Rodzaj ludzki powstał po to, aby wydobywać złoto

Kategorie: 

Annunaki

Jak wiadomo jedna z najbardziej znany teorii na temat paleokontaktów z UFO zakłada, że pozaziemska cywilizacja stworzyła gatunek homo sapiens, jako rodzaj pracownika do ich potrzeb. Tym pierwotnym zajęciem ludzi miało być wydobywanie złota. Wiele ze znalezisk i podań historycznych wskazuje na to, że człowiek nie jest produktem ewolucji. Darwiniści z pewnością zawyją teraz ze zgorszenia, ale tak to właśnie mogło wyglądać. Wszystko zaczęło się około pół miliona lat temu. Starożytne istoty zwane długo "bogami" pojawiły się wtedy na Ziemi i zaczęły korzystać z jej dóbr.

 

W mitologii sumeryjskiej zachowała się nawet nazwa dla tych istot, Annunaki. To, co robili na Ziemi to nie był dla nich raczej eksperyment, ale jakaś konieczność. Z tekstów sumeryjskich wynika, że na początku na Ziemię przybyli tylko trzej "bogowie" Enlil,Ninlil i Enki. Raczej oczywiste było, zatem, że jeśli celem miało być pozyskiwanie złota to potrzebne były ręce do pracy. Najpierw jednak pojawiły się istoty zwane Igigi. Niektóre źródła podają, że to określenie tożsame z Annunaki, ale to nie do końca prawda. Byli to tak zwani Wielcy Książęta, "młodsi bogowie", istoty prawdopodobnie stanowiące jakiś rodzaj hybrydy ludzkiej i obcej. Ustalenie takiej hierarchii miało pomagać w sprawnym wydobyciu złota a procederem tym mieli się zając ludzie.

Nie wiadomo, po co właściwie Annunaki potrzebowali złota. Istnieją na ten temat rozmaite hipotezy zakładające na przykład, że złoto było konieczne dla ocalenia ich planety domowej. Padają sugestie, że złoto mogło być stosowane, jako część osłon. Niestety przyczyn nie odgadniemy tak łatwo. Biorąc jednak pod uwagę, że metal ten nadal jest jednym z najbardziej poszukiwanych na naszej planecie daje do myślenia. Tak samo jak nie wiemy, po co Annunaki kopali złoto nie wiemy też, dlaczego tego zaprzestali. Jest to tym bardziej zagadkowe, że przecież złoto jeszcze występuje na naszej planecie. Nie wiemy czy Annunaki opuścili nas na dobre, bo przecież mogą kiedyś powrócić.

 

Zagadką pozostaje też to, co działo się z ludzkością przez te pół miliona lat. Zapisy historyczne sięgają najwyżej 6000 lat wstecz, a co było poprzednio? Zdumiewa to, że większość tak zwanych autorytetów archeologicznych zadowala się półprawdami obawiając się dotknięcia tematu, który mógłby wywrócić do góry nogami wszystko, co wiemy o ludzkości.

Wiele wskazuje na to, że przed naszą cywilizacją istniały na Ziemi inne, może nawet bardziej od naszej rozwinięte kultury. Do dzisiaj można znaleźć wiele śladów po ich bytności. Pojawiają się też sugestie, że cywilizacje te były z w przeszłości z premedytacją niszczone przez "bogów". Śladem takiego zdarzenia mógł być mityczny potop. Trudno sobie wyobrazić lepszy sposób na zresetowanie ziemskiej populacji. Być może opowieść o Arce Noego, na pokład, której zabrano rzekomo po parze z gatunków ziemskich zwierząt to w istocie alegoryczna opowieść o pojeździe gdzie przechowywano materiał genetyczny, który miałby potem pomóc odtworzyć zniszczone potopem gatunki?

 

Braki w ciągłości historycznej naszego gatunku powodują, że traktujemy zamierzchłą przeszłość, jako coś, co odeszło w niebyt i nie wpływa na nasz los. Może być jednak zupełnie inaczej a człowiek pozbawiony dziejów swego rodu pozostaje w niewiedzy i ignorancji pielęgnowanej z jakiegoś powodu przez kapłanów nowoczesnej nauki.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika piotrzz

Złoto spadło na Ziemię w

Złoto spadło na Ziemię w meteorytach. Od dawna wiadomo że najwięcej można go znaleźć w Pasie Asreroid. Po co więc ktoś, kto dysponuje techniką kosmiczną miałby tworzyć "biologiczne roboty" jeśli szybciej i taniej pozyska złoto (platynę, iryd, i inne metale) na planetoidach.

Portret użytkownika sagi

ciekawe. potwierdza to co

ciekawe. potwierdza to co usłyszałem ostanio. 'takjak wy macie roboty tak i ja mam was".
spotkałem si ez tym zdaniem jak wyjasniałem idee,państwa. tzn komunizmu.. dotARLEM DO TEZY ZE WSZYSCY BYLI TaK JAKBY MROWKAMI, PRACUJACYMI NA JEDEN ORGANIZM[panstwo]. WTEDY POJEŁĘM ZE PIERWSI LUDZiE ByLI NIEWOLNIKAMI,SŁUZĄCYMI FARAONOM. z eurodizli by pracowac,służyć.. wtedy pojełęm to napisałem wyżej.     natchnenie to pokrecona rzecz. pozdro.

Portret użytkownika Adrem

Nie rodzaj ludzki tak

Nie rodzaj ludzki tak powstał, tylko mieszańce. My ludzie zostaliśmy w ten kierat ze złotem przez nie wprzenięci i kopiemy to złoto do dziś. Przy okazji mieszańce stworzyły sobie raj na Ziemi.

Portret użytkownika Ankanate 9112

Moja osoba ma takie zdanie na

Moja osoba ma takie zdanie na powyższy artykuł. 4 lata temu oglądałem pewien film własnie o istotach pozaziemskich bodajrze byli to "The Reptilian" tzn Annunaki historia bardzo mnie zaciekawiła poniewaz dokładnie jest opisane jak oni sobie oswoili ludzi po to własnie by wydobywali kruszce. To co sie dowiedziałem w artukule to bylo szokujace dali nam 5-6 mocy których tak naprawde ludzie odrazu nie umieli uzywać i tak ludzka istota została opanowana przez złe moce.. Co moge dodac The Reptilian pochodzili od tak zwanych dzisiejszych gadów i moje sceptyczne podejscie jest takie ze własnie nasze osoby pochodza od gadów lecz nie sa one miesożerne lecz co najciekawsze roslinozerne poniewaz nie mamy przystosowanej jamy ustnej oraz szczeki do miesa oraz przewodu pokarmowego. wiele by tu pisac jesli bedzie taka czyjas potrzeba moge wystawic ten arytkuł który mam zachowany na dysku bardzo interesujący i ciekawy.
pozdrawiam Smile

Portret użytkownika antropos

Witam, Wiem, że to co teraz

Witam,
Wiem, że to co teraz napiszę dla czytelników tego Serwisu (który zresztą bardzo często z zainteresowaniem przeglądam) jest herezją, ale historia gatunku ludzkiego jest bardzo dokładnie poznana, a dane z wielu dziedzin nauki, od paleoantropologii aż po genetykę molekularną wykazują niezbicie "ciągłość" ewolucji gatunku ludzkiego, przez co należy wykluczyć interwencje pozaziemskie i tym podobne.
Na intensyfikację radiacji Homo sapiens wpływały głównie zmiany klimatyczne i de facto to one sterowały ewolucją człowieka przez ostatnie kilkaset tysięcy lat. Projekt GENOGRAPHIC jednoznacznie pokazuje po przebieg tych radiacji bazując na genach, co pokrywa się z danymi kopalnymi, archeologicznymi i historycznymi.
Hipotezy paleokontaktów i "starożytnych kosmitów" są fascynujące i pokłony dla Daenikena, który nie bał się zadać odważne pytania (choć on nie był pierwszy). Niestety dla sympatyków w/w hipotez nie mam dobrych wieści - na większość pytań, które stawia Daeniken można znaleźć i znaleziono już racjonalne odpowiedzi. Odpowiedzi, które zresztą są bardzo proste. Podobnie, interpretacje Sitchina można bardzo prosto obalić, co zresztą czyni "konwencjonalna" archeologia. A nie od dziś wiadomo, że wszystko co konwencjonalne jest nudne Smile Myślę, że to głównie ten fakt napędza teoretyków "starożytnych astronautów" i nakazuje im szukać interpretacji innych niż podaje "mainstreamowa" nauka.
Jestem naukowcem i gwarantuję, że nie ma dowodów na obecność interwencje starożytnych kosmitów. I mówię to nie dlatego, że mnie tak nauczono, bo jestem otwarty na alternatywne hipotezy (jestem zresztą fanem Ancient Aliens, które znajdziecie na kanale History i H2), ale ze względu na osobistą, dokładną analizę faktów, które są przedstawiane.
Pozdrawiam czytelników Serwisu Innemedium!

