Raelianie pokładają wielkie nadzieję w nadchodzącym raporcie UFO

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Niedawno, sieć obiegła informacja o nowym komunikacie prasowym rzeczniczki Międzynarodowego Ruchu Raeliańskiego. Przedstawiciele tej osobliwej ufo-sekty, są wyrazili w nim nadzieje, że raport „wyeliminuje wszystkie możliwe ziemskie źródła” niezidentyfikowanych obiektów latających napotkanych przez pilotów i personel wojskowy armii Stanów Zjednoczonych.

Raelianie uważają, że życie na Ziemi zostało stworzone przez obcych, zwanych Elohim, którzy przez inne religie niesłusznie są utożsamiani z bogami. Celem ruchu raeliańskiego jest zbudowanie ambasady, w której nasi stwórcy mogliby przebywać bez zagrożenia ze strony prymitywnych Ziemian.


Zdjęcie ze zlotu Raelian w Korei Południowej

Raelianie sądzą, że powstanie specjalnej ambasady mogłoby skłonić obcą cywilizacje do przybycia na naszą planetę i spotkania się z nami. Założyciel i duchowy przywódca ruchu, a więc Claude Vorilhon (pseudonim Rael), oficjalnie ogłosił pierwszą sobotę kwietnia Dniem Ambasady Obcych Cywilizacji w celu podniesienia świadomości społecznej na temat ważnego projektu. Rzeczniczka ruchu dr Brigitte Boisselier uważa, że raport Pentagonu dotyczący obserwacji pojazdów UFO, stanowi część planu Elohim, mającego na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat życia pozaziemskiego i przygotowanie świata na ich oficjalny powrót.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj