Rzeczpospolita Mafijna część II

Kategorie: 

Źródło: internet

Witam w kolejnej części poświęconej pilnej potrzebie naprawy Ojczyzny zanim zostanie Polakom skradziona. Przedstawię w niej parę najczęściej stosowanych metod wyłudzania cudzej własności, będącej fundamentem normalnego życia, oraz garść aktualnych przemyśleń wydumanych nad głębią tej beznadziejnie parszywej sytuacji. Bardzo proszę zaglądać do podawanych na bieżąco źródeł, aby nie popaść w paranoję na punkcie „poprawności politycznej”, „antysemityzmu” lub „mowy nienawiści”, które są niczym innym jak bandyckim kneblem nałożonym na oczywistą ale niewygodną dla przestępców prawdę.

Niech części tej przyświeca opinia o nas, brytyjskiego pisarza Gilberta Keitha Chestertona – arcymistrza groteski i absurdalnego humoru.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gilbert_Keith_Chesterton

„Zawsze byłem stronnikiem polskiej idei, nawet wtedy, gdy moje sympatie opierały się wyłącznie na instynkcie. Moja sympatia do Polski zrodziła się pod wpływem ciągłych oskarżeń miotanych przeciwko niej i – rzec mogę – wyrobiłem sobie sąd o Polsce na podstawie jej nieprzyjaciół.

Doszedłem mianowicie do niezawodnego wniosku, że nieprzyjaciele Polski są prawie zawsze nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa.

Ilekroć zdarzało mi się spotkać osobnika o niewolniczej duszy, uprawiającego lichwę i kult terroru, grzęznącego przy tym w bagnie materialistycznej polityki, tylekroć odkrywałem w tym osobniku, obok powyższych właściwości, namiętną nienawiść do Polski. Nauczyłem się oceniać ją na podstawie tych nienawistnych sądów – i metoda okazała się niezawodną.”

To najlepsza opinia na temat kłamliwych ataków na Polskę, a pochodzi jeszcze sprzed osobliwej wojny polsko żydowskiej, czyli „polskich obozów zagłady” – które są na dzień dzisiejszy matką wszystkich absurdalnych oszczerstw. Nic jednakże nie straciła ta stara jak świat opinia na aktualności. Zwłaszcza wobec metody wilczego stada - od niepamiętnych czasów stosowanej przez plemię sprzedawców, które przehandlowało swoją własną religię, a w jej miejsce napisało megalomańskie dogmaty antyludzkiej sekty – chore tak bardzo, że trzeba specjalne dla nich przedefiniować pojęcie umysłowej choroby. Ludzie to zwierzęta, małpoludy to ludzie, etc… obłęd po prostu. Chory obłęd.

Te - zawsze ich bezbłędnie identyfikujące oszczerstwa - to szerszy temat więc warto go streścić do sedna, bo obowiązują w nim tylko dwie żelazne zasady. Po pierwsze, oszczerstwa zawsze są maksymalnie plugawe i oderwane od rzeczywistości. I po drugie, oszczercy zawsze oskarżają o własne zbrodnie swoje ofiary. Ci którzy samozwańczo uważają się na tej planecie za bogów, o bycie samozwańczym bogiem oskarżyli przecież Jezusa. Ci, którzy co do sztuki byli uratowani przez Polaków przed obozami, o budowanie obozów oskarżają Polaków. Ja za demolkę mojego auta nie złożyłem na kłusownika zawiadomienia na pały, ponieważ skurwiel był w szpitalu, oskarżony zostałem przez jego córkę i żonę o fikcyjny napad, co omal nie skończyło się wtrąceniem mnie do domu wariatów. I takich łudząco podobnych do siebie niedorzecznie oszczerczych historyjek jest w naszym kraju przepełno. Na przykład pierwszy lepszy z ostatniego miesiąca:

Kobieta w ciąży broniła upośledzonego syna napadniętego paralizatorem przez bandytów z policji. Została więc skatowana – aż poroniła - a potem oskarżona o napaść na policjantów i ubogacona wyrokiem nakazującym jej wypłacić katom odszkodowanie.

http://nczas.com/2018/02/22/policjanci-skatowali-ciezarna-kobiete-bo-bronila-niepelnosprawnego-syna-poronila-a-potem-zostala-skazana-za-przemoc-wobec-funkcjonariuszy/

Tak właśnie działa wilcze stado, jeśli nie panuje nad nim ktoś cywilizowany.

To nie koniec jej historii. Bo jak już skończyli ją okradać z pieniędzy oskarżyli ją, mnie, was i każdego innego Polaka o budowanie obozów zagłady aby… w dalszym ciągu okradać z pieniędzy. Skoro udało się z balonem próbnym…

Wszystkich Polaków oskarżono przecież! Nie wyszczególniono samych tylko bezpośrednich sprawców to znaczy panów: Hitlerowskiego, Himmlerowicza, Kuczerę, Gołegoringa, Hajdricholskiego i Wajchmana, lecz generalnie wszystkich Polaków – nawet tych, których nie było wówczas na świecie. Coś mi się wydaje że III tajemnica fatimska zawiera objawienie, że każdy Polak rodzi się z grzechem pierworodnym – czyli niezmywalną winą za budowanie obozów zagłady. To że obozy budowano nie tylko w czasie kiedy nie było nas na świecie ale w czasie kiedy samej Polski nie było na świecie dodaje sprawie dodatkowego smaczku, bowiem oskarżenia te płyną z krajów, które wówczas były na świecie i gorliwie zapewniały frekwencję obozom zagłady. Francuzi, Holendrzy i reszta ferajny tak bardzo zajęci byli odżydzaniem swoich krajów, że nawet nie zauważyli jak od dupy strony Polacy powyzwalali ich kraje spod okupacji. Ogarnęli się jednak – jak zwykle po szkodzie - i te podróbki ówczesnych semitów deportowane z całej Europy do „polskich obozów zagłady”, obecnie w ramach skruchy zastępują gorliwie semickimi oryginałami.

Obecna Polska jest światowym liderem przypadków, w których polska władza niszczy gorliwiej od hitlerowców polskich obywateli. Są ich tysiące – kilkadziesiąt spraw dziennie i są one uwaga - celowe, bowiem wspomniana w pierwszej części kasta pacyfikująca Polskę jest po prostu bezkarna i pozbawiona nadzoru. Poza tym kasta jest polska tylko z nazwy – bo z natury jest antypolska oczywiście. Jest jawnie wroga, bowiem nigdy w dziejach świata nawet najbardziej okrutny despota, nigdy nie tępił i nie eksterminował swojego własnego narodu. Nigdy. Tylko obcy agresor może tak postępować. A więc tego typu oszczerstw w naszym własnym kraju, pod naszym adresem - niestety może tylko lawinowo przybywać.

Dlaczego?

Ta metoda plugawych oszczerczych pomówień zawsze sprawdzała się bowiem doskonale u tych, którzy ją stosują jeszcze od czasów biblijnych. Nieproszeni goście są z nich słynni na całą planetę. Działała ona niezawodnie dopóki nie trafiła na kamień. Na Naród Polski. I dlatego nieustannie się nasila stopień tego powszechnego bezprawia, jaki widzimy co dnia we wszystkich mediach. To atak siłowy po prostu. Na zmasowaną skalę prowadzony po to, aby nas złamać. Skłonić do odwetu. Sprowokować zakładaną reakcję w formie pogromu i tym samym… pokonać. Oni są bowiem doskonale odporni na pogromy, ponieważ posiadają już parę tysięcy lat doświadczenia na tym polu i wypracowali mnóstwo sposobów, aby wszystkie prześladowania wykorzystać na swoją korzyść. Są szczwani ale to nie jest na szczęście inteligencja. To tylko złodziejska przebiegłość. Prymitywna, bezczelna i szlifowana przez wieki. Banalna, jak słynny wrzask: „łapaj złodzieja” krzyczany wniebogłosy najgłośniej przez sprawcę. To wszystko. Ta licha przebiegłość pustynnych spryciarzy nie działa kompletnie w przypadku naszego lechickiego ducha. Na naszym narodzie – mądrym przed szkodą, co warto ponownie podkreślić – na nic się zdały tego typu sprawdzone gdzie indziej metody. Mogą więc w tej sytuacji jedynie stosować brutal force, i go do absurdalnych rozmiarów nasilać.