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ten "pan naukowiec"to tak

Ten "pan naukowiec"to tak naprawdę jakiś sekciarz ,który tutaj pokazł się zepsuć powietrze i znikł.Jak on śmie twierdzić że historia ludzkości jest dobrze poznana,kiedy wciąż odkrywane są nowe artefakty wskazujące na zaawansowaną technologię a sięgajace niezbicie swoim wiekim nawet kilka miliardów lat wstecz.Tacy ludzie służą tym ,którzy utrzymują ten gatunek w ciemnościach .

Portret użytkownika pasjonat

ciekawostka z ziemi rocznie

ciekawostka z ziemi rocznie wydobywa sie ok 3 tys ton złota. ok 1/10 tej wartosci pochodzi z oceanów.
Relatywnie duzo, patrzac pod katem teorii o ludziach wydobywajacych zloto, chodzi tez plota ze fort knox jest ogolocony.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika ludz

Tak pomyślałem (chodź dla

Tak pomyślałem (chodź dla wielu ten pomysł może być trochę dziwny) jeżlei chodzi o wydobycie złota do tego celu najlepsze byłyby: mrówki, albo termity. Wlieu z nas widziało jakie wielkie konstrukcje są w stanie zbudować, wystarczyło by wgrać takim owadom kod, który zastępuje poszukiwanie ziarenek krzemu i wmontocanie receptoru inukcyjnego by tak jak wykrywacz metali mogłyby szukać. Pewnie wielu się teraz śmieje z receptoru ale skoro ptaki potrafią migrować i wracać spowrotem dzięki polu Magnetycznemu Ziemi pomysł ten okazuje się za......y

Portret użytkownika ludz

  Skoro inna cywilizacja była

 
Skoro inna cywilizacja była tak potężna by stworzyć człowieka, a tym bardziej by przylecieć zaawansowanym technologicznie statkiem na naszą planetę jak można wierzyć w takie bzdety. Żeby masza rasa wydobywała złoto dla nich. Nie ma to żadnej logiki, ponieważ jeżeli ktoś jest na tyle pro, jest w stanie wyprodukować sobie pierwiastek jaki chce, a nie gonić do tego celu golasów. Smile Ja w powstaniu ludzkości widzę większy sens niż tylkio grupe robotniczą. Ale dobra, zakładamy że tak jest, oni nie potrafili otrzymać złota, człowiek nigdy nie powstał obecnie na Ziemi tyra kilka milionów maszyn napędzane noo energią tachionu, takie małe zaprogramowane po jedno by wydobywać i nic więcej, by nie zadawać głupich pytań typu; aaaa po co to złoto proszę Pana?

Portret użytkownika Lemur

do wszystkich, twierdzących

do wszystkich, twierdzących że to głupota, żeby tworzyć ludzi zamiast użyć maszyn. oto moja teoria: maszyny trzeba przetransportować i o nie dbać. zapewnić im źródło eneregii itp. ludzi wystarczyło wychodować. czemu akurat ludzi? bo potrafimy myśleć, rozwiązywać problemy, zdobywać pożywienie i współpracować. potrafimy też bać się reżimów do tego stopnia, że zapominamy iż w kupie siła. tak więc z ekonomicznego punktu widzenia ludzie są lepsi do pracy niż maszyny. obcy czy jak ich nie nazwać stworzyli ludzi, którzy sami się wyżywiali, sami produkowali sobie narzędzia, sami organizowali się do pracy, a im pozostało stanie z batem i adresowanie przesyłek.

Portret użytkownika Who

Pytanie po co stać z

Pytanie po co stać z batem?
nie lepiej zostawić ludzi na parę tysięcy lat i zakodować im w genach algorytm bogacenia się?
oni (ludzie) wykopią w tym czasie mnustwo złota(diamentów, srebra, uranu, etc.) dla siebie. Nic tylko podjechać. Pozbierać po świecie surowce, resecik, zaprogramować prymitywnych przodków, zlikwidować populację aktualną i rozpocząć wersję n.0...
Mój dziadek jest wędkarzem i choduje sobie w gnojniku rosówki, te rosówki nawet nie śmią podejrzewać że ich mały raj to zajebiste terrarium- o tyle wyjątkowe, że oparte na naturalnym ekosystemie i właściwie funkcjonujące samo z siebie. A to że czasami pojawia się krąg w gnoju i sąsiad gdzieś przepadł... Nic to kopać, zjadać, kopać!
Wiele od dżdżownic nas nie różni kiedy popatrzeć z szerszej perspektywy.

Portret użytkownika Zenek

Bingo. Dokładnie w ten deseń

Bingo. Dokładnie w ten deseń z tym motywem nadzorcy żydów z Anglii dokonują im co jakis czas holokaustów. I dokładnie po to jak piszesz, by nakradzione przez żydki mająteczki trafiły we właściwe anglo-saksońskie (chazarskie) ręce. Po co okradać pojedyńcze sztuki biednych gojów jak można okraść kilku żydków z zakumulowanymi religijnym kradziejstwem łupami z okradania tych samych gojów. Słowem holokausty są czynione po to by nakradzione fanty przechowywane u semickich paserów trafiły do skarbczyków również semickich ale już rodów panujących czy współpracujących z nimi bankierów z jednoczesnym zwalaniem winy za holokaust na gojów i ze wzmorzoną indokrynacją ocaleńców by żydki mszcząc się za (urojone) krzywdy jeszcze solidniej ich okradały (akumulowały majątek pod przyszły holokaust) a konto przyszłego przejęcia nakradzionych łupów.

Portret użytkownika Zenek

Nie każdy humanoid to

Nie każdy humanoid to człowiek. Są także roboty. Kosmici do wojowania na Ziemii i gromadzenia złota stworzyli bio-cyborgi dziś znane jako RASA PA(ca)NÓW. Nie ludzi a samonapędzające się, samorozmnażające roboty. I te roboty w ramach wprogramowanego porządania złota wmawiaja innycm (ludziom) iz ich fiksacja to norma i nie uleganie "goraczce złota" to zaściankowość. Na tym polega "myk" z tłumaczeniem Sitchina.

Portret użytkownika piotrzz

Dla Obcych na Ziemi jest

Dla Obcych na Ziemi jest atrakcyjna tylko Ziemia ( jako ewentualne miejsce do życia).
Wszelkie surowce naturalne są łatwiej dostępne w Kosmosie, począwszy od wody, poprzez węglowodory po metale i gazy szlachetne i materiały rozszczepialne. Jeśli nie wywodzą się z tego samego pnia ewolucyjnego co życie na Ziemi, to ziemskie produkty biologiczne najprawdopodobniej będą dla nich toksyczne.
Można przypuszczać, że ewentualna Bitwa o Ziemię, będzie walką o miejsce do życia a nie o zasoby naturalne. Ewentualni agresorzy będą uciekinierami z macierzystego układu, relatywnie niewiele przewyższającymi nas w rozwoju ( 0 w Skali Kardaszewa). Ze względu na motywację będą mieli związane ręce jeśli chodzi o broń. Prawdopodobnie będą to małe głowice jądrowe, ewentualnie kierowane kosmiczne śmieci i broń kinetyczna.

Mądrość przychodzi z wiekiem....szkoda,że dla niektórych jest to wieko od trumny....

