Rosyjscy naukowcy prowadzili i prowadzą badania nad tzw. UFO

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Naukowcy z Rosyjskiej Akademii Nauk badają fakty pojawienia się tak zwanych UFO w historii ludzkości. Poinformował o tym dyrektor generalny Roskosmosu Dmitrij Rogozin.

 

Według szefa Roskosmosu 99,9% z tych obserwacji to jakieś zjawiska atmosferyczne lub inne zjawiska fizyczne, które nie są związane z prawdziwą hipotezą pojawienia się UFO. – Ale przyznaje, że takie zjawiska mogły mieć miejsce. 

„Jeśli mówimy o konkretnych faktach, że być może w historii ludzkości na Ziemi istniały tak zwane UFO, o których mówi NASA, to chcę powiedzieć, że te badania były i są prowadzone w rosyjskiej Akademii Nauk, w tym są zbierane fakty i są weryfikowane” – powiedział Rogozin na antenie kanału telewizyjnego Rossija-24

Rogozin dodał, że osobiście zapoznał się z zeznaniami pilotów, którzy podczas lotów próbnych w latach 70 tych widzieli niezwykłe zjawiska, potem wziął ołówek, papier i naszkicował to, co widzieli. 

"Zwykle to, o czym mówimy, pojawiało się podczas pierwszego lotu testowego. Rozmawiałem z NASA, są też zwolennicy tego, że być może jesteśmy obiektem zewnętrznej obserwacji. Chciałbym w to uwierzyć" - dodał szef Roskosmos.

Wcześniej amerykańska Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) ogłosiła, że ​​podejmie własne badania niezidentyfikowanych obiektów latających - UFO - z naukowego punktu widzenia.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jetson Pleiadian

Najlepiej wszystko wyjaśnia

Najlepiej wszystko wyjaśnia Aron Jasnowidz można z nim się skontaktować skype jeszcze nie podał terminów
Putin kontaktuję się z Plejadianami dostaję technologię
Spotkanie Władimira Putina i Donalda Trumpa z istotami pozaziemskimi https://youtu.be/MUnRD_cyoRw
https://innemedium.pl/wiadomosc/brytyjski-polityk-twierdzi-ze-wladimirowi-putinowi-doradzaja-obcy
Aron Jasnowidz przepowiada Projekt Przystań zabieranie statkami w 2034 roku Putin może zapowiedzieć swojemu narodowi słowiańskiemu takiemu samemu jak my ogłosić bo to jest przez Plejadian
jak przylecą statki bardziej uda się złączenie z Rosją Polski tak jak Białoruś łączy się z Rosją jest  przykładem odrodzenia słowiańskiego
najlepsze zdjęcia ma centrum Semjase-Silver-Star-Center Billyego Meiera http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_Meier/Photo_Gallery Szwajcara drwala zasłyniętej reinkarnacji Galileusza i Amadeusza Mozarta
wspiera bardzo dużo się urodziło inkarnowało w Polsce Kosmitów nazywanych Dziećmi Indygo małych Plejadian wspierają aż do momentu zabrania na statek swoich kolegów są

Portret użytkownika Homo sapiens

Osobiście fascynuje mnie

Osobiście fascynuje mnie świat UFO jako istot duchowych, podróżujących jako duchy, lub zbiorowe świadomości, mniej interesuje mnie typ szaraków, bo uważam, jak spora część ufologów te istoty za pomocników istot wyższych, albo bioroboty lub innych niewolników kosmicznej federacji GMO, podobnej do tej pokazanej w filmie amerykańskich hybryd wachowskich pt.: „Jupiter: Intronizacja” (ang. „Jupiter Ascending„) z roku 2015, wyreżyserowany przez wspomniane hybrydy NWO Lanę i Andy’ego Wachowskich.

Istoty UFO te wyżej w hierarhii mogą przemieszczać się w duchowych vimanach, jako bezpiecznych środkach przemieszczania świadomości pomiędzy galaktykami albo wymiarami, albo duchów, które pozostawiły swoje ciała/mieszkania w innym świecie... "i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie3, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd3 wielkiego dnia;" List św.. Judy 1:6

Ojciec Pio musiał widzieć jakieś kosmiczne potęgi...

Choć ojciec Pio jest skazany na sukces, bezlitosny przeciwnik aż do ostatniej sekundy szuka jakiejś szczeliny w jego zbroi, a podczas gdy piasek przesypuje się w klepsydrze, mnoży wysiłki, by pokonać przeciwnika, który mu się wymyka. Atakuje jego ciało: zawroty głowy, astmatyczny i duszący kaszel, poczucie dezorientacji i upadki w następstwie nagłych zasłabnięć, nagłe skoki temperatury ciała. A poza tym przerażające wizje. Ojciec Federico z Macchia odpowiada, że w swoich ostatnich dniach ziemskiego życia święty zakonnik „był nękany budzącymi grozę wizjami". On sam twierdził, że „widzi duchy piekielne". Ojciec Giorgio Cruchon, jezuita, prelegent podczas I Kongresu studiów nad duchowością Ojca Pio, cytuje ojca Alessio i pisze:

"Ojciec Pio był wówczas wzburzony. Zawołał ojca Alessio z pokoju nr 8. Był na krześle, modlił się i powiedział: „Synu mój, zostań tu, bo nie dają mi spokoju nawet na sekundę!". Czasami był ofiarą przerażających wizji, na przykład kiedy na małym tarasie położonym naprzeciw jego pokoju ogarnął go strach, przez dwie lub trzy minuty trzymał podniesione ręce z rozstawionymi palcami, oblany potem (i z zaczerwienionymi policzkami), tak iż ojciec Alessio musiał mu wycierać głowę dziesięcioma chusteczkami. Chwilę później, gdy ojciec Alessio zapytał go, co się stało, odpowiedział: „Gdybyś zobaczył to, co widziałem, umarłbyś".

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika moon fake

Jesli duchowe, to nie wimany,

Jesli duchowe, to nie wimany, jeśli wimany, to zasilanie, technologia lotu i użyte materiały niedostepne na KAŻDEJ gwieździe jak leci, ze względu na zależne min. od średnicy ciśnienie, temperaturę i napięcie gwiazdowego pieca o których to sprawch ziemianie mają blade pojęcie (wbite i ubite nauką) myśląc że aby mieć energię na pokładzie, trzeba ją "tankować" z gwiazdy bądź innych rzeczy materialnych.

Skomentuj