Reptilianie rządzą światem

Kategorie: 

dhammawheel.com

Dla większości ludzi, którzy po raz pierwszy słyszą o Reptilianach wiadomość ta jest tak szokująca, że jej przetworzenie zajmuje jakiś czas i prawie zawsze cześć ludzi stwierdza, że to oczywista niedorzeczność, ale druga część zaczyna się zastanawiać i chyba z tej części populacji rekrutują się zwolennicy teorii o gadzich istotach, które sprawują realną władzę nad światem.

 

Reptilianie mają zdolność przyjmowania kształtów i dlatego nie dostrzegamy ich obecności, na co dzień, ale wiele osób zwłaszcza wśród polityków to pospolite jaszczury i to dosłownie a nie w przenośni.

 

Zwolennicy teorii reptilian twierdzą, że te jaszczurze osobniki przyleciały do nas z gwiazdozbioru Draco albo Oriona. Taka przynajmniej jest najszerzej przyjmowana teoria.

 

Wiele kultur na świecie, na przykład chińska, zawiera odniesienie do węża lub smoka w swej symbolice utożsamia go z mądrością. Znamy wszyscy symbol eskulapa, jako ikona medycyny. Niektórzy badacze spod znaku paleoastronautyki upatrują w tym możliwość kontaktu przed wiekami z jakąś gadzią cywilizacją.

 

Gdyby to rozpatrywać, jako realna teoria a nie scenariusz dla dobrego serialu sci-fi to trzeba powiedzieć, że pomysł istnienia na Ziemi gadziej rasy, która sprawuje tajną władzę na świecie jest tak trudny do przyswojenia, że większość ludzi skwituje to, jako nonsens.

 

Nawet David Icke, który jest propagatorem idei Reptilian, stara się o tym nie mówić publicznie, bo wie, że teorie, jakie głosi są zbyt kontrowersyjne i ludziom nie jest łatwo nawet poddać je ocenie a co dopiero przyswoić.

 

Dopóki nie pojawią się jakieś niezbite dowody na istnienie reptilian ich sfera bytności będzie zawsze bliżej fantastyki niż realnego świata.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika korm

Bardzo nie śmieszne

Bardzo nie śmieszne ....ludzie od zarania dziejów opowiadaja bajki a potem w nich tkwią .........mrokokoko
Super lećmy na Oriona sprawdzić ... w końcu to leży w naturze człowieka -EKSPANSJA
Może jaszczury też potrzebowały ekspansji 
Jak zobaczę to uwierzę .....a chciałabym !!!
 

Portret użytkownika dsada

Jeśli chcecie spotkać

Jeśli chcecie spotkać Reptilian to polecam europejska Ayahuascę z Mimosy Hostillis I ruty Stepowej w wysokiej dawce . Istoty te bardzo często komunikują się z nami na tej czestotliwości. Ayahuasca ta ma bardzo silną symbolike sumeryjską , więc polecam tylko dla tych którzy są odważnymi poszukiwaczami prawdy.

Strony

Skomentuj