Rosjanie odnaleźli szczątki tajemniczego stworzenia

Kategorie: 

Źródło:

Mieszkańcy rysyjskiej miejscowości Sokół, odnaleźli pozostałości nieznanego latającego stworzenia. Ludzie są zdziwieni, ponieważ taki potwór nigdy wcześniej nie był obserwowany w okolicy. Opierając się na rozmiarach i rozpiętości jego domniemanych skrzydeł możemy założyć, że to monstrum potrafiło latać.

Ponadto, na jego długim ogonie znajdują się ostre kolce a sama istota poruszała się na kopytach.

Ludzie zwrócili się o pomoc operujących w okolicy lekarzy weterynarii. Ci z kolei obiecali, że udadzą się na miejsce i zbadają sprawę, aby ustalić, rodzaj odnalezionego zwierzęcia. Do momentu poznania większej ilości informacji nie ma więc chyba powodu do zbędnych dywagacji. Niemniej jednak, znalezisko jest bez wątpienia interesujące.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

To już UPAdlińcy nie mają

To już UPAdlińcy nie mają czym Rosjan szpiegować, tylko naj*banego jak Messerschmit samogonem na krwi polskich dzieci "heroja" z krzywym ryjem na latawcu nad Matkę Rosję puszczać??? Wiedziałem, że ten niedorobiony pseudonaród mongolsko-chazarskich wyznawców nazistowskiego cwela jest głupszy niż ustawa przewiduje, ale nie że aż do tego stopnia, żeby szkielet latawca z wideł do Lachiw rezaty robić... To się i rozk*rwił o glebę, lepiej niż afroamerykański Apollo 13 Blum 3 . A tu zara sensacji szukają - toż u każdego ukropa morda zakazana jak u czupakabry Wink
 

 

Skomentuj