Ręce Boga ukazały się nad Australią? Czy to tylko złudzenie?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niesamowite wideo demonstrujące, coś co zdaniem niektórych przyponina gigantyczne ręce Pana Boga na niebie, pojawiło się w sieci. Ni natychmiast przyciągnęło ono uwagę milionów użytkowników którzy mają mieszane odczucia co do zawartego na nim przekazu. Tajemniczy film został nakręcony przez pasażera z okna samochodu.

 

Wiadomo, że fotografia powstała w australijskim mieście McKay w stanie Queensland. Jak można się było spodziewać, gwałtowne spory o charakterze tego zjawiska natychmiast wybuchły w Internecie. Czy to sam Stwórca ukazał się Australijczykom na niebie? Czy są to sztuczki przedstawicieli cywilizacji pozaziemskiej? Niestety, nie ma jeszcze odpowiedzi na to pytanie, a o wiele prawdopodobniejszym wyjaśnieniem jest to, że mamy tu doczynienia z niezwykłym zjawiskiem naturalnym.

Wielu użytkowników Internetu naprawdę uwierzyło, że był to znak religijny lub inne zjawisko nadprzyrodzone, ale było też wielu takich, którzy wątpili w ich wersje tego, co się stało. Niektórzy sceptycy uważają, że jest to dziwne złudzenie optyczne w chmurach. Inni nabrali przekonania, że są to dłonie operatora aparatu, które odbijają się w obiektywie lub na szybie samochodu. Niezależnie od tego jaka jest prawda, film rozprzestrzenił się już w Internecie, zbierając tysiące entuzjastycznych i niezbyt pochlebnych komentarzy.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pogromca głupoty

Co za debilizm, ktos robil

Co za debilizm, ktos robil fote aparatem w samochodzie i odbily mu sie rece z aparatem w szybie. Banda kretynow i niekompetetnych uczniow gimnazjum. Serdecznie nie pozdrawiam 

Strony

Skomentuj