Rój niezidentyfikowanych obiektów widziany z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Źródło: Międzynarodowa Stacja Kosmiczna

Sytuacja przypominająca scenę z filmu Science Fiction została uwieczniona na kamerze na żywo umiejscowionej na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W pewnym momencie, transmisja pokazuje dziesiątki świetlistych obiektów przelatujących tuż obok stacji. Co więcej, nie można mówić tu o manipulacji obrazem, ponieważ obiekty są widoczne na oficjalnym nagraniu archiwalnym.

 

Obiekty zaczęły pojawiać się w momencie gdy ISS znajdowała się w połowie drogi pomiędzy oświetloną i pozbawioną światła stroną Ziemi. Rozmaici ufolodzy, którzy mieli okazję przeanalizować to nagranie, twierdzą, że jest to kolejny dowód na istnienie zaawansowanej technologii podróży kosmicznych, która może należeć do Obcych albo światowych rządów. 

 

Podobne obserwacje dokonuje się regularnie. Większość z nich to prawdopodobnie kosmiczne śmieci, ale wiele anomalii w pobliżu ISS wymaga wyjaśnień. Niezidentyfikowane obiekty latające towarzyszą ludziom od początku podboju kosmicznego i ich obecność jest swoistą tajemnicą poliszynela.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj