Rasa ludzka ma pozaziemskie pochodzenie

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com

Ludzie pochodzą z innej planety i zostali przywiezieni na Ziemię. Tak mniej więcej brzmi teza nowej publikacji jaka pojawiła się ostatnio na rynku wydawniczym. Jedni uznali to za żart, a inni za powód do zastanowienia.

 

Co jakiś czas pojawiają się kolejne dowody na to, że życie we wszechświecie nie jest niczym nadzwyczajnym i z dużym prawdopodobieństwem powstało gdzieś indziej. Według jednych koncepcji zostało przywleczone w formie aminokwasów, które podróżowały wraz z kometami. Inni, jako miejsce pochodzenia życia wskazują Marsa. Są też teorie, wedle których rasa ludzka została na Ziemi zaimplementowana przez obcych.

 

Grupa naukowców badających ludzki genom, już przed dekadą odkryła, że aż 97% sekwencji ludzkiego DNA zawiera kod genetyczny niekodujący informacji. Pojawiały się teorie, że jest to nadpisana cześć kodu stanowiąca pozostałość jakiegoś kosmicznego programisty, który kiedyś zakodował gatunek Homo Sapiens.

 

Ukazała się właśnie książka napisana przez ekologa Dr Ellis Silver. Autor wyraził w niej pogląd, że wiele naszych niedostosowań jako gatunku wskazuje na to, że nie pochodzimy z tej planety, lecz przybyliśmy tu z zewnątrz. Według tej publikacji świadczy o tym chociażby nasza fizjologia, która raczej nie jest dowodem na naszą długa bytność na tej planecie, gdyż nie widać wielu dostosowań. Na przykład gady są w stanie wylegiwać się całymi dniami na Słońcu, podczas gdy my wystawieni ciągle na jego działanie niechybnie byśmy zginęli. To dosyć dziwne dla gatunku, który podobno pochodzi stąd.

 

Z książki wynika, że na nasze pozaziemskie pochodzenie wskazują też pewne chroniczne przypadłości, na przykład ból pleców. Zdaniem autora epidemia chorób kręgosłupa jest efektem naszego niedostosowania do ziemskiej grawitacji. Podejrzane jest też to, że ludzkie dzieci podczas porodu mają na tyle duże głowy, że sprawia to problemy rodzącym je kobietom. Może to być efekt śladów nie do końca udanych ingerencji na poziomie inżynierii genetycznej.

 

Jako dowód, że ktoś majstrował przy naszym DNA dr Silver uważa również tak zwane "nadmiarowe" 223 geny występujące u ludzi i tylko u ludzi. To niespotykane w świecie natury. Tajemniczości dodaje tutaj fakt, że Homo Sapiens pojawia się nagle kilkadziesiąt tysięcy lat temu i nie ma form pośrednich, które pozostawiłyby widoczny ślad w skamielinach.

 

Pochodzenie człowieka pozostaje zagadką nawet jeśli ewolucjoniści twierdza inaczej. Hipoteza, do której przychyla się dr Silver zakłada, że od 60 do 200 tysięcy lat temu jakaś obca rasa dokonała manipulacji genetycznej na zamieszkujących Ziemię małpach człekokształtnych z gatunku Homo Erectus. Nie wiadomo, z czym zmieszano te stworzenia, ani jakich zabiegów dokonano, ale ponad wszelką wątpliwość powstał gatunek najbardziej zaawansowany ze wszystkich. Właśnie ta niezwykła przewaga nad reszta natury jak dymiący nagan wskazuje na pozaziemskie pochodzenie ludzkości.

 

 

 

Źródło: http://uk.news.yahoo.com/human-beings-came-from-another-planet--not-eart.... html#VUp1cKG

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika gaja

Homo erectus to nie jest

Homo erectus to nie jest małpa człekokształtna jak autor pisze w artykule, tylko garunek kopalnianego homo. Jedno zdanie a podważa wiarygodność całego artykułu. Trochę rzetelność autorze!

