Jak rozpoznać wampira energetycznego

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Czasami zdarzają się ludzie, którzy jak czarna dziura wysysają z innych wszystko, co najlepsze. Wampiry energetyczne, bo tak się ich nazywa, to nie tylko ludowe gusła. Istnieją w świecie rzeczywistym. Jak rozpoznać wampira i uratować się przed negatywnymi skutkami jego działania?

 

Wampirów energetycznych wśród nas jest bardzo wielu, zwłaszcza w naszym pięknym kraju. Spotkać takiego człowieka można w dowolnym miejscu.  Po rozmowie z nim zwykle zaczyna się złe samopoczucie, zmęczenie, irytacja. To działa tak jakby nastąpiło jakieś naruszenie równowagi energetycznej.

 

Często spotyka się ludzi, którzy wręcz potrzebują dostaw energii, dlatego pokazują nam stały poziom dokuczliwości. Nasze zdenerwowanie może być celem jego działania. Jak rozpoznać takiego "złodzieja energii"?  Może to być, na przykład, twój sąsiad, który stale prosi cię o pomoc.  Niektórzy próbują wywoływać tak zwane „szczere rozmowy”, a potem zaczynają "współczuciem" wysysać krople siły życiowej.

 

Istnieją wampiry energetyczne, które wywołują współczucie u przeciwników, skarżąc się na swój własny los i złe życie. Najgorzej, gdy małżeństwem zostają dwa wampiry energetyczne, wtedy ich związek jest drogą do katastrofy. Jednak czasami zdarzają się bardzo dobrane pary. Jeśli wampiry energetyczne spotykają aktywnego dawcę energii, to ci ludzie mogą się rozwinąć w wielką parę.  Jedna osoba będzie korzystać wtedy z oddawanej energii partnera, który chętnie ją zwalnia. Jeśli nie masz nadwyżki witalności, to musisz nauczyć się, jak chronić się przed atakami wampirów energetycznych.

 

Staraj się zachować spokój, zwłaszcza, jeśli ktoś prowokuje do skandalu. Jeśli w twoim otoczeniu jest człowiek, który ciągle narzeka na swój los, ogranicz kontakt z nim do minimum.  Poza tym staraj się nie być wampirem energetycznym i jeśli na przykład masz jakieś kłopoty, nie dziel się nimi z obcymi, próbując wzbudzić ich sympatię.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Shamanic

HIT ! WSZYSTKO TO W UJĘCIU

HIT ! WSZYSTKO TO W UJĘCIU DUCHOWO-PSYCHOLOGICZNYM 

Jak przestac byc wampirem? 

Czy często zadajesz sobie to pytanie? 
Czy nurtuje Cie problem wampiryzmu w Twoim otoczeniu? 
Czy czujesz,że ktoś z Twoich bliskich wysysa Ci energię ? 
Czy sam jesteś wampirem emocjonalnym (energetycznym)? 

Jeśli,na conajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco zapraszam Cię do kontaktu e-mailowego : (Wszędzie w Internecie są sposoby jak pozbyć się osoby,która czerpie od Nas energię,ja daję Ci gotowę rozwiązanie sprawdzone na wielu osobach) 

W PAKIECIE : 

-    Dostęp do Poradnika – Jak przestać być wampirem energetycznym? 
-    2 zabiegi oczyszczające – Indywidualny zabieg oczyszczania energetycznego usuwający negatywną energię.

WSZYSTKO TO ZA DARMO !

Portret użytkownika nie wazne

Moja byla przyjaciolka wciaz

Moja byla przyjaciolka wciaz nazekala jak to jej jest zle w domu rodzice sie wciaz kluca itp. Itd. I mysle ze jest ona wlasnie tym wampirem energetycznym bo po takiech jej zaleniach bylam zmudzona zmeczona lub mialam zawroty glowy

Portret użytkownika Ahumino

WE jest niechumanitarny i

WE jest niechumanitarny i może skączyć się jak zabawa z używkami każdego typu, kawy, fajki, alko i narko itp przyjemności... Raz z złości zrobiłem i doświadczyłem tego, była przyjemność i kac moralny.... Energią idzie się obeżreć tak jak dużą pizzą z dojadaniem kawałków pizzy znajomych i przejedzeniem, ból i przyjemność w jednym. Może uzależnić jak papierosy, niepalę a po czasie jestem palaczem :/ Nie było to wmuwienie sobie wysysania, bo osoba poszkodowana miała padnięcie i podobno duże " ma się zdolności;)" Nie polecam tej przyjemności z wysysania bo może oprawcy więcej złego zrobić niż dawcy....

Portret użytkownika mka

By stać się ofiarą wampira w

By stać się ofiarą wampira w ogóle nie trzeba go znać ani z nim rozmawiać, wystarczy mieć go w swoim otoczeniu. To może być sąsiad lub współpasażer w komunikacji miejskiej. Są tacy którzy się specjalizują wpobieraniu energii ale objawy są jak opisane, dodałabym nagłą senność.

Portret użytkownika Izabela

Mysle ze jestem wampirem

Mysle ze jestem wampirem energetycznym I moja naj pszyjaciolka o tym wie bo gdy kiedys stalam kolo niej w szkole to ja I ona trzymalysmy kartke z piosenka I ona , opieralysmy sie o sciane ,osonela sie po niej I po 20 min.przerwie udalo sie mi ja ocucic . Od tego czasu ucze sie nad tym panowac a gdy juz to robie to zabieram sily mojemu wrogowi .Raz sie zezloscilam na siebie bo Maria ( moja najlepsza pszyjaciolka) zemdlala I wtedy glodzilam sie udawajac mamie ze jestem chora, odizolowalam sie od swiata.Moim zdaniem to pomoglo bo juz nikt nie jest oslabiony w mojej obecnosci I to moim zdaniem plus. Ps: Sory za bledy w pisowni mam angielski telefon .

Strony

Skomentuj