Rosjanie proponują sprawdzenie czy Amerykanie rzeczywiście wylądowali na Księżycu

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Od czasu gdy doszło do transmitowanego przez telewizję historycznego lądowania na Księżycu, pojawiają się teorie wedle których wszystko zostało sfingowane. Zauważenie z Ziemi miejsca lądowania nie jest obecnie możliwe dlatego sceptycy postanowili umieścić na orbicie Księżyca mikrosatelitę, który mógłby udać się tam gdzie powinny być ślady ostatecznie rozwiewające wszelkie wątpliwości.

 

Grupa rosyjskich naukowców zaproponowała uruchomienie mikrosatelitów Księżyca, które mogłyby dostarczyć między innymi zdjęcia z miejsc rzekomego lądowania amerykańskich astronautów. Dla rozwoju takiego pojazdu potrzeba stosunkowo niedużych pieniędzy. Problemem jest wysłanie pojazdu tak daleko od Ziemi. Jednak jeśli wszystko się uda po będzie można szukać śladów pozostawionych przez amerykańskich astronautów.

 

Według agencji RIA Novosti, inicjatorem projektu jest Witalij Jegorow. Celem jest stworzenie projektu satelity o niskiej wadze i przede wszystkim niskim koszcie, bez miliardów dolarów budżetu. Aby zaoszczędzić na kosztach wyniesienia zaproponowano przyłączenie się do którejś z planowanych księżycowych misji kosmicznych. Zarówno Rosja jak i Indie czy Chiny mają rakiety zdolne do osiągania orbity srebrnego globu.

 

Rosjanie zaczęli właśnie zbieranie funduszy w ramach jednej z lokalnych platform crowdfundingowych. Jeśli im się powiedzie, uczestnicy projektu zamierzają położyć kres długiej debacie o tym, czy amerykańscy astronauci rzeczywiście znaleźli się na Księżycu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Zastanawia mnie fakt, dla

Zastanawia mnie fakt, dla czego nie można z Ziemi zobaczyć, czy istnieją na Księżycu ślady lądowania? Pamiętam zdjęcia zrobione przez astronautów z powierzchni Księżyca, na których widać unoszącą się na księżycowym niebie Ziemię. Dla czego więć Rosjanie, czy ktośtam twierdzą, że z Ziemi nie widać miejsca na Księżycu, z którego to miejsca było widać Ziemię? Może już samo to stwierdzenie jest mocnym dowodem na to, że na Księżycu nie ma żadnych śladów po lądowaniu, którego nie było.

Portret użytkownika b@ron

jeżeli księżyc istnieje

jeżeli księżyc istnieje fizycznie, to napewno już dawno jest splądrowany...a co do ruskich, to nie ma się co nakręcać...ani amerykańce, ani ruskie prawdy nie powiedzą zwykłemu kowalskiemu co się tam znajduje...bo i po co? o takim przeciąganiu liny opisanym w artykule, informuje się publike tylko dlatego, żeby publika się nie burzyła, że z jej kieszeni takie kosmiczne pieniadze idą na nic...stąd tyle łazików biega po kosmosie i odkrywa coraz to nowe rewelacje, oczywiście wtopy się zdarzają ale zostają przemilczane lub tłumaczone jak dzieciom w przedszkolu...łopocząca flaga na księżycy albo dlaczego na marsie jest tak jasno?...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Piotrek

UWAŻAM za lepszy powód do

UWAŻAM za lepszy powód do rozważań: Czy Rosjanie poprzez działanie antenami Duga czy jak kto chce radarami OHR wpłynęli na powódź w Polsce w maju 2010 roku tuż po katastrofie Smoleńskiej i na suszę w obcenym roku zatrzymując fronty atmosferyczne ? Fronty atmosferyczne normalnie zmierzają z zachodu na wschód kuli ziemskiej ztrzymanie ich na granicy np. na granicy Białorusi z Polską w całym pasie of Finalandi aż po Ruminię (wzdłuż południka) i dalej powoduje że na obrazie sat 24 widać jakby niewidzialną zaporę, od której fale frontów albo zaczynają się odbijać ruchem rotacyjnym wstecz albo uchodzą wzdłuż tej bariery na północ lub na południe pod kątem prostym ! a następne fale dochodzące z zachodu powodują nawarstwienie niżu i powódź w tym wypadku nad Polską a na Białorusi susza ! W latach siedmdziesiątych prasa amerykańska, brytyjska i kanadyjska oficjalnie podejrzewała Rosjan, że piki czestotliwości emitowane przez radary OHR (tzw. woodpeacker) lub "czerwony dzięcioł" dają zatrzymania forontów w trzech punktach (intereferencje eteru) całe zachodnie wybrzeże Ameryki o 120st dalej w Indoenezji i nomen omen na granicy wtedy polsko rosyjskiej!!!! (oczym wyraźnie pisano w normalnych gazetach) ! Do zasilania anten DUGA OHR używają tylko elektrowni atomowych (tak jak w Czarnobylu) nic innego poza tym nie moze zasilić anten DUGA. To chyba cud od Boga , że Czarnobyl wtedy padł (albo działania CIA) i nas tu nie zalewali przez wiele lat! Wiem , że to nie na temat ale to jest ciekawsze z racji odszkodowań jakie moglibyśmy uzyskać od Rosjan obecenie już za suszę i powódź gdyby to była prawda. Anteny OHR działały w czasie suszy dwa miesiące temu bo ich było słychać. Odn. powodzi w 2010 tylko widziałem co się dzieje i mam  zdjęcia z sat 24, wtedy zacząłem przypuszczać że OHR zatrzymują fale eteru wokół kuli ziemskiej i co za tym idzie krople wody które "lepią"  się do eteru a to już wg. teorii inżynierii pogodowej orgonu/eteru Wilchelma Reicha. Materiały i sprawy, o których piszę są już skopiowane i schowane u wielu ludzi. Dlatego też uważam , że tzw. wyż rosyjski może być po części mitem stworzonym przez Rosjan, którzy być może w ten sposób również terroryzują wiele krajów osłąbiając je gospodarczo. Dobry i konkretny temat dla wszystkich poszkodowanych.      

Portret użytkownika H.R.

Na naszej pólkuli północnoej,

Na naszej pólkuli północnoej, wschodniej, fronty atmosferyczne przemieszczają się we wszyskich kierunkach, a nie tylko z zachodu na wschód. Zależy to do tego, czy jest to niż, czy wyż. W niżu kierunek ruchu mas powietrza na półkuli północnej jest przeciwny ruchowi wskazówek zegara, a w wyżu zgodny z ruchem wskazówek zegara. Front atmosferyczny to zjawisko wcinania się klinem mas powietrza zimnego pod ciepłe, lub na odwrót. W każdym ośrodku barycznym zawsze występują dwa rodzaje frontów "zimny" i "ciepły", poruszające się zgodnie z kierunkiem przemieszczania się mas powietrza w danym ośrodku, ale zprędkość przemieszczania się poszczególnych 2 frontów jest zawsze różna. Mówienie że fronty przesuwają się zawsze z zach. na wsch. jest dowodem zupełnej nieznajomości meteorologii. W taki oto sposób rodzą się dziesiątki teorii spiskowych, a ich źródłem jest brak wykształcenia, czyli ciemnota. Ciemnota szerząca się jak pożar dzięki internetowi.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Akurat coś ci się porobiło w

Akurat coś ci się porobiło w tej łepetynie na odwrót...
Na powódź w Polsce w 2010 r ( z powodu wysokiej konkurencji PIS w stosunku do PO) zadziałały na zlecenie UE takie anteny, ale na Alasce...
Lewacko-zydowskie USA i UE nie mogły pozwolić, aby poplecznicy PIS na ziemiach wschodniej i centralnej Polski poszli do wyborów...
 Ta sama sytuacja powtórzyła się w 2011 r, gdzie prezydentem nie mógł zostać Kaczyński, który miał złe notowania na Zachodzie. Najlepszym kandydatem żydomasonerii zachodniej i rosyjskiego Chabadu był posłuszny kundel WSI (żydoomasoneria post-bolszewicka) zdrajca Szczynukowicz alias Komorowski.
 Smoleński Zamach był uknuty przez post-bolszewików rosyjskich, polskich( b.WSI), żydowmasonerii  niemieckiej i amerykanskiej finansjery banku światowego. Putin wiedział o przygotowniach tego zamachu, ale nic nie mógł zrobić. Ostrzegał Kaczyńskiego, by ten nie leciał... Tusk też o tym wiedział i tez Kaczyńskiego ostrzegał.
W Smoleńsku zginęli Polacy wskutek ogólno masońskiego spisku ( pomimo, że Kaczyński kokietował loże amerykańskie).
 Ten zamach był potrzebny dla jego uczestników z  trzech powodów:
 1. Opór ekipy L. K. wobec kredytów w B. Ś.
 2. Strzelić Putinowi w kolano, wobec jego narastającej sympatii opini publicznej na świecie ( to samo z Politowską, Litwinienko, Smoleńsk, Niemcow)
 3. Zbudować mur nienawiści pomiędzy Polakami i Rosją
 

Portret użytkownika H.R.

Wbrew pozorom, niezwykle dużo

Wbrew pozorom, niezwykle dużo w tym prawdy. A, że wyglada to na szalony bełkot? Tutaj warto zerknąć do historii Rzymu. Cesarz Klaudiusz dożył sędziwego wieku i nie został, jak to było w modzie skrycie zamordowany, ponieważ przez całe życie udawał szalonego, co wcale nie przeszkadzało mu w niezwykle trafnych ocenach sytuacji i głoszeniu ich.

Strony

Skomentuj