Rosyjscy naukowcy odkryli kamień z "mikroprocesorem" mającym przynajmniej 250 mln lat

Kategorie: 

Źródlo: oane.ws

Jak podają rosyjskie media, naukowcy z Rostowa nad Donem dokonali niezwykłego odkrycia. Odnaleźli kamień z zatopionym wewnątrz mikroczipem. Według wstępnych ustaleń wiek znaleziska szacowany jest na 250 milionów lat. Ma to oznaczać, że ​​na Ziemi istniała kiedyś nieznana rozwinięta cywilizacja.

 

Artefakt odnaleziono w lecie 2013 roku. Kamień zawiera coś, co jest uważane za nieznany rodzaj mikroczipa. Sugeruje to istnienie na Ziemi jakiejś innej, bardziej zaawansowanej w porównaniu do naszej, cywilizacji. Szacowany wiek znaleziska jest na tyle szokujący, że niektórzy nie wierzą w to, co rzekomo odnaleziono.

 

Odnalezienie kamienia z mikroczipem zawdzięczamy szczęściu lokalnego rybaka Wiktora Morozowa z Labinska. To on przekazał go do badań specjalistom. Naukowcy z Politechniki Nowoczerkaskiej i Politechniki Południowej, podobno studiowali odkrycie i stwierdzili, że kamień zawiera na ślady technologii mikroprocesorowej, której zasady działania nie da się rozpoznać.

 

Według geologów, wyjaśnienie pochodzenia tego fenomenalnego znaleziska możliwe jest dopiero wtedy, gdy ludzkość dokona nowych odkryć, aby ocenić poziom rozwoju cywilizacji, która pozostawała na naszej planecie na długo przed nami.

 

Oczywiście są też eksperci, którzy mają odmienne zdanie na temat tego odkrycia. Wedle tych teorii, rzekomy chip jest tylko fragmentem łodygi rośliny podobnej do lilii. Unikalny kształt przypominający nowożytni chip komputerowy, miał powstać ze względu na cięcie kamienia, w którym odcisnął się unikalny system naczyniowy starożytnej rośliny.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Większych bzdur to ja nawet u

Większych bzdur to ja nawet u braci Strugackich nie czytałem... Mars? "Coś" na Marsie, jakieś anteny, nadajniki rażące nieautoryzowane obiekty wyłaniające się z nadprzestrzeni akurat nad jego powierzchnią? No dobrze - a kiedy i na jakim dystansie miałyby tę już w tym momencie podświetlną czyli nadal olbrzymią prędkość wytracić żeby się co najmniej do wnętrza Marsa nie wbić? Ktoś (pewnie autor...) tam był i to poinstalował? I jaka "nadprzestrzeń", chyba we łbie autora tych "protonowych" wypocin...Dobrze powyższe spuentował Stanisław Lem stwierdzając gorzko, że o skali zidiocenia ludzkości/ilości idiotów na świecie przekonał się dopiero surfując po Internecie...

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Widzę,żę juz zapał twórczy

Widzę,żę juz zapał twórczy forumowych ekspertów ostygł na tym temacie,więc pora abym ja napisał o tym parę słów.Gdzie wy tu widzicie mikroprocesor?.Przyglądnijcie się dobrze fragmentowi tej listwy.Ukruszone boki płytki wskazują iż to jest to tylko jej srodkowa część.Pomiędzy równoległymi bokami idą rzędy rozdwajajacych się inkluzji,które u góry i na dole mają wyprowadzenia na zewnątrz.Patrząc od złamania do złamania wzór ten jest coraz krótszy.Już to powinno temu kto ma odrobine wiedzy o elektronice i elktrotechnice dać do myślenia:Po co?.Ano po to, że zmiana długości takiego rządka zmienia rezystancję elektrostatyczną.Ni mniej ni więcej,widzicie fragment ptencjometru dla prądów elektrostatycznych.Dziedziny ,którą uznaliście za uciążliwego towarzysza elektorniki.A do czego on służy?.Do sterowania dużymi ładunkami elektrostatycznymi,co jest niezbędne przy zastosowaniu dział protonowych.Takie potężne działa widziałem na Diurze(Mars)i służyły do obrony przeciwkosmicznej.Mniejsze są na statkach kosmicznych.Na Marsie w rejonach ochranianych były pola elektrostatyczne które były siecią połaczonych ze sobą kilkumetrowych iskrowników wycelowanych w niebo.Podnosiły one potencjał rejonu kilkaset razy.Z tą siecią sprzężone były działa protonowe które także celowały w górę.Wyłaniający sie z nadprzestrzeni statek który nie uzyskał wcześniej zezwolenia,działa jak ostrze w polu elektrostatycznym ,co powodowało przebiecie(piorun).Równocześnie z dział protonowych wylatuje paczka protonów która po tym piorunie niezwodnie uderza w statek,czyniąc z niego szmelc.Widziałem gdzieś zdjęcia kul z których te rozłupane miały zużyte środki wenątrz.To były kule z których strzelano protonami ale one nie wylatywały.Podobne proces jest w naturze ale znacznie słabszy i rozproszony.To sa tak zwane chopliki podczas wyładowań atmosferycznych widziane z kosmosu,natury których geniusze fizyki nie potrafili określić.No dalej ściemniacze:Szukajcie błędów ortograficznych.Pozostali zaś:Witajcie w przyszłości a może w przeszłości?.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Gdzieś tu na forum oglądałem

Gdzieś tu na forum oglądałem film na którym ktoś nagrał jak wygląda rzekomo miejsce uderzenia pioruna.Wygladało to tak jakby ktoś w to miejsce uderzył niewidzialnym kamieniem.To właśnie był nagrany naturalny proces wyrwania protonów z miejsca doziemienia pioruna,a rozbryzg gruntu to objaw przekazania części naprężenia("energia"kinetyczna)nienaruszonej materii gruntu podczas inihilacji tej z której potem wystrzeliwują ponad chmury te tzw.chopliki widzine z kosmosu.Komu się chce ,niech zasuwa z tym po nagrodę Nobla.

Portret użytkownika Q...

Może to element  "działa

Może to element  "działa protonowego" a może "maszyny czasu", bo jeśli to do czegokolwiek SŁUŻYŁO  to jak wyjaśnić że miliony lat temu stosowano cyfry zwane arabskimi i litery alfabetu łacińskiego?. Prawdopodobieństwo użycia w jednym miejscu pięciu znaków (zero powtórzone trzykrotnie)  identycznych ze współczesnymi, przy założeniu że podróże w czasie nie istnieją jest bliskie zeru.
A może to Cykliczność, okresowość, periodyczność, Wszechświata powoduje że ludziska wynajdują to samo z modyfikacjami jako wartością dodaną w nowym cyklu?. ("Jak na górze tak na dole"  czyli  Cykliczność w stylu ponownego włączenia gry. Pan Bóg - Kreator grając, przechodzi z edycji na edycję na wyższy poziom rozgrywki)
Obawiam się że jedyne zastosowanie jakie miał i ma ten "artefakt" to ogłupianie ludzi czyli zwodzenie albo prowadzenie na manowce. Chiba że jest dowodem podróży w czasie, dłuższych niż w czasie wakacji... no to wtedy chapeau bas towayszom podróżnikom!.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Może zajmij się lepiej muzyką

Może zajmij się lepiej muzyką albo handlem,bo do dociekań nie masz daru.Pomyśl tylko co wymyśliłeś.Na szlifowanej powierzchni o głebokości conajmniej kilkkunastu milimetrów znalazłeś napis z zerami i arabskimi literami.To zwykły opis znależiska i to chyba ołówkiem.Jeśli już jesteś taki spostrzegawczy to odszukaj zdjęcie które pare lat temu było ogólnie dostępne w zdjeciach w NASA,a gdy się połapali co to jest, to znikło.Były to rzędy znaków O i C w różnych konfiguracjach i "C" pod różnym kątem wzgledem swojego środka.To jest właśnie jeden z alfabetów wtedy używanych i znany niemal przez całe stworzenie rozumne odbywajace podróże kosmiczne.Te znaki były wypalone na powierzchni Marsa i widoczne z satelity.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ty nawet nie wiesz o czym

Ty nawet nie wiesz o czym to:"Czegóż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -

Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".

"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;

Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".Ja już nie płaczę,bo wszystkie łzy wylałem.Zresztą już jestem poza klatką.

Portret użytkownika simon

tamtejsza matka natury pije

tamtejsza matka natury pije razem z rosjanami skoro tworzy takie 'cuda natury' . jak tam kiedys ktos był i pomyslimy tak jak chcą, to wychodzi na to że naród rosyjski ma ponad 25000000lat, całkiem nieźle chociaż te dywany na ścianach to już by mogli zdemontowac

Portret użytkownika pasjonat

niech zgadne, jakis brodacz

niech zgadne, jakis brodacz ch... wie kiedy wydlubal to i pozostawil na okres lodowcowy w czelusci ziemskiej zeby popotopowy człowiek znalazl ten jednen z milionoów bilionow kamieni. i powiedzial tak:
to r lub k 2000 czyli zwiastun billa i windowsa NT4.0 niesamowity przekaz jaki plynie z tego odkrycia zostanie zapewne doceniony przez zibiego i jemu podobnych.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

matka przyroda robi różne

matka przyroda robi różne figle i nie wszystkie zjawiska są jeszcze poznane - po przejściu tornada bardzo często znajdowano nieuszkodzone liście wtopione w grube szyby albo delikatne pędy roślin wstawione bez uszczerbku w grube mury czasami nawet na wylot i tak dalej...
chodzi tu o dwie szybko i przeciwstawnie wirujące masy powietrza, które jakoś rozdzielają budowę atomową - ale to tylko domysły bo nikomu jeszcze nie udało się tego samego dokonać w labolatrium...

Portret użytkownika jaa

jeżeli to prawda to tak zwani

jeżeli to prawda to tak zwani magicy nauczyli się wykorzystywać podobną lub tę samą metodę. Ale to by znaczyło, że wszystko co jest w rzeczywistości jest faktycznie tylko zbiorem sił, które można za pomocą jakiejś specyficznej zdolności kontrolować wg potrzeb. Jeżeli huragan może spowodować zmianę w statusie rzeczywistości to oznacza to, że koncentracja sił przeciwnych do sił tworzących rzeczywistość może dać dostęp do tej rzeczywistości od strony dostępnej dla administratora. Tak zwana czarna materia i czarna energia może być tego elementem.

Portret użytkownika pasjonat

nowożytni ?? admin ?? na koła

nowożytni ??
admin ?? na koła też mowisz tylnie ??
 
Ad artykułu.
Widział ktoś z Was jak wygląda procesor ? (chip - to najprostszy układ np UCY 7447 )
Posiada cos takeigo jak podłączenia, dren, bramke, warstwy, donorowe i akceptorowe. A to zwykła struktura jakich pełno w przyrodzie np płatek sniegu. Na dodatek znów w kamieniu! to musi być starozytna pozostałość hehehe o też mi sensacja.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika JamiroQ

Obejrzałem tę fotografię w

Obejrzałem tę fotografię w dużym powiększeniu na oprogramowaniu Adobe. Po analizie wszystkich 3 kanałów kolorystycznych stwierdzam, iż to fotomontaż!  Widać przesunięcie w górnej części domniemanego artefaktu.

Portret użytkownika FeniX

tu nie widać tego ale na

tu nie widać tego ale na pierwszym zdjęciu jak się dobrze przyjżeć można zobaczyć symbol K2000 więc można wykluczyć starożytne pochodzenie, chyba że podróż w czasie jest możliwa.

Portret użytkownika DRON

Do określenia wieku tego

Do określenia wieku tego znaleziska należy wziąść pod uwagę kilka okoliczności.Zaznaczam ;wierzę i wiem o wielu wysoce wyżej zaawansowanych cywilizacjach niż nasza. Jeśli jest to jednak mistyfikacją ucznynionba metodą,o której nawet nie macię iskierki wiedzy,na nic wam okreslanie wieku skały wiążącej ten element.Podobnie jest z tym młotkiem zatopionym w wapieniu.Ta metoda polega na rozłączeniu masy materii od jej niematerialnego modelu rzeczywistości i powtórne złaczenie.Niniejszym ciało obce zostanie w tym uwięzione,a w skale nie zmieni się nawet molekuła.Miejsce wypełnione przez ciało obce stanie się czeluścią zajętą przez nie.

Portret użytkownika DRON

A co to kurdebelek

A co to kurdebelek pajacu,konkurs ortograficzny?.Jeśli już chcesz to skąd wiesz, że użyłem "brać" a nie użyłem przestarzałego znaczenia od wziętego,wziętość(mający uznanie)czyli "proszę uznać".Ucz się małolacie ,bo ci jeszcze śpik pod nosem wisi a nie pouczaj staruszków.

Portret użytkownika klaun

Nie kurdebelek to nie konkurs

Nie kurdebelek to nie konkurs ortograficzny. Jednak jeżeli uważasz się za takiego inteligenta, to zadaj sobie też trud do używania poprawnie języka polskiego. Jeszcze to twoje obracanie kota ogonem....

Portret użytkownika Prema dasa

Wedy(pisma sankryckie spiasne

Wedy(pisma sankryckie spiasne ok.5000 lat temu)opisują  że w świecie materialnym istnieją cykle czterech wieków-Satya yuga(1728.000 lat),Treta yuga(1294.000lat),Dwapara yuga(864.000 lat) i teraz panuje Kali yuga która ma 432.000 lat. Te cykle powtarzają się ciągle od niepamiętnych czasów.Dlatego zgodnie z tą wiedzą nie jest dziwne że są takie wykopaliska. W każdej Kali yudze panuje rozwój elektroniki,tak więc ten procesor w kamieniu to może być dowód na istnienie cyklu tych czterech yug!
A to oryginalny wreset ze Srimad Bahgavatam potwierdzający tą informację!
SB 3.11.19
 

catvāri trīṇi dve caikaṁ
 kṛtādiṣu yathā-kramam
saṅkhyātāni sahasrāṇi
 dvi-guṇāni śatāni ca

Word for word: 

catvāri — four; trīṇi — three; dve — two; ca — also; ekam — one; kṛta-ādiṣu — in the Satya-yuga; yathā-kramam— and subsequently others; saṅkhyātāni — numbering; sahasrāṇi — thousands; dvi-guṇāni — twice; śatāni — hundreds; ca — also.

