Rosjanie, prowadzący naloty w Syrii, są obserwowani przez UFO

Kategorie: 

Niezidentyfikowane obiekty latające często są widywane w tych miejscach świata w których dzieje się coś nadzwyczajnego. Nikog zatem nie zaskakuje to, że w Syrii widziano niedawn dwa dziwne obiekt latające. Sfilmowano je za pomocą dronów, tuż po nalocie na obiekty ISIS.

 

Dwa niezidentyfikowane obiekty z dużą prędkością przeleciały równolegle nad miejscem rosyjskiego ataku. Żołnierze mogli zabserwować coś co można uznać dwa pojazdy UFO, poruszające się w pobliżu drona. W czasie bombardowania, obrazy te nie były widoczne dla oka, ale potem można je było prześledzić za pomocą kamery termowizyjnej.

 

Kuliste obiekty rzeczywiście znalazły się w okolicy miejsca bombardowania pozycji ISIS, a ich ruch był symetryczny i równomierny. Niektórzy komentatorzy są przekonani, że to obcy interweniują przy okazji prowadzonych operacji wojskowych lub wręcz biorą w nich udział. Przypomnijmy, że kilkanaście miesięcy temu amerykański astronauta Edgar Mitchell powiedział publicznie, że UFO uratowało Ziemię od wojny nuklearnej poprzez sabotowanie sprzętu wojskowego podczas „zimnej wojny”.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Piotrek

Witam, popieram gorąco tutaj

Witam, popieram gorąco tutaj jedną z osób, która znakomicie opisała kim moga być UFO a ja chciałem trochę prościej, może innym językiem ale to samo; statki UFO regularnie przybywają tam gdzie trzeba ratować życie ludzi , którzy sami robią sobie krzywdę na wskutek rozumów takich jakie mają. I tak np. są wszędzie gdzie trzeba dezaktywować Ziemię po zazwyczaj próbnych (naukowych) wybuchach lub w innych sytuacjach, w których promieniowanie jądrowe zagraża ludziom. W 1996 roku na atolu Mururoa po ostatnim próbnym wybuchu Francuzów przyleciało dziesiątki UFO aby dezaktywować ten rejon itd.. jest więcej przykładów nawet polskich rodzimych ale nie o tym. Tzw UFO przylatują też aby ratować "wielkie dusze" zwane po aryjsku vishnuratha ale też w wypadku kataklizmów o wiele mniejsze dusze ale sprawiedliwe i niewinne jak napisano w księdze Srimad Bhagavatam aby je odprowadzić do Pana. Jest tutaj mnóstwo opowieści i przypadków min. o Ajamili, który porzuciwszy ziemskie ciało wstępuje na złoty samolot, na którym są Vihsnu Duci (aniołowie) pomocnicy Ducha Świętego. W drugiej złotej vimanie do Najwyższego Pana jest wieziona matka Ajamili, obrazki w Śrimad B pokazują jak matka i syn kontaktują się w czasie lotu a Vishnu Duci otwierają odpowiednie zasłony aby Ajamila nie martwił się o matkę, która też z nim "jedzie" do nieba. Konkluzja kolejna obecności tych UFO na ziemi jest taka , że zbierają w momencie przejścia (śmierci ludzi) ich sobowtóry eteryczne (inteligencję i emocjonalność) po prostu ratują ich psychikę duchową można tak powiedzieć w momencie śmierci. Co jest normalną praktyką dla każdego z nas w momencie śmierci. Widać coś takiego podczas ataku na World Trade Center gdzie UFO zabiera ludzkie sobowtóry eteryczne w chwili wbijania się samolotu w budynek itd. Te UFO z artykułu moga robić to samo i dlatego to robią bo są zabijane niewinne i sprawiedliwe dusze to jest wielka łaska od Boga ale też i normalność Boga wobec takich dusz (ludzi). Co oczywiście fatalnie świadczy o rosyjskich nalotach. Giną niewinni ludzie !                

Portret użytkownika Rodak

To amerykańskie  spodki,

To amerykańskie  spodki, których  produkcje  Amerykanie  już  dawno  rozpoczęli, ale  nie  ujawniaja  tego  faktu, aby  w  pewnym  momencie  zaszokowac  wszystkich  takimi  pojazdami, jak  Niemcy  po  II  wojnie  światowej.

Strony

Skomentuj