Rezonans Schumanna, puls Ziemi, podwoił się - nadchodzi radykalna zmiana na poziomie planety?

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Od 1986 roku wiadomo, że istnieje coś takiego jak puls planety, zwany też od nazwiska jego odkrywcy rezonansem Schumanna. Jest to elektromagnetyczna częstotliwość Ziemi, która przez długi czas uważana była za stałą i wynosiła 7,83 Hz. Potem jedna wielkość ta zaczęła się zmieniać i obecnie jest to już 16,5 Hz.

 

Okazuje się, że 7,83 Hz to częstotliwość w zakresie fal alfa ludzkiego mózgu. Trudno o lepszy dowód na integrację człowieka z naturą. Badaniami tego zjawiska zainteresowała się agencja kosmiczna NASA. Opracowano specjalne urządzenie, które emituje drgania o częstotliwości 7,8 Hz. Okazało się, że powoduje ono harmonizację i uspokojenie umysłu.

 

Instrument jest używany w przestrzeni kosmicznej i stanowi pomoc dla astronautów, którzy przebywają długo z dala od Ziemi. Ze względu na fakt, że mózg astronautów nie czuje częstotliwość rezonansowej Ziemi, zaczynają się nasilać bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia uwagi, a nawet choroba lokomocyjna, szczególnie kłopotliwa w stanie nieważkości.

Rosnąca częstotliwość rezonansu Schumanna oznacza zatem stały wpływ na ludzki mózg. Obecnie wynosi ona podobno już powyżej 16 Hz. W związku z tym, ludzie czują, że coś jest nie tak, ponieważ mózg jest zmuszony do pracy z coraz większą prędkością. Wraz ze wzrostem tej częstotliwości, mózg osiągnie 30 Hz lub więcej i dojdzie do rytmu, który jest odpowiedzialny za inspirację i kreatywność. Częstotliwość drgań 50 Hz to mózg zen, poziom oświecenia dostępny ponoć tylko dla buddystów.

 

Zwiększenie „częstotliwości Ziemi” powoduje, że nasz mózg wychodzi z trybu hibernacji i pracuje inaczej. Jeszcze kilka lat temu Ziemia była na poziomie wibracji 7,8 Hz, ale kilka dni temu, częstotliwość Schumanna dobiła do 16,5 Hz. Świadczy to o tym, że Ziemia podlega gwałtownej zmianie - następuje przyspieszenie.

Dlaczego zatem ważna jest liczba 16,5? Okazuje się, że 16,5, 33, 66, 132, 264 itd, to liczby, które są harmoniczne dla tonu Solfeggio 528, który jest częstotliwością wykorzystywaną przez biochemików do naprawy uszkodzonego DNA - genetycznego wzorca, na którym opiera się życie. Jeśli częstotliwość Schumanna rezonuje w harmonicznej 528 to sugeruje, że nasze DNA może się zmieniać nawet w tym momencie.

 

Niektórzy badacze zjawisk paranormalnych sugerują, że Ziemia jest żywym organizmem i nie wolno patrzyć na zmiany w jej obrębie jako zespołu niezwiązanych ze sobą czynników, ale jako całość tworzącą pojedynczy byt. Jeśli zatem zachodzą tak poważne zmiany na poziomie elektromagnetycznym, może nie tylko my ulegamy zmianie, tylko cała planeta, na której mieszkamy i nikt nie wie do czego to doprowadzi.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika henke

Dziwi mnie, że nie jest

Dziwi mnie, że nie jest wyłączona możliwość dodawania komentarzy. Wolny dostęp chamów i prostaków jest nie do zaakceptowania. Temat ciekawy przeznaczony dla ludzi na odpowiednim poziomie intelektualnym.

Portret użytkownika Gopinat Boratynski

Częstotliwość drgań 50 Hz to

Częstotliwość drgań 50 Hz to mózg zen, poziom oświecenia dostępny ponoć tylko dla buddystów.

