Rosjanie proponują sprawdzenie czy Amerykanie rzeczywiście wylądowali na Księżycu

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Od czasu gdy doszło do transmitowanego przez telewizję historycznego lądowania na Księżycu, pojawiają się teorie wedle których wszystko zostało sfingowane. Zauważenie z Ziemi miejsca lądowania nie jest obecnie możliwe dlatego sceptycy postanowili umieścić na orbicie Księżyca mikrosatelitę, który mógłby udać się tam gdzie powinny być ślady ostatecznie rozwiewające wszelkie wątpliwości.

 

Grupa rosyjskich naukowców zaproponowała uruchomienie mikrosatelitów Księżyca, które mogłyby dostarczyć między innymi zdjęcia z miejsc rzekomego lądowania amerykańskich astronautów. Dla rozwoju takiego pojazdu potrzeba stosunkowo niedużych pieniędzy. Problemem jest wysłanie pojazdu tak daleko od Ziemi. Jednak jeśli wszystko się uda po będzie można szukać śladów pozostawionych przez amerykańskich astronautów.

 

Według agencji RIA Novosti, inicjatorem projektu jest Witalij Jegorow. Celem jest stworzenie projektu satelity o niskiej wadze i przede wszystkim niskim koszcie, bez miliardów dolarów budżetu. Aby zaoszczędzić na kosztach wyniesienia zaproponowano przyłączenie się do którejś z planowanych księżycowych misji kosmicznych. Zarówno Rosja jak i Indie czy Chiny mają rakiety zdolne do osiągania orbity srebrnego globu.

 

Rosjanie zaczęli właśnie zbieranie funduszy w ramach jednej z lokalnych platform crowdfundingowych. Jeśli im się powiedzie, uczestnicy projektu zamierzają położyć kres długiej debacie o tym, czy amerykańscy astronauci rzeczywiście znaleźli się na Księżycu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Zastanawia mnie fakt, dla

Zastanawia mnie fakt, dla czego nie można z Ziemi zobaczyć, czy istnieją na Księżycu ślady lądowania? Pamiętam zdjęcia zrobione przez astronautów z powierzchni Księżyca, na których widać unoszącą się na księżycowym niebie Ziemię. Dla czego więć Rosjanie, czy ktośtam twierdzą, że z Ziemi nie widać miejsca na Księżycu, z którego to miejsca było widać Ziemię? Może już samo to stwierdzenie jest mocnym dowodem na to, że na Księżycu nie ma żadnych śladów po lądowaniu, którego nie było.

Portret użytkownika b@ron

jeżeli księżyc istnieje

jeżeli księżyc istnieje fizycznie, to napewno już dawno jest splądrowany...a co do ruskich, to nie ma się co nakręcać...ani amerykańce, ani ruskie prawdy nie powiedzą zwykłemu kowalskiemu co się tam znajduje...bo i po co? o takim przeciąganiu liny opisanym w artykule, informuje się publike tylko dlatego, żeby publika się nie burzyła, że z jej kieszeni takie kosmiczne pieniadze idą na nic...stąd tyle łazików biega po kosmosie i odkrywa coraz to nowe rewelacje, oczywiście wtopy się zdarzają ale zostają przemilczane lub tłumaczone jak dzieciom w przedszkolu...łopocząca flaga na księżycy albo dlaczego na marsie jest tak jasno?...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Piotrek