Portret użytkownika TP

Dodam tylko, że mitologia

Dodam tylko, że mitologia summeryjska opowiada historie o leniwych Annunaki, którzy po odkryciu złota w Afryce - pod ziemią - zbuntowali się przeciwko pracy w kopalniach i doprowadzili do powstania niewolniczego gatunku - człowieka, 250000 lat temu.
A nauka twierdzi, że Homo sapiens wyewoluował i rozprzestrzeniłsię po Ziemii gdzie? Dokładnie.
A badanie DNA do teorii tzw Mitochondrialnej Ewy dało wynik jaki? Tak, dokładnie - nie znaleziono DNA starszego jak 255000 lat.
Ciekawy zbieg okoliczności? Czy można wierzyć legendom ewentualnie ich tłumaczeniu? Czy nauka ma rację?

Portret użytkownika Karen

To nie sa żadne legendy.

To nie sa żadne legendy. Wszystko to opisał Zecharie Sitchin sumerolog, który przetłumaczył ponad 19 tys. glinianych tabliczek sumeryjskich opisujących dzieje od początku istnienia ziemskiego świata. 
Ale nie tylko Annunaki byli kreatorami. Wszyscy bogowie tutaj przylatujacy mieli swoje terytoria. W Talmudzie Immanuela ?błędnie nazywanego Jezusem napisanego przez Judasa/możemy się dowiedzieć, że jegobogowie /tak nazywa się ludzi z innych światów o wysokiej świadomości budujących całe nowe światy i wszechświaty - nie mylić z KREACJĄ, która jest tą ogromną siłą napędową całego  życia/byli odpowiedzialni z 3 rasy; indyjską żydowska i tybetańską.  Sam Immanuel miał za ojca strażnika niebiańskiego jak go określał anioła Gabriela. Był więc człowiekiem z in vitro. Ale żydzi wszystko zniszczyli, cały postęp cywilizacyjny i ewolucyjny i tak to trwa do dziś.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Młody Polak

z inne beczki   Szanowni

z inne beczki
 
Szanowni Państwo!
Wybory Miss World czy Miss Universe polegają na tym, kto jest silniejszy i mocniejszy w tzw. systemie. Można porównać to do niby filmowego matrixa ale prawda jest trochę inna a nawet znacznie inna.
Czy przypominają sobie państwo jak została wybrana Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka? W pewnym momencie wszystkie liczniki zostały wyzerowane tzn wszystkie głosy i ludzie zaczęli głosować od nowa. Wtedy pojawił się ślad w systemie i on woził to pod uwagę. Dlatego potem Marcelina, reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012, kwalifikując się do czołowej szesnastki jako pierwsza Polka od 1989 roku.
Muszę was niestety zmartwić, choćby Naród wybrał najpiękniejszą to i tak system postawi na najsilniejszych. Taka prawda. Wybór jest ważny ale tutaj chodzi o coś innego.
Nie będę rozpisywał się jak to działa, jest to trochę skomplikowane ponieważ polega to na sztucznej bardzo zaawansowanej inteligencji, nie robię Państwu złudzeń. Chcę żebyście po prostu mieli taką informację.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Portret użytkownika AMRŚP

Debile myslące, że człowiek

Debile myslące, że człowiek "nie pasuje" do planety Ziemia są krótkowzroczni i kompletnie bez wyobraźni... Jak zwykle obserwacje ułomnych umysłów prowadzą do ułomnych wniosków...
 Człowiek był dostosowany do tej planety, ale przed Potopem, który zdegenerował warunki życia i strukturę DNA..
 Dlugość życia człowieka zalezy przede wszystkim od natężenia pola magnetycznego i zawartości tlenu w atmosferze. Obszary planety, w których stwierdza się podwyższone natężenie pola magnetycznego ziemi słyną z długowieczności ludzi je zamieszkujących. Niedawno odkryto syntetyczny, nanoczasteczkowy  czynnik o własnościach magnetycznych reorganizacji komórek ludzkich co powoduje nie tylko zatrzymanie procesów starzenia ale również odmładzanie komórek...
http://www.paranormalium.pl/lek-przeciwko-starzeniu-sie-odkrycie-poludniowokor,532,24,artykul.html

Portret użytkownika cante

@ edit :Przymusowa deportacja

@ edit :Przymusowa deportacja HomoErectusa za próbę spółkowania z HomoMałpusem  z planety Koczkodan ... wiek unikatowego zdjęcia datowany przy pomocy węgla radioaktywnego  na 2 do 100 miliardów lat ...

Homo erectus porwany przez Homo Małpus = Homo Idiotus
 

Portret użytkownika Eisenmann

Dużo już sobie poczytałem o

Dużo już sobie poczytałem o różnych teoriach których obecna nauka nie uznaje, poniekąd dlatego że te teorie są ciekawe a poniekąd dlatego że nasza "nauka" nie wszystko umie wyjaśnić.

