Jak rozwijać zdolności paranormalne

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Wiele mówi się o zdolnościach paranormalnych i wiele książek albo kursów uczy jak je rozwijać. I wielu ludzi popada z tego powodu w ego. Co jest na to dowodem? A to, że z góry zakładają, że mogą się nauczyć jakiejś zdolności, a nie opierają się na doświadczeniu swojej natury. Stają się dumni, zazdrośni i chciwi w związku ze zdolnościami paranormalnymi.

<--break->

 

Szamani głoszą, że rozwój traktuje się raczej względnie. W istocie posiadamy już zdolności, które rozwijamy. Rozwój to pozwalanie, by to, czym dysponujemy naturalnie, mogło się manifestować w ciele i umyśle. Nie jest w żadnym razie nabywaniem zdolności.

 

Poza tym istnieje wiele ścieżek na szczyt tej góry. Najbardziej polecaną jest ścieżka naturalnego rozwoju. Kiedy poznajesz swoją naturę, poznajesz również ukryte w niej zdolności. Zdolność w istocie nie jest czymś zewnętrznym w stosunku do tego, kim jesteś. Poznając siebie, poznajesz swoje zdolności. Dlatego najlepiej jest kroczyć tą drogą. Jest ona w pełni bezpieczna, wolna od ego i jego pychy, zazdrości, chciwości i innych przywar. Osiągasz wszystko we właściwym czasie, w odpowiedniej kolejności, bezpiecznie i trwale.

 

Wchodzisz przez drzwi otwierając je kluczem, a nie wyważając je lub wysadzając w powietrze albo na inny sprytny pomysł próbując się dostać do świata zdolności paranormalnych. Czy umiesz zaakceptować to, kim w tym momencie jesteś? Wejrzeć w siebie takiego, jakim jesteś? Nawet bez żadnych zdolności psychicznych? Czy może zdolność stała się twoją obsesją. Nie zaakceptujesz siebie, jeżeli nie rozwiniesz tej czy innej zdolności. Bez tej czy innej zdolności nie będziesz czuł się kompletny.

 

Jeżeli tak jest, skutecznie nie przybliżasz się do nich, ale oddalasz się od nich. Popadasz w egoistyczne oddzielenie od swojej natury, a to przecież ona jest ich źródłem i podstawą. Tak jak głoszą lamowie tybetańscy: zdolności psychiczne są tylko ozdobą. Czy przejawiasz zdolności, czy nie przejawiasz, twoja natura jest doskonała.

 

Niektórym z trudnością przyjdzie zrezygnowanie z przywiązania do zdolności paranormalnych. Niektórym wyda się to niemożliwe. Inni zignorują te słowa i uznają, że nie mam racji, że oni wiedzą lepiej i że powinni zawsze słuchać siebie. W porządku. Ale zapytam czy czujesz się szczęśliwy pożądając zdolności paranormalnych? Ja wiem, że nie. Bo nie da się być szczęśliwym żyjąc w pożądaniu i obsesji. I nie da się osiągnąć naprawdę znaczących sukcesów w żadnej dziedzinie, gdy jesteśmy czymś owładnięci, czymś opętani.

 

 

 

www.muninszaman.blogspot.com

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika światło w tunelu

Co do tematu to wydaje mi się

Co do tematu to wydaje mi się że należy przede wszystkim praktykować. Można na "czuja" czyli tak jak podpowie nam intuicja (jesteśmy przecież podłączeni do pola morfogenetycznego). Natomiast  nie ma co kłócić  się między sobą kto jest bardziej zaawansowany w tym temacie bo samo to już jest czynnikiem hamującym.
 