UWAŻAM za lepszy powód do

UWAŻAM za lepszy powód do rozważań: Czy Rosjanie poprzez działanie antenami Duga czy jak kto chce radarami OHR wpłynęli na powódź w Polsce w maju 2010 roku tuż po katastrofie Smoleńskiej i na suszę w obcenym roku zatrzymując fronty atmosferyczne ? Fronty atmosferyczne normalnie zmierzają z zachodu na wschód kuli ziemskiej ztrzymanie ich na granicy np. na granicy Białorusi z Polską w całym pasie of Finalandi aż po Ruminię (wzdłuż południka) i dalej powoduje że na obrazie sat 24 widać jakby niewidzialną zaporę, od której fale frontów albo zaczynają się odbijać ruchem rotacyjnym wstecz albo uchodzą wzdłuż tej bariery na północ lub na południe pod kątem prostym ! a następne fale dochodzące z zachodu powodują nawarstwienie niżu i powódź w tym wypadku nad Polską a na Białorusi susza ! W latach siedmdziesiątych prasa amerykańska, brytyjska i kanadyjska oficjalnie podejrzewała Rosjan, że piki czestotliwości emitowane przez radary OHR (tzw. woodpeacker) lub "czerwony dzięcioł" dają zatrzymania forontów w trzech punktach (intereferencje eteru) całe zachodnie wybrzeże Ameryki o 120st dalej w Indoenezji i nomen omen na granicy wtedy polsko rosyjskiej!!!! (oczym wyraźnie pisano w normalnych gazetach) ! Do zasilania anten DUGA OHR używają tylko elektrowni atomowych (tak jak w Czarnobylu) nic innego poza tym nie moze zasilić anten DUGA. To chyba cud od Boga , że Czarnobyl wtedy padł (albo działania CIA) i nas tu nie zalewali przez wiele lat! Wiem , że to nie na temat ale to jest ciekawsze z racji odszkodowań jakie moglibyśmy uzyskać od Rosjan obecenie już za suszę i powódź gdyby to była prawda. Anteny OHR działały w czasie suszy dwa miesiące temu bo ich było słychać. Odn. powodzi w 2010 tylko widziałem co się dzieje i mam  zdjęcia z sat 24, wtedy zacząłem przypuszczać że OHR zatrzymują fale eteru wokół kuli ziemskiej i co za tym idzie krople wody które "lepią"  się do eteru a to już wg. teorii inżynierii pogodowej orgonu/eteru Wilchelma Reicha. Materiały i sprawy, o których piszę są już skopiowane i schowane u wielu ludzi. Dlatego też uważam , że tzw. wyż rosyjski może być po części mitem stworzonym przez Rosjan, którzy być może w ten sposób również terroryzują wiele krajów osłąbiając je gospodarczo. Dobry i konkretny temat dla wszystkich poszkodowanych.      

Portret użytkownika H.R.

Na naszej pólkuli północnoej,

Na naszej pólkuli północnoej, wschodniej, fronty atmosferyczne przemieszczają się we wszyskich kierunkach, a nie tylko z zachodu na wschód. Zależy to do tego, czy jest to niż, czy wyż. W niżu kierunek ruchu mas powietrza na półkuli północnej jest przeciwny ruchowi wskazówek zegara, a w wyżu zgodny z ruchem wskazówek zegara. Front atmosferyczny to zjawisko wcinania się klinem mas powietrza zimnego pod ciepłe, lub na odwrót. W każdym ośrodku barycznym zawsze występują dwa rodzaje frontów "zimny" i "ciepły", poruszające się zgodnie z kierunkiem przemieszczania się mas powietrza w danym ośrodku, ale zprędkość przemieszczania się poszczególnych 2 frontów jest zawsze różna. Mówienie że fronty przesuwają się zawsze z zach. na wsch. jest dowodem zupełnej nieznajomości meteorologii. W taki oto sposób rodzą się dziesiątki teorii spiskowych, a ich źródłem jest brak wykształcenia, czyli ciemnota. Ciemnota szerząca się jak pożar dzięki internetowi.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Akurat coś ci się porobiło w

Akurat coś ci się porobiło w tej łepetynie na odwrót...
Na powódź w Polsce w 2010 r ( z powodu wysokiej konkurencji PIS w stosunku do PO) zadziałały na zlecenie UE takie anteny, ale na Alasce...
Lewacko-zydowskie USA i UE nie mogły pozwolić, aby poplecznicy PIS na ziemiach wschodniej i centralnej Polski poszli do wyborów...
 Ta sama sytuacja powtórzyła się w 2011 r, gdzie prezydentem nie mógł zostać Kaczyński, który miał złe notowania na Zachodzie. Najlepszym kandydatem żydomasonerii zachodniej i rosyjskiego Chabadu był posłuszny kundel WSI (żydoomasoneria post-bolszewicka) zdrajca Szczynukowicz alias Komorowski.
 Smoleński Zamach był uknuty przez post-bolszewików rosyjskich, polskich( b.WSI), żydowmasonerii  niemieckiej i amerykanskiej finansjery banku światowego. Putin wiedział o przygotowniach tego zamachu, ale nic nie mógł zrobić. Ostrzegał Kaczyńskiego, by ten nie leciał... Tusk też o tym wiedział i tez Kaczyńskiego ostrzegał.
W Smoleńsku zginęli Polacy wskutek ogólno masońskiego spisku ( pomimo, że Kaczyński kokietował loże amerykańskie).
 Ten zamach był potrzebny dla jego uczestników z  trzech powodów:
 1. Opór ekipy L. K. wobec kredytów w B. Ś.
 2. Strzelić Putinowi w kolano, wobec jego narastającej sympatii opini publicznej na świecie ( to samo z Politowską, Litwinienko, Smoleńsk, Niemcow)
 3. Zbudować mur nienawiści pomiędzy Polakami i Rosją
 

Portret użytkownika H.R.

Wbrew pozorom, niezwykle dużo

Wbrew pozorom, niezwykle dużo w tym prawdy. A, że wyglada to na szalony bełkot? Tutaj warto zerknąć do historii Rzymu. Cesarz Klaudiusz dożył sędziwego wieku i nie został, jak to było w modzie skrycie zamordowany, ponieważ przez całe życie udawał szalonego, co wcale nie przeszkadzało mu w niezwykle trafnych ocenach sytuacji i głoszeniu ich.

Portret użytkownika rozbójnik

"Putin wiedział o

"Putin wiedział o przygotowniach tego zamachu, ale nic nie mógł zrobić. Ostrzegał Kaczyńskiego, by ten nie leciał... Tusk też o tym wiedział i tez Kaczyńskiego ostrzegał." - a Ty skąd to wiesz ? i niby czemu nic nie mógł zrobić, bał się, czy było mu to na rękę ? Tobie chyba też się coś porobiło w tej łepetynie angelusie maximusie rexsusie czworakusie 

Portret użytkownika manila

tak tak Ango Mango Kleks

tak tak Ango Mango Kleks wszystkim sie w głowie chrzani tylko ty jesteś najbardziej ogarnięty ze wszystkich, a mnie sie widzi że ciebie dopada demencja starcza i tobie sie tylko wydaje że ty wiesz najlepiej, a ty tak naprawde to gó... (przepraszam, nie chcem tak pisac  ale muszem) wiesz, wiesz ? Smile POwódź, bo Pisiury ha ha ha 

Portret użytkownika Sio

A jak rosjanie udowodnią, że

A jak rosjanie udowodnią, że posłali tam sputnika aby udowodnić, że amerykanie tam byli he, he?.
Tak czy owak ludziska nie przejmujta  się takimi rzeczami. Ważne że każdy w coś wierzył jak 2 tys lat i więcej. Wszyscy mieli zabawę bo inaczej byliby jak ci puści polacy którzy nie wierzą w nic i zapijaja wszystko bimbrem albo okocimem a filozofują że ho, ho.
polacy nigdy nie mieli własnej religii, nigdy nigdzie nie polecieli a są tymi najmoądrzejszymi podobno.
Oglądajcie wiecej inernetu i polsata a i do kościoła chódźta i to was uczyni ludźmi
 

Portret użytkownika lipka

I co w związku z tym? Na

I co w związku z tym? Na księżycu nie było też 150 innych państw ale w kosmosie był nasz Hermaszewski, który  cudem uniknął rzezi wołyńskiej, swojej religii nie mamy ale mamy swoje wierzenia, których nie mają żadne inne kraje, jesteśmy dobrymi ludźmi i jeszcze nie udało się wszystkim zdrajcom i wichrzycielom zniechęcić nas do podkreślania naszej tożsamości, i daj Boże nigdy to się im nie uda. Jesteśmy pograniczem wschodu i zachodu dlatego tak jest nam ciężko walczyć o swoje a jednocześnie za wszelką cenę trzymamy się tego co w nas najlepsze - tożsamość narodowa.

Portret użytkownika Sio

Z tego co wiem pan

Z tego co wiem pan hermaszewski ostrzeliwał swoich rodaków na wybrzeżu z helikopterków i za to dostał pochwałe od pana bezniewa oraz pozwolenie na lot w kosmos.
Wołyń natomiast zaczął się od spalenia cerkwi przez polskich partyzantów razem z ludżmi tam kobietami i dziećmi. Ok tak czy owak święcono tam kosy na polaczków.
Polska zawsze popełniała błędy. W 1920 powinni dalej pójść i rozwalić to komunistyczne dziadostwo albo 1935 napaść na Hitlera kiedy był jeszcze słaby. Albo mieć pakt z faszystami albo komunistami i wtedy ktoś by wygrał. A tak wygrała chołota która znieważa polaków gdzie popadnie. A polska jest pełna pijaków, ćpunów, moherów i urzędników i dziewczynek,które myślą o wyjachaniu za granicę i doświadczaniu murzynów.

Portret użytkownika lol

W twojej  chachelskiej

W twojej  chachelskiej łepetynie się coś spaliło i słabo styka. Zwłaszcza źe na Wołyniu nie było polskiej partyzantki. Bo gdyby była to bu sobie UPAńscy poszaleć mogli tyle co Lvr i szaulisi na Litwie.

Portret użytkownika 4ad

Moim skromnym zdaniem to nie

Moim skromnym zdaniem to nie byli.
Na pytanie sceptyków, "dlaczego lądownik nie pozostawił krateru pod sobą" fachowiec odpowiedział,że na księżycu jest cięka warstwa piachu a pod nim jest lita skała.
Na następne, "dlaczego flaga się poruszała skoro nie ma tam wiatrów"- odpowiedział,że jak ją wbijali w ziemię to musiała się poruszyć.
Brawo Fachowcy !!!

Kto bez zgody globalnej „elity” udostępnia informacje dla wszystkich, staje się najbardziej niebezpiecznym przestępcą świata” –  Gottfrid Svartholm

Portret użytkownika pit

Nawet gdyby okazało się to

Nawet gdyby okazało się to ściemą to tylko brawo bić. ZSRR się rozpodał m. in od nadmairu wydatków na 
te sprawy. Patrząc z inego pktu widzenia to.. kto jak kto ale Rosja sprawdza uczciwość Amerykanów?
W ich systemie państwowym 80-90% spraw wychodzi na wierzch, a u Rosjan?

Portret użytkownika KoFiPL

A ja obstawiam jednak że byli

A ja obstawiam jednak że byli ze względu na niską grawitacje księżycową która umożliwia powrót do domu. (w przeciwieństwie do np. Mars'a). Druga rzecz że to były czasy Kenniediego a to był chyba jeden z najlepszych normalnych ludzkich prezydentów USA bo chciał zakończyć wiele zła tj. np. program atomowy i idiotyczne testy wybuchów atomowych które skaziły całą planetę. (dostał prawdopodobnie za zamrażanie tego typu programów kulkę bo chciał dobrze dla wszystkich ludzi na ziemi, a tak właśnie kończą ludzie którzy niosą dobro i wiedzę dla ludzkości a to też jest dowód na to że tu na ziemi jest tak wszystko zakłamane że nawet w prawdę się nie wierzy bo nie jesteśmy na żadnej ziemi tylko w samym centrum piekła gdzie się morduje niewinnych ludzi i gówno to kogo obchodzi - tylko kasa, dupy i gadżety byle jak najwięcej - OBRZYDLISTWO !).
Tak to rozumiem z tego co wiem i co sam myślę…
https://www.youtube.com/results?search_query=kennedy+first+moon

Portret użytkownika Polsky

Bardzo ładnie to ujałeś. Fakt

Bardzo ładnie to ujałeś. Fakt jest taki że tylko 25% ludzi na świecie nie chodzi głodnych spać. Reszta to bieda i nędza. Ludzie w Polsce sa nie świadomi bo jesteśmy na 21 miejscu pod względem bogactwa narodowego na świecie. Ale skoro mamy 21 miejsce tzn że jesteśmy w czołówce a każdy kto jest za nami ma gorzej. Przypomieć należy że na świecie jest około 200 państw więc jednym słowem. Świat to bieda z nędza. Głód, susza, wojna.

Portret użytkownika baca

najzręczniej to byłoby wysłać

najzręczniej to byłoby wysłać tam detektywa Rutkowskiego - był w zomo więc wie jak kamizelką kuloodporną chronić przed promieniowaniem jaja, posiada też kosmiczne pojazdy o amerykańskiej nazwie RUTKOWSKY PATROL, no i ma na wyposażeniu całą skrzynkę butli z gazem... zamiast pryskać nim przechodniom po oczach mógłby zrobić z tego gazu napęd odrzutowy i zabezpieczyć ślady... detektyw Rutkowski poza tym ma przebogate doświadczenie w odzyskiwaniu skradzionych samochodów tak więc łazika odnalazłby bez najmniejszego problemu... trzeba mu tylko dać do powąchania dowód rejestracyjny i numer nadwozia...

Portret użytkownika 1234

Baca,to w jaki sposób

Baca,to w jaki sposób komentujesz prawie każdy artykuł dużo o Tobie mówi Smile nie nie robię psychoanalizy za darmo,wyśmiewając,itd.itd.nieźle się tutaj obnażasz,skoro uważasz się za ponad przeciętnego filozofa spróbuj napisać coś co zmieni ten fakt Smile kontroluj ego.

Portret użytkownika pako1205

Mogą nie wysyłać tych

Mogą nie wysyłać tych mikrosatelitów, może jedynie tylko, żeby mieć niepodważalne dowody i zrobić tym amerykańskim burakom koło pióra.Tam żadna zapowietrzona amerykańska torba nigdy nie była, bo jak, no jak...? , w tej takiej aluminiowej puszeczce, w tym skafanderku, fotki Hasselblacikiem analogowym bez osłony tej panującej tam radiacji se pstrykali i "wyszły"...? Smile

Skomentuj