Sądzę że to możliwe że ludzie wcale nie wyewoluowali od małpy ani nie zostali stworzeni przez Boga tylko kogoś innego, który porzucając planetę zostawił na niej ludzi. Ale długo by pisać... Powiem tak:

Przeciętny człowiek tzn. więkrzość ludzi nie potrafiła by skonstruować od razu samolotu, czołgu, komputera lokomotywy, rakiety, pistoletu, bomby itd. Niby więkrzość ludzi wie(ze szkoły) jak działa silnik spalinowy czy rakietowy i sporo innych wynalazków ale nie posiadają odpowiednich kwalifikacji aby to wytworzyć. Co się stanie jeżeli wydarzy się jakaś wielka, globalna katastrofa w której zginie więkrzość ludzi?... Możemy sobie pogdybać, ale jeżeli ocaleje tylko garstka to raczej wątpliwe żeby ta garstka znała te wszystkie technologie i zaczęła odbudowę cywilizacji. Będziemy musieli zaczynać od nowa i być może tak już wielokrotnie bywało w dziejach, katastrofy albo nikt nie spisał, albo zapiski przepadły(przynajmniej te jasne) - te słynne artefakty wykopywane z głębi ziemi, jakieś tam śruby, garnki i inne bzdety(a może nie bzdety) być może świadczą że cywilizacja ludzka odbudowywała się już wielokrotnie, ale ja tylko siedzę przed monitorem - nie badam, nie prowadzę wykopalisk to nie wiem. Możliwe że "za pierwszym razem" obcy postanowili pozbyć się ludzi, ale ocalała tylko garstka... I tak to się kręci:)

Portret użytkownika Isabella

Rosjanie stwierdzili, ze

Rosjanie stwierdzili, ze ludzie pochodza z SATURNA, gdyz ludzki zegar biologiczny wykazuje , ze nasza doba to 24, 5 h , czyli tyle co na Saturnie, poza tym mamy zylaki  i  bolesci kregosluga , ktore swiadcza o naszym obcym pochodzeniu.Czlowiek , ktory jest w kosmosie po 48 h jest przystosowany do zycia w kosmosie , ale gdy wraca na ziemie wowczas potrzebuje od 1 miesica do kilku miesiecy ,zeby znow normalnie funkcjonowac.

Portret użytkownika Fanka1

Tych teorii jest więcej. Na

Tych teorii jest więcej. Na innym rosyjskim filmie dowodzą, że pochodzimy z Marsa. We Francji młodzi ochotnicy uczestniczyli w doświadczeniu, tj. przez pół roku przebywali w pomieszczeniach pozbawionyvch dopływu światła słonecznego i izolowani od reszty świata. Naturalny dykl dobowy wyniósł u nich 25 godzin, tyle ile podobno wynosi doba na Marsie.

Portret użytkownika benet

  Jeżeli niemożność

  Jeżeli niemożność wylegiwania się na słońcu?,choroby kręgosłupa oraz duże głowy noworodków maja swiadczyć o tym,że rasa ludzka ma pozaziemskie pochodzenie,to dr Silver jest przykładem zwierzątka zmodyfikowanego genetycznie

Portret użytkownika patohunter

  Jestesmy biorobotami z

  Jestesmy biorobotami z genami z roznych czesci wszechswiata, skutkiem manipulacji wyzszej, bardziej zaawansowanej rasy kosmicznej, choc moim zdaniem najwyzsza z materialnych technologii i tak jest niczym wobec wielowymiarowej istoty eterycznej. Zapewne Oni wszyscy tak materialni jak eteryczni sa naszymi wlasnymi stadiami rozwoju kosmicznego, takze glowa do gory i do zobaczenia na innym poziomie. Zdaje sie ze wyjasnienie dla wiekszosci z nas nadejdzie juz niebawem. Przeciez zostawilismy sobie wiadomosc w kulturze Majow o nadchodzacym masowym przewymiarowaniu. Czyz to nie ekscytujaca perspektywa? Wink

Portret użytkownika AMRŚP

Bzdura... Nie jesteśmy

Bzdura... Nie jesteśmy biorobotami, lecz ulegliśmy degeneracji wskutek zmian na ziemi jakie powstały po kolizji kosmicznej ok. 5000 lat temu.
 Pole magnetyczne ziemskie wskutek spekania czaszy skorupy zmniejszyło sie co najmniej 20-sto krotnie i ubyło tlenu. Z ok. 40% do nie całe 21%
 Ludzie sprzed kolizji byli długowieczni (ok. 1000 lat) i posiadali nieporównywalnie wiekszy potencjał intelektualny oraz "metafizyczne" moce umysłowe. Dzisiaj degenerujemy się do ... małp...

Portret użytkownika patohunter

 Gadasz jak zdegenerowana

 Gadasz jak zdegenerowana malpa Biggrin Ci co nas tworzyli zyli po kilka tys lat a niektorzy z nas dostali dar dluzszego zycia zeby pilnowac trzody; zdegenerowane bioroboty tak samo jak Szarzy. Koczownicy z kolei dostali  innego rodzaju ''ulepszenia'' zeby generowac pewne pierwiastki dla gadzich stworcow. Zmanipulowani na maxa. Slepy zauwazy. Ta Twoja degeneracja jest mega krotkowzroczna. Pozdro;).

Portret użytkownika RH+

ty zdajesz sobie sprawę, że

ty zdajesz sobie sprawę, że 40% atmosfera tlenu spowodowałaby, że takie materiały jak celuloza ulegałaby zapłonowi już w temperaturze 160st C? albo to, że wolne rodniki w organizmie człowieka (tzw szok tlenowy) spalałyby jego własne tkanki? A słyszałeś o czymś takim, jak oxytrauma, zjawisku obserwowanym u pacjentów oddziałów IT przy oddychaniu mieszanką powietrza o wyższej zawartości tlenu? A o namiotach tlenowych, komorach hiperbarycznych słyszałeś? 
Masz "ścisły umyśle" choć odrobine miejsca w tym ścisku, by dowiedzieć się cokolwiek o pierwiastku, jakim jest tlen? o jego potencjale elektrochemicznym? o elektroujemności, o jego zdolności wiązania elektronów i co za tym idzie?
Radzę, zanim następnym razem zaczniesz pisać bzdury o 40% atmosferze tlenu, zapoznać się z fizjologią i chemią. może przejdzie...
wiem, wiem, jesteś starszy ode mnie, ale moja 12 letnia córka ma większe pojęcie o biologii (nie tylko człowieka), niż ty i z takich bzdur sie już dawno przestała śmiać

Portret użytkownika AMRŚP

RH+... coś słyszaleś, że coś

RH+... coś słyszaleś, że coś dzwoni, ale nie wiesz gdzie.. Jeśli masz na mysli HBO to jest nieporozumienie... i nie masz bladego pojęcia w takim razie.. W HBO stosuje sie oddychanie czystym tlenem pod zwiekszonym ciśnieniem...
 Więc widze z tego, że albo Ty jesteś głupi albo twoja 12 letnia córka...A sądzę, że oboje...
 Może nie wiesz, ale rozmawiasz z inzynierem chemi również ( mój II fak..) i tak sie złożyło, że coś wiem na temat potencjału elektrochemicznego tlenu i jego toksyczności... Jeszcze bardziej na temat zjonizowanego tlenu do tórjcząsteczkowej jego aktywnej hybrydy zwanej ozonem ( O3+)...
 Nie wiem, czy kojarzysz, że toksycznośc tlenu jest proporcjonalna do wieku... zwłaszcza "późno-dojrzałego"
 Nie wiem czy wiesz, że toksycznośc tlenu hiperbarycznego związana jest z obecnym genotypem cżłowieka i wogóle genotypem... Są bakterie i wirusy żyjące w czystym tlenie...
 Wiesz może coś niedouczony lekarzu o.... nitroxie? ( to taka mieszanka gazów, gdzie tlenu jest 36%... do nurkowania...)
 Miłej lektury....
i poślij córkę do lepszej szkoły...
 

Portret użytkownika RH+

ty zdajesz sobie sprawę, że

ty zdajesz sobie sprawę, że 40% atmosfera tlenu spowodowałaby, że takie materiały jak celuloza ulegałaby zapłonowi już w temperaturze 160st C? albo to, że wolne rodniki w organizmie człowieka (tzw szok tlenowy) spalałyby jego własne tkanki? A słyszałeś o czymś takim, jak oxytrauma, zjawisku obserwowanym u pacjentów oddziałów IT przy oddychaniu mieszanką powietrza o wyższej zawartości tlenu? A o namiotach tlenowych, komorach hiperbarycznych słyszałeś? 
Masz "ścisły umyśle" choć odrobine miejsca w tym ścisku, by dowiedzieć się cokolwiek o pierwiastku, jakim jest tlen? o jego potencjale elektrochemicznym? o elektroujemności, o jego zdolności wiązania elektronów i co za tym idzie?
Radzę, zanim następnym razem zaczniesz pisać bzdury o 40% atmosferze tlenu, zapoznać się z fizjologią i chemią. może przejdzie...
wiem, wiem, jesteś starszy ode mnie, ale moja 12 letnia córka ma większe pojęcie o biologii (nie tylko człowieka), niż ty i z takich bzdur sie już dawno przestała śmiać

Portret użytkownika Homo sapiens

Autor wyraził w niej pogląd,

Autor wyraził w niej pogląd, że wiele naszych niedostosowań jako gatunku wskazuje na to, że nie pochodzimy z tej planety, lecz przybyliśmy tu z zewnątrz. Według tej publikacji świadczy o tym chociażby nasza fizjologia, która raczej nie jest dowodem na naszą długa bytność na tej planecie, gdyż nie widać wielu dostosowań.
 
Z książki wynika, że na nasze pozaziemskie pochodzenie wskazują też pewne chroniczne przypadłości, na przykład ból pleców. Zdaniem autora epidemia chorób kręgosłupa jest efektem naszego niedostosowania do ziemskiej grawitacji.
 
Ale może  jednak jesteśmy dostosowani, ale do Ziemi przedpotopowej gdzie wspaniała atmosfera i zwiększona ilość tlenu powodowały dobre samopoczucie, luksusowe temperatury wraz z niezwykłymi roślinami do jedzenia sprawiały że życie ludzi było idealnie dostosowane, jednak po potobie nasze zredukowane DNa wraz z innym klimatem nie sprzyja długowieczności...
 
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/slepienie-ochronne-nad-ziemia.html
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika misio

człowieku ile ty masz lat aby

człowieku ile ty masz lat aby wierzyć w jakieś cuda na kiju o braku dostosowań człowieka..weź idz do szkoły, poucz się trochę bilogii albo czegoś ale przestań pisać wieczne bzdury. Nasz fizjologia nie jest dowodem na "długą bytność" na tej planecie ? Ku#a i my mamy niby XXI wiek... ze szkołami, oswiatą...

Portret użytkownika AMRŚP

"Ale może  jednak jesteśmy

"Ale może  jednak jesteśmy dostosowani, ale do Ziemi przedpotopowej gdzie wspaniała atmosfera i zwiększona ilość tlenu powodowały dobre samopoczucie, luksusowe temperatury wraz z niezwykłymi roślinami do jedzenia sprawiały że życie ludzi było idealnie dostosowane, jednak po potobie nasze zredukowane DNa wraz z innym klimatem nie sprzyja długowieczności..."...
Właśnie cały czas o tym mówię. Powiem więcej... Współczesny ... zdegenerowany genetycznie człowiek dążący do wygody jak jego protoplaści sprzed Potopu, zaśmieca środowisko technicznymi środkami, mającymi zastapić zdolności umysłowe sprzed Potopu jak telekineza i teleportacja... Dlatego tak... "niepasujemy" do tej planety... hehehehh

Portret użytkownika lumen

człowiek nie pochodzi z ziemi

człowiek nie pochodzi z ziemi - częściowo, bo druga część pochodzi od homoerectusa po którym odziedziczyliśmy identyczne zachowania sexualne (obecnie szympans bonobo http://www.cda.pl/video/32926af/Rozwiazle-zycie-malp-bonobo-_18 )
Mamy białą skure która nie pochodzi z ziemi bo bliskość słońca wymusza posiadanie ciemnej skóry wręcz czarnej.
Nie mamy owłosienia jak małpy które by chroniło skóre przy poruszaniu sie po gęstym lesie (stąd konieczność stwarzania sobie odzienia ochronnego które chroni przed zimnem i zadrapaniem) Biała skóra jest spotykana u zwierząt żyjących w głębokich jaskiniach które nigdy nie widziały słońca.
Realnie patrząc natura ziemska nie mogłaby stworzyć takiego dziwadła jakim jest człowiek nie przystosowanego do życia na tej planecie. Za to idealnie pasuje planeta mocno aktywna wulkanicznie z znacznie grubszą warstwą atmosfery i z znacznie większym od ziemskiej polem magnetycznym i radiacyjnym i oddalona od swej gwiazdy jak pluton czy neptun od słońca.
Jakoś człowiek podświadomie nie czuje że ziemia jest mu matką skoro ją niszczy na potęge.
 

Portret użytkownika niebieskozielona

To dlaczego mamy przyssadke

To dlaczego mamy przyssadke mozgowa, ktorej dzialanie uzaleznione jest od swiatla? Ja nie wyobrazam sobie zycia bez slonca, choc nie miewam stanow depresyjnych. Natomiast mam wrazenie, ze mnie osobiscie odpowiada ustawienie slonca tak jak jest latem ok. 9 godziny.Jeszcze nie zawysoko, nie gorace.
Jednego jestem pewna: do zucia miesa nie jestesmy stworzeni.

Portret użytkownika dari

A mnie osobiście słońce nie

A mnie osobiście słońce nie jest potrzebne, wolę w dzień spać a nocą dopiero mogę coś tam robić nie męcząc się. A co do mięsa... Nie wiem czy akurat o żucie chodzi ale bez mięsa chybabym umarła z głodu. W moim przypadku mięsa nie da się niczym zastąpić. Rzecz gustu. Ja nie lubię warzyw i owoców w nadmiarze, spokojnie wystarczy mi jeden owoc na tydzień lub dwa i nie wyobrażam sobie jedzenia na obiad samej kaszy. Tak więc jeśli ktoś modyfikował nasz kod genetyczny to w taki sposób aby nas dzikie zwierzęta nie pozjadały. Więc to my staliśmy się myśliwymi.

Portret użytkownika Jaszczur

Ooo, to jest nas więcej?

Ooo, to jest nas więcej? Wiwat nocni ludzie! Już łapały mnie obawy, żem jakiś kosmita.. Praktycznie całe życie tak funkcjonuję, a szkoły to była męka.. 
Nocą jest więcej przestrzeni energetycznej.
Niemniej, tak ze trzy razy do roku wygrzewam się jak jaszczur w pełnym słońcu.

Portret użytkownika יהוה

Potrzebujesz słońca ale nawet

Potrzebujesz słońca ale nawet o tym nie wiesz. Witamina D, tlenek azotu, rozszeżanie i wzmacnianie naczyń krwionośnych, zwiększona synteza erytrocytów... To tylko kilka reakcji na słońce. Oczywiście w nadmiarze szkodzi, ale bez słońca byli byśmy pokrzywieni i anemiczni. Tego się nie da przeskoczyć. Chyba że tak jak eskimosi jedli byśmy bardzo dużo tłustego mięsa ryb.

Portret użytkownika AMRŚP

Buhahahaaaa... Juszka...

Buhahahaaaa... Juszka... tlenek azotu? NO2?...
No jasne przecież oddychamy kwasem azotowym...(2NO2 + H2O → HNO3 + HNO2) No wydało sie skąd pochodzisz... Myślę, że Ty stworzony jesteś do oddychania amoniakiem... (NH3)

Portret użytkownika RH+

Angelus... Juszka mówił o N2O

Angelus... Juszka mówił o N2O  nie NO2. tlenek azotu powstaje w śródbłonku naczyń krwionośnych i jest jednym z najsilniejszych związków wazodylatacyjnych.
niestety... twoja ignorancja w tym temacie pobiła wynurzenia homosapiensa na temat psychologii starożytnych

Portret użytkownika AMRŚP

... Acha... własciwie chodzi

... Acha... własciwie chodzi o promieie słoneczne... które powoduja zmniejszenie ciśnienia tetniczego w momencie powstawania NO oraz mikro zatory i mikro zakrzepy w chwile później w trakcie utleniania sie onego NO  do NO2... Czyli początkowa radocha  może sie skończyc śmiercią dzieki temu... NO...
Ale jak zwykle neandertalczycy o poziomie IQ ...na ich poziomie domniemują jak sroki na widok złotego pierścionka.

Portret użytkownika AMRŚP

No niestety jestes tak samo

No niestety jestes tak samo mądry jak juszka... Piszesz wzór na podtlenek azotu N2O.. On pisał o tlenku azotu ...NO.. bardzo niestabilna forma przechodząca w trujący NO2...
Po za tym nie wgłebiając się w szczegóły ten "jahwe" pisał o atmosferze... gdzie NO nie wystepuje...
 A nie jestes przypadkiem ... koczownikiem...? Tak jakoś intelektualnie mi to pasuje...:)

Portret użytkownika hal-9000

Każda teoria jest prawdziwa

Każda teoria jest prawdziwa skoro nic nie wiemy o powsatniu człowieka czy ziemi czy księżyca.. To są tylko domysły naukowców ktorzy zgaduja jak mogło być. Dlaczego księżyc nie widnieje w kulturze egipskiej?? może to on przyleciał na ziemię z człowiekiem, dlaczego kratery w większości sa na widocznej części tego ciała??

Portret użytkownika misio

a moze poczytasz coś o

a moze poczytasz coś o astrofizyce zmiast pisac dyrdymały o tym że "nic nie wiemy" ? ???? Wiemy b. dużo o pochodzeniu ksieżyca, człowieka, czy ziemi. Róznica jest taka że TY nic nie wiesz a co gorsza nie chcesz się dowiedzieć bo to by wymagało wysiłku. ciekawiej jest być ignorantem. 

 

Ksiezyc przyleciał na ziemię z czł[email protected]@@@ brak słow na idiotów tutaj. 

Portret użytkownika AMRŚP

Ano bo Księżyc to wg

Ano bo Księżyc to wg mitologii summeryjskiej słynna NIBIRU, która po narozrabianiu w systemie słonecznym wytraciwszy impet wpadła w sidła Ziemi i spowodowała spekanie skorupy ziemskiej i Potop... Teraz jest martwa i niegroźna... na razie... Ważne, że już nie przyleci....:)

Portret użytkownika patohunter

 Jaki sens ma dociekanie

 Jaki sens ma dociekanie prawdy o naszym pochodzeniu skoro i tak nie mamy dostepu do faktow skrzetnie tuszowanych przez elity rzadzace? Pozostaja nam strony takie jak ta gdzie mozemy sobie poteoretyzowac na podstawie szczatkowych informacji. Jezeli nawet znalibysmy fakty to jaki ma to wplyw na nasze zycie w Szuflandii? Po dlugich godzinach spedzonych w poszukiwaniu szczatkow Prawdy najbardziej dociera do mnie teoria WingMakersow. Wyglada na to, ze jestesmy wynikiem swoich wlasnych manipulacji wiec kolo sie zamyka.  Goraco polecam: http://wingmakers.pl/. I rownie cieplo pozdrawiam wszystkich znudzonych zyciem w Szuflandii.

Portret użytkownika kris

Może dociekanie prawdy leży w

Może dociekanie prawdy leży w naszej naturze ?   Smile
Gdyby nie była skrywana nie byłoby dociekania.
A jesli by wszyscy ludzie na świecie odkryli prawdę o rzeczywistości za pomocą globalnego oświecenia to świat zmieniłby się na Raj .
 
Mam nadzieję Smile

Portret użytkownika yeno

NoNieMoge(nie

NoNieMoge(nie zarejestrowany), sob., 2013-10-05 21:43

 
 
3

 
 
0

Ale ty jestes swiadomy ze Terra znaczy po polsku Ziemia, nie?

 
... tylko Terra z dużej literki, bo z małej terra znaczy ziemia(stały ląd).

Portret użytkownika Booksie

Przede wszystkim trzeba się

Przede wszystkim trzeba się zastanowić nad autorem książki - Dr Ellis Silver, której brak w wynikach Google. Jedyne co się ukazuje to angielskie tłumaczenie owego tytułu tego artykułu. Koniec tematu. 

