Rosja korzysta ze swojego systemu HAARP aby sprowokować erupcję Yellowstone?

Kategorie: 

Antena systemu "Oko Moskwy"

Oficjalnie stan wulkanu Yellowstone nie budzi zastrzeżeń, mimo, że pod koniec marca doszło tam do najsilniejszego od 30 lat trzęsienia ziemi. Teraz pojawiła się nowa teoria, wedle której to Rosja, korzystając ze swojej wersji sytemu HAARP wywołuje destabilizację amerykańskiego superwulkanu.

 

W sieci Internet powstają kolejne teorie spiskowe zakładające, że erupcja Yellowstone jest kwestią najbliższego czasu. Wcześniej pojawiały się doniesienia mediów południowoafrykańskich, które relacjonowały rzekome odrzucenie prośby USA, o zezwolenie na ewentualną ewakuację do Afryki kilku milionów swoich obywateli. Podobno takie ustalenie udało się Amerykanom poczynić z rządami Brazylii i Australii.

 

Oczywiście oficjalnie nikt tego nie potwierdza. W mediach głównego nurtu pojawiają się naukowcy, którzy uspokajają, że kaldera Yellowstone wcale nie grozi erupcją. Nie wygląda jednak na to, że puszczona w sieci plotka wyczerpie swoją rację bytu po kilku niepewnych wypowiedziach uczonych.

Najnowsza hipoteza zakłada, że komuś zależy na tym, aby Yellowstone wybuchł i tym kimś może być Władimir Putin, który do wywołania takiego efektu wykorzystuje broń klimatyczną, czy też rosyjską wersję HAARP zwaną Okiem Moskwy. To działanie tego systemu rzekomo spowodowało, że w obu Amerykach wzbudziło się ostatnio rekordowo dużo wulkanów.

 

Oczywiście nie sposób zweryfikować takich doniesień, ale faktem jest, że Rosja również prowadziła badania jonosfery i budowano urządzenie zwane "radarem pozahoryzontalnym". Instalacja ta bywa też zwana "Okiem Moskwy". Wiedza o istnieniu takich systemów pochodzi jeszcze z lat osiemdziesiątych, czyli z czasów ZSRR. Kto wie co dzisiaj potrafią te systemy.

Warto przy okazji wspomnieć wypowiedź Władimira Żyrynowskiego, który strasząc dziennikarkę z Gruzji sugerował, że Rosja posiada broń klimatyczną zdolną do wywoływania trzęsień ziemi i tsunami. Czy ta broń jest w stanie wywołać erupcję Yellowstone? Gdyby była taka możliwość Rosjanie z pewnością podjęliby próbę rzucenia Ameryki na kolana, a tak skończyłaby się erupcja tego wielkiego wulkanu w samym środku USA.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika adamus

wybudzanie wulkanów na

wybudzanie wulkanów na świecie, to również robota amerykanów, powód jest prosty, wulkany wyrzucają w powietrze miliony ton siarki, ma to na celu odwrócić uwagę od uwalniania milionów ton chemicznego oprysku "chemtrails", który jest odpowiedzialny za stan naszego środowiska i nasze zdrowie, gdyż są to siarczany, przez które umierają nasze rośliny, no i dalej metale ciężkie i nanowłókna, długa chistoria ludowbójsta przeprowadzanego na wszystkich narodach przez generałów USA, od lat. Powód, kontrola umysłu, transhumanizm.

Portret użytkownika saiyan

hahahaha tego "jasnowidza'

hahahaha tego "jasnowidza' zabraklo tutaj? 
ten czub glosil wszem i wobec ze do tego wybuchu ma dojsc bo to odpowiedz Ziemi podobno a tu masz
zreszta ten koles tak neguje wplyw nauki na to co dzieje sie na tej planecie ze dla niego to ona w ogole nie istnieje ale najwyzszy czas aby go zaczac porzadnie osmieszac
jesli to czytasz lochu to wiedz ze zawsze mozna pojsc dalej w swoich poczynaniach i mozesz pozegnac sie z praniem mozgow jakiego dokonujesz tutasj i nie obchozi mnie ze robisz to swiadomie czy tez nieswiadomie robisz to koniec kropka

Portret użytkownika andy V

Wygląda na to że Oko Moskwy

Wygląda na to że Oko Moskwy złożone jest z tzw. Dipoli Nadienienki (to taki rodzaj anteny ) oraz że zmontowane są w wersji pionowej ściany zatem zakres operacyjny urządzenia jest znacznie większy aniżeli urządzenia amerykańskiego, które tylko w niewielkim stopniu może być pochylane w stosunku do powierzchni ziemi. Proszę zwrócić uwagę na rodzaj " gwintu " w górnej części masztów urządzenia amerykańskiego co pozwala na pewien rodzaj " pochylenia " całego zespołu anten w stosunku do poziomu terenu, a zatem skierowania wiązki promieniowania w bok a nie pionowo do góry ( zenitalnie ). Czy za pomocą tego typu urządzeń można wywołać wybuch wulkanu to raczej wątpię, za to prawie na pewno może służyć do łaczności z łodziami podwodnymi będącymi w zanurzeniu ze względu na propagację fal z zakresu E.L.F. czyli fal ekstremalnie długich. Natomiast jeśli chodzi o wpływ tego promieniowania na pogodę to być może że są to skutki uboczne działania tego typu urządzeń. Pozdrawiam.

Portret użytkownika B12

Ja miałem pewną teorię

Ja miałem pewną teorię dotyczącą tego co się dzieje na świecie.
 
Snowden jest teraz w Rosji, prawdopodobnie wie wiele, i dzieli się tym z Putinem. Możliwe, że yellowstone ma wybuchnąć, ale zupełnie naturalnie, i USA o tym wie. Świadczą o tym przygotowania FEMA - amunicja, trumny, jedzenie liofilizowane. Przygotowują się na katastrofę, a nie wojnę. 
 
Snowden również o tym wiedział, i możliwe nawet że był szpiegiem Rosji. Rosji, która to tylko czeka aby odgryźć sie na USA. W jaki sposób Rosja może rywalizować z USA w jakiejkolwiek dziedzinie będąc 50 lat technologicznie w tyle? A no w taki, że wykorzysta tą erupcje, i zacznie się panoszyć kiedy USA będzie mocno osłabione takim wybuchem.
 
Naprawdę przykra sprawa dla świata. Już lepsi są bankierzy z zachodu, bo oni kierują się chęcią zysku. Natomiast Rosyjscy dowudcy kierują się chyba wybujałym ego i promilami we krwi. Co widać w poziomie życia ich obywateli.

Portret użytkownika H.R.

Dwie uwagi. Skąd przekonanie,

Dwie uwagi. Skąd przekonanie, że Rosja w dziedzinie militarnej jest zacofana o 50 lat? Chyba jedynie z polskich, rusofobicznych ośrodków, bo technika i technologie militarne Rosji są na wysokim poziomie światowym, o czym świadczy szeroki popyt na światowych rynkach handlu uzbrojeniem na ich sprzęt. Szczególnym popytem cieszą się latające czołgi MI 24, siejące w Afganistanie dużo większy postrach, niż ich amerykańskie odpowiedniki. Podczas wojny na Bałkanach wywołanej przez Clintona, Rosjanie zestrzelili Amerykanom niewidzialnego i ponoć niezestrzeliwalnego Stealtha i przejęli jego szczątki. Zrobili to za pomocą namierzania satelitarnego. Był to jeden, potwierdzony przez Amerykanów zestrzał, choć Rosjanie mówili o trzech. Sugerowałbym więcej respektu dla Rosjan. Lekceważenie jest bardzo zgubnym działaniem. Swojego czasu Hitlera lekceważono w podobny sposób.  Druiga uwaga, to, po wybuchu tego wulkanu, USA nie będą "...mocno osłabione takim wybuchem...", tylko przestaną istnieć wraz z dużą częścią kontynentu pan amerykańskiego. Życie na sporej częśći Ameryk przestanie zginie. Wybuch akurat tego wulkanu zagrozi całemu globowi i życiu na nim. Nie zlikwiduje życia, ale da się mocno odczuć w każdym zakątku świata. Na marginesie dodam, że wybujałe ego i narkotyki we krwi, to domena Amerykanów, a szczególnie obsług wyrzutni rakiet balistycznych, co wielokrotnie przeciekało do opinii publicznej mimo silnej cenzury Stanów Zjednoczonych.

Portret użytkownika H.R.

Owszem, to jest różnica i to

Owszem, to jest różnica i to duża. Promile nie są tak niebezpieczne, jak narkotykowy trans i zwidy w nim. Poza tym, to są Rosjanie,  za kieliszek służy im szklanka, więc dla nich promil, to nie to samo, co dla ciebie.

Portret użytkownika fotograf

Zapomniałeś dodać (lub nie

Zapomniałeś dodać (lub nie wiesz),  że w Afganistanie te"latające czołgi" spadały z nieba jak kamienie od momentu kiedy CIA zaczęło dostarczać mudżahedinom rakiety Stingery. MI24 nie reprezentują jakiejś rewelacji. Są dobre bo opancerzone i tanie. I mogłyby zrobić różnicę, gdyby w ich użyciu ruscy poszli na ilość, jak w przypadku t34-85 w czasie 2w.świat. Chociaż to nic pewnego a w Afganistanie nie udźwignęli kosztu wojny.
Co do F117, to pamiętam ten dzień kiedy pokazano jak cywile tańczą na jego resztkach. I pamiętam, że podawano że zestrzelono go za pomocą chińskiego działka plot.
Co do radarów, to ruscy mieli je dobre podczas zimnej wojny. Zaawansowanie swoje zawdzięczają niemieckim naukowcom któych przejęli po wojnie. Amerykanie zgarneli naukowców od rakiet a ruscy od radarów mówiąc krótko. Ruscy mocno poszli w technologię elektromagnetyzmu skalarnego. Najprostszym sposobem emisji fali skalarnej jest użycie cewki bifilarnej, lub cewki kaduceusza. W strefie interferencji fal skalarnych można wykryć falę elektromagnetyczną, sink energy lub source energy. Fala skalarna jest nie do wykrycia normalną anteną. Są doniesienia, że technologia umożliiwia zdalne indukowanie chorób (także na masową skalę) lecz także leczenie. A manipulacja pogodą jest za jej pomocą bardzo prosta i ruscy uprawiali ją od lat 60tych poprzedniego wieku.
Dużo można o tym pisać. Jest to niezwykle egzotyczna dziedzina elektromagetyzmu. Zupełnie pomijana w nauczaniu. Dlatego jest intensywnie testowana w zaastosowaniach wojskowych, Podobnie jak technologia wirującej plazmy. Po rozpadzie ZSRR w posiadanie pewnego urządzenia weszłą japońska mafia, nie wiem na jak długo. Ruscy naukowcy masowo wyjeżdżali za granicę. Sądzę, żę po 20 latach ruscy są w istocie mocno zacofani, ponieważ w USA są setki firm które nie omijają jednego dnia w badaniach. Pomimo wybitnych naukowców, brak im umiejętności wdrożenia technologii. Poza tym przeszłość wykazała, że ruscy w znacznej części opierają się na kradzieży wynalazków, a ten proceder ma swoje granice.
W latach 90-tych uznawano, że trzy kraje posiadają technologie skalarną manipulacji pogodą.
Przy okazji dygresja. Sądzę, że urządzenie akustyczne do rozpraszania zamieszek, jakie kupiła polska policja działa wykorzystując koncepcję łączenia fal akustycznych  i fal skalarnych. O ile dobrze pamiętam pierwszy ten mechanizm odkrył Miłosław Wilk i Kazimierz Bzowski, badając budowę siatki geopatycznej - sztucznego tworu, istniejącego tylko nad lądami, emitowanego z kosmosu w kierunku ziemi. To taki jeden z mechanizmów kontroli populacji, zbudowany nie przez obecną ziemską kulturę.

Portret użytkownika H.R.

Zapomniałeś dodać, że

Zapomniałeś dodać, że Stingery mogły być skuteczne w zamierzchłej wojnie w Afganistanie. Zapomniałeś, że teraz mamy następną. Zapomniałeś, albo nie wiesz, że Stinger ma zabezpieczenie "swój - obcy", aby nie można go było użyć przeciw amerykańskim letadłom. W tej wojnie, Polacy latający na tych helikopterach należą do "swój" i można wykorzystać przeciw nim rosyjskie granatniki, jednak ta maszyna wytrzymywała nawet trafienie tym granatnikiem. W Polsce znajdowała się belka ogonowa z maszyny, która odniosła takie trafienie w poprzedniej wojnie afgańskiej i mimo to doleciała do bazy. W tej wojnie, to Apacze dość często spadają, a tubylcy odpuszczają sobie na ogół ataki, gdy w pobliżu kręcą się polskie MI, bo właśnie te helikoptery sieją tam teraz postrach. Zapewne nie wiesz też, że amerykańska armia również zaopatruje się u Rosjan w uzbrojenie, bo jest po prostu dobre. Poza tym, po co angażować się w dyskusję, skoro już się wie wszystko o wszystkim dzięki fikcji pokazywanej w TV i reklamom? To nie ma sensu i może wywołać jedynie współczucie.

Portret użytkownika b@ron

jak już kiedyś wspominałem,

jak już kiedyś wspominałem, fakt iż niektórzy posiadają broń atomową, nie świadczy o tym iż są zadowoleni...broń atomowa ma potężną moc niszczącą, jednak ma ogromne wady, nie da rady podbić jakiegoś terytorium tą bronią...to znaczy da radę zabić tam wszystkim i przejąć tereny, jednak na lata bedą one bezużyteczne ze względu na skażenie radioaktywne i to że opad radioaktywny może sięgać daleko poza granice atakowanego państwa, tym samym broń ta jest bardzo niedoskonała.
Tak więc ktoś kto operuje odpowiednimi zasobami finansowymi na pewno nie poprzestanie na posiadaniu tylko tej broni.
broń klimatyczna to fakt, eksperymentów było dużo i dla chcących się dowiedzieć czegoś więcej, to nie problem znaleźć dowody na ten fakt...Rosja już od dawna robi sobie pogodę na różne uroczystości, Chiny ratowały się przed suszą "produkując" opady śniegu itp...inwestowanie w taką broń ma duży sens, jako że po pierwsze większość jeszcze nie wierzy w sterowanie pogodą więc tego nie biorą pod uwagę, po drugie atakując tą bronią nikt nie jest pewien czy to jest atak...i kto atakuje...po zniszczeniu danego obszaru falą "katastof naturalnych"...teren można od razu zacząć eksploatować pewnym ograniczeniem są elektrownie atomowe na atakowanym obszarze. 
Oczywiście urządzenia typu H.A.A.R.P mają daleko większe możliwości włącznie z możliwością sterowania ludźmi poprzez ingerencję w mózg ludzki, częstotliwością na jakiej on pracuje.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika jj

sa tez prowadzone prace nad

sa tez prowadzone prace nad bronia A z wykorzystaniem nowych pierwiastkow. Uwolniona energia bedzie jak w starych "dobrych" bombach A jednak rozpad polowiczny to zaledwie kilka dni, wiec po kilkunastu dniach mozna smialo wchodzic

Portret użytkownika Arek_

Dzisiejsza broń atomowa to

Dzisiejsza broń atomowa to już nie to samo co bomba zrzucona na Hiroszimę i Nagasaki, jest mocniejsza ale i też skażenie jest mniejsze.  Spośród broni jądrowej jest broń "idealna" to tzw. bomba neutronowa, krtóra niszczy materię ożywioną, nie niszcząc całej infrastruktury. Broń klimatyczna dokonuje zniszczeń - broń neutronowa - nie. Z czasem stosowanie broni klimatycznej już nie będzie takie incognito, ponieważ zostanie ona zdemaskowana i ujawniona opini publicznej.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika tomi

Nie zdziwił bym sie gdyby to

Nie zdziwił bym sie gdyby to była operacja fałszywej flagi tak jak WTC , rząd USA sam wysadzi wulkan i oskarży o to Rosje lub Chiny by wywołac kolejną wojne tym razem globalną. Afganistan , Irak itd: co to było? same kłamstwa ale lemingi je łyknęły 

Portret użytkownika sara

Mnie tylko jedna żecz

Mnie tylko jedna żecz zastanowiła podczas olimpiady
brak jednego koła -oznacza brak kontynentu i po symbolice akurat wypadło na USA.
Tereaz ten wulkan mi daje to do myślenia

Portret użytkownika horacy

Mozna wysnuć ciekawą teorie

Mozna wysnuć ciekawą teorie dotyczaca tego nie otwartego koła, znalżć jakąś symbolikę.... Putin który od dekad rywalizuje z USraelem mogł dać po przez to wydarzenie jakąś  "wiadomość" dla Hameryki, że jak się będzie wtracać zbyt mocno w sprawy UA, prowkując kolejną krucjate w imię demokracji to ich kółko mnoże "zniknąć" na amen z flagi olimpijskiej.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Działanie Oka Moskwy

Działanie Oka Moskwy spowodowało wybuch reaktorów w Czarnobylu. Tak sie zakonczyła próba wywołania trzęsienia Ziemi w Amneryce. Nie sądzę,że to pokazane Oko Moskwy działa, ale sa "Okno MOskwy 2 i 3...
 Niech tylko Zachód podniesie wyżej nogę to skonczy się jak u psa, który leje... Jeszcze szybciej mu ta noga opadnie.
 Obecnie Rosja posiada inne, zminiaturyzowane urządzenia o porównywalnej mocy do HAARP i na przenośnych platformach.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Wojtek

Rosyjski Haarp to zwany w

Rosyjski Haarp to zwany w latach 80 tych "woodpecker" przez radioamatorów, który regularnie przeszkadzał im w trenamisjach. Posiadam wiele gazet z tamtych lat z Kanady gdzie ludzie oficjalnie protestowali przeciwko rosyjskiej inwigilacji pogodowej, są to opublikowane listy do rządu kanadyjskiego oskarżające rosjan o ściąganie zimnych frontów niżowych z Arktyki nad Kanadę. Jak historia lubi się powtarzać mieliśmy przykład taki w tym roku te fronty dotarły aż do USA co więcej w wielu stanach panuje dalej regularna zima , może pomogło w tym lekkie przesuniecie bieguna północnego nad Kanadę i dlatego sroga zima dotarła prawie do Florydy, ale jak sądzę Rosjanie o tym wiedzieli, że można trochę pomóc przyrodzie i dość konkretnie osłabić gospodarczo swojego odwiecznego wroga. Fale ELF reguluje się amplitudowo i częstotliwościowo. Za pomocą częstotliwości można dokładnie wyregulować pik góry lub dołu sinusoidy fali w konkretnym punkcie. Ponieważ fala się nakłada wielokrotnie na siebie uzyskuje się efekt stałego zwiekszonego pływu eteru czyli nacisku grawitacyjnego w każdym punkcie w którym się chce co może prowokować trzęsienia Ziemi. Można prawie jak kuchenką mikrofalową podgrzać jonosferę nad akwenem wody i spowodować powstnaie ogromnych ilości chmur burzowych, znając kierunki wiatrów można nieźle szkodzić komu się chce jeśli przewiduje to doktryna funkcjonowania jakiegoś państwa . Można również doporowadzić do wysuszenia pewnych rejonów ziemii, ale na to mogą sobie pozwolić tylko dwa państwa Rosja i USA zasilanie HAARP to ogromne ilości energii z pewnością rosyjskiego woodpeckera również. Rosjanie chwalili się naszym oficerom LWP już końcem lat 50 tych o posiadaniu technik regulacji pogody. Niewątpliwie dzisiaj posiadają dużą wiedzę i technikę w tym zakresie.         

Portret użytkownika grzegorzpat

Ten radar przedstawiony na

Ten radar przedstawiony na pierwszym zdjęciu to DUGA, zwana okiem moskwy. Został on wyłączony w 1986r z powodu promieniowania po wybuchu elektrowni w Prypeci (Czarnobyl). Podejrzewam że rosja ma teraz o wiele lepszy sprzęt, niż ta kupa złomu rdzewiejąca w "czerwonym" lesie... Ponadto, gdyby ta istalacja działała to podejrzewam że nikt nie dostał by się na teren tego radaru, nie mówiąc już o robieniu zdjeć z tego obiektu. Z tego co wiem ten radar odwiedza dużo turystów, i ich zdjęcia i wideo sa ogólnie dostępne w sieci.
Ps. polecam obejrzeć tube raiders na YT oni ostatnio tam byli.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Kolego czy tu trzeba wszystko

Kolego czy tu trzeba wszystko pisać dosłownie, bo ludzie są tak tempi że nie zrozumieją co oznacza w żargonie rdzewieje??
ps. Wejdź na yt i zobacz filmiki jak dzieciaki chodzą po obiekcie, w jakim jest stanie, co z niego zostało.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika salomon

Nadajnik wielkości pralki do

Nadajnik wielkości pralki do prania i 2,5kVA wystarczą aby w dowolnym rejonie świata spowodować trzęsienie ziemi do głębokości 10km. Siła trzęsienia będzie zależna od:
-czasu "naświetlania" tego rejonu,
-składu gleby pod tymi 10km i w przedziale od 10km do 3km
-położenia w czasie "naświetlania" księżyca w stosunku do miejsca przez nas wybranego
-współczynnika wypełnienia wektora skalarnego.
Nikt już nie buduje potężnych anten w tym celu.
Można także użyć satelitów do tego celu.
Do wyboru do koloru.
Osobiście uważam, że amerykanie powodują w innych rejonach wstrząsy "odprężające" aby spowolnić lub w niewielkim stopniu złagodzić to co sprawi ten Yello...

ps. nauka nauczana w szkołach nijak ma się do tej którą wykorzystuje się np. w tym celu, o tym nie napiszą w Wikipedii, nie powiedzą na wykładach na studiach.
przykład
Trzeba zacząć od tego, że elektron nie jest "atomem-cząstką" elektryczności ale jest atomem eteru posiadającym ładunek !
To zmienia bardzo wiele, szczególnie w technice o której piszę.
Atom wodoru (molekuła) składa się z sześciu najmniejszych cząstek, uwięzionych w jajkowatej formie. Ta forma obraca się z ogromną prędkością dookoła swojej własnej osi Atom obraca się i drży. Sześc najmniejszych ciał tworzy dwa trójĸaty, które są odbiciami siebie i wzajemnie się przenikają.
Atom (molekuła) tlenu to obracająca się spirala...
tlen posiada 290 atomów w każdej spirali to jest 110 x 2 = 220 i 7 w każdej plamie daje to 7 x 10 = 70
to daje 290
Poprawna masa atomowa tlenu to 290/18 = 16,1111
Woda posiada 326 atomów razem
Proszę nie mylić tego z cząsteczkami.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

pokaż to urządzenie, skąd o

pokaż to urządzenie, skąd o nim wiesz, kto jest właścicielem,zdjęcia, skąd wiesz że 2.5kva, 
skąd twierdzenie że osobiście uważasz? dlaczego? jakie masz na to dowody.
jaka woda posiada 326 atomów? co ty piszesz.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Ekscytujecie się starą anteną

Ekscytujecie się starą anteną badawczą. Tworzycie niestworzone hipotezy, niesamowite opowieści żyjącena tego typu stronach wśród ludzi widzących magczne jednorożce a nie zauważających prostoty świata.
Jakie urządzenie, nastukali Ci jacyś nawiedzeńcy pieduł do głowy a ty wierzysz w bajki wyssane z palca. Podobno harpagan miał tworzyć trzęsienia, huragany, zimy, zjawiska w atmosferze wraz z chemocośtam, nie mówiąc o atakach na talibów, japończyków i irańczykó, bla bla, same kłamstwa, brak zrozumienia dla wielkości natury, nic z nią się nie równa a zwłaszcza takie urządzenie o mocy 3.6 MW co jest zaledwie 4 czy 5 razy więcej niż najmocniejszy silnik. Tyle energi generuje malutka burza,a ty chcesz wpływać na świat. Ci jeszcze wymyślono na temat harpagana i temu typu podobnych urządzeń? A zapomniałem tsunami hehehe tto już paranoja.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

hehehhe nie masz pojęcia o

hehehhe nie masz pojęcia o fizyce. 
Po pierwsze zwolnienie bomby atomowej i jej upadek na ziemię niczego "złego" nie wyrządzi. Rozczepienie materiału radioaktywnego tak. bez sensu porównanie. Jak masz ogrzać litr płynu o 100 stopni to niezaleznie od sposobu ogrzewania zawsze musisz dostarczyć tyle samo energi.
Po drugie silniki statków, poszperaj a się przekonasz i jest to "zwykły diesel".

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

No i co z tego że wtórny

No i co z tego że wtórny wstrząs może być silniejszy od pierwotnego?? To fizyka, przecież ruch płyt tektonicznych powoduje nagromadzenie energii doprowadzając do wstrząsu, który z założenia "rozładowuje" tą energię (najczęstrzy model) lecz niekiedy zdarza się ze taki wstrząs dodatkowo wytwarza większy napór płyt dostarczając jeszcze większej energii to pierwszy przypadek, drugi to taki że pierwszy wstrząs to wystrzał z pistoletu a wtórny to już uzycie armaty (rozumiesz? pierwszy wstrząs może być npuwolnic 20% zgromadzonej energi a 5 czy x uwolni np60% pozostałej energi) 
Kolego za bardzo ufasz temu co widzisz w necie. A nie starsz się zrozumieć podstaw, które są niezaprzeczalne poprzez setki, tysiące doświadczeń.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

W ogole nie ogarniam twojego

W ogole nie ogarniam twojego rozumowania. 
Nie możesz ogarnąć że do wykonania danej pracy zawsze potrzeba tyle samo energi i nic tego nie zmieni. 
Twoje porównanie ni jak ma się do tego co piszę, opisujesz sprawność danego materiału,a nie energię potrzebną do wykonania danej pracy.
Konkrety a nie łażenie obok tematu tym się zajmij.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Baron wytłumacz mi o czym

Baron wytłumacz mi o czym piszesz bo w ogóle nie rozumiem, pisałem o mocy żarówki, niech będzie energia do podniesienia 1kg soli, moc jaką potrzeba na wtłoczenie 100 litrów wody na wysokość 1 km pochylnią 40stopni, wartość ogrzania tony złota......
Napisz coś konkretnego nawiązując do rozmowy a nie tylko ostaniego postu bo nie rozumiem ciebie.

Strony

Skomentuj