Oświecenie jest dostępne dla wszystkich, nie tylko dla buddystów Wink Taka częstotliwość fal mózgowych jest potencjalnie do osiagniecia przez każdego. Buddyści faktycznie mają techniki pozwalające za pomocą treningu to osiągnać, ale nie są jedynymi na świecie Wink
Pozdrawiam,
Gopinat

Portret użytkownika Tomasz Spólnik

Przeczytajcie sobie książkę,

Przeczytajcie sobie książkę, Trzy Fale Ochotnikó i Nowa Ziemia - Dolores Cannon, tam jest ten proces opisany. Zmiany w skali ziemskiej mają wiele wpływu na ciało człowieka, zdolności, odczucia. Skala makro i mikro są przecież ze sobą bardzo połączone, a człowiek to fraktalny hologram Ziemi Wink

Portret użytkownika Mada

Czas to pojęcie względne -

Czas to pojęcie względne - czas nie istnieje. To co określamy jako czas to tak naprawdę pojęcie czasowe, które jest adekwatne do twojej energii. Einstein rozszczepil atomy ( upiorne splątanie atomów)tylko po to, żeby stwierdzić że... Czasu nie ma!!
Co do wibracji w skali Schumanna - wszystko ma swoją wibrację i zmienia się ona w zależności od wpływu kosmicznych sił ( planety) a w,przypadku człowieka, otwarcie swojego serca i czerpanie ze źródła milosci ( milosc to najwyższa mierzalna wibracja)) .
Pozdrawiam wszystkich z forum i zapraszam do Olsztyna do nowo otworzonego Centrum Ciała Umysłu i Ducha, gdzie zajmujemy się takimi nowinkami i nie tylko (f: Centrum Ciała Umysłu i Ducha)

Portret użytkownika pahulec

Wydaje mi się,że "upiorne

Wydaje mi się,że "upiorne splątanie na odległość" dotyczy cząstek elementarnch nieposiadających masy np. fotony.Rozszczepienie natomiast to przekształcenie cięższego pierwiastka w lżejszy kosztem masy która wydziela się w postaci energii,jest to proces przeciwny do fuzji jądrowej.To tak w dużym uproszczeniu rzecz ujmując.Pozdrawiam.

 

Portret użytkownika E

Próbuję gdzieś znaleźć

Próbuję gdzieś znaleźć informację o wzroście częstotliwości Schumanna, ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia. Link do źródła, to ślepy zaułek, bo tam podane źródło niczego na ten temat nie zawiera. Google mi również nie pomogły. Czy autor artykułu mógłby się podzielić danymi z konkretnych pomiarów, które czytelnicy mogliby zobaczyć na własne oczy?

Portret użytkownika jerkras

Każdy człowiek w  wieku ponad

Każdy człowiek w  wieku ponad 50 lat i więcej , ze zmysłem obserwcji i zapamietywania wie ,że w ciągu , krótkiego okresu czyli 50 zauwazył,że czas dziwnie przyśpieszył ,  majac 10 lat,  jak pamietam, dni byly długie , zuważało sie długie jest lato, długa zima, długie wakacje. Jednak około 15 lat temu zauważylem i potwierdzam to do dziś ,ze wszystko odbywa sie wielokrtnie szybciej, mimo ze zegary podono wskazuja 24 godziny na dobę. Mimo iz nie jestem zagoniony, mieszkam na wsi to jednak wszystko tak zasuwa ,że nie ogladniesz sie jak pikają niedziele, świeta, bardzo to dziwne.

Portret użytkownika Sylwiade

Proszę poczytać o

Proszę poczytać o reltywizacji czasu. Jest to związane ze sposobem postrzegania i obserwacją. Mając 10 lat nasza jednostka (długość życia) obserwacyjna posiada tylko 10 okresów mieżalnych, czyli dla nas jako obserwatora odcinki roczne są dlugie. W wieku  lat  50  odcinków jest  piecdziesiat i do ogólnego wieku naszej obserwacji(długość życia) te odcinki są krótkie. Tak więc to nie czas  przyspiesza tylko  sposób  obserwacji się zmienia. Einstein to doskonale  opisał. Tak więc  gdy  będziemy mieć tak z 80,  to  lata to będą "gnać"

Portret użytkownika Miriam

Zgadzam się Całkowicie!!

Zgadzam się Całkowicie!!

Chciałabym miec dostęp do wszystkich aktualnych danych! Teleportację (bez znajomości pojęcia "kwantu", czy "spinu" .. wymysliłam w podstawówce, podczas standardowego wypracowania ..

Portret użytkownika amar

Bardzo ciekawe i intrygujące

Bardzo ciekawe i intrygujące spostrzeżenie... ludzie to przyśpieszenie na różne sposoby tłumaczą min. rozwojem cywilizacji i chęcią zrobienia więcej w jak najkrótszym czasie ale tak nie jest... nie wiem czy jest to ingerencja z zewnątrz czy dziłanie jakiejś grupy trzymającej władzę na ziemi, która to grupa wymyśliła tzw. globalizację... wiem jedno to działanie jest nastawione na stworzenie poczucia haosu na zmmniejszeniu populacji ludzkiej... te wszystkie wojny o demokrację,o religię też mają na celu ograniczenie populacji a kiedy dojdzie do jej zmniejszenia roboty będą produkowały niezbędne człowiekowi rzeczy...

Portret użytkownika modras

Mam tak samo w dzieciństwie

Mam tak samo w dzieciństwie wszystko się dłużyło. Teraz (67l) na wszystko brak czasu i pory roku jakby się ścigały. Dopiero co była wiosna a już liście z drzew opadają. Nie dziwię się jednak temu ale tym negatywnym głosom. Nie mają ludzie poczucia humoru Sad . Pozdrawiam Cię "jerkras" w niedoli pędzącego czasu Wink

Portret użytkownika czytelnik

Czas nie przyśpieszył, wciąż

Czas nie przyśpieszył, wciąż jest taki sam. Mam 58 lat i zauważyłem to samo co Ty, ale obserwuję to zjawisko od co najmniej 30 lat. Coraz mniej jest czasu na wszystko. Dzień wydaje się krótszy niż kiedy miało się przykładowo 10 lat Wydaje mi sie że to zjawisko ma związek ze starzeniem się mózgu. Czas jest postrzegany inaczej kiedy się ma 10 lat i zupełnie inaczej gdy ma sie 50 czy 70 lat.  Gdy byłem młodszy, a ojciec mój jeszcze żył rozmawiałem z nim o tym nie raz, i wiem że mieliśmy na to podobne zdanie.

Portret użytkownika taj

Nie każdy, więc przestań

Nie każdy, więc przestań stawiać niczym nie poparte tezy w pierwszy zdaniu komentarza. Takie pieprzenie że czas przyspieszył, to kolejna bajka w stylu 'nadciąga globalna zagłada/zmiana/przemiana'. Miała nadciągnąć w 2012, guzik z tego wyszło, teraz w zasadzie co chwila alternatywne media pieją, że coś nadciąga. No cóż, w końcu coś nadciągnie, ale nie będzie to wynikać z żadnych przepowiedni, tylko ze statystyki. Nawet zepsuty zegarek dwa razy dziennie prawidłowo wskazuje godzinę.
Aha, mam lat prawie 40 i nic mi nie przyspieszyło, czasem wręcz mam wrażenie, że dni się dłużą Smile

Portret użytkownika modras

Taj, to ty przestań. Czepiasz

Taj, to ty przestań. Czepiasz się człowieka który pisze o swoich i swoich rówieśników odczuciach. Wszyscy (??? niektórzy wierzą że ziemia jest płaska) wiedzą że czasto wielkość stała, przynajmniej na Ziemi. Ale subiektywne odczucia są różne. Pożyj jeszcze 10 lat i się przekonasz że byłeś w błędzie. Pozdrawiam.

Portret użytkownika zxc

ale admin namieszałeś, groch

ale admin namieszałeś, groch z kapustą, wiesz że gdzieś dzwonią... ale który to kościół ???
Ostatnie wykresy rezonansu Schumanna można wyrzucić do kosza, w pierwszych daniach po uruchomieniu LCH na całym świecie wyłączono dla publiki, teraz gdy przeszli na jawne eksperymenty w LCH wykresy są dla miśków. Jedynie prywatne stacje rejestrujące rezonans są wiarygodne. Trzeba było widzieć co się działo z rezonansem jak dostrajali częstotliwość. Polecam zaopatrzyć się w stary lampowy radioodbiornik na zakres fal krótkich i posłuchać w okolicy od 12 do 14 MHz ostatnio dali czadu na 13,5MHz
Na tranzystorowym odbiorniku tego nie słychać. Specjalnie przetestowałem 8 lampowych odbiorników różnej marki aby wykluczyć błąd. Efekt ten sam.

Portret użytkownika Wojox

Wszystko się zgadza, trzeba

Wszystko się zgadza, trzeba tylko dodać że rezonans Ziemii jest zmieniany przez ludzi, przez tych którzy niszczą planetę. Całe USA wysiane jest wierzami GWEN które od lat manipulują zachowaniami ludzi w USA. LHC dodaje swoje. Jeżeli dojdzie do 30 Hz, taki bass jest już słyszalny, 50 Hz to już normalny bass dla ludzkiego ucha. Więc wiemy skąd się pojawiły dźwięki w okolicy 2012 roku. To był test LHC, teraz kiedy zwiększono moc, zapewne będą próbować osiągnąć granicę owych 50Hz. Cel oczywiście jest samolubny. A wynik będzie fatalny dla planety. Wymierają gatunki (ostatnio jakaś antylopa azjatycka pada) i zabawa w Boga Destrojera długo nie potrwa..

Portret użytkownika spirol

Wiesz co kolutek, tak się

Wiesz co kolutek, tak się wymądrzasz, że po prostu czytać hatko (wstyd) jakby powiedział Podbipięta, a nawet nie wiesz, że wieża pisze się przez Ż z kropką, zamiast tego piszesz pierdoły o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia, więc gimbusie wracaj do gimbazy, bye

Portret użytkownika spirol

Wiesz co kolutek, tak się

Wiesz co kolutek, tak się wymądrzasz, że po prostu czytać hatko jakby powiedział Podbipięta, a nawet nie wiesz, że wieża pisze się przez Ż z kropką, zamiast tego piszesz pierdoły o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia, więc gimbusie wracaj do gimbazy, bye

Portret użytkownika korela

Piszesz "ale admin

Piszesz "ale admin namieszałeś, groch z kapustą, wiesz że gdzieś dzwonią... ale który to kościół ???", po czym rozprawiasz o ponownym uruchomieniu LHC nazywajac go LCH. Jak ja lubie tych smiechowych krytykow, ktorzy sami nie bardzo wiedza, co pisza.

Portret użytkownika albert

Faktycznie groch z kapusta.A

Faktycznie groch z kapusta.A tak zacznijmy ze Schumann odkryl rezonans w 1952-gim roku.Obecna czestotliwosc podana przez Admina moze byc harmoniczna.Lub co jeszcze wiecej wyladowan elektrycznych w atmosferze,rowniez elektryczne lin ie przesylowe powoduje ze liczba ta sie zwieksza.

Portret użytkownika zxc

Nie mieszaj, jest w projekcie

Nie mieszaj, jest w projekcie od wielu lat i jak do tej pory wpłacała za pomocą firmy z Cypru 21% ogólnej wartości projektu.
Wykresy z Tomska nie są wiarygodne, ponieważ znam dobrze m.in Frołowa i innych naukowców na świecie, zapytałem się jego dlaczego są takie różnice. Odpowiedź była taką jakiej się spodziewałem. Wykresy mają niewiele wspólnego z prawdą - nie zawsze tak jest oczywiście. Pod Tomskiem jest coś lepszego niż archaik CERN - tego za pewne nie wiecie, bo nie rozpisują się w google....
Zaznaczę tylko, że wpływ ma księżyc a raczej ci którzy tam obecnie przebywają.../p>

Portret użytkownika Mandragora

<p>Tak , swięta racja !

Tak , swięta racja ! Wykresy z Tomska mogą nie byc całkiem wiarygodne, na maile nie odpisują Smile dawneij mozna byo logowac sie zeby pomiary podglądac, A za problemy z czasem odpowiadaja Nazisci ,ktrzy od wojny bawią sie manipulacjami z podróżami w czasie, a ze ich baza jest obecnie na Ksiezycu , to juz powszechnie wadomo. Słuchajcie Corey Goode'go , on wszystko to tłumaczy  w wywiadach z Davidem Wilcockiem  

Portret użytkownika modras

Ty znasz "Frołowa i innych

Ty znasz "Frołowa i innych naukowców na świecie" a ja mam złotą gęś na łańcuchu Wink 
PS 
Ucz się polskiego: "zapytałem się jego"? czy zapytałeś go a nie się?  "Za pewne" ? a może jednak zapewne (prawdopodobnie).
 

Portret użytkownika re1

Jasne, bałaganiarze są w tym

Jasne, bałaganiarze są w tym CERN zapomnieli Cypr dopisać [kandyduje tak ja U'kranie do Unii w partnerstwie wschodnim]
http://home.web.cern.ch/about/member-states cytat "Today CERN has 21 member states, and Romania is a candidate to become a member state. Turkey is an Associate member and Serbia is an Associate member in the pre-stage to membership. ....Non-member states with co-operation agreements with CERN include Algeria, Argentina, Armenia, Australia, Azerbaijan, Belarus, Bolivia, Brazil, Canada, Chile, China, Colombia, Croatia, Ecuador, Egypt, Estonia, Former Yugoslav Republic of Macedonia (FYROM), Georgia, Iceland, Iran, Jordan, Korea, Lithuania, Malta, Mexico, Montenegro, Morocco, New Zealand, Pakistan, Peru, Saudi Arabia, Slovenia, South Africa, Ukraine, United Arab Emirates and Vietnam....CERN also has scientific contacts with China (Taipei), Cuba, Ghana, Ireland, Latvia, Lebanon, Madagascar, Malaysia, Mozambique, Palestinian Authority, Philippines, Qatar, Rwanda, Singapore, Sri Lanka, Thailand, Tunisia, Uzbekistan and Venezuela."

Portret użytkownika Dan

Wiara w Ziemie-Gaje to czysta

Wiara w Ziemie-Gaje to czysta herezja.Czy jest ktoś kto potrafi 'rozmawiać' z Gaja? Wpływ fali em na ludzkie dna i inteligencje człowieka to taka sama herezja.Czy stoi coś na przeszkodzie aby w warunkach laboratoryjnych zbadać wpływ takiej fali na zachowanie człowieka ? Nic. Oczywiście nic się nie znajdzie.Wira w takie głupoty zawsze prowadzi do obcych cywilizacji - ze niby manipulują , ze są niewidzialne itd  a to w kolei odciąga ludzi od Boga.
Jezus miał racje, ze w czasach ostatnich ludzie bedą gonić za fałszywymi teoriami - miał racje trzbea to przyznać.Zawsze się zastanawiałem co to będzie.A zaraz ....są jeszcze piktogramy i znowu kończymy na obcych , chwila .....są tez piramidy - i znowu Annunaki , filmy Hollywood..... i znowu ktoś promuje obcych, są nawet ludzie którzy potrafią " transmitować" głos .....obcych .Doslownie wszystkie 'niestworzone' historie prowadzą do ...obcych .A Biblia mówi ze jest Bóg - jedyny stwórca i upadłe anioły....

