Rolnicy z Namibii znaleźli niezidentyfikowane istoty i jedną z nich zabili

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Dziwne znalezisko udało się zlokalizować miejscowym rolnikom w Namibii. Według informacji, jakie udało się uzyskać, istotę odnaleziono pod koniec sierpnia tego roku. Doszło do tego podczas polowania. Świadkowie twierdzą, że stwór szukał jakiegoś jedzenia. Został postrzelony, ale zdołał uciec.

Miejscowi poprowadzili pościg w wyniku, którego odnaleziono kryjówkę istoty gdzie znaleziono następne trzy o podobnej wielkości. Według opowieści uczestników zajścia potem doszło do przepychanki między myśliwymi z Namibii i domniemanymi obcymi. Ranny osobnik rzucił się na jednego z ludzi i został zastrzelony a pozostałe istoty uciekły.

 

Następnie ciało obcego zabrano do wioski i poinformowano o tym władze. W efekcie tego zgłoszenia po zwłoki udali się policjanci i zabrali je na badania do rządowego laboratorium. Niestety skutek tej interwencji jest taki, że ślad po nich zaginął.

Gdyby coś takiego udało się złapać ludziom w średniowieczu, albo nawet 100 lat temu to większość uznałby to za diabła. Szczegóły fizjonomii istoty powodują, że w niektórych społecznościach mogłaby być uznana za trola lub goblina. W czasach współczesnych najczęściej klasyfikujemy takie stwory, jako obcych.

 

Wcale niewykluczone, że właśnie obcym, lub po prostu ufonautą jest ta istota, a dopóki nie zostaną opublikowane jakiekolwiek informacje na temat wyników badań pozostanie nam tylko jałowa dyskusja z dyżurnymi sceptykami gotowymi zobaczyć w tych zwłokach wszystko tylko nie to, czym są na prawdę.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ewa

przygnębiające, że jesteśmy

przygnębiające, że jesteśmy tak prymitywną cywilizacją Sad
coś czego nie znamy, traktujemy od razu jako zagrożenie- zlapać, zabić i spokój
wstyd, że do ludzi nie dociera, że to my jesteśmy najbardziej krwiożerczymi drapieżnikami na tej planecie (niektórzy nawet potrafią się tym szczycić)
 

Portret użytkownika elo

1) A widzieliście krzyżówkę

1) A widzieliście krzyżówkę pigmejki z chińczykiem ? Ponoć ich potomstwo jest tak straszne obrzydliwie że trudno na nich patrzeć.

2) Szamani afrykańscy jak sami o tym mówią "jedzą ciało bogów" co to oznacza ? Szaman wyjaśnił to tak: że jak rozbije się spodek to oni mają taką tradycję już od setek lat że biegną tam szybko i zabierają trupy z wraków i je potem zjadają. Następnie cierpią męki i tygodniami chorują po takiej konsumpcji, a ci co przeżyją i nie padną trupem od tego "ciała bogów" dostają nowe zdolności np jasnowidzenia telekinezy itp wiele innych. Może jakiś "kot" albo "piesek" UFO przeżył katastrofę i murzyny go wydupcyły zamiast pożreć ?

3) Mimo wszystko to wygląda na produkt made in fotoszopa, a jeśli nie i jest to oryginalne zdjęcie, to Boże zmiłuj się nad nami.

Portret użytkownika funnybunny

Taki oczywisty FAKE i taka

Taki oczywisty FAKE i taka sensacja?? Jak dla mnie to zdjęcie zmasakrowanego królika, poddane obróbce w photoshopie lub innym programnie graficznym - o czym swiadczy zarówno nieproporcionalna ręka i przedramie człowieka, który trzyma "zwierzątko"  oraz pseudo włosy stworzenia wyglądają ja dlugie uszy, kształ jednego oka i czaszki wskazuwałby na to, że ten "obcy" to albo cyklop albo drugie oko gdzieś się MU się zapadło na wysokości "policzka" Biggrin 
Ale już sama treść artukułu poraża: doszło do przepychanki między myśliwymi z Namibii i domniemanymi obcymi.
Jakiej przepychanki?? to coś ma max 50 cm wysokości Smile
 
Tym razem to nie TO!! Wink

Portret użytkownika uważna

Przecież wyraźnie widać, że

Przecież wyraźnie widać, że to zdjęcie KRÓLIKA przerobionego w PhotoShopie!! Te pseudo włosy, wyglądają jak "nieprzerobione" uszy.  Sama wielkość wyimaginowenego stworka też daje dużo do  myślenia, mieści się w dłoni - ma więc nie więcej nic 30-50 cm długości!!  Tu cytat: "doszło do przepychanki między myśliwymi z Namibii i domniemanymi obcymi"  Jakiej przepychanki ja się pytam Biggrin ?? Czemu ludzie są tacy naiwni ??

Portret użytkownika Homo sapiens

To może być jakiś

To może być jakiś "odpad"-produkt Nefilim o których mówi Chuck Missler ew jego kultowym filmie "Powrót Nephilim" do obejrzenia na jutjubie. Oni byli przed Biblijnym Potopem i po nim też są...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jezeli jakies buddysci

Jezeli jakies buddysci przeprowadzaja medytacje i sie modla do bostw to niech sie modli kazdy jak potrafi, katolik po katolicku a inni po inniemu byleby dbac o dobro ludzi !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj