Rezonans Schumanna, puls Ziemi, podwoił się - nadchodzi radykalna zmiana na poziomie planety?

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Od 1986 roku wiadomo, że istnieje coś takiego jak puls planety, zwany też od nazwiska jego odkrywcy rezonansem Schumanna. Jest to elektromagnetyczna częstotliwość Ziemi, która przez długi czas uważana była za stałą i wynosiła 7,83 Hz. Potem jedna wielkość ta zaczęła się zmieniać i obecnie jest to już 16,5 Hz.

 

Okazuje się, że 7,83 Hz to częstotliwość w zakresie fal alfa ludzkiego mózgu. Trudno o lepszy dowód na integrację człowieka z naturą. Badaniami tego zjawiska zainteresowała się agencja kosmiczna NASA. Opracowano specjalne urządzenie, które emituje drgania o częstotliwości 7,8 Hz. Okazało się, że powoduje ono harmonizację i uspokojenie umysłu.

 

Instrument jest używany w przestrzeni kosmicznej i stanowi pomoc dla astronautów, którzy przebywają długo z dala od Ziemi. Ze względu na fakt, że mózg astronautów nie czuje częstotliwość rezonansowej Ziemi, zaczynają się nasilać bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia uwagi, a nawet choroba lokomocyjna, szczególnie kłopotliwa w stanie nieważkości.

[ibimage==24628==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rosnąca częstotliwość rezonansu Schumanna oznacza zatem stały wpływ na ludzki mózg. Obecnie wynosi ona podobno już powyżej 16 Hz. W związku z tym, ludzie czują, że coś jest nie tak, ponieważ mózg jest zmuszony do pracy z coraz większą prędkością. Wraz ze wzrostem tej częstotliwości, mózg osiągnie 30 Hz lub więcej i dojdzie do rytmu, który jest odpowiedzialny za inspirację i kreatywność. Częstotliwość drgań 50 Hz to mózg zen, poziom oświecenia dostępny ponoć tylko dla buddystów.

 

Zwiększenie „częstotliwości Ziemi” powoduje, że nasz mózg wychodzi z trybu hibernacji i pracuje inaczej. Jeszcze kilka lat temu Ziemia była na poziomie wibracji 7,8 Hz, ale kilka dni temu, częstotliwość Schumanna dobiła do 16,5 Hz. Świadczy to o tym, że Ziemia podlega gwałtownej zmianie - następuje przyspieszenie.

[ibimage==24629==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dlaczego zatem ważna jest liczba 16,5? Okazuje się, że 16,5, 33, 66, 132, 264 itd, to liczby, które są harmoniczne dla tonu Solfeggio 528, który jest częstotliwością wykorzystywaną przez biochemików do naprawy uszkodzonego DNA - genetycznego wzorca, na którym opiera się życie. Jeśli częstotliwość Schumanna rezonuje w harmonicznej 528 to sugeruje, że nasze DNA może się zmieniać nawet w tym momencie.

 

Niektórzy badacze zjawisk paranormalnych sugerują, że Ziemia jest żywym organizmem i nie wolno patrzyć na zmiany w jej obrębie jako zespołu niezwiązanych ze sobą czynników, ale jako całość tworzącą pojedynczy byt. Jeśli zatem zachodzą tak poważne zmiany na poziomie elektromagnetycznym, może nie tylko my ulegamy zmianie, tylko cała planeta, na której mieszkamy i nikt nie wie do czego to doprowadzi.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Roman

<p>Ale głupstwa ktoś napisał.

<p>Ale głupstwa ktoś napisał. Rezonans przejawia się w kilku częstotliwościach od zawsze. Wystarczy popatrzeć na archiwalne pomiary stacji rosyjskiej - wyniki tych pomiarów są do&nbsp;wglądu dla każego i widać jak na dłoni, że od lat są niezmienne.&nbsp;Publikowane są pomiary dla częstotliwości 7.83 i jej 3 harmonicznych (np. 14.1 ).</p>

<p>Zainteresowanych odsyłam do wikipedii. A autor tych bzdur niech wróci do szkoły średniej i odrobii lekcje.&nbsp;</p>

<p>Być może jakieś wibracje się podnoszą na Ziemi ale nie jest to częstotliwość rezonansu Schumana ... </p>

Portret użytkownika Ziemia rozpoczęła proces oczyszczania się ze stonki ludzkiej

Ziemia rozpoczęła proces

Ziemia rozpoczęła proces oczyszczania się ze stonki ludzkiej od 2012 roku. Artykuł ten ujawnia, że loty w kosmos to fikcja literazka i cały program Apollo to ściema, a teraz dlaczego. Dlatego, że bez generatora fali Schumana wylot z tej planety jest niemożliwy wszystkich czekałaby śmierć, ponieważ 7,8 Hz  to częstotliwość pracy serca, które jest zasilane ppulsem Ziemi innymi słowy nasza pompa zwana serce jest układem perpetu mobile dzięki planecie na której się wszyscy rodzimy. Już w 2013 roku był wysyp nagłych śmierci na zawały serca w Angli. Planeta czyści sie z chłamu ludzkiego nie gotowego do zmian, które nadchodzą, ale nie należy sie martwić narodzicie sie gdzie indziej. Niestety jeszcze w większym syfie, który będzie przechodził ten sam proces ewolucji co ta planeta od milionów lat jej istnienia. To, że nie trzeba bać się śmierci bo to wyzwolenie z kołchozu pracy i tyrania na rachunki i gówniane zabijające zatrute jedzenie to świadomi wiedzą, a wyznawzy tzw. chrześcijaństwa powninni to wiedzieć od Chrystusa, który żadnej religgi chrześcijańskiej nie stworzył. Co do częstotliwości oświecenia w tzw. fazie gamma należy się spodziewać przy słabych organizmach, a tych coraz więcej, że można dostać napadów padaczki. Stan normalny pracy mózgu to częstotliwość w zakresie fal beta 12-28 Hz, poziom gamma jest niestety nie dla wszystkich. Także pozdrawiam wszystkich którzy chcieliby sobie gdzieś stąd polecieć w kosmos, bez tego generatora pewna śmierć i to w ciężkich bólach.

Portret użytkownika henke

Dziwi mnie, że nie jest

Dziwi mnie, że nie jest wyłączona możliwość dodawania komentarzy. Wolny dostęp chamów i prostaków jest nie do zaakceptowania. Temat ciekawy przeznaczony dla ludzi na odpowiednim poziomie intelektualnym.

Portret użytkownika Gopinat Boratynski

Częstotliwość drgań 50 Hz to

Częstotliwość drgań 50 Hz to mózg zen, poziom oświecenia dostępny ponoć tylko dla buddystów.

Oświecenie jest dostępne dla wszystkich, nie tylko dla buddystów Wink Taka częstotliwość fal mózgowych jest potencjalnie do osiagniecia przez każdego. Buddyści faktycznie mają techniki pozwalające za pomocą treningu to osiągnać, ale nie są jedynymi na świecie Wink
Pozdrawiam,
Gopinat

Portret użytkownika Tomasz Spólnik

Przeczytajcie sobie książkę,

Przeczytajcie sobie książkę, Trzy Fale Ochotnikó i Nowa Ziemia - Dolores Cannon, tam jest ten proces opisany. Zmiany w skali ziemskiej mają wiele wpływu na ciało człowieka, zdolności, odczucia. Skala makro i mikro są przecież ze sobą bardzo połączone, a człowiek to fraktalny hologram Ziemi Wink

Portret użytkownika Mada

Czas to pojęcie względne -

Czas to pojęcie względne - czas nie istnieje. To co określamy jako czas to tak naprawdę pojęcie czasowe, które jest adekwatne do twojej energii. Einstein rozszczepil atomy ( upiorne splątanie atomów)tylko po to, żeby stwierdzić że... Czasu nie ma!!
Co do wibracji w skali Schumanna - wszystko ma swoją wibrację i zmienia się ona w zależności od wpływu kosmicznych sił ( planety) a w,przypadku człowieka, otwarcie swojego serca i czerpanie ze źródła milosci ( milosc to najwyższa mierzalna wibracja)) .
Pozdrawiam wszystkich z forum i zapraszam do Olsztyna do nowo otworzonego Centrum Ciała Umysłu i Ducha, gdzie zajmujemy się takimi nowinkami i nie tylko (f: Centrum Ciała Umysłu i Ducha)

Portret użytkownika pahulec

Wydaje mi się,że "upiorne

Wydaje mi się,że "upiorne splątanie na odległość" dotyczy cząstek elementarnch nieposiadających masy np. fotony.Rozszczepienie natomiast to przekształcenie cięższego pierwiastka w lżejszy kosztem masy która wydziela się w postaci energii,jest to proces przeciwny do fuzji jądrowej.To tak w dużym uproszczeniu rzecz ujmując.Pozdrawiam.

 

Strony

Skomentuj