Portret użytkownika mika

Dlaczego istnienie obcych

Dlaczego istnienie obcych miałoby zagrozić wierze w Boga? Przeciez cokolwiek istnieje, to jest stworzeniem Bożym jemu podporządkowanym. Spójrz na bogactwo stworzenia na ziemi, świat roślin zwierzat, różne rasy ludzkie. Bog jest nieskończenie kreatywny, dlaczego Go ograniczasz? Nigdzie w Piśmie świętym nie ma informacji, ze na innych planetach ne ma życia. Uważasz, ze Bóg ma obowiązek spowiadać się nam ze wszystkiego, co zrobil? To pycha, nie uważasz? Nie wierzę w żadną Gaję, tylko w Cudownego Boga Stworzyciela całego wszechświata, który jest nieograniczony naszymi małymi ludzkimi rozumkami.

Portret użytkownika Won

A ty to widze taki kolejny

A ty to widze taki kolejny typowy innemedyjski klakson jesteś co znów jako jedyny wszystkie rozumy pozjadał, we wszytkim ma racje, jest jedyną słuszną i prawdziwą prawą ręką boga, głosi jedyne słuszne prawdy, zna cały wszechświat, a każdy inny to oczywiście śpiący ślepiec co nie dostrzega znaków.
Na forach okultystycznych gdzie średnia wieku to 14 lat to może jeszcze zrobisz furorę, ale tutaj oszczędź.... dla przyzwoitości....

Portret użytkownika re1

Niech Ci będzie ile jest tych

Niech Ci będzie ile jest tych biblii, która ważniejsza. Gdzie jest Jerozolima wg Septuaginy - nad Bosphorem. Zabronione pokarmy - gdzie są wg mapy występowania, nad żadnym Jordanem. Bo Jordan to "...Bosphorus est..."{
Zasięg kilku zwierząt sięga tylko Azji Mniejszej [daniel, zając, świstak etc], żadnej Palestyny. Co jest prawdą, a co fikcją w tłumaczeniu Biblii i która była pierwsza tlumaczona???
A tutaj dzisiejszy zrzut rezonansu Schumana z Tomska [czy to przypadkiem nie ma związku z uruchomieniem zderzacza hadronów] - laboratorium Tomsk znowu rejestruje ponad 40 Hz - cyliczne uderzenia - chyba, że znowu silne pioruny, ale o bardzo zbliżonym czasie [czerwone strzałki].

Portret użytkownika Mahatma33

Oczywiście, że Matka Gaja

Oczywiście, że Matka Gaja posiada odrębną świadomość, jak wszystkie częściowe manifestacje Najwyższej Osoby Boga (Iśvara Paramatma Bhagavan). Cały kosmos jest świadomością, co między innymi udowodniła fizyka kwantowa. Jezus jogin, który osiągnął świadomość Chrystusową (stan Buddy, Atmana), na pewno to wiedział. My jako ariowje (słowiane), powinniśmy czepać wiedze o wszechświecie, nie ze zmanipulowanej na pierwszym soborze żydowskiej biblii, która celowo żle interpretuje i zmnienia znaczenie nauk Jezusa, ale z właściwą naszej kulturze i rasie tradycją poznania duchowego obecnie przetrwałą juz tylko w hinduskich Wedach. Nasza pierwotna kultura (grupa genetyczna słowian najbliżej jest spokrewniona z hindusami) została zniszczona przez kościół, który nacechował ją mianem prymitywnego pogaństwa. Wszystko to aby łatwiej kontrolować ludzi, pozbawiając ich wiedzy i technik dotczących rozwoju świadomości. To kościół i okultystyczno-masoński Watykan jest Szatanemi odciagającym od Boga.
Wszystkie starożytne księgi głownych religji (biblia także) opisują obce istoty z kosmosu. Nauki hinduskie i buddyjskie wprost mówieją o istnieniu inteligentych cywilizacji pozaziemskich, bardziej roziniętych duchowo od ludzi( aniołowie) lub mniej (upadłe anioły).
Takie przynajmniej mam zdanie:)

Portret użytkownika Daniel D

Tez mialem taki poglad jak Ty

Tez mialem taki poglad jak Ty przez dlugi czas zanim nie spotkalem ludzi, ktorzy zajumuja sie "profesjonalnie" medytacja a w szczegolnosci indyjska joga ,  bioenergoterapia, mistrzami sztuk walki oraz wrozbitow wszelakiej masci. Jedno jest pewne WSZYSCY oni po przekroczeniu pewnego progu mieli kontakt z "nauczycielami duchowymi" lub tez mieli swiadomosc, ze potrafia kierowac "energia" (tak naprawde to nawet nie musza nia kierowac bo ta energia w/g nich jest inteligenta). Do takich praktyk dorzuce jeszcze egipska techinke Merkabe rozpowszechniona przez Drunvalo Melchizedeka ktora umozliwia tzw. remote viewing, spozywanie Ayahuasca przez G.Hancocka i jego spotkania z Gaya, channeling ( Bashar, J.Z.Knight, Abraham Hick itd) i transmisje Obcych, Edgara Cacye i jego "prorocze" sny ( nawiasem mowiac jego rodzina jak i on sam ma ciekawa biografie, ale malo kta ja czyta).  Moj sceptycyzm jednak nie dal sie omamic i chcialem wiedzic kim sa ci Obcy,Nauczyciele czy tez Stworzenia o innej swiadomosci. Na szczescie mialem okazje przewedrowac cala Azje i zauwazylem jedno : wszedzie widzialem smoki ( ulice , sklepy, festiwale itp) i postacie "straznikow" - wielkie posagii obrazujace czerwonych albo czarnych rogatych diablow stojace zazwyczaj przed bramami swiatyn lub wiekszych ulic -  o ktorych malo kto cos wiedzial - po prostu tam byly.  Co ciekawe malo kto slyszal tu o Bibli a nawet o samym Jezusie, wiec pojecie demona nawet w ich swiadomosci nie istnieje.
I teraz najciekawsze,  wiekszosc osob ktore mialo kontat z niewidzialna strona powiedzialo zgodnie, ze w pewnym momencie te "istoty" ( lub swiadomosc,energia jak kto woli) zaczely ingerowac w ich zycie do tego stopnia ze potrzebna byla pomoc samego stworcy Jezusa. Wtedy jeszcze nie znalem Bibli dobrze wiec skupilem sie glownie na demonach, egzorcyzmach i "naukach demonow" .... i bingo. Wszystko jest tam napisane. Moglbyl pisac jeszcze dlugo o tarocie, hiromancji, astrologii, rozwoju swiadomosci czy przeprogramowaniu DNA - laserowo lub przez dzwiek (cytomatologia) albo o samym Egipcie ale efekt koncowy jest taki sam - zawsze za sznurek pociaga niematerialna istota. Teraz juz wiem, ze jest to demon. Dodam, ze sobor Watykanski zabronil mowic i nauczac o demonach.  Jak slysze ze ktos kontaktuje sie z Gaya albo obca istota albo odbiera fale Ziemi to natychmiast wiem od kogo taka "zdolnosc" pochodzi.
Powtorze jeszcze raz, ze zajelo mi bardzo dlugo zeby rozszyfrowac co i jak i nie oczekuje, ze ktos od razu to pojmie. 

Portret użytkownika mrnice

Dla twojej infotmacji rogi

Dla twojej infotmacji rogi nie oznaczały tylko rogów, ale antenki i tak były malowane,albo kasta królewska,
(jak to mówią osoby o wyzszej wibracji, no ale demony sa gorace i z piekła rodem nie a kim jest bozio
--3 4 Ogień idzie przed Jego obliczem
i pożera dokoła Jego nieprzyjaciół.
4 Jego błyskawice świat rozświecają,
a ziemia patrzy i drży.
5 Góry topnieją jak wosk przed obliczem Pana,
przed obliczem Władcy wszystkiej ziemi.; zabawne nie??),
ale kosciół chciał odciac wiele zródeł i zdemonizował wiekszość wiedzy i nie tylko.