Bez sensu, lecz to właśnie robią w czasach obecnych katując niewinnych ludzi na ulicach lub mordując na komisariatach.

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/centrum/a/smierc-na-komisariacie-nie-zyje-25latek-policjanci-uzyli-wobec-niego-paralizatora,9995106/

Są już całe fora poświęcone policyjnym mordercom i tchórzom;

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=108

Bezprawie zatem się nasila, bowiem oni nie potrafią wymyślić nic mądrzejszego, ponad prymitywną przemoc. My natomiast tak. Dlatego też piszę, że tego typu bezprawia może tylko i wyłącznie przybywać. Ono w założeniach ma puchnąć aż do… oczekiwanego efektu. Ma wywołać pogrom. Ciśnienie więc nieustannie narasta i dotarło już do takiego poziomu, że jakiekolwiek słowa krytyki lub załagodzenia humorem sytuacji, natychmiast powodują histeryczną reakcję, a drobna uwaga urasta do rangi „ataku”, „napadu”, „agresji”. Trochę to zaskakuje, bowiem ich samice wysłane rutynowo na pierwszą linię z powodu skóry grubszej od nosorożca, powinny stratować wszelki opór prąc niczym lotniskowce, a tymczasem wystarczy jedna cięta riposta i samice masowo padają z powodu totalnego bólu dupy. Hm… przypomina to sytuację z II wojny światowej, kiedy naukowcy wujka Adolfa skonstruowali „niezniszczalny” czołg – słynnego Tygrysa. Tygrys szedł jak przecinak polem, borem, lasem, miażdżył opór wszelaki dopóki… dopóki się nie okazało że ma słaby punkt – bardzo lichy pancerzyk na samej dupie. O czasu tego odkrycia każdy Tygrys brał baty na dupę niczym mały kotek i uciekał z powrotem do taty w Berlinie. I to samo zjawisko o dziwo powtarza się w polsko żydowskiej wojnie. Wszystkie Grube Berty jakie rzucono do walki okazują się być na swej pancernej dupie delikatniejsze od jedwabiu. Najniewinniejsza uwaga słowna przeradza się w fizyczny rozżażony pogrzebacz wetknięty prosto w tę dupę.

Najlepszym przykładem tego nerwowego odruchu Pawłowa jest ta heca z tym Muminkiem z TVN, lub tamtym z Platformy Oszustów. Obydwa nie poradziły sobie z krytyką i w efekcie majestat niedorozwiniętych emocjonalnie Muminków został dotkliwie urażony, czymś w rodzaju syndromu stresu pourazowego kobyły zjechanej przez szmaciarza, czyli bólem dupy:

http://niezalezna.pl/214480-to-sie-dzieje-w-sadach-przegral-proces-z-wellman-o-ktorym-nie-wiedzial-prawie-pol-miliona-za-wpis-na-twitterze

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/czarnecki-porownal-thun-do-szmalcownikow-straci-prestizowa-posade_1035732.html

Dlaczego osobowości wszystkich Muminków rozpadły się jednocześnie? Skąd ta nagła epidemia poparzonego w dupę Muminka?

Z dużym prawdopodobieństwem można się skłonić ku przekonaniu, że sygnał do focha wysłano Muminkom z Brukseli, jako że przecież śmiech to zdrowie w Belgii.

A być może zaczyna po prostu brakować pożywienia dla wszystkich Muminków. Odżywają więc demony przeszłości, kiedy Muminki bywały głodne i ukrywały się w po lasach przed szmalcownikami…

Nasz naród od zawsze tolerował Muminki, nawet te które napłodził z jakąś murzynką Barbapapa.

I absolutnie żaden Polak nie kolaborował nigdy przeciwko Muminkom z nazistą Donaldem.

Wrodzona słowiańska przyzwoitość nakazuje bowiem każdemu Lechicie zachowywać się w sytuacji niejasnej i niepewnej… przyzwoicie. Oszczercy w żaden sposób nie mogą sobie z tym podejściem poradzić. Niechęć do Muminka była przecież w Polsce od zawsze. Lichwa, oszustwa, odraza do uczciwej pracy – to już wieki temu wybudowało mu ugruntowaną opinię. Mimo to kiedy Hitler postanowił Muminki kompleksowo zgazować i przetworzyć w nawozy sztuczne, to tylko polska przyzwoitość sprawiła że w tej osobliwej sytuacji znakomita większość narodu postanowiła z narażeniem własnego życia, ratować mimo wszystko Muminka. Przyzwoitość im to nakazywała. Wielu zapłaciło za to własną głową. Wielu ci uratowani zamordowali potem po wyzwoleniu. Bardzo wielu natomiast o ten pogrom oskarża nieustannie Polaków. Im się w głowie nie mieści że można być… przyzwoitym i tak postępować jak Polacy. Żaden inny naród bowiem tak się nigdy nie zachowywał. Każdy reagował „prawidłowo”, w sposób spodziewany: topiąc, paląc, bijąc, zawieszając lub wypędzając nieproszonych gości. Każdy tylko nie my.

Widać więc że polska przyzwoitość rozwala ten oszczerczy system oddolnie, bowiem naszej przyzwoitej natury nawet Hitler nie zmienił ze swoim stadem siepaczy. Przyzwoitość. Ale z drugiej strony, to właśnie ona powoduje obecnie nasz największy problem – realne ryzyko kolejnych rozbiorów – bowiem stepowe chamy – naszą szlachetną i bardzo wyjątkową przyzwoitość błędnie uważają za naszą słabość. Za naszą głupotę, debilizm lub brak rozsądku co najmniej. I większość ludzi niestety również tak właśnie zaczyna uważać, domagając się co najmniej wygnania – a to właśnie jest ich najskrytszym marzeniem obecnie. Osiągnęliby wówczas to czego chcą… bezkrwawo. Są gotowi oczywiście na pogromy i jakąś liczbę ofiar ale wygnanie byłoby najlepsze jako bezkrwawe totalnie. No więc prowokują, prowokują i prowokują…

Prawda jest jednak zupełnie inna – tak samo jak rozwiązanie problemu. Przyzwoitość to lechicka cecha narodowa i jest jak najbardziej chwalebna. Ona jest póki co dla nas zgubna, ale tylko dlatego, bo system nie jest zaprojektowany aby chronić przyzwoitości odgórnie. Tylko tyle nam potrzeba aby być przyzwoitymi i gorzko za to nie płacić. Systemu, który da gwarancję ludziom szlachetnym, a nie jak obecnie kanaliom. Systemu który wytrąci oszczercom z ręki ich jedyną broń jaką posiadają.

I dlatego właśnie ten system w części ostatniej zaprezentuję. Przyzwoity system, który jest niezawodny oraz idiotoodporny w tak poważnym stopniu, że już nigdy więcej nie pozwoli gnoić przyzwoitych ludzi. Ba, on nawet zapobiegnie stać się kanaliami tym, którzy mają ku temu niezdrowe ciągoty. On nie tylko naprawi całe dotychczasowe zło ale uniemożliwi stworzenie kolejnego. To dobry system, bo kompleksowo rozwiązuje sedno problemu. W części ostatniej się pojawi.

O tym, że działające obecnie setkami na terenie całej Polski mafie mieszkaniowe zainstalowane w organach ścigania i wymiarze sprawiedliwości pragną okraść z majątku dosłownie każdego Polaka, zapewniam wszystkich i oprócz zapewnień przedstawię na to dowody.

Otóż szanowni państwo nie ma ludzi pechowych nie ma szczęściarzy. Nie w przypadku mafii mieszkaniowych, które przygotowują grunt pod rozbiory. Przecież te sto tysięcy „omyłek sądowych” rocznie to nie jest przypadek, gdyż byłaby to kpina z matematyki. To nie wyjątek ale reguła. To jest wyrachowane działanie, mające systemowo okraść całkowicie nasz naród rozpoczynając od jego najlepszej części – tej najbardziej zamożnej, wykształconej i życiowo zaradnej. Pomnóżmy te sto tysięcy „pomyłek sądowych” przez prawie trzydzieści lat działania tych mafii a otrzymamy ponad trzy miliony Polaków, którym w polskich sądach zniszczono życie, odebrano majątek, rozbito rodziny, doprowadzono do śmierci lub utraty zdrowia. Przy liczbie sędziów wynoszącej nieco ponad tysiąc proszę sobie wyliczyć ilu dokładnie każdy statystyczny sędzia niszczy miesięcznie Polaków. Dużo, prawda? Ale to zaniżone dane, bo przecież nie wszyscy sędziowie to niszczyciele. Część jest uczciwa. Tak więc po odliczeniu uczciwych ile wychodzi na jednego miesięcznie? 20 - 30 zniszczonych Polaków! I przy takiej „wydajności” właśnie nawet mowy być nie może o jakimś przypadku, jakiejś pomyłce, jakimś nieporozumieniu. To wyrachowane i starannie zaplanowane działania. Masoneria w pełnej krasie.

A ty który to czytasz statystyczny Polaku, skąd biedny masz wiedzieć kiedy na ciebie wypadnie wejście do szczęśliwej dwudziestki? Nie wiesz czy dziś czy jutro, prawda? Ale wiesz już przynajmniej że nie są to zbyt odległe lata, bo to niemożliwe przy takiej „wydajności” systemu.

A przecież sądy to tylko wierzchołek góry lodowej. Dodajmy jeszcze ponad trzy miliony Polaków wypędzonych za chlebem z „wolnej i demokratycznej” ojczyzny. Za chlebem! Nie za złotem! Do tego dodajmy trzy miliony Polaków zniszczonych polskimi urzędami, które każdego prawie dnia niszczą życie kilkuset kolejnych osób. Prawie, bowiem te urzędnicze Muminki odpoczywają w szabas a w niedzielę spowiadają się z roboczego tygodnia. Do tego dodajmy ostrożnie licząc jakiś milion Polaków wypędzonych przed lub w stanie wojennym za działalność opozycyjną. Ludzie ci dostali ultimatum: albo opuszczacie Polskę albo idziecie do więzienia. Ogółem daje to wszystko nawet przy najskromniejszych obliczeniach dziesięć milionów Polaków już obrabowanych przez Muminka ze wszystkiego, bo tak się nietajnie składa że wraz z nastaniem demokracji jeszcze ani jeden Polak tą słynną demokracją się nie nażarł. Ani jeden!

Nażarli się jedynie bolszewicy przefarbowani na demokratów, okupanci pragnący zniszczyć nasz kraj oraz kasta namaszczona przez nich do brudnej roboty. Polacy zaś żeby się w ogóle załapać na miskę zupy muszą w najlepszym wypadku harować na nią za granicą.

To dowód że nie trzeba mieć pecha aby zostać zrujnowanym, bowiem w tym przypadku pecha ma cała Polska. Powtórzę jeszcze raz swoją myśl z pierwszej części aby na dobre została zapamiętana. Jeśli ktoś nie został okradziony z majątku niech się nie cieszy lecz smuci, bowiem to oznacza że okradziony dopiero będzie. Jeśli ktoś tematu nie zna – boleśnie dopiero się o nim dowie na własnym przypadku. Dowodem bezspornym na to jest… Palestyna. Kraj upatrzony przez naszych okupantów nieco tylko wcześniej niż Polska. Tam nie ma szczęściarzy, nie ma pechowców – tam każdy kto jest Palestyńczykiem jest ograbiany, wypędzany, więziony lub mordowany po to aby przejąć jego dom, ziemię, majątek, ojczyznę. Eksterminowani są wszyscy. Totalna zagłada. A najlepsi na samym początku. I tak samo z Polską się dzieje obecnie. Wszyscy rodacy jedziemy na jednym wózku i pora sobie to uświadomić. Dziesięć milionów Polaków już zostało zniszczonych a apetyty na resztę jedynie wzrosły ze strony mafii. Co czwarty Polak już jest ofiarą, podkreślam. Nawet Potop szwedzki i najazd Hitlera nie zadał nam tak wielkich strat w ludziach jak okupant obecny! No i to koniec złych wiadomości. Teraz będą te gorsze.

Otóż ci ludzie, którzy już zostali zniszczeni nigdy o Polskę nie będą walczyć. Dlaczego?

Bo o co ma walczyć człowiek ze wszystkiego okradziony? O co?

O Lidla? O Kaufland? O „odzyskane” przez rozbitków z holokaustu kamienice? O telewizję TVN? A może o ojca Rydzyka lub ruiny stoczni, fabryki, kopalni? A może o lepsze jutro dla dzieci Wałęsy lub jakiegoś Muminka? Hę?

 A może o Dojcze Bank „Polska”?

No, o co może walczyć ten Polak którego okupant już… zwalczył jako obrońcę?

Prawda jest bolesna – ludzie mający potencjał poprowadzić naród ku wolności – kiedy zostaną osaczeni i wykluczeni społecznie – mogą już jedynie powalczyć sobie o suchy karton do spania, ewentualnie o śpiwór z drugiej ręki.

No odpowiedzcie sobie sami: co może więcej „wywalczyć” Polak okradziony ze swojego kawałka Polski – bezdomny?

Albo zapytam inaczej: w jaki sposób Polak zniszczony przez polskie urzędy ma odnaleźć motywację do walki o Polskę?

No właśnie. I dlatego w mafiach mieszkaniowych ja dostrzegam największe zło pustoszące Polskę. Okupanci nie muszą fizycznie zabijać żeby skutecznie likwidować obrońców – a skutek osiągają identyczny.

Zróbcie eksperyment myślowy: wpadają bandyci z bełkotliwym wydanym bezprawnie wyrokiem i zabierają wasz dom. Ot tak po prostu a jak się opieracie to pałuje was policja – tak jak tamtych ludzi w Warszawie.

I co wtedy możecie zrobić skoro każdy policjant, prokurator i sędzia do których się zwrócicie, wysyła was potem na szczaw? Co zrobicie jeśli nawet odpowiedzi wam przestaną udzielać na zgłoszonych bandytów i ich bezprawie?

No właśnie. Możecie się już tylko dowiedzieć od Muminków że jesteście „polskie świnie, które mają się ze swoich domów wynosić”:

https://marucha.wordpress.com/2013/01/17/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-brudne-swinie/

To teraz już wiecie jak sprawy stoją. I w tych milionach przypadków wyglądało to dokładnie tak.

Tylko od nas samych zatem zależy, czy pozwolimy zniszczyć resztę Polaków, czy… odwrócimy ten proces i uratujemy siebie i ich od losu wspomnianych Palestyńczyków. Od nas samych jedynie zależy to, czy będziemy czy nas nie będzie. Nikt inny - zapewniam a nigdy nie kłamię - nie uratuje nas w chwili zagłady – identycznie jak nikt nie kiwnął palcem w sprawie Palestyny. Żaden zapluty po pachy obrońca demokracji, praw człowieka i tolerancji nigdy w tej sprawie nawet nie pierdnął. O „polskie obozy” oni się martwią, o „polską mowę nienawiści”, o polskie Muminki, o polską demokrację lub „polskie” sądownictwo, ale o prawdziwe obozy zagłady, prawdziwe mordy sądowe i prawdziwe czyny nienawiści - nigdy.

Z Polską jest nawet nieco gorsza sprawa niż z Palestyną, albowiem nasza ojczyzna tu i teraz stoi na dziejowym rozdrożu. W rok lub najdalej dwa może stać się wielka, wspaniała i bogatsza niż Kuwejt, z którą każdy kraj będzie się liczył i darzył szacunkiem godnym mocarstwa. Z takim narodem jak nasz jest wręcz skazana na bycie potężną ojczyzną wspaniałego narodu. Taka może być niemal z dnia na dzień.

Może jednak zostać unicestwiona razem z naszym narodem raz na zawsze poprzez zrobienie nas wszystkich kompleksowo bezdomnymi.

Są dwie możliwości zatem a wybór jaka będzie Polska należy nie do naszych wrogów ale do nas, bo oni już swój ruch dawno poczynili nawet nie ukrywając swych plugawych celów. Jeśli więc zadziałamy zwyciężymy i nasze bycie i naszą wielkość. Jak nie zadziałamy wówczas zło zwycięży, bo tylko bierności ludzi dobrych mu do zwycięstwa potrzeba. Małymi kroczkami, po cichu obrabowali co czwartego Polaka. Teraz nabrali apetytu i zrobili wielki skok na cały naród żądając odszkodowania za „polskie obozy zagłady”. Jak im wypali to źle a jak nie wypali to jeszcze gorzej, bo przecież wielki skok nie powstrzymał nawet na chwilę tamtych małych kroczków. Rabunek trwa w dalszym ciągu i codziennie przybywa kolejnych kilkadziesiąt zniszczonych Polaków.

