Rosja próbuje zatuszować dowody z lądowania UFO pod Moskwą w 1995 roku

Kategorie: 

Źródło: YouTube/Tercer Milenio TV

Pewna mrożąca krew w żyłach obserwacja UFO miała miejsce w 1995 r. w Rosji. Do tej pory nie zachowało się wiele informacji na ten temat, ponieważ po transmisji w październiku 1995 r. film zniknął w tajemniczych okolicznościach, a świadków prawdopodobnie zmanipulowano, by milczeli na temat tego wydarzenia.

Do tej pory zachowały się tylko strzępki informacji. Oryginalne filmy zostały nadane przez rosyjską telewizję w październiku 1995 r. i pokazują lądowanie ogromnego pozaziemskiego statku kosmicznego na przedmieściach Moskwy.

 

Na zdjęciach, które zachowały się do dziś widać dwie osoby, prawdopodobnie rosyjskich wojskowych, którzy dokładnie obserwują lądowanie obcych statków kosmicznych. Zarówno rosyjscy, jak i europejscy badacze NOLi po analizie materiału doszli do wniosku, że latający spodek wylądował właśnie po to, by uniknąć strzałów rosyjskiej artylerii przeciwlotniczej.

Zachowane strzępki informacji mówią o tym jak rzekomo obcy opuścili swój statek. Ponoć istoty te były nastawione pokojowo do ludzi, jednak rosyjskie wojsko źle zinterpretowało ich intencje i otworzyło ogień do przybyszów z kosmosu. W odpowiedzi na ostrzał, obcy statek kosmiczny wysłał impulsy energetyczne, które unieruchomiły broń rosyjskiego wojska.

 

Znany ufolog Carlos Clemente przeprowadził analizę zachowanej sekwencji obrazów. Jego zdaniem statek obcych był otoczony polem siłowym o średnicy około 15–20 metrów. Clemente porównał również obrazy z Rosji z przypadkiem z Cotula w Teksasie, gdzie w nocy 5 lipca 2012 r. kamera przemysłowa również zarejestrowała lądowanie tajemniczego statku kosmicznego.

 

Niestety pozostałe strzępki informacji nie są wystarczające, aby dokonać jakiejkolwiek konkluzji, jednak sprawa wydaje się być niezwykle tajemnicza. To nie pierwszy przypadek, kiedy rząd stara się zatuszować sprawę związaną z kontaktem z obcymi. Jednym z najsłynniejszych przypadków jest Strefa 51 w USA, której niezwykle pilnie strzeże rząd amerykański.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Turbo Kurczak

Bzdura - od razu widać, że

Bzdura - od razu widać, że ludzie patrzą nie w kierunku światła, tylko tak, żeby robiący zdjęcia widział że patrzą na obiekt - jedna z charakterystycznych rzeczy w fotomontażach. Kolejny bałach.

Portret użytkownika b@ron

lądowali by uniknąć ostrzału

lądowali by uniknąć ostrzału z bateri przeciwlotniczej... głupszego wyjaśnienia wymyślić nie mogli, statek międzyplanetarny musiałby mieć prędkość taką, że bateria napewno by mu nie zaszkodziła... no chyba, że to była awaria tajemniczej ziemskiej technologi

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Maj

jednak rosyjskie wojsko źle

jednak rosyjskie wojsko źle zinterpretowało ich intencje i otworzyło ogień do przybyszów z kosmosu. W odpowiedzi na ostrzał, obcy statek kosmiczny wysłał impulsy energetyczne, które unieruchomiły broń rosyjskiego wojska.Jak impulsem energetycznym mozna unieruchomic Kalasznikowa??? Bo na pewno nie strzelali do nich Laserem.

Portret użytkownika fizyk

Można. A ty lepiej weź się do

Można. A ty lepiej weź się do nauki albo milcz. Do powiedzenia mają najwięcej ci co najmniej wiedzą. I w ten sposób robią z forum śmietnik, zabierając głos na temat o którym nie mają pojęcia. Negentropia. Negatywna entropia. Inna odpowiedź. Podczas wojny wietnamskiej samolot F4 strzelił do ufo rakietą plot. Rakieta nawet nie eksplodowała, jakby jej nie było. Jakiś czas później (dni,tygodnie) ta rakieta uderzyła w łodź amerykańską patrolową na Mekongu, eksplodowała. Zebrano odłamki, odczytano numery seryjne i potwierdzono. Takie możliwości mają obcy. Negentropia to ziemska nazwa i pojęcie. Może powodować albo nadśliskość albo gigantyczne tarcie gdzie żaden smar nie pomoże. Tak więc, do książek i do pracy nad sobą.

Skomentuj