Portret użytkownika Dan

Te minusy to od ludzi, którym

Te minusy to od ludzi, którym nie pozostanie w życiu nic jeśli zabierze im się iluzje w której żyją .Trochę czasu mi zajęło zanim zrozumiałem co to jest herezja a pomogła mi w tym Biblia oraz znajomość fizyki, chemii , elektroniki, historii świata i innych religii.Polecam ta sama drogę .

Portret użytkownika Kira

Biblia mówi cytując: '' I

Biblia mówi cytując:
'' I widzieli Bogowie że to co uczynili było dobre"
Taka wersja znajdowała się kiedyś w Bibli.
" Stworzyliśmy człowieka na obraz i podobieństwo nasze podobnego nam"
"Zerwał on owoc z drzewa poznania, i teraz nic co zamierzy niebędzie dla niego niemożliwe, ukryjmy więc przed nim drzewo życia by nieposiadł wiecznego życia tak jak my"
"I byli w owych czsach na ziemi Nephilim"
"A Synowie Niebios widząc piękno cór ludzkich, zgadali się między sobą i zeszli na siebie by posiąść je, a one rodziłiy im później olbrzymów, wielkich mocarzy, tamtych czasów"
Duchy nie płodzą dzie. Biggrin natomiast obcy tak Biggrin

Portret użytkownika Daniel D

Co to jest za tlumaczenie? 

Co to jest za tlumaczenie?  To ze Biblia opisuje Nephelim ( Olbrzymow ) jest powszechnie znanym faktem ale nie chodzi tu o kosmitow tylko o demony, ktore zapladnialy ziemskie kobiety z czego rodzily sie dzieci o roznych zdolnosciach "paranormalnych" i wielkiej sile co zagrazalo zyciu normalnych ludzi . Ziemskie kobiety mogly nawet ginac zaraz po porodzie - nie taki byl plan Boga. Bog ostatecznie zniszczyl Ziemie ( Potop) i ocalil tylko garstke ludzi dajac im przykazania glownie co to wstrzemiezliwosci seksualnej oraz ograniczyl ich wiek do chyba 120lat.
Jezus rodzac sie bez wczesniejszego stosunku seksualnego udowodnil, ze jest mozliwe aby kobieta urodzila a to oznacza ze anioly ( upadle anioly - demony) moga takze posiadac taka zdolnosc.Prosze tez rozroznic ducha od demona. Demony chca aby ludzie wierzyli w Obcych bo wtedy kontakty z nimi beda usprawiedliwione i beda mogly powstac znowu hybrydy na Ziemi dlatego dzialalnosc UFO i techniki "aktywacji dna" sa obecnie bardzo rozpowszechniane. 
NASA jasno sie wyrazila na ten temat. Po zbadaniu wiekszosci planet naszego system slonecznego nie znaleziono zadnych oznak biologicznego zycia. Na Ziemi zycie nawet "kipi" na pustyni, mikroorganizmy sa znajdowane praktycznie wszedzie. Jednak ci, ktorzy nie moga tego zrozumiec przyjma teorie, ze na innych planetach istnieje zycie bez form cielesnych z ktorymi mozna sie porozumiewac telepatycznie. Tak wlasnie Demony omamiaja wiekszosc "poszukiwaczy" obcyh.Nastepuje kontakt ze to niby Plejadanie albo Akturianie chca pomagac ludziom na Ziemi  i taka osoba zyje cale zycie w przekonaniu ze Bog nie istnieje.
 

Portret użytkownika tak?

To jak się odniesiesz w tym

To jak się odniesiesz w tym co piszesz do miłości bezwarunkowej?
W obrazach Boga stworzonych przez religie nie zauważam takiej miłości, A wiesz dlaczego? Bo religie narzuciły Bogu cechy ludzkie.
Więc czekam na twoją teorię odnosnie miłości bezwarunkowej.

Strony

Skomentuj