Rdzenne plemiona Brazylii, są napadane przez pojazdy UFO

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

W 2013 roku, kilka niezidentyfikowanych obiektów latających, zaczęło przemieszczać się nad wioską Apivtxa, należącą do rdzennego plemienia Campa do Amonia w stanie Acre, graniczącym z Peru. Obserwacje tych obiektów, były okazjonalne, lecz nic nie przygotowało żyjących tam ludzi, na wydarzenia z 24 lipca 2014 roku. Wówczas, jedno z tych UFO wylądowało na terenie wioski i wystrzeliło promienie światła w kierunku rdzennych mieszkańców.

 

Wydarzenie to skłoniło Indian do zwrócenia się o pomoc do National Endowment for Indigenous Peoples (FUNAI), które z kolei skontaktowało się z policją federalną i wojskiem, aby pomóc w rozwiązaniu problemu. Policja wszczęła dochodzenie, ponieważ takie incydenty zdarzały się często i trwały do ​​końca 2014 roku.

W 2015 roku, Federalne Ministerstwo Stanu wszczęło dochodzenie w sprawie bliskiego spotkania badaczki i antropologa Caroline Commandulli, którzy byli świadkami jednego z takich ataków UFO. Co ciekawe, w tym roku incydenty ustały, ale rozpoczęły się na nowo w 2016 roku. Tym razem, objęły one jednak inne rdzenne plemiona: Campa i Izolados do Envira. Po wylądowaniu, UFO zostało ostrzelane przez jednego z rdzennych mieszkańców, który w odpowiedzi, został postrzelony wiązką światła i trafił do szpitala.

 

Dochodzenie Roni Verne, inżyniera i badacza niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych, zakończyło się opublikowaniem ponad 120 stron oficjalnych dokumentów rządowych Brazylii i ponad 20 minut materiału wideo, z zeznaniami ofiar. O ile znacie język angielski, możecie zapoznać się z nimi pod tymi hiperłączami 1 2 . W przeciwnym wypadku, nalegam o cierpliwość i obiecuje, że w najbliższej przyszłości zreferujemy najciekawsze fragmenty tych dokumentów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Skomentuj