Ta aktualna nagonka na Polskę, jakoby nasz naród budował obozy zagłady, to tylko wstęp do totalnego wyniszczenia naszej ojczyzny bo, sprawa obozów koncentracyjnych już została wyjaśniona i okazało się, że nie były one ani polskie ani niemieckie tylko…. żydowskie. Jest to bardzo jasno powiedziane ustami Jerzego żyda:

https://www.youtube.com/watch?v=1MuVExghKe0

Aby więc uniknąć odruchu Pawłowa dokuczającego Muminkom, czyli niedorzecznego oskarżenia o antysemityzm, należy wyklarować także jasno definicję antysemityzmu aby wiadomo było czym w ogóle jest te zjawisko.

Antysemityzm – jest to chorobliwa awersja wyrażająca się zwierzęcą nienawiścią do semitów, nawoływaniem do wymordowania ich, jak również samym mordowaniem fizycznym. Antysemityzm jest to po prostu to co Muminki robią Palestyńczykom. Jest to zjawisko identyczne do antypolonizmu.

Kim są zatem ci, którzy postępują tak haniebnie wobec semitów?

No cóż wbrew potocznej opinii nie są oni semitami. To zbieranina ras z całego świata. Pełno tam Europejczyków, Azjatów, Murzynów i dziwaków z Afroameryki. Są dobrani z tak różnych ras i plemionż że są kwintesencją etnicznej i narodowościowej różnorodności. Łączy ich wszystkich tylko jedno – mentalność bolszewika ujęta w para religię czyli obłędną sektę, której są niewolnikami.

Okradanie ludzi z ich własności zawsze przeprowadzane jest z udziałem bolszewika. Te same bolszewickie bandy, które okradały ludzi po wojnie z ich własności w ramach tak zwanej nacjonalizacji, potem okradały ich w ramach prywatyzacji a obecnie okradają w ramach tak zwanej reprywatyzacji. Kradzież cudzej własności trwa nadal… i nadal robi to kolejne pokolenie bolszewików.

Sztuczny szum o „polskie obozy zagłady” czyli ustawę o IPN, ma jedynie odwrócić uwagę od pięć razy większego przekrętu, czyli ustawy o reprywatyzacji. Za ten pierwszy wałek Muminki chcą wyszarpać 65 miliardów ale na tym drugim ponad 300. Wybrali więc metodę kija i pałki sądząc że jak przyjdzie co do czego Polacy wybiorą… mniejsze zło. Muminki zawsze tak robili… straszyli że papierosy podrożeją o 100 procent aż tu nagle z ulgą stwierdzano że podrożały jedynie o 20. To oklepany numer pustynnych domokrążców ale ma też jasne strony, ponieważ w świetle zapisów ustawy reprywatyzacyjnej majątki mają powracać do przedwojennych właścicieli ze stuprocentową wartością.

Wystarczy więc tylko formalnie powiadomić o tym nowym prawie biednych Palestyńczyków i będą mogli  końcu odzyskać wszystko co posiadali przed wojną – czyli całą Palestynę. Takiego gestu od strasznych braci nikt by się nie spodziewał no ale skoro nalegają aby tak brzmiała ustawa, to niech tam. Właścicielem Lwowa i Kijowa o ile się nie mylę był naród polski przed wojną więc jakoś przetrwamy ten zwrot majątków. W sumie to dlaczego tylko sprzed wojny? Naród Polski mógłby żądać zwrotu majątku od czasów Mieszka I albo Kraka lub Popiela. To byłby w zasadzie najlepszy okres do reprywatyzacji, albowiem przed chrześcijaństwem dumni Lechici posiadali ziemię a szmaciarze słowo boże, a nie jak dziś odwrotnie.

Tamten okres jednak jest niewygodny dla bolszewickich Muminków, bo już na długo przed ostatnią wojną te kreatury okradały Polaków, co jest dowodem na to że mafie mieszkaniowe to nie jest nowe zjawisko ale tak stare jak sama Polska.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/02/polskie-majatki-trafialy-w-rece-zydow-za-zdrade-polski/

Te aktualne „polskie obozy zagłady”, które wywołały wojnę polsko żydowską nie są wcale takie najgorsze, chociaż na dzień dzisiejszy to matka wszystkich oszczerstw jak już wspomniałem. Najgorsze bowiem dopiero przed nami. CI przecież, którzy dali niskooprocentowany kredyt Hitlerowi na te obozy i którzy w nich mordowali Słowian, teraz domagają się od swoich ofiar odszkodowań. Tak to prawda. Oni zawsze oskarżają o swoje zbrodnie swoje ofiary a rozpoczęli te oskarżenia jeszcze w czasach biblijnych.

Nawet dobrze się stało że ten wrzód z „polskimi obozami” w końcu pękł, bowiem ukazał każdemu niedowiarkowi wewnętrzną gangrenę. Teraz można już tylko z korzeniami kompleksowo ten syf wyciąć zamiast odwracać głowę podejrzewając tylko plugastwo. Dzięki „polskim obozom zagłady” nawet najbardziej zajadli filosemici, wybrudzili się z fatalnego romansu w jakim śnili na jawie. Objawienie spłynęło na niedowiarków automatycznie jak tylko opadły owcze skóry z ich ulubieńców i pod maską Muminków ukazały się na chwilę mordy krokodyli. Na całe szczęście bolszewicka piana na pyskach nie imituje dość dobrze owczej skóry i większość Polaków jednym zgodnym głosem dała odpór pieniaczom. Garść linków aby to udowodnić – te artykuły można czytać jak leci albo wybiórczo – są głosem jednego i tego samego oburzonego narodu:

https://marucha.wordpress.com/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/

https://polskaniepodlegla.pl/

http://www.neon24.pl/

Świadomość narodowa nieustannie rośnie i w epoce poprawnego politycznie kłamstwa jest to szczególnie wspaniała wiadomość. Setki, tysiące tekstów się pojawiło wraz z rozpoczęciem wojny polsko żydowskiej i będzie ich znacznie więcej. To jest bowiem walka o nasz kraj. Na śmierć i życie i jak zwykle samotna. Walka o nasze być albo nie być – jak Palestyńczycy. Oni już są po rozbiorze. Są każdego dnia w katowniach eksterminowani – i ten sam los czeka Polaków, jeśli błyskawicznie nie przejrzą na oczy. To jest nasz ostatni moment na odzyskanie wolności. Już nie da się niczego przeczekać. Nie da się też grać na zwłokę. Nasze Polskie być albo nie być właśnie teraz się rozstrzyga, bowiem pod jarzmem Muminków żaden naród nigdy jeszcze nie przetrwał.

Mało kto bowiem wie, że jeśli tego aktualnego obozowego wrzoda nie wytnie się szybko, błyskawicznie nastąpią przerzuty. Te same bowiem plemię, które sfinansowało setki ostatnich wojen na „polskich obozach zagłady” wcale nie zakończyło parady kłamliwych pomówień. O nie, to był tylko malutki balonik próbny. Te plemię obecnie handluje ludźmi, dziećmi, organami, niszczy kulturę i wypracowany przez wieki dobrobyt ludzkości. Czy naprawdę trzeba być prorokiem aby odgadnąć że za dwadzieścia, trzydzieści lat Polska zostanie pośmiertnie oskarżona o…. handel ludźmi? Handel dziećmi? Organami?

A zostanie oskarżona i to na pewno, bo są na to… historyczne dowody. Pośmiertnie o wszystko co najgorsze oskarżano… Babilon, Prusy, Chazarię. Te narody – zacne podkreślić należy – zostały w całości przejęte, zniszczone i obarczone potokiem pośmiertnych pomówień. Dziś nikt nie pamięta o Prusiechach i Chazarach w pozytywnym sensie. Baabilończyków nikt nie pamięta tym bardziej. Nikt ich nie pamięta, bowiem prawdziwi Prusiechowie i prawdziwi Chazarzy zostali w pień po kradzieży ich krajów wycięci. Mężczyźni, kobiety i dzieci. Nie ocalał nikt z rdzennych mieszkańców a ich kraje zostały obrabowane ze wszystkiego i obarczone winą za całe zło. To samo się stanie z Palestyną w formie „kolebki terroryzmu” oraz Polską w formie „odwiecznego antysemityzmu, holokaustu, ludobójstwa i obozów”.

Mało kto wie że nawet Starożytny Rzym był po jego przejęciu i zagładzie obarczany rzekomą śmiercią kilku MILIARDÓW żydów – co jest tak głupie że aż nieśmieszne.

Holokaust to stary jak świat, sprawdzony patent na z dupy wzięte roszczenia odszkodowawcze.

Oto garść „prawdy historycznej” prosto z Talmudu, czyli słowo boże relacjonujące tę starożytną zagładę:

Gittin 57b. twierdzi, że cztery miliardy Żydów zostało zabitych przez Rzymian w mieście Bethar. Gittin 58a twierdzi, że 16 milionów żydowskich dzieci było zawiniętych w zwoje i spalonych żywcem przez Rzymian.

Aż tak straszne pogromy już się wydarzały i to w czasach kiedy całe Cesarstwo Rzymskie nie przekraczało miliona ludności. Okazuje się, że już wtedy było więcej żydów niż dziś Chińczyków i żubrów razem wziętych. Ba, dwa tysiące lat temu żydzi musieli biegać po Europie niczym amerykańskie Bizony – wielomiliardowymi stadami. Ale to i tak nie wyjaśnia skąd się wzięły na ziemi Cezarów co najmniej dwa biliony Himmlerów i Starożytnych Polaków budujących dla miliardów żydów miliony obozów zagłady.

Talmud to dowód bezsporny. Dowód na to, że papier przyjmie każdą ilość oszczerczych pomówień.

Obecnie o podobny holokaust oskarża się… Polaków i to z identycznym rozmachem. Jeśli wrzoda obozów zagłady się nie wytnie i dopuści do przerzutów – nikt się nigdy w Polsce z tych objawionych holokaustów nie wypłaci, skoro nawet Starożytni Rzymianie zbankrutowali. Jedynym wyjściem z obecnej sytuacji jest zatem metoda „król jest nagi”, czyli natychmiastowe poproszenie o opuszczenie naszego domu nieproszonych gości. Bezwzględnie. Bo jak nie to jutro nieproszeni goście zagarną dom i oskarżą nas o picie ludzkiej krwi, mordy rytualne, handel ludźmi…

To pokazuje chyba najlepiej jak straszne są fałszywe oskarżenia oraz jak straszne zakazy o nich mówienia. Teraz filosemici już wiecie po co były tajne więzienia CIA? Te których „nie było” a które za łapówki uruchomili bolszewicy, Muminki i Platforma Oszustów? One były po to aby Polskę oskarżyć o… „tajne polskie więzienia”… „o prawa człowieka” i takie tam. Ci bolszewiccy kaci zawsze o swoje zbrodnie będą oskarżać później swoje ofiary. Dlatego trzeba być i tym razem mądrym przed szkodą i pożegnać się z piątą kolumną zawczasu, bo więcej zdziałamy z prawdziwym wrogiem niż fałszywymi przyjaciółmi.

Od wrogów bowiem można się wiele nauczyć a od fałszywych przyjaciół niestety niczego. Fałszywi przyjaciele mogą jedynie zrobić coś czego najgorszy wróg nigdy nie będzie w stanie. Zdradzić. Nic tak nie boli jak zdrada i o tym również wiem małe co nieco….

Po to właśnie sfinansowali przed II wojną światową w Niemczech… nazizm. Po to samo sfinansowali w Rosji komunizm, na Ukrainie banderyzm…

Wilkom w owczych skórach zawsze chodzi tak naprawdę o fizyczną utylizację „faszystów”, „nazistów”, „banderowców”, „komunistów”, których z rozmachem wyhodowali chwilę wcześniej z najzdrowszej części wyznaczonego do likwidacji narodu. Drugim powodem jest późniejszy… handelek roszczeniami, bo na każdym takim geszefcie z oskarżeniami o jakiś „izm” można parę groszy przytulić. Wystarczy tylko że jakiś naiwny narodek łyknie tę muminkową lipę o nowym rewelacyjnie sprawiedliwym i słusznym ustroju, a zaraz potem ma wymordowaną najlepszą część obywateli i nie może się wypłacić. Tylko Lechici okazali się na całej planecie odporni na tę metodę. Tylko nasza narodowa przyzwoitość pokrzyżowała oddolnie plany bandytom. Dlatego najbardziej na świecie nas gnoją w chwili obecnej. Nie udało się nas w nic wrobić… no to może uda się oskarżyć. Jak nie kijem go to pałką. Ale głowy do góry, bo jest już na to skuteczny sposób... tylko po kolei. Najpierw trzeba w pełni ukazać grozę tego co się dzieje aby niedowiarków dobudzić.

Dziś taśmowo oskarżają nas o „polskie obozy”, o „długi”, o „antysemityzm” a przecież to żadni semici. Tylko skrzywdzony prawdziwy semita może oskarżyć o antysemityzm żeby te oskarżenie nie było durne. A przecież to nie są semici. To tylko… żydzi. A żydzi nie są nawet najlichszym narodem już nie wspominając o jakimś semickim. Żydzi to tylko… religia, czyli po prostu sekta. Kaman, kiedy ludzkość to zrozumie? To co wyznaje ta sekta to tylko zbiór pustynnych baśni w które każdy naiwny może sobie do woli zawierzyć tak jak w te holokausty w Starożytnym Rzymie. Jednakże nawet najgorliwsi wyznawcy tej sekty nie są i nie będą nigdy narodem. To niemożliwe. Nie ma bowiem narodu katolików. Nie ma narodu protestantów. Chrześcijan. Albo narodu zielonoświątkowców lub narodu woodoo. Nie ma też oczywiście narodu żydów z tego właśnie powodu. No nie ma i chociaż to szok dla większości ludzi, to jest to niepodważalna prawda.

Zrozummy to wreszcie i napiszmy w prostych żołnierskich słowach tak jasno, żeby już nikt nigdy nie bredził że tego nie wie. Polak jeśli przejdzie na prawosławie będzie prawosławnym Polakiem. Francuz jeśli przejdzie na islam będzie francuskim muzułmaninem. Anglik może zostać angielskim mormonem. Włoch papieżem austriackiego kościoła sphagetii lub fanatycznym wyznawcą drugiej ligii marokańskiego futbolu.

Żyd natomiast jak przejdzie na chrześcijaństwo… znika. Żyd jak przejdzie na prawosławie… znika. Żyd jak zabłądzi do Mekki… znika. Żyd jest, można go dotknąć i się przekonać - bierzemy szamana, kapłana, popa, imama albo cygańskiego cyrulika, on robi hokus pokus, macha różdżką, mamrocze zaklęcie - i żyda ni ma. Żyda jest prościej zniknąć niż królika z kapelusza.

Żyd, czy się to komuś podoba czy nie, nie jest narodem. On nawet własnej nazwy przecież nie ma i jak zdjąć z niego czar judaizmu to jak to się mówi czar pryska - i żyd znika. Mówi się tylko o rzekomym „narodzie żydowskim” ale żyd ma tyle samo wspólnego z narodem, że co kilka wieków pod zupełnie inny się podszywa. Z żydowskim na czele tej maskarady. Naród żydowski nie jest tu żadnym wyjątkiem, bowiem ci którzy się obecnie za żydów podają nie są tym narodem. Prawdziwy naród żydowski już dawno nie istnieje odkąd się zarabizował przed wiekami i stał… Palestyńczykami. Palestyńczycy są potomkami starożytnych hebrajczyków, Izraelitów (bo nazwa żyd wówczas nawet nie istniała) i udowodniła to… żydowska genetyka.

Współczesny żyd to wyznawca judaizmu – tylko tyle. Jak go przechścić na cokolwiek – natychmiast znika.

Nie ma zatem narodowości żydowskiej, bowiem to nie naród ale religia.

Trochę dziwna ta wojna polsko żydowska, bo nieco odbiega od innych wojen. Po raz pierwszy w historii mamy za sojuszników Niemcy, Rosję i pojedynczego żyda. Po raz pierwszy przeciwko nam zjednoczyły się Anglia, Francja i Ameryka. Niemcy i Jerzy Urban wzięli solidarnie na siebie pełną odpowiedzialność za wszystkie obozy zagłady, a Rosjanie nie dopuszczą do przekłamywania historii. Wojna o niewidzialne komory gazowe trwa a piana się toczy… Niewidzialne, bowiem rotmistrz Pilecki który był na miejscu żadnych takich… nie widział. Nie ma o nich ani słowa w jego raporcie z Auschwitz!

Tutaj jest jego raport – proszę dokładnie go przeczytać, bowiem jest to prawda naocznego świadka. Są wzmianki o krematoriach do palenia zwłok ale nie ma o komorach gazowych. Każdy Polak ma obowiązek znać ten raport i wiedzieć do czego są zdolne Muminki finansujące Polsce rozbiory:

http://www.polandpolska.org/dokumenty/witold/raport-witolda-1945.htm

Historia się zawsze powtarza… ten raport daje obraz tego co IV Rzesza, znaczy unia nam szykuje.

Od niepamiętnych czasów i początku państwa Lechickiego przed złodziejami i bandytami zawsze bronili Słowian rycerze. Oczywiście bezinteresownie, bowiem taką miała pracę nasza ukochana szlachta. Kiedy tylko była potrzeba szlachcic pojawiał się jak spod ziemi śpiesząc słabym i potrzebującym z pomocą. Tak było, jest i zawsze u Słowian będzie. I dlatego bardzo haniebnie zostało to nadużyte przez drapieżnego Muminka. Przedstawmy więc kilku współczesnych rycerzy i bandyckich prób przejęcia cudzej nieruchomości.

Oto historia domu w Łomiankach należącego do samotnej bezbronnej matki z córką, na które rzuciło się wilcze prawnicze stado przy pomocy osiłków po cywilnemu:

http://www.tvp.info/19880952/mafia-mieszkaniowa-przejela-dom-pani-elzbiety-przestepcy-wykorzystuja-ludzi-w-trudnej-sytuacji

Bardzo łagodnie jest to opowiedziane w oficjalnych mediach a tymczasem pełna prawda okazuje się nieco surowsza, bowiem za dom do bezprawnego oczyszczenia zadatek już zapłaciła… szanowna pani prokurator, której nie pasowali najwidoczniej jego właściciele, czyli wkładka ludzka:

https://www.youtube.com/watch?v=Z4lBXrdxIpk&feature=player_embedded

I kiedy już nikt nie mógł z tym gnojem rzekomo niczego zrobić, to słowiański rycerz Zbyszko herbu Stonoga pojechał tam i bandytów po prostu wypier*olił za płot oswabadzając ten dom i bezbronne kobiety:

https://www.youtube.com/watch?v=_B5rW_tyaJk

Policja niczego z tym nie zrobiła bowiem prokuratura ją powstrzymywała. Dopiero Zbigniew Stonoga dał radę kobietom faktycznie pomóc. Dupy dał cały aparat wymiaru sprawiedliwości oraz organów ścigania. Człowiek natomiast po prostu pomógł – ot tak sobie – bezinteresownie i na przekór bandyckiej kaście. Mnóstwo ludzi mnóstwo mu zawdzięcza.

Obecnie jest przetrzymywany w jakimś lochu po to, aby nie bronił kolejnych bezbronnych kobiet i dzieci, które są ulubioną ofiarą każdej mafii mieszkaniowej. Nie jest mi wiadome co się z naszym rycerzem Stonogą dzieje. Jak ktoś wie niech pisze w komentarzach, bo o tym człowieku nie wolno nam nigdy zapomnieć. On ponad sto czterdzieści razy był ciągany po sądach i miał sto czterdzieści wyroków uniewinniających. Mafia Muminków jednak jest niezmordowana. Szkalowali go i oskarżali sto czterdziesty pierwszy raz, sto czterdziesty drugi… bez końca. Krokodyle mordy kłapały bez chwili wytchnienia…

To czego się możemy od Stonogi nauczyć a raczej od jego wrogów – to bezcenna lekcja że nie warto walczyć z jawnie okupacyjnym systemem – szkoda energii. Warto natomiast ten system doszczętnie unicestwić i opracować zupełnie inny – bowiem to jest antyludzki system bolszewicki mający za zadanie maksymalnie okradać obywateli – a KAŻDY inny MUSI być po prostu lepszy. Jego jedynym „prawem” jest bolszewickie bezprawie: dajcie mi człowieka a znajdzie się na niego paragraf. Zauważcie przecież, że system zawsze biernie się przygląda rabunkowi zwykłych ludzi i to nawet jak ten rabunek jest w pełni bezprawny oraz idzie w miliony. No tak czy nie tak? A zauważcie że ten sam system spuszcza jednocześnie ze smyczy wszystkie ogary za każdym razem kiedy jakaś babcia z warzywniaka zapomni nabić pietruszkę na kasę fiskalną. Wtedy ruszają czołgi, zmotoryzowane dywizje i cały aparat fiskalny. A za całym aparatem biegną jeszcze ujadając nieznośnie pieski ze straży miejskiej. Harmider się robi nieprzeciętny…

Z ostatniej chwili – właśnie teraz kiedy walczę z tym artykułem - pojawił się materiał o Zbigniewie Stonodze – jest przetrzymywany w gorszych warunkach niż w Guantanamo Sad

http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/142648,sekielski-stonoga-wrog-publiczny

Trzeba coś zrobić w sprawie Pana Zbigniewa – i mam niezbite przekonanie że mój pomysł jemu również będzie w stanie szybko pomóc. Postaram się zatem jak najszybciej ten cykl dokończyć… jak tylko to będzie możliwe.

Kolejnym rycerzem jest Pani Jola Brzeska – niestrudzona działaczka społeczna i obrończyni eksmitowanych bezprawnie lokatorów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jolanta_Brzeska

Zamordowana przez bandytów, którzy ją wywieźli do lasu i spalili żywcem. Prokuratura na przekór biegłym, faktom, dowodom, stwierdziła… samobójstwo. Dwukrotne, żeby nie było to tamto, bowiem śledczy ustalili że Pani Jolanta nie dopaliła się od razu ale ciężko poparzona uciekła, a potem zaatakowała się ponownie i dopaliła za drugim razem już do końca. Nie wiadomo czy Jasiu Fasola w tą wersję uwierzył bo nie określił jeszcze swojego stanowiska ale polska prokuratura owszem, bo takie właśnie zajęła.

Obecnie jeszcze raz bada się tę sprawę po interwencji ministra Ziobro:

https://oko.press/dlaczego-zginela-jolanta-brzeska/

Kolejnym rycerzem jest Pani Ewa Andruszkiewicz a oto jej wstrząsająca historia:

https://marucha.wordpress.com/2017/01/19/w-warszawie-nawet-ksiega-wieczysta-nie-chroni-wlasciciela-od-utraty-nieruchomosci-rozmowa-z-pania-ewa-andruszkiewicz/

Pani Ewa przyjaźniła się z Jolą Brzeską i obecnie to chyba ona przejęła rolę obrończyni pokrzywdzonych lokatorów. Rozmawiałem z nią kilka razy i wiem z pierwszej ręki że wilcze stado zaatakowało ją tuż po tym jak owdowiała i stała się samotna – totalnie bezbronna. Natychmiast się na nią te zwierzęta wówczas rzuciły usiłując zrobić tradycyjnie „dłużnika”, „żula”, etc. Podnosili jej bezprawnie czynsze, kreowali w sądach absurdalne długi, czyścili ją z jej kamienicy aż wyczyścili. A ona nie jest żulem. To powszechnie szanowana ogólnopolska dziennikarka – świetnie radząca sobie w życiu, kobieta na bardzo wysokim poziomie. Uciekła do szopki w lesie ale nawet tam dopadli ją bandyci przebrani za komorników. Kiedy po przeczytaniu tego wywiadu (grubo ponad rok temu) zaproponowałem jej żeby nie wykańczała się na mrozie w jakiejś leśnej szopie tylko zakotwiczyła się bezpłatnie w jednym z moich mieszkań, oczywiście odmówiła honorowo. Jest tak szlachetna, że zamiast się oglądać na swoje krzywdy to ona mnie nakłoniła wówczas do podpisania jej petycji w interesie innych pokrzywdzonych ofiar mieszkaniowych mafii. Tej petycji:

http://zmienmy.to/petycja/wstrzymanie-procesow-sadowych-i-egzekucji-prawomocnych-wyrokow-w-wyniku-dzikiej-reprywatyzacji-do-zakonczenia-prac-komisji-weryfikacyjnej/?glos=popieram

Oczywiście bez wahania podpisałem. A oprócz mnie ponad tysiąc innych osób. I efekt jest ludziska. Komornikom założono kagańce, mafii adwokacko sądowej przykrócono trochę łańcuchy, komisja weryfikacyjna ruszyła i bandyci z mafii mieszkaniowej po kolei trafiają do więzienia. Adwokaci, urzędnicy i to wszystko wysokiego szczebla. Jak się Polacy skrzykną to moc truchleje i nie ma bata. I dlatego plemię handlowe od zawsze nas skłóca – boją się śmiertelnie jedności i zgody w naszym narodzie. Oni wiedzą doskonale, że jak się nasz naród ze sobą dogada to nie ma na tej planecie przeciwnika.

