisywał kartke, bo widzisz  moi sąsiedzi lataja przez balkony i znają moje sny, wiec to nie jest tak, ze iluzja ich ciastolinowatych cielsk nie chodzi realnie po ulicach, ze nie ma Hermaszewskiego, być moze jest i byc moze ty jesteś, i być moze jedno nie wyklucza drugiego, zakładam nawet to że Hermaszewski jest zwykłym ale niezwykłym człowiekiem, ze kosmos istnieje i że bóg, kóry mi zapisał dramat i zatracenie jemu zapisał te niewiarygodne przypadki i życie bohatera, bo na pewno nie spotkało go to z przypadku...ale stawiam na to , ze on jednak jest czescia systemu nawet jeśli czasem gawiedzi podpisze kartki na festynie.

Portret użytkownika Kmieciu

Tak tak, bo ty masz

Tak tak, bo ty masz schizofrenię i somsiod ci przez ścianę wlata, to na pewno gen. Hermaszewski kłamie. Uhm, brzmi legitnie. A gawiedź to przychodzić zwykła dawniej na rynek jak takich świrów jak ty na stosach palono (potem wynaleziono psychotropy i przestali), więc z czym do ludzi?

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj