Rosyjscy eksperci potwierdzili prognozę Baby Wangi o strasznej chorobie z Syberii

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Naukowcy wyjaśnili, jak prawdziwe są przepowiednie słynnej bułgarskiej jasnowidzki znanej jako Baba Vanga. Odnieśli się tym samym do przepowiedzianej przez Bułgarkę nowej śmiertelnej chorobie, która może pojawić się pod koniec tego roku. 

 

W „nienaukowych” prognozach bułgarskiej jasnowidzki jest zawsze trochę prawdy. Eksperci uważają, że ​​z Syberii mogą przyjść zarodniki wąglika, które stanowią większe zagrożenie dla ludzkości niż się uważa. Zwierzęta, które padły na tę chorobę były zakopywane w wiecznej zmarzlinie syberyjskiej.

 

W związku z globalnym ociepleniem lodowce nieuchronnie będą topnieć, więc w tej chwili istnieje realna groźba „przebudzenia” nie tylko wąglika, ale także innych wirusów. Z powodu upalnego lata kilka lat temu, z powodu rozprzestrzeniania się zarodników wąglika, wybuchła epidemia chorób. Ponadto mogą się „obudzić” też inne bakterie chorobotwórcze .

 

Jednak według uczonnych nie należy się ich obawiać, ponieważ ludzki układ odpornościowy przez lata wypracował „potężną ochronę”. Jednocześnie kwestia rozprzestrzeniania się wąglika jest znacznie bardziej problematyczna. Rosyjscy specjaliści uważają, że ​​epidemia, która miała miejsce kilka lat temu, może powtórzyć się ponownie, gdy stopi się lód i odsłoni cmentarzysko z zarodnikami.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tadeusz Starzyk

Rosja to samo zło. kraj ponad

Rosja to samo zło. kraj ponad 17 milionów kilometrów kwadratowych, trzydzieści razy więkrzy od Ukrainy napada na sąsiada, niszczy i morduje Ukrainców. jest tylko jedna nazwa to kraj terorystyczny. wszystkie kraje na Świecie powinni zerwać wszelki handel i stosunki dyplomatyczne z Rosją. 

Skomentuj