Regularna formacja na Marsie przypomina relikt z prehistorii Japonii

Kategorie: 

Podobieństwa między strukturą na Marsie i na Ziemi

Wirtualna archeologia to nie tylko obsesyjne przeglądanie zdjęć na Google Earth. Obecnie możliwe są nawet eksploracje innych planet, na przykład Marsa. Dzięki takim poszukiwaniom udało się zlokalizować dziwny regularny kształt wyłaniający się z płaskowyżu. Do złudzenia przypomina wykrzyknik.

 

Naukowcy z NASA twierdzą, że proste brzegi struktury to przyczyna popękania a kształt jest wynikiem działania procesów erozyjnych przebiegających miliardy lat. Obiekt ma część wyglądającą jak zapadnięta kopuła i fragment podłużny, który upodabnia go do wykrzyknika lub dziurki od klucza.

 

Dziwna formacja przypomina japońskie grobowce z epoki Kofun, których pozostałości z powietrza wyglądają zaskakująco podobnie jak formacja wypatrzono na powierzchni Marsa. To właśnie dlatego niektórzy sugerują , że być może nie jest to wcale kolejna dziwnie regularna anomalia marsjańska tylko relikt po zamieszkującej tam kiedyś cywilizacji.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

Nie wiedziałam do jakiego

Nie wiedziałam do jakiego tematu to przypiąć, bo pasuje do wielu. Kto choć troszkę zna język rosyjski - niech koniecznie obejrzy. Film mówi o niektórych elemenrach z prawdopodobnej historii Ziemian od czasów bardzo dawnych do czasów przed narodzeniem Chrystusa. Ale również o Księżycu i Marsie (również kilku zdjęciach Marsa)!. Niesamowita ilość starożytnych artefaktów. Podaję tytuł filmu z YouTube, który pojawił się dzisiaj. Jest jeszcze gorący.
 
Территория заблуждений с Игорем Прокопенко - 03.09.2013
 

Portret użytkownika mistrz

twor na marsie to

twor na marsie to najprawdopodobniej naturany twór
ale czytajac Wasze wypociny (Baca mnie rozbawil urzekajaca wyssnana z piekacego slonca historia)
tak ze nie wierze ze kosmici u nas 'bytuja' moze i kiedys tu trafili dajac malpie te kilka genow ktore czynia nas takimi jakimi jestesmy
byc moze faktycznie chca zlota ale jezeli juz - bylo to dawno temu i wygineli dawno temu
wg mnie dla wiekszosci ufo = nowatorskie rozwiazania dla grona niewielu lub jeszcze nie poznane przez ludzi 'sily'  nikt przeciez nie przejmuje sie cywilizacja mrowek, 'bo tutaj stanie moj dom!!!'
dopuszczam mozliwosc gdzie 'kosmici bronia planety przed naszym gatunkiem' wyciagniete z filmu? czy tylko i wylacznie zblizone wrazenia...?
cos jeszcze chcialem napisac ale mi umknelo xD

Portret użytkownika MegaM

Witajcie w końcu zrobiłem

Witajcie w końcu zrobiłem stałego nika. 
Co do kontaktu z obcymi, my ich postrzegamy w kontekscie ras a należy bardziej w kontekscie kultur to słowem wstępu.
W kwestji technologicznej ja sam przyznam że, tak samo jak wy przez wiekszośc życia, podchodziłem do tematu w sposób, że oni  Bóg wie jak bardzo są do przodu. Niektórz są  bo mieli wiecej energii na ciekawsze zabawki . Portale i takie tam. Ale nawet z nimi znajdziemy nic porozumienia. Na ziemi też mamy ludzi co próbują sie dogadac z szympansem. Wiekszosc braci ufo  to rówe chłopaki podobna moralnośc jak nasza. Są też typki ślepo realizujące program w jakim ich wychowano, ale to dokładnie jak na ziemi trudno sie rozmawia z arabem lub katolikiem opentanym fantyzmem.
Co do pdróży kosmicznej nie jest to wcale jakaś niemożliwa do odtworzenia w obecnych warunkach technicznych brakuje jedynie woli politycznej i swiadomości w ludziach że  uczono ich bzdur . Wprawdzie zbudujemy coś adekwatnego do fiat 125p lub opla astry , ale pamiętajmy że zawsze to lepiej niż furmanka. Dodam że ten nasz  fiat ma prędkości nadświetlną w standardzie. Proszę o nie stawianie naszego siwego rozczochranego Alberta jako autorytetu. Bo c=maxV to niejako jedna z poprawnych odpowiedzi. Oświadczam z tego miejsca, żę predkośc swiatła jest predkościa maxymalną dla materii i nic wiecej. Zaraz zrodzi się odpowiedz w nielicznych w miare inteligętnych głowach, że skoro dla materii, to te zabawki nie dla nas. Podpowiem rozjaśniając że wszystko jest realtywne i w odpowiednich sytuacjach możemy się porusząc szybciej od światła i nic nam sie nie stanie.Uchyle jeszcze rąbka tajemnicy wyjasniając, że powyżej predkości światła, materia zamieni sie w energie w postaci pola. Jak zwolni znowu sie zmaterializuje czyli stanie sie czymś co odpowiada powiedzmy 2-5% otaczającego nas wszechświata.
Nasze wyobrażenie zawansowanej technologii jest spowodowane błednym modelem jaki otrzymaliśmy w szkołach, model ten nie tłumaczy aktu stworzenia, materi, czastki, atomu planety itd. nie tłumaczy roli antymateri i czarnej energi,(czyli 2 elementów stanowiących 95-98%) wszechświata, a łączy sie to bezpośrednio z napędem grawitacyjnym. A dlaczego pisze grawitacyjnym a nie antygrawitacyjnym. A no dlatego że coś takiego jak antygrawitacja nie istnieje. Dwa pola grawitacyjne znajdują miedzy sobą równowage. Zostaliście oszukani przez doświadczenie z 2 magnesami. Wam sie wydaje że magnesy albo sie przyciągaja albo odpychaja. Mało tego jest jakieś prawo które z przyczyn oczywistych nie pamietam że dwa pola magnetyczne statyczne nie można umieści w równowadze! i zgodził bym sie z tą terią ale tylko i wyłacznie do magnesów 2 biegunowych. W realnym świecie dwa pola magnetyczne zawsze dażą do równowagi.No i w realnym swiecie nie ma kwadratowych magnesów tylko zawsze kuliste tak na marginesie. Kto nie wierzy niech popatrzy jak pięknie się ten układ planetarny zazębia wszystko ma swoje miejsce. Kto ciągle nie rozumie lub krytykuje odeśle do innego typu wiedzy z tego miejsca- w niedziele o 19 jest chyba you can dance na TVN zapraszamy.
W pozniejszym okresie pokaże wam, jeśli znajdą sie tu chętni ludzie do nauki,jak odtworzyc równowage miedzy dowma magnesami aby były niejako zmrożone na odległoś miedzy soba. Tak jak ziemi z księżycem. proton z neutronem itd  
Co do relacji my-oni, obie strony wiedzą o sobie tyle samo! Obie doświadczają tych samych niepewności jak to sie skonczy.  
Pisze do was oferując wam wiedze nie domysły, stoimy w okresie w którym cześc z was przyjmie tę wiedze idąc dalej, patrzac ze zrozumeiniem na to co już było. a częśc z was ciagle bedzie szukało bozonu Higsa zastanawiają sie na co te ufole lataja;-)
Nie bedziecie sie już zastanawiac, czy jest tam kultura która nas napadnie zrabuje wodę,surowce itd . Bo bedziecie wiedzieli że cywilizacja która potrafi latac miedzy gwaiazdami w nosie ma to co uważącie za cenne. Wszytsko to jest tak proste do stworzenia, jak dla nas obecnie, budowa cegły. Oczywiscie trzeba wiedziec ile gliny ile piachu ile stopni. Dodam by nie byc niepoprawnie zrozumiany że w nowej rzeczywsitości nie ma potrzeba gliny, wystarczy coś materialnego, a protony i neutrony bedziemy już układac w spsób dowolny, niskoenergetyczna prawdziwa zimna fuzja, bo w temperaturze pokojowej. Jednej formy tej fuzji doswiadczacie każego dnia mając 36,6c. biorąc wdech itd
 
Bardzo dziekuje za wszekie minusy, czym ich wiecej tym dalsza  droga ludzi  do zrozumienia zagadki stworzenia. Wszystkim minusowym przypominam niedziela 19 tvn you can dance. Tam jest wiedza i prawda dla Was. Ewentualnie w przyszłym miesiąu nasz kochany Hopkins coś wystuka o bozonach. Tych bozonach co nie istnieją 
Wszelkich ludzi z otwartymi umysłami, Elite intelektualną którą można spotkac na forach alternatywnych zapraszam do  pisania na priv. Szczególnie jeśłi to co napisałem wydaję się zrozumiałe i bliskie temu co zaobserowałi. 
Wszystko co niedopowiedziane z mojej strony nie jest kwestją próby ukrycia czegoś lub zatajenia lecz odpowiednia wiedza, na odpowiednie czasy w odpowiednim stadium świadomości. 
pozdrawiam 
MM
 
 

Portret użytkownika Antylanser

Mega M Takich mądrali

Mega M
Takich mądrali piszących ogólnikami jest cała masa, jeżeli posiadasz jakąś dającą się w praktyce zwerefikować wiedzę to się z nami tym podziel, jeżeli nie to przestań pisać bzdury bez pokrycia, Jak ci mało teoretycznego mędrkowania to mogę ci przedstawić teorię, według której wszystko na tym świecie jest relatywne a jak zupełnie pozbędziesz się ze swojego umysłu strachu i wszelkich wątpliwości, natychmiast zmaterializujesz co tylko żewnie ci się podoba, no chyba że ci to nie za bardzo odpowiada, ponieważ zupełnie przypadkiem mógłbyś powołać do życia swoje najgłębsze obawy i zanim się zorientujesz i powiesz "Och Przepraszam" twój świat przestanie istnieć.

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

Co ty piszesz o jakichś

Co ty piszesz o jakichś katolikach opentanych ? to ty chyba jesteś jakiś opentany antykatolicko ? ja nic nie mam do ufo sekt niech sobie tam się kontaktują z duchami, ale chrześcijanie to najlepsi ludzie ! nie wiesz co piszesz jak niewiem co !

Strony

Skomentuj