Portret użytkownika Altumsecessum

Wszyscy wierzący w Boga,

Wszyscy wierzący w Boga, anioły, demony i w autentyczność Biblii, powinni się zgodzić z tymi założeniami:

  • Bóg, aniołowie zamieszkują niebo/inny wymiar (którego z pewnością jeszcze ludzie nie odkryli),
  • Przybierali bądź posiadali ludzką/humanoidalną postać aby się ukazać człowiekowi,
  • Wg Biblii Bóg, aniołowie są istotami żyjącymi z nadludzką inteligencją i wiedzą nie z tego świata lecz z „Królestwa Niebieskiego” (Supernaturalne Byty),
  • Potrafią latać i stąd na obrazach mamy aniołów ze skrzydłami, a to może świadczyć o tym, że mieli moc unoszenia się w powietrzu,
  • Bóg lub aniołowie których Bóg posyła mogą wykonywać niewiarygodne rzeczy a ówcześnie żyjący ludzie odbierali je jako cuda,
  • W Królestwie Niebieskim panuje niemal wojskowa hierarchia (Najwyższy stopniem dowódca Bóg i dowódcy Archaniołowie czyli jakby generałowie którzy mają podległych innych aniołów),
  • Wg Biblii w Królestwie Niebieskim nastąpił bunt części wysokich Aniołów za którymi poszli inni, zostali oni zrzuceni na ziemię przez Boga, czyli już nie mogli wrócić tam skąd pochodzą,
  • Spodobały im się córki człowiecze, które porodziły tzw. gigantów (w mitach sumeryjskich, greckich i Wedach indyjskich są podobne wzmianki),
  • Bóg postanowił usunąć ich z ziemi za pomocą potopu i podjudzaniu jednych władców na drugich tak aby się sami powybijali (wg Księgi Henocha). Stąd archeologowie badając różne miejsca na ziemi np. rejon morza martwego (Sodoma i Gomora) stwierdzają dziwne zeszklenia gruntu i podwyższone promieniowanie jakby po wybuchu bomby atomowej. Wg np. starohinduskich legend bardzo dawno temu toczyły się zaawansowane technologicznie wojny pomiędzy Bogami, którzy latali w swoich Wimanach i używali broni nuklearnej do niszczenia dużych obszarów.

A teraz: czym jest zjawisko UFO? Otóż nie ma wątpliwości, że Niezidentyfikowane Obiekty Latające pojawiają się na niebie i jest na to wiele dowodów filmowych, odtajnionych dokumentów wojskowych czy relacji świadków. Twierdzenie niektórych wierzących osób w Boga, anioły i demony a nie wierzących w tzw. kosmitów, że jest to tylko ziemska zaawansowana technika, którą USA przejęło od Hitlerowskich Niemiec i udoskonaliło ją przez lata jest zwykłą hipokryzją.
Skąd u Niemców było takie bardzo duże zainteresowanie okultyzmem i naukami dalekiego wschodu, w szczególności naukowcy III Rzeszy badali starohinduskie pisma opisujące w szczegółach latające pojazdy Bogów (Wimany). Na ten temat jest również ciekawy film z kanału History HD z serii Ancient Aliens - Aliens and the Third Reich
zobacz także: Nowa Szwabia
Czym się te nadludzkie istoty różnią? Wg mnie niczym!
Zamieszkują Niebo (gdzieś w Niebie/Inny wyższy wymiar) i używają jakiejś nieprawdopodobnej mocy/technologii którą ludzie interpretują na ziemi w różnych okresach jako cudowna Moc Boża, szatańskie podstępne sztuczki czy zaawansowana technologia obcych wyprzedzająca nas o miliony lat!
Więc wszystkie osoby, które wierzą w Boga, anioły i demony jakby na to nie patrzeć wierzą w życie pozaziemskie czy tego chcą czy nie! A upieranie się że tak nie jest, bo to przecież Bóg a nie jacyś tam kosmici nie ma sensu, ponieważ jest to wiara w jakąś bliżej nie znaną nam formę życia nie pochodzącą z ziemi, która na dodatek ingeruje w ludzkie sprawy. Tak w skrócie spełnia to wszystkie przesłanki aby zdefiniować tą formę życia jako cywilizację pozaziemską i szczerze mówiąc teoria kreacjonizmu jest bardziej bliższa tezom o kosmitach ingerujących w nasze życie niż teoria ewolucji.
 

Portret użytkownika Alena

Moim zdaniem Omnibyt

Moim zdaniem Omnibyt =Zrodlo=Wieczna Egzystencja - to  jest jedno  a nasz bezposredni Stworca  -to drugie. Jedno oczywiscie ,nie przeszkadza drugiemu. ,jednak wszystko to dzieje sie w Omnibycie .               Uwazam ,ze Omnibyt przypomina  Megakomputer albo drzewo ,gdzie jest pien ,konary i  dalsze galezie.

Strony

Skomentuj