Translation: 

The duration of the Satya millennium equals 4,800 years of the years of the demigods; the duration of the Tretā millennium equals 3,600 years of the demigods; the duration of the Dvāpara millennium equals 2,400 years; and that of the Kali millennium is 1,200 years of the demigods.

Purport: 

As aforementioned, one year of the demigods is equal to 360 years of the human beings. The duration of the Satya-yuga is therefore 4,800 × 360, or 1,728,000 years. The duration of the Tretā-yuga is 3,600 × 360, or 1,296,000 years. The duration of the Dvāpara-yuga is 2,400 × 360, or 864,000 years. And the last, the Kali-yuga, is 1,200 × 360, or 432,000 years.

 

Portret użytkownika sio

Wielu jeszcze nie rozumie, ze

Wielu jeszcze nie rozumie, ze cokolwiek istnieje posiada kod.
I to nie tylko materialny, ale i duchowy.
Wszechświat taki kod posiada, każdy organizm a nawet dusza.
Tak - wszystko się powtarza. Dejavu to tylko drobny przykład. Artefakty tego typu to drugi przykład.
Świadomość jest jak płyta CD,  która może tu w materialnej rzeczywistości tylko jedynie odtwarzać, dlatego rzeczywistość musi się powtarzać co wielu może się nie podobać z powodu przeżytego cierpienia.
Tak opisują starożytne pisma vedyjskie i buddyjskie.
Jezus też mówił,że powróci, ale nie teraz niestety jak wielu się wydaje, ale ponownie jako Jezus i ponownie zostanie ukrzyżowany,aby powstała religia chrześcijan po tym jak zaginie na tysiące lat
Każda dusza ma ograniczoną możliwość a jej zasób zależy od czystości i jak blisko znajduje się boskiej świadomości.
jest to gra, którą nawet sam Bóg gra jako Bóg.
Warto żyć najlepiej jak się da - a najlepiej jak sam Bóg.
Ale w rejonie poza materią jest nieco inaczej, czas nie jest tak istotny jak tu, który jest jedynie zakrzywioną funkcją w formie koła, a nie spirali nawet.
Fizyczne istnienie jest tylko pochodną.

Portret użytkownika dąb

ty i dron daliście odpowiedź

ty i dron daliście odpowiedź wysokiej klasy przenikliwości intelektualnej . Wkurza mnie jak kroś kogoś komentuje np. "co za głupoty piszesz" . A ja uważam , że jak nie masz kontrargumentów to się nie odzywaj . Najpier udowodnij swoją tezę albo zamilcz . Nic nie jest nie na temat bo zaczynając ab ovo można dojść do fizyki kwantowej lub analizy literatury pięknej . Każda informacja zbierana w mózgu może się kiedyś przydać , chyba że ktoś ma małopojemny mózg , lub jest zgoła małopojętny.  Dyskutujmy na argumenty a nie na chamskie odzywki . A wy co wnieśliście do dyskusji ?

Portret użytkownika Sajgoniarz

Odpowiem za nich - gówno. I

Odpowiem za nich - gówno. I do tego zmarnowali czas na napisanie swoich opinii, bo nie przekazują żadnej sensownej informacji. Kał może nam chociaż odpowiedzieć na wiele pytań dotyczych żywienia, oraz zdrowia ogrganizmu, który je wydala...

Portret użytkownika krzyma7

Witam , co do artykułu na

Witam , co do artykułu na blogu , zgadzam się z Autorem , prawda jest konsekwentnie ukrywana i wyśmiewana .
Piszę tu również dla tego bo nie rozumię mechanizmu oceniania opini na tym portalu , pytam jak to jest , jako nie zarejestrowany , tak jak w tym przypadku - daję plusa Koledze który ma 6 + i 0 - , a tu wyskakuje nagle 9 + i 2 - , w sumie jet 7 + , ale po co taki cyrk , czy Admin może coś z tym zrobić ?

Portret użytkownika sebastian

Polecam książke zakazana

Polecam książke zakazana archeologia najbardziej zaskakującym odkryciem dlamnie jest metaliczna kula z trzema równoległymi żłobieniami znależona w osadzie mineralnym datowanym na 2,8 miliarda lat
 

Skomentuj