Portret użytkownika Endor

W Biblii jest wiele cudów

W Biblii jest wiele cudów dokonanych przez Chrystusa Pana, lecz jest to drugorzędne, bo najważniejsze jest Miłosierdzie do drugiej osoby i miłość do Boga jak to powiedział Mesjasz:
„Zbliżył się także jeden z uczonych w Piśmie i zapytał Go: Które jest pierwsze ze wszystkich przykazań? Jezus odpowiedział: Pierwsze jest: Słuchaj, Izraelu, Pan Bóg nasz, Pan jest jeden. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych. Rzekł Mu uczony w Piśmie: Bardzo dobrze, Nauczycielu, słusznieś powiedział, bo Jeden jest i nie ma innego prócz Niego. Miłować Go całym sercem, całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego jak siebie samego daleko więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary. Jezus widząc, że rozumnie odpowiedział, rzekł do niego: Niedaleko jesteś od królestwa Bożego. I nikt już nie odważył się więcej Go pytać” (Mk 12,28b-34)

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika regedit

'Przepis na pysznego i

'Przepis na pysznego i aromatycznego kurczaka w sosie ziołowo - serowym.

Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie: czym jest kurczak.
Czy przechodząc obok wystaw sklepowych, spoglądając przez szkło wewnątrz sklepu na zagonionych klientów, czy dostrzegasz gdzieś kurczacze odbicie?

Czy, w końcu wieczorem, spoglądając w lustro po całym dniu pracy dostrzegasz choć ułamek kurczaka w sobie?

Dodaj do swego życia aromatu ziół, niech koją Cię i Twego wewnętrznego kurczaka do snu, a energia sera niech rozbudza Cię co rano nadając pozytywny bieg każdemu kolejnemu dniu.'

Ot, taki jest właśnie poziom artykułów na tym portalu.

Portret użytkownika MEJTRIXX

Co do różnych Szamamnów

Co do różnych Szamamnów medium itd jest to bardzo niejasne nie do zmierzenia sprawdzenia w afryce dużo dzieci umiera na różne choroby przez to że szaman zabrania tradycyjengo leczenia niby że zna się lepiej niż medycyna , nie wierzę żadnemu szamanowi ani medium dla mnie to bajki a dla nich zarobek i wciskanie ludziom kitu praktyki na których sami się nie znają , pisałem z jednym z polskich pseudo szamanów poległ bardzo szybko gdyż twierdził że kiedy wprowadza się w trans przybywają dobre duchy i towarzyszą mu kiedy chce i gdzie tylko chce, spotkaliśmy się w końcu poprosiłem więc żeby przywołał dobre duchy a kiedy to zrobił i oznajmił że sa właśnie teraz tutaj przy nas , ujwaniłem że mam aparaturę do namierzania duchów włączyłem detektory mierniki oraz specjalne wykrywacze użyłem tez kamery ful spectrum oraz lasera skanującego efekt zerowy nic! zajmuje się transkomunikacją mam już doświadczenie na tym polu detektory reagują szybko na obecność ducha bywało tak kiedy robiłem sesję EVP kiedy miernik reagował wiedziałem już że na dyktafon nagrał się głos , w przypadku tego pseudo szamana nie było nic a więc kłamał , żałuje bardzo że w Polsce nie jest dostępny sprzęt na duchy technologie w tym kierunku ida ostro do przodu a w Polsce nic nie ma ! trzeba sprowadzać z USA co nie jest tanie , faktem jest że transkomunikacja daje nie złe wręcz szokujące wyniki ! i kazdy może to zrobić pod warunkiem że spełni kilka podstawowych zasad oraz posłuży się wiedzą dlatego ja wolę pisać z Amerykanami o tym bo wiele od zawodowych grup łowców duchów można się nauczyć , co do praktyk duchowych Robert Monroe insytut jego opracował techniki wychodzenia z ciała specjalne synchrodzwięki które sa bardzo pomocne w wywołaniu stanu OOBE co prawda to jest trudne dlatego on poleca żeby najpierw uczyć się zapamiętywać swoje sny potem starać się świadomie na nie wpływać istenieje podejrzenie że w czasie snu głębokiego dusza odrywa się od ciała i na czas snu jestesmy tam ,sny o lataniu spadaniu zapadaniu się są prawdopodobnie tego przejawem .

Strony

Skomentuj