Portret użytkownika HeadReset

A może - wiążąc fakty -

A może - wiążąc fakty - powodem dla którego Annunaki, czy ktokolwiek lub cokolwiek potrzebował(o) ziemskiego złota, była jedna z właściwości kruszcu (wg. wikipedii): "[...] Takie półprzezroczyste arkusze również silnie odbijają podczerwień, co czyni je użytecznymi w wytwarzaniu osłon przed promieniowaniem podczerwonym (cieplnym) w kombinezonach żaroodpornych i osłonach przeciwsłonecznych w skafandrach astronautów." Rzekoma intensywność obecności NOL-i w okolicy Słońca, może implikować taki sposób rozumowania...

Portret użytkownika norbertos

Do tych, którzy uważają że to

Do tych, którzy uważają że to idiotyzm, że ktoś stworzył ludzi do pracy: 
Wielu z Was uważa, że rozwiniętej cywilizacji wystarczą maszyny i nie potrzebują "rąk" do pracy. 
Wyobraźcie sobie Ziemski statek załogowy, wyposażony w laboratorium, dzięki któremu będzie można badać ślady życia na innej planecie ( sekwencje DNA itd. itp.). Coś w statku się psuje, wybucha zbiornik z paliwem( nie niszcząc przy tym statku:P), a paliwem jest... powiedzmy że złoto. Teraz: jaki sprzęt by musieli mieć ze sobą żeby wydobyć złoto na tej planecie na której się znajdują? Skoro mają tylko łazik "Curiosity" któremu zajmuje 3 miesiące żeby łopatką nabrać trochę piasku i wyposażony w aparat 2 mpix który ułatwia namierzenie złota na obcej planecie... Bla bla bla... Reszte sobie dopowiedzcie sami, nie chce mi się rozpisywać, ale można czysto teoretycznie założyć, że inna cywilizacja na dużo wyższym, lub nawet na niewiele wyższym poziomie niż my teraz, nie wpadła na pomysł aby wyposażać każdy statek badawczy w sprzęt potrzebny do eksploatacji naturalnych zasobów jakiejś planety, tylko na wypadek gdyby któryś z nich się zepsuł. Nasza cywilizacja dokonuje co raz większych postępów w genetyce, a jeżeli chodzi o zajomość Naszej własnej planety to SG-3 jest podobno najgłębszym odwiertem zrobionym przez człowieka... W jednym miejscu na NASZEJ planecie udało się zrobić małą dziurkę na 12km gdzie sam płaszcz ziemski ma 2900 km? Pewnie będziemy kolonizować inne planety, tworzyć nowe gatunki, robić "skoki" między gwiazdami( może nawet galaktykami) a nadal nie będziemy wiedzieć co tak na prawdę znajduje się pod płaszczem ziemskim. 
 
To wcale nie jest głupia teoria że inna cywilizacja tworzy hybrydy z "rdzennych mieszkańców" tak aby im usługiwały przez jakiś czas, a dodatkowo kiedy znikają prawie wszystkie ślady ich pobytu na danej planecie ten gatunek może wysnuć teorię jakoby powstał w wyniku naturalnej ewolucji. 

Portret użytkownika MONSTER

Masz rację, gdyby teraz na

Masz rację, gdyby teraz na Marsie odkryto bakterie produkujące znikome ilości tlenu co by było? Pewnie od razu przerobiono by ją w jakimś laboratorium żeby produkowała dużą ilość tlenu i szybciej rozmnażała. Następnie wysłano by ją na Marsa i czekano na zmianę klimatu.My ludzie też kombinujemy jak to poza ziemią wytworzyć tlen, paliwo rakietowe itd.

Portret użytkownika Raczej...

"Do tych, którzy uważają że

"Do tych, którzy uważają że to idiotyzm, że ktoś stworzył ludzi do pracy"
Człowiek nie został stworzony do pracy, bo... praca go męczy, chyba że komuś zależało na tym, żeby stworzona przez niego istota nie żyła w raju.