Kolejnym przykładem wywłaszczania ludzi z mienia niezbędnego do życia jest historia próby przejęcia Nowogardzkich wodociągów nadesłana mailem przez Czytelnika. (To jeszcze z epoki kradzieży mienia nas wszystkich – państwowego). Pisownia oryginalna – zaingerowałem tylko w przecinki.

„Opiszę krótko, próbę przejęcia przez niemieckich żydów w porozumieniu z koalicją sld-psl i  burmistrzem - nowogardzkich wodociągów wraz z ujęciem wyśmienitej wody  które fizycznie obronili pracownicy z kierownictwem firmy. Otóż  "ferajna" wykoncypowała sobie, że za bezcen, opanują dostęp do wody na trenie gminy Nowogard i części kilku przyległych. Kiedy mieli już po łbach wbrew prawu załatwione kwity ruszyli z wynajętą firmą ochroniarską, przejąć dostęp do kluczowych punktów systemu, napotkali odpalony ciężki sprzęt budowlany i zdeterminowanych pracowników, którzy nie zawahali się bronić swojego być albo nie być. Gamoniom z  security brakło odwagi -wezwali policję - stójkowi przyjechali... popatrzyli a że sprawa ich przerastała stwierdzili "nic tu po nas" radząc obecnym drogę sądową... i tak Polacy z jajami obronili mieszkańców przed dramatycznym wzrostem cen metr wody a siebie przed utratą miejsc pracy.”

Potwierdza to poniższy link:

http://www.wnowogardzie.pl/aktualnosci/walka-o-wodociagi/

Nie wypaliło bandytom, bowiem ta próba złodziejstwa odbyła się bez profesjonalnego patronatu Platformy Oszustów, co zaskakuje ponieważ to było w czasach kiedy Słońce Peru wzeszło nagle nad Europą i długo stało w zenicie rude całe i promieniowało radośnie jak muszka owocówka kiedy zwęszy hałdy sfermentowanego zacieru.

W tym przypadku rycerskość wydobyli z siebie w najczarniejszej godzinie będący na miejscu Polacy. Oni sami się skrzyknęli. To dowód że cały nasz rod – naród – jest po prostu rycerski. Pogonili precz wszystkie mundurowe mendy, policję, ciecioochroniarzy i chyba jeszcze tych pajaców ze straży miejskiej. I jakoś żaden z obrażonych palantów nie wkroczył na drogę „cywilno prawną” – co też pokazuje dobitnie moc jaka tkwi w naszym narodzie.

Mafie mieszkaniowe tak się rozzuchwaliły, że zagrożona poczuła się normalna mafia:

http://www.tysol.pl/a672-Swiadek-koronny-ujawnia-mechanizm-wyludzania-kamienic-Nie-byloby-to-mozliwe-bez-pomocy-sedziow?fb_comment_id=1180678131970536_1183930151645334#f267864c93581b

Widać więc naocznie z pierwszej ręki, że bez przyklepania przez sąd nie mogłoby dojść nawet do najprostszego złodziejstwa.

Jedną z najbardziej miażdżących historii o jakich czytałem była opowieść tego człowieka, który ją osobiście wygłosił w sejmie prosto w oczy ludziom, którzy stanowią w Polsce prawo:

https://marucha.wordpress.com/2017/05/01/17-lat-procesu-447-rozpraw-licytacja-za-bezcen-20-mln-zl-majatku-kupujacymi-m-in-rodziny-sedziow-oto-jak-nadzwyczajna-kasta-moze-zniszczyc-zycie/

Jaka była reakcja? Posłowie – organ ustawodawczy - no cóż, nie pobili człowieka, nie wyrzucili na ulicę, ale grzecznie go wysłuchali, potem podrapali się w dupę i poszli na obiad. Tyle było ich reakcji.

Dużo lepiej zareagowali ludzie w komentarzach…

A oto inna historia przejęcia dobrze prosperującej firmy, którą bezprawnie i w pełni nielegalnie ot tak po prostu sobie… wzięto. Wzięto jak swoje, bo skoro nie było nawet wyczarowanych w sądzie długów to sobie ten etap w pełni nielegalnie przeskoczono przechodząc od razu do rabunku:

https://fundacja.lexnostra.pl/batalia-o-dorobek-calego-zycia-wciaz-trwa/

Dowodów myślę na systemowy bandytyzm na razie wystarczy. Tych najbardziej ekstremalnych przykładów póki co czytelnikom oszczędzę, bo już z dotychczasowych wynika jasno, że coś z tym bajzlem trzeba wreszcie kurwa zrobić.

Można co prawda, postudiować sobie trochę mądrych wypowiedzi mądrych ludzi ale… no właśnie ale...

… no ale dobra, zatem poczytajmy dla świętego spokoju trochę tych wypowiedzi żeby mieć już to z głowy:

Nie ma sprawiedliwego wyroku bez uczciwego sędziego; chcemy żeby Polacy idąc do sądu wiedzieli, że trafią na uczciwy sąd i spotkają na końcu rozprawy uczciwy wyrok Przyszliśmy do Sejmu przede wszystkim po, aby zrealizować dobry program dla zwyczajnego Polaka, który często trafiając do sądów spotyka się z arogancją, lekceważeniem, pomiataniem i który ze zgorszeniem obserwuje liczne nadużycia, nieprawidłowości i afery, które pojawiają się co chwilę w środowisku sędziowskim. I zamiast być wyjaśniane, są zamiatane niejednokrotnie pod dywan. Otóż informuje państwa, że właśnie dzisiejszy dzień jest końcem „nadzwyczajnej kasty”. - powiedział dziennikarzom w Sejmie minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro

„Robimy wszystko, żeby państwo odbudować, bo silne państwo potrafi przeciwstawić się mafiom i grupom przestępczym. Potrafi im oddać, potrafi podjąć takie działania, które spowodują, że już każda następna grupa przestępcza się nie rozwinie, będzie bała się działać.” – powiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki

„Założeniem jest, że państwo będzie chroniło przede wszystkim tych, którzy uczciwie płacą podatki, przestrzegają zasad demokratycznego państwa prawa, którzy stosują się do prawa. Którzy pracują i w ten sposób chcą mieć poczucie tego, że państwo zawsze będzie stało po stronie tych, którzy uczciwie wywiązują się z tych zobowiązań wobec państwa.” – powiedziała premier Beata Szydło

„Nie ma takiej grupy zawodowej, ale też i grupy politycznej tak ważnej dla funkcjonowania całego ustroju państwa, która byłaby niekontrolowana. Sędziowie, ta "kasta" - jak sami o sobie mówią czasami - nie jest kontrolowana przez nikogo. To nie jest normalny system. W krajach bardziej dojrzałych są rozwinięte instytucje, które pozwalają kontrolować dyscyplinowanie sędziów” – powiedział premier Mateusz Morawiecki

„Czy wielu z Was nie kłuje w oczy, że jeszcze dzisiaj w Sądzie Najwyższym jest kilku sędziów, którzy byli sędziami stanu wojennego? Wydawali trzy-czteroletnie wyroki na działaczy Solidarności za plik ulotek.” – powiedział premier Mateusz Morawiecki do posłów w Sejmie

„Nie mam wątpliwości, że naród żydowski ucierpiał podczas wojny najbardziej. Niemcy chcieli zniszczyć cały naród. My chcemy bronić prawdy historycznej. Serce mi pęka, kiedy słyszę gdzieś, że Polska chce pisać historię na nowo.” – mówił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z żydowską mniejszością.

Hm… trzy, cztery lata za ulotki? Czy ja dobrze przeczytałem? Ależ to byli szczęściarze. Dziś dorobek życia się traci za… nic. Dziś do psychuszek wsadzają na osiem lub jedenaście lat za to, że się jest zdrowym lub przestrzega prawa. Ci od ulotek nie powinni obalać tak humanitarnego systemu…

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/normalny-czlowiek-od-8-lat-w-psychiatryku_390255.html

Martwi mnie również pęknięte serce Pana Prezydenta, bo chyba nikt mu jeszcze nie powiedział że jedną formą ochrony uratowanych przed wyginięciem krokodyli jest trzymanie populacji ludzkiej z dala od populacji krokodyli. Przecież jedną z najprostszych form ochrony ginących gatunków jest ich troskliwe odizolowanie jak najdalej od skupisk ludzkich. Najlepiej gdzieś w strzeżonym rezerwacie. Polacy to tak przyzwoity naród, że w mgnieniu oka mogliby zorganizować zrzutkę społeczną na bilety w jedną stronę dla zagrożonych Muminków w dowolne miejsce na Ziemi gdzie nie mają ani jednego wroga. Polecić im można bardzo gorąco ich ziemię obiecaną. Kraj gdzie mają swój język, władzę, własną walutę, flagę, całkowity brak nieprzyjaciół, życzliwą administrację, godło, stolicę, infrastrukturę, mnóstwo ziemi wolnej od zaraz do zamieszkania – słowem wszystko co jest niezbędne do niezawisłego istnienia państwa i narodu. Ba, nikt nie rości sobie do tej ziemi żadnych pretensji. Mają to wszystko od zaraz. Bez walki, w pełni dobrowolnie. Gigantyczne żyzne tereny i ani jednego antysemity. Żydowskie państwo już od dawna istnieje. I nie jest to oczywiście Izrael, bo ten twór to tylko okupowana Palestyna, którą ustawa reprywatyzacyjna wkrótce zwróci w stu procentach Palestyńczykom. Ich ziemia obiecana jest tutaj:

http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemniczy-kraj-planecie-ziemia

Posiadam hmm… chyba jedno z największych w Polsce „doświadczeń” z mafią mieszkaniową, tak więc uważam się za osobę nieco w temacie kompetentną. Posiadam też słowo dane w pierwszej części, że w kolejnej uzyskamy wspólnie nie budzącą wątpliwości odpowiedź na pytanie:

Czy grasujące na terenie całej Polski adwokacko-sądowo-policyjno-komornicze mafie mieszkaniowe działają za przyzwoleniem najwyższych władz państwowych, czy rabują majątek Polaków na własną rękę, posiadając doskonałe mechanizmy skutecznego spławiania nawet najwyższych organów władzy państwowej?

Ze względu jednak na obszerność materiału nie udało się go wetknąć do tej części. Będzie zatem w następnej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wojtek57

Skąd tyle minusów w tak

Skąd tyle minusów w tak oczywistej sprawie jak to, źe największym wrogiem wszelkiej cywilizacji jest parchate źydostwo ? Nadejdzie czas, źe zostaniecie zneutralizować na wieki. Woń nie tyle z Polski, ale i z Ziemi ! 

Portret użytkownika baca

ja znam

ja znam Smile

my na TO nie pozwalamy... dziesiątki i setki stowarzyszeń, organizacji, klubów i tysiące ludzi walczących z bezprawiem jest tego dowodem

miliony są przeciwko, a tylko Agnieszka Holland jest za TYM co było Smile

znakomita natomiast większośc po prostu zaganiana pracą na siedem etatów zwyczajnie nie ma o TYM pojęcia... oni jeszcze się łudzą że ciężką pracą do czegoś dojdą oraz to niebywałe że to czego się dorobią tasiemce im nie ukradną - wiekszości Polaków tak właśnie się wydaje i zapieprzają jak dzikie osły na ten system który ich coraz bardziej niszczy...

tymczasem TO zło nie ma nawet jednego procenta u ludzi poparcia...

TO zostało bezprawnie narzucone - wszystkim - przy pomocy stalinowskiego terroru - i jest w pełni nielegalne... bezprawne od czasu kiedy komunę obalono!

w demokracji na TO nigdy nie odbyło się ani jedno demokratyczne głosowanie... TO ukryty okupant zorganizował i łudzi się że się naród o tym nie dowie, jak równiez o tym jak łatwo i prosto jest się z tym bagnem uporać...

Portret użytkownika eljasz

gratuluję doskonałego ujęcia

gratuluję doskonałego ujęcia tematu degradacji społeczeństwa przez INNE jednostki. napisałem w jednym z tematów -
"NO FUTURE FOR HUMANITY  wnioski z dowodów naukowych http://holographic-universe.pl/  stwierdzają - JESTEŚ TYLKO OBSERWATOREM. co przetwarza informację ponad neuronami i jak w takich warukach żyć www.lifechip.pl"

aby zrozumieć dziejące się bezprawie trzeba niestety to przeżyć - i rabunek i niszczenie rodziny! młodzi z doświadczeń nie chcą korzystać. kiedyś wróg dla zdobycia nowego terytorium, niewolników musiał wysłać swoich synów i córki na śmierć w walce. teraz załatwiają SPRAWY pod stołem na którym stoją kawa i ciastka.

jeśli dotychczas społeczność polska była odporna na radykalne zmiany to WROGOWIE tego narodu zrozumieli już swoje błędy i opracowali nowe naukowe zasady opanowania i narzucenia swoich zasad.
metoda polega na POWOLNEJ ZMIANIE STANU PSYCHICZNEGO mająca spowodować napuszczenie jednego obywatela na drugiego. zaczęło się od planu balcerowicza a kończy na wprowadzeniu zasad, że PIES jest ważniejszy od człowieka i dlatego każdy powinien posiadać w domu przynajmniej jedno takie urządzenie dozujące mu OPARY degradacji UMYSŁOWEJ.  i jak moje doświadczenie 60 lat obserwacji wykazuje w każdej rodzinie gdzie jest takowe urządzenie - PIES lub PIESI  są też debilki, albo autystyczne jednostki. oczywiście te procesy działają wolno trzeba na to przynajmiej dwóch pokoleń, ale przykład skrajny do 50 PIESI u W.Villas, albo po 10 -15 PIESI w wielu rodzinach gdzie się zabijają.
a następną metodą jest wprowadzenie bezołowiowej benzyny, która bez katalizatora doprowadza do emisji benzenów, które są składnikami farmakologii używanymi w leczeniu psychicznie chorych czyli niedostosowanych do społeczeństwa uległego władzy. obecna władza zresztą nie mieszka w europie i nie oddycha tym gnojem.
a jeśli chodzi o opryski z samolotów, to nie chemikalia tylko zmiksowane kryształki lodu i przechłodzonej wody tworzące tzw. lody włoskie. nie wolno zapominać jeszcze o cudzie zagranicznych suplementów, które są nieodzowne dla twojego życia. po każdym spożyciu czujesz się szzceśliwszy o co dbają ICH naukowcy (agent Zięba) dozując odpowiednie neuroprzekaźniki i antybiotyki w wodzie kranowej.

itd.

c.d.n.

 

Portret użytkownika eee

niestety masz rację i jako

niestety masz rację i jako naród nic z tym nie jesteśmy w stanie zrobić. Pomimo to, do tego czarnego scenariusza jeszcze prędko nie dojdzie. Po pierwsze - te , lub inne numery idą nie tylko u nas. Po drugie- Muminki nie są jednorodne, a koryto niestety tylko jedno. Spowoduje to, że pomoc nadejdzie z nieoczekiwanych dla nas stron. Właściwiejuż jej odgłosy już słychać, bo taka nażarta grupa Muminków mogła by odepchnąć od koryta dwie pozostałe grupy, które też by coś z chęcią przekąsiły.

Portret użytkownika czesiek z choiny

baco-wolniej bo nie nadanżam

baco-wolniej bo nie nadanżam tłumaczyć.

Więc tak:Zbynio Pierwszy jest cacy 

              Zbynio Drugi jest be 

 Czy odwrotnie:Zbynio Drugi jest cacy a  Zbynio Pierwszy-be, ponieważ Pierwszy siedzi w więzieniu a Drugi ma do tego więzienia klucze.No przecież gdyby obydwaj byli bohaterami pozytywnymi, powinni działać razem.

Porównania użyłem ze względu na Twoją latorośl.Pewien dziadek trzymając w ręce cukierka mówił zawsze do wnuczka: dziadek-cacy, babka-be 

 

Strony

Skomentuj