Rolnicy z Namibii znaleźli niezidentyfikowane istoty i jedną z nich zabili

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Dziwne znalezisko udało się zlokalizować miejscowym rolnikom w Namibii. Według informacji, jakie udało się uzyskać, istotę odnaleziono pod koniec sierpnia tego roku. Doszło do tego podczas polowania. Świadkowie twierdzą, że stwór szukał jakiegoś jedzenia. Został postrzelony, ale zdołał uciec.

Miejscowi poprowadzili pościg w wyniku, którego odnaleziono kryjówkę istoty gdzie znaleziono następne trzy o podobnej wielkości. Według opowieści uczestników zajścia potem doszło do przepychanki między myśliwymi z Namibii i domniemanymi obcymi. Ranny osobnik rzucił się na jednego z ludzi i został zastrzelony a pozostałe istoty uciekły.

 

Następnie ciało obcego zabrano do wioski i poinformowano o tym władze. W efekcie tego zgłoszenia po zwłoki udali się policjanci i zabrali je na badania do rządowego laboratorium. Niestety skutek tej interwencji jest taki, że ślad po nich zaginął.

Gdyby coś takiego udało się złapać ludziom w średniowieczu, albo nawet 100 lat temu to większość uznałby to za diabła. Szczegóły fizjonomii istoty powodują, że w niektórych społecznościach mogłaby być uznana za trola lub goblina. W czasach współczesnych najczęściej klasyfikujemy takie stwory, jako obcych.

 

Wcale niewykluczone, że właśnie obcym, lub po prostu ufonautą jest ta istota, a dopóki nie zostaną opublikowane jakiekolwiek informacje na temat wyników badań pozostanie nam tylko jałowa dyskusja z dyżurnymi sceptykami gotowymi zobaczyć w tych zwłokach wszystko tylko nie to, czym są na prawdę.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ewa

przygnębiające, że jesteśmy

przygnębiające, że jesteśmy tak prymitywną cywilizacją Sad
coś czego nie znamy, traktujemy od razu jako zagrożenie- zlapać, zabić i spokój
wstyd, że do ludzi nie dociera, że to my jesteśmy najbardziej krwiożerczymi drapieżnikami na tej planecie (niektórzy nawet potrafią się tym szczycić)
 

Portret użytkownika elo

1) A widzieliście krzyżówkę

1) A widzieliście krzyżówkę pigmejki z chińczykiem ? Ponoć ich potomstwo jest tak straszne obrzydliwie że trudno na nich patrzeć.

2) Szamani afrykańscy jak sami o tym mówią "jedzą ciało bogów" co to oznacza ? Szaman wyjaśnił to tak: że jak rozbije się spodek to oni mają taką tradycję już od setek lat że biegną tam szybko i zabierają trupy z wraków i je potem zjadają. Następnie cierpią męki i tygodniami chorują po takiej konsumpcji, a ci co przeżyją i nie padną trupem od tego "ciała bogów" dostają nowe zdolności np jasnowidzenia telekinezy itp wiele innych. Może jakiś "kot" albo "piesek" UFO przeżył katastrofę i murzyny go wydupcyły zamiast pożreć ?

3) Mimo wszystko to wygląda na produkt made in fotoszopa, a jeśli nie i jest to oryginalne zdjęcie, to Boże zmiłuj się nad nami.

Portret użytkownika funnybunny

Taki oczywisty FAKE i taka

Taki oczywisty FAKE i taka sensacja?? Jak dla mnie to zdjęcie zmasakrowanego królika, poddane obróbce w photoshopie lub innym programnie graficznym - o czym swiadczy zarówno nieproporcionalna ręka i przedramie człowieka, który trzyma "zwierzątko"  oraz pseudo włosy stworzenia wyglądają ja dlugie uszy, kształ jednego oka i czaszki wskazuwałby na to, że ten "obcy" to albo cyklop albo drugie oko gdzieś się MU się zapadło na wysokości "policzka" Biggrin 
Ale już sama treść artukułu poraża: doszło do przepychanki między myśliwymi z Namibii i domniemanymi obcymi.
Jakiej przepychanki?? to coś ma max 50 cm wysokości Smile
 
Tym razem to nie TO!! Wink

Portret użytkownika uważna

Przecież wyraźnie widać, że

Przecież wyraźnie widać, że to zdjęcie KRÓLIKA przerobionego w PhotoShopie!! Te pseudo włosy, wyglądają jak "nieprzerobione" uszy.  Sama wielkość wyimaginowenego stworka też daje dużo do  myślenia, mieści się w dłoni - ma więc nie więcej nic 30-50 cm długości!!  Tu cytat: "doszło do przepychanki między myśliwymi z Namibii i domniemanymi obcymi"  Jakiej przepychanki ja się pytam Biggrin ?? Czemu ludzie są tacy naiwni ??

Portret użytkownika Homo sapiens

To może być jakiś

To może być jakiś "odpad"-produkt Nefilim o których mówi Chuck Missler ew jego kultowym filmie "Powrót Nephilim" do obejrzenia na jutjubie. Oni byli przed Biblijnym Potopem i po nim też są...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jezeli jakies buddysci

Jezeli jakies buddysci przeprowadzaja medytacje i sie modla do bostw to niech sie modli kazdy jak potrafi, katolik po katolicku a inni po inniemu byleby dbac o dobro ludzi !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika normalny?!

Teksty źródłowe poproszę -

Teksty źródłowe poproszę - anglicy lubią wkręcać obcokrajowców i robią to bez mrugnięcia okiem !!!  Efektem są takie właśnie "oświecone" komentarze - chyba że wiedza ta została pozyskana drogą chanelingu z innego wymiaru - wtedy cofam wszystko i bardzo przepraszam !!! Biggrin

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

Ależ drogi kolego w żadnym

Ależ drogi kolego w żadnym razie nie wolno nam tego robić.
Dlaczego?
Ponieważ byłoby to czynnością naruszającą prawo a więc przestępstwem.
Nie nakłaniaj publicznie do czegoś nielegalnego bo odpowiadać będziesz karnie.
Twoja chrześcijańsko – judaistyczna sekta, jest to najbardziej mordercza i zakłamana i to całych w dziejach ludzkości organizacja kryminalna.
Nie rzucam słów na wiatr i za moment tobie udowodnię że to do czego nakłaniasz jest po TRZYKROĆ NIELEGALNE!
Po pierwsze: dawno, dawno temu był sobie cesarz. Cesarz miał wielkie cesarstwo toteż nazywał się Konstantyn Wielki. Jego cesarstwo nazywało się Cesarstwem Rzymskim. 22 maja 332 roku biskup Rzymu otruł Konstantyna.
Po Rzymie gruchnęły rozpuszczone plotki, że cesarz umarł śmiercią naturalną ale nie to było w nich najlepsze tylko to, że podobno zanim jeszcze umarł spadkobiercą swym uczynił biskupa Rzymu. Ponadto plotki głosiły też, że uczynił go najważniejszym biskupem, pozwolił mu bowiem nosić insygnia władzy czyli purpurowy, przypominający wyczesaną kołdrę płaszcz i koronę. A ponadto przekazał mu pałac na Lateranie, Rzym, całą Italię i a co tam... wszystkie zachodnie prowincje cesarstwa. No taki miał gest nasz cesarz przed śmiercią... podobno bo wedle plotek.
Ciemny lud, mimo iż ciemny i niepiśmienny to jednak w tak szeroki gest cesarza i tak nie uwierzył.
Co więc uczyniono aby go przekonać?
Uczyniono dokument, który miał być potwierdzeniem ostatniej woli Konstantyna. Dokument ten nazywa się oficjalnie Donacją Konstantyna, czyli po prostu jego darowizną.
Co z tego wynika?
Ano tyle, że już w XV wieku wykazano że jest to zwyczajna fałszywka. W dzisiejszych czasach udowodniono ponadto, że powstała ona dopiero na przełomie VII i VIII wieku, czyli grubo czterysta lat po tym jak Konstantyn się zazielenił i zaczął rozkładać.
Co z kolei wynika z tego?
Z tego wynika, że pozycja papieży, biskupów i pozostałego kleru jest KUŹWA NIELEGALNA!
Zarówno była jak i obecna pozycja!
Dokument ten bowiem i tylko on jest jedyną legitymizacją władzy papieskiej.
A co z władzą opartą na fałszerstwie?
Jest NIELEGALNA!
Żaden jednak z debili i to bardzo długo nie podważał podstaw uzurpatorskiej władzy kleru a zatem ten prymitywny numer na jakiś czas przeszedł. Kiedy zaś grubo po czasie debile zaczęły w końcu zadawać na ten temat niewygodne pytania, kler poszedł prędko dalej aby wykorzenić wszelkie protesty. Zaczęły się namnażać niczym karaluchy jakieś chore dogmaty: herezja, odszczepieństwo i tak dalej.
Wraz z nastaniem Inkwizycji rozpoczęły się tak zwane wieki ciemne, czyli średniowiecze. Setki tysięcy w Europie, i miliony poza nią zupełnie niewinnych ofiar przy całkowitej bezkarności kleru. Niemal absolutnej bezkarności również. Niemal gdyż tu i ówdzie udało się od czasu do czasu zatłuc jakiegoś zdeprawowanego klechę.
Po drugie: kiedy chrześcijaństwo miało trzech legalnych papieży, (?!) papieże ci po wielokroć nawzajem obrzucali się ekskomunikami Smile
Zgodnie zatem nawet z tym dzikim kościelnym prawem – w rezultacie tego CAŁE CHRZESCIJAŃSTWO, BEZ WYJATKU zostało wykluczone z Kościoła!!! Nikt, nigdy bowiem tych ekskomunik nie odwołał albo czy ja wiem, unieważnił.
Co z władzą zatem kogoś kto został ekskomunikowany?
Jest NIELEGALNA!
Po trzecie: w całym światku katolickim jak grzyby po deszczu zawsze powstawały zakony, bractwa, opactwa sierocińce, katolickie szkoły i inne gniazda pedofilii. Większość z nich dzięki kompletnej niewiedzy na ich temat matołów istnieje w najlepsze do dzisiaj. Pedofilia również, czego debile z uporem godnym lepszej sprawy starają się nie zauważać. I to pomimo iż w czasach obecnych mają swobodny dostęp do takich informacji. Sto procent tych instytucji jest pogrążonych w pedofilii bowiem... w tym i tylko w tym właśnie celu je utworzono! Te wszystkie instytucje mają na celu ułatwić po prostu klerowi dostęp do seksu z nieletnimi. Cała chora liturgia również.
Co z władzą umożliwiającą, chroniącą i zawsze kryjącą bezprawnie wszelkie dewiacje seksualne dotyczące dzieci? Co z władzą stojącą ponad wszelkim, nawet podatkowym, prawem?
Jest NIELEGALNA!
Zrozum Endor ten kościół, czy to według laickiego, czy też swojego własnego prawa jest po trzykroć nielegalny. To stojąca ponad prawem sekta chorych pedofilów. Nic więcej.
Tak że dzieciaczki koniec zabawy – od dziś już nie wolno wam judaizować Smile
I żebym was bliżej niż sto metrów nie widział od kościoła.
No.

Portret użytkownika k

@ufo22new, widzę że lata

@ufo22new, widzę że lata spedziłeś na badaniu tubylców w afryce. jesli sie nie oreintujesz, to sie nie wypowiadaj na pewne tematy. "żadnych dziwnych stosunków kazirodczych" w plemionach afrykanskich nie stwierdzono podczas ceremonii czy inicjacji. to raczej domena zachodniej cywilizacji plus starożotyny egipt, rzym...
pozdrawiam

Portret użytkownika kupa

1 zdjecie w chujowej jakosci

1 zdjecie w chujowej jakosci i sie podniecacie... fejk jak skurwysyn, gdybym cos takiego zlapal to bym zrobil tysiac zdjec chocby kurwa tosterem nie wspominajac o filmie....
Jak macie takie suchary tu wstawiac to lepiej zostawcie ten biznes w pizduuu!

Portret użytkownika Roberto

hm...strasznie wielką dłoń ma

hm...strasznie wielką dłoń ma ten pan czarnoskórzanin w niebieskiej rękawiczce, tak patrząc i porównując do widocznego na zdjęciu przedramienia tego pana. Ciekawe, może to był początkowo chomik a zrobiono z niego w grafice coś na kształt widocznego teraz tajemniczego goblina? Smile

Portret użytkownika Roberto

Powiem tak, coś mie sie nie

Powiem tak, coś mie sie nie wydaje co by to był tzw. "obcy", może to jakaś mutacja genetyczna? W sumie jeśli zdjęcia są prawdziwe to zabito prawdopodobnie niewinną, zdeformowaną istotę bo w to że diabła ktoś w Afryce za..bał to w to nie uwierzę...no chiba że rzeczywiście żyła tam sobie rodzinka ufonautów lub jacyś galaktyczni podróżnicy tylko czemu byli nadzy?

Portret użytkownika Lem Jaskiniowy

zastanawia mnie jego biała

zastanawia mnie jego biała skóra; ja znam te ludziki (albo prawie takie same) jako pokryte zielonkawą skórą, nieagresywne i raczej towarzyskie.
 
tak czy siak zachował się jak nalezy: wiedząc, że ranny nie ucieknie, odwrócil uwage od pozostałych czlonkow rodziny.  czapka z głowy.
 
 
 

Portret użytkownika mucha

Weś przestań straszyć ludzi,

Weś przestań straszyć ludzi, co nam po jakimś niewyraznym zdjęciu, bez żadnego realnego potwierdzenia,
gdybyś znalazł dowody na obecność takich istot, to byś się najpierw zesrał, a pózniej by cię zaj***li.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Trudno powiedzieć czy to

Trudno powiedzieć czy to jakieś żarty czy nie ale ta ,,istota" jest bardzo podobna do tych, które zostały uwiecznione na zachowanych starych indiańskich posągach i ruinach budowli w Ameryce. Nawet te ,,ozdoby" na uszach są takie same.

Portret użytkownika Angelus MAximus Rex

To nie są "Obcy", tylko

To nie są "Obcy", tylko "Nasi" z wnętrza Ziemi.
 Powodem są doświadczalne esty HAARP, które "wypłoszyły" te istoty z wnętrza Ziemi.
 W dawnych czsach, one niekiedy odwiedzały nas dobrowolnie. Obecnie zostały przepędzone ze swoich domostw przez HAARP i inne doświadczenia geoklimatyczne.
 Boją się tam nadal mieszkać. Ich kraina jest ok. 12 km od powierzchni Ziemi

Skomentuj