Portret użytkownika Tina

cyt. "Braki w ciągłości

cyt. "Braki w ciągłości historycznej naszego gatunku powodują, że traktujemy zamierzchłą przeszłość, jako coś, co odeszło w niebyt i nie wpływa na nasz los. Może być jednak zupełnie inaczej a człowiek pozbawiony dziejów swego rodu pozostaje w niewiedzy i ignorancji pielęgnowanej z jakiegoś powodu przez kapłanów nowoczesnej nauki."
Ci kapłani nowoczesnej nauki pomimo wielu odkryć archeologicznych wciąż uwsteczniają rodzaj ludzki do poziomu małp... DLACZEGO? Czyżby za nimi kryli się OBCY przybysze podobni do małp, którym zależy, abymśy nigdy nie poznali prawdy o tym kim jesteśmy, co tutaj robimy oraz co naprawdę się dzieje? Ci OBCY są mistrzami manipulacji...

Portret użytkownika Raczej...

Raczej wątpliwe jest to, żeby

Raczej wątpliwe jest to, żeby przybysze, posiadający przecież technikę umożliwiającą im podróże międzygwiezdne, ręcznie wydobywali złoto z wnętrza planet i z tego tylko powodu, stworzyli na swoje podobieństwo niewolników do pracy.
A nawet gdyby tak było, to wcale nie musieli do tego celu tworzyć ludzi, prędzej były by to dinozaury i być może jest to opowieść o tym, jak na naszej ziemi one się pojawiły.
Mając przecież wiedzę pozwalającą na pokonywanie tak olbrzymich odległości, to bardzo prawdopodobne jest to, że wszelkie potrzebne im minerały tworzyły sobie z... powietrza, na poziomie molekularnym, odpowiednio łącząc ze sobą atomy, co pewnie niedługo już będzie mozliwe nawet przy obecnej wiedzy, zgłębiając strukturę plazmy.
A do gwiazd jeszcze nam baaardzo daleko...
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika TiqsiW.

Mozliwe ze tak jest w koncu

Mozliwe ze tak jest w koncu we wszystkich bankach na swiecie zalegaja sztaby złota,nie wiadomo po co tak naprawde...tak jak by cala cywilizacja i system monetarny byl wlasnie stworzony pod te zloto mozliwe,ze kiedys po to przyleca.Mozliwe, ze jak ladowali w Nasca to wydobywali bezposrednio zloto ale stwierdzili,ze zrobia robotnikow i zaczeli kombinowac z ludzmi"D,znaleziono wlasnie wydluzone czaszki w tych terenach Peru,Bolivia Puma Punku itp.i poczatki cywilizacji.;]

Portret użytkownika tropheus

TiqsiW dzien dobry :) 1   co

TiqsiW dzien dobry Smile 1   co do czaszek ,mozesz podac wiek w ktorym zyli ich własciciele ?   2   czy w/g Ciebie jest mozliwosc sztucznego wydłuzania czaszki bez uszkodzenia mózgu ?  Bo sa wersje ze deformowano je sztucznie , ale jesli tak to na czyje podobienstwo ? kim był pierwowzor ? lub czyj jest gen odpowiedzialny za mutacje ,jesli przebiegała ona sama ? czy obecnie zyją ludzie z ta deformacja ? ( nie uwzględniając chorobowych zmian przy ktorych własciciel nie dozywa wieku doroslego)  .Powiem ci ze w naszym kraju tez znajdowano takie czaszki i kojarzono je z jedną z kultur w sumie dosc wyjątkową w skali europejskiej Smile  z tąd me dociekania Smile jesli ktos posiada jakąkolwiek wiedze w tym kierunku lub swe wnioski (homo Smile ) zapraszam do podzielenia sie.
pozdrawiam
 

Portret użytkownika TiqsiW.

Mozna naturalnie

Mozna naturalnie wydluzyc:)ale to wyglada injaczej tak samo wodoglowie.

ta znaleziona w Peru co na zdjeciu jest bardzo dziwna:
Nie dosyc ze caly szkielet ma 50cm wielkosci to ma zeby jak u doroslego czlowieka:Nie mogla miec wodoglowia bo wtedy czaszka puchnie tez w szerz. Ta jest rozciagnieta w gore.Naukowcy stwierzdzili ze to nie moze byc czlowiek.Sprawa ucichla i nic na ten temat nowego nie wiem.Wedlug mnie ludzie wzorowali sie na tych ludzikach z ktorymi mieli kontakt bo inaczej nie idzie tego zrozumiec.

Portret użytkownika Zenek

Może tu szkielet "goblina" o

Może tu szkielet "goblina" o jakim tu niedawno pisano że "wystraszył pielegniarki w jednym ze szpitaliw Aftyce, że postanowiły zastrajkować".
Małego kwiożerczego badziewia z jakiego wypączkowali ludożercy.

Portret użytkownika tropheus

można wydłuzyc :) nie watpie

można wydłuzyc Smile nie watpie , ale to nie stopy chinek obwiazywane od dziecka bandarzami  , poniewarz na tak ,,zmysłowe kobiety "" był popyt :). Wiec jeśli ten sam proces wystepował  przy deformacji czaski Smile obawiałbym sie ze osoba (dziecko) na ktorej by to wykonywano nie osiagneło by wieku doroslego.Tak mysle Smile .Nastepna sprawa Smile jesli czaszke taka znajduje sie gdziekolwiek na świecie urasta do super dziwnego odkrycia Smile jeśli u nas w kraju Smile czacha +<< dorosły>> szkielet Smile to mówi sie o wodzu plemiennym :).

Portret użytkownika felicyta

@na tak ,,zmysłowe kobiety ""

@na tak ,,zmysłowe kobiety "" był popyt 
 
-oj byl popyt. Czytalam, ze chodzac na takich malutkich stopach kobietom umiesnialy sie drogi rodne i byly b.ciasne...Wiadomo, ze same kobiety tego nie wymyslily, zeby sobie bandazowac stopy.

Portret użytkownika TiqsiW.

Wiem o tym... zeby ładniej

Wiem o tym... zeby ładniej wygladac do deformowali sobie glowy tylko dlaczego im sie to wydawalo ze to jest ładne??;]moze mysleli ze jak beda tak samo wygladac jak cos...to osiagna jakas moc lub szacunek od kogos...

Portret użytkownika tropheus

raczej nie chodziło o ladnie

raczej nie chodziło o ladnie Smile takiej próznosci w tych czasach raczej  nie bylo Smile .Ciekawostka jest tez fakt ze te czaszki dotyczyły tylko chlopów Smile .Dziwne jest tez to ze w/g wykopalisk odnotowywano takie czaszki w grobach kultury Zlockiej ,w innych wystepujacych rownoczesnie kultur z tego co wiem nie znajdywano ich .Dziwne jest tez cała ta klasyfikacja naszych kultur ,lejkowych ,dzwonowych-pucharow i wielu innych Smile dlamnie to wiecej zagadek niz wyjaśnien :). Taka róznorodnośc Smile kultur ? to chyba resztki po wielkim państwie Smile no bo jak to tłumaczyc ?przecierz ich tłumaczenia same na to wskazują choc miały przynieś ujme Smile ze to niby my zbieranina bez historii Smile
pozdrawiam Smile
 
 

Portret użytkownika MONSTER

Nigdy mnie nie podniecało

Nigdy mnie nie podniecało posiadanie czegoś złotego, chociaż znam wartość złota. Więc może ta wartość jest też umowna tak jak z papierowym pieniądzem? Gdyby całe rezerwy złota jakie są na świecie podzielić równo i rozdać ludziom, złoto dużo by straciło na wartości. Cena jego jest przecież rynkowa- czyli im mniej złota na rynku tym większa wartość. Co do tego że przylecą po to złoto to całkiem możliwe. Po co mają się nami zajmować niewiadomo jaki czas, zasiali w nas obsesje na punkcie zlota i wiedzą dobrze że sami bez przymusu nagromadzimy go setki ton. Potem przylecą i jak Kolumbowi w Ameryce indianie za koraliki im je oddamy.

Portret użytkownika Gość

Ich też nie podniecała żadna

Ich też nie podniecała żadna wartość złota, bo jako takie, żadnej wartości nie ma.
Wartość złota polega na jego właściwościach fizycznych (m.in. potrzeba go o wiele mniej niż ołowiu, żeby strowrzyć tarczę/osłonę przeciwko promieniowaniu - doskonałe np. do zabezpieczania statków kosmicznych, doskonate też nadaje się jako niekorodujący przewodnik - nawet my wykorzystujemy powszechnie złoto w elektronice itd. itd.). Złoto było potrzebne naszym "bogom" do 
 
 

Portret użytkownika Zenek

"Potem przylecą i jak

"Potem przylecą i jak Kolumbowi w Ameryce indianie za koraliki im je oddamy." - dokładnie na tym polega ta "obsesja złota".
 
Kto wie, może mania "obwieszania się złotem" przez władyków i kapłonów pewnych rezanych religi powstała jako wynik dopasowywania się do obserwowanych złotych pancerzy u "bogów" jacy przylecieli w poszukiwaniu materiałów potrzebnych im w prowadzonej miedzygalaktycznej wojnie. I ta obietnica powrotu po "kolejne ładunki" wraz z wprogramowaniem jego "porządania za wszelką cenę (nawet morderstw)" dla wydajniejszego zgromadzenia kolejnej partii ładunku jest tym motorem napędowym judaizmu i wyrosłych na jego kanwie satanistycznych sekt.
 
A dziś zatroskane brakiem kontaktu z bogami z macierzystej planety sieroty od NWO usilnie próbują na podstawie zachowanych zapisków odtworzyć utraconą zestrzeleniem na Ziemie tamtą starodawną technikę co widzimy dziś na przykładach "propozycji budowy Gwiazdy Śmierci" zgłoszonych ostatniow USA. Skoro postulują o jej budowę to tylko po to by okupiona krwią więzniów Gross Rosen i innych seminazistowskich obozów technika mogła swobodnie wypłynąć na powierzchnie dokładnie w ten sam sposób jak pokradzione za komuny w latach 1970 przez ubeckich kacyków "wspólne majatki PRL" wypłyneły po przekształceniu w "dobrobytlandię 4RP" jako ich prywatne mająteczki.
 
 
 

Portret użytkownika olx

Hej czemu na złoto patrzycie

Hej czemu na złoto patrzycie tylko jak na żółty ceniony materialnie metal. Ciekawe czy Wieccie jakie ma ono właściwości w swojej elementarnej najbardziej rozrzedzonej formie!? A Starożytni Skoczkowie wiedzieli!

Portret użytkownika Zenek

Ludze nie powstali po to by

Ludze nie powstali po to by wydobywac złoto. To jest kolejna masońska bzdura po tych katolickich "nadstawianiach policzków". Ona ma na celu utrzymywanie ludzi w mentalnej podległości RASIE PANÓW bo to te kłamczuchy fabrykują takie "naukowe nowiny".
 
Nie jest za to wykluczone, iż wzorem nazistowskich eksperymentów z Gross Rosen nie były podejmowane próby przerobienia ludzi w niewolników "przystosowywanych medycznie" do pracy w ciemnościach kopalnianych czy też wprogramowania w modele ich zachowań imperatywów pozyskiwania złota z innych nacji vide "żydowskiwe kradziejstwo dziejowe". Ale te "osiągniecia genetyczne" nadal nie świadczą o stworzeniu przez BOGA człowieka by był niewolnikiem śliniącym się za złotem. To pejsokultura tak ma bo ich nadzorcom to złoto było potrzebne do wojowania.

Portret użytkownika dzyszla

Jak już jeden z przedmówców

Jak już jeden z przedmówców zauważył, tworzenie ludzi, żeby wydobywać złoto, to tak jak hodować mrówki żeby przenosić piasek... Kompletnie bez sensu taka teoria.
 
A co do samego złota - pierwiastek faktycznie jest bardzo unikatowy i chyba nie da się zastąpić rozsądnie jako środek płatniczy na Ziemi, gdyż występuje on na tyle często, że jego posiadanie jest możliwe, ale nie tak często jak np kwarc, co uczyniłoby go bezwartościowym. Po drugie jest bardzo mało reaktywny, co sprawia, że nie "znika". Po trzecie jest ciałem stałym, więc łatwo go przechowywać i przekazywać. Po czwarte dość prosto poddaje się obróbce termoplastycznej. Po piąte nie jest tak ciężki jak np ołów.
 
Ale w kontekście teorii o kosmotach przybywających po złoto należy zwrócić się do pierwszego zdania z poprzedniego akapitu, a konkretniej zwrotu: na Ziemi. Wink

Strony

Skomentuj