Rzeczywistość naukowa na chłopski rozum

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Chłopski rozum oznacza potoczne wytłumaczenie czegoś najprościej jak to możliwe i jest zbliżone do określenia "zdrowego rozsądku" Zdrowy rozsądek może być rozumiany jako zdolność wydawania trzeźwych sądów, nie wypaczonych ani przez nadmierne teoretyzowanie, ani przez nadmierny sceptycyzm.

 

W takim ujęciu problemu naszego istnienia oraz nauki wypływającej z otoczenia biologicznego, powinniśmy obserwować istnienie ewolucji. Powinniśmy widzieć pełno śladów pozostawionych przez ten proces ! Oficjalnie nie ma żadnych danych, iż ów się zakończył. Powinniśmy widzieć różne-żywe typu ludzi, tych co są pomiędzy małpą, a człowiekiem sapiens sapiens. Proces ogólnoświatowego ślepego doboru naturalnego się nie zakończył, przecież nie było w przyrodzie ogłoszenia końca etapów przejściowych.

 

Dlaczego nie widzimy od czasu do czasu, jak ryba powraca do życia w puszce sardynek? A może tak by się stało, gdyby została dodana energia? Oczywiście, że nie. Trzeba posiadać coś wiele więcej niż tylko energię i odpowiednie składniki. Wymaga to porządku i organizacji — jednym słowem informacji. Żyjące istoty uzyskują tę informację od swoich rodziców, ale nigdy nie widzimy, aby informacja powstawała z surowej, niezaprogramowanej materii.

 

Rozważmy niewiarygodne nieprawdopodobieństwa wymagane do uruchomienia tego całego ewolucyjnego scenariusza. Ludzie tymczasem rozprawiają o nim, jakby to był jakoś zaobserwowany fakt. Tymczasem faktem jest, że nikt nie posiada naukowego wytłumaczenia, jak skomplikowane, niosące informację cząsteczki ( konieczne nawet dla najprostszego "pierwszego życia" ) mogły powstać bez udziału inteligencji z zewnątrz. Istnieją dobre naukowe przyczyny, aby wierzyć, że nie jest to możliwe.

 

Często zapomina się, że właściwości komórki, które czynią ją żywą, nie mogą być wytłumaczone tylko poprzez chemiczne właściwości ich części składowych. W taki sam sposób właściwości samochodu nie mogą być całkowicie wytłumaczone poprzez właściwości gumy, metalu, plastyku czy czegoś podobnego. Pomysł "samochodu" musiał być nałożony na surowiec z "zewnątrz", jak to miało w rzeczywistości miejsce. Potrzeba więc materii/energii plus informacji, która jest właściwością niematerialną nanoszoną na materię, ale która nie istnieje w niej.

 

Rzadko kto używa dziś argumentu "organów szczątkowych". Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że w przeszłości przyniósł on ewolucjonistom zbyt dużo wstydu. Na początku XX wieku ewolucjoniści zapewniali, że posiadamy więcej niż 80 organów, stanowiących bezużyteczne, szczątkowe relikty naszej ewolucyjnej przeszłości. Jednak stopniowo odkrywano ich funkcje, aż niemal nie został żaden, który można by uznać za bezużyteczny. Wygląda na to, że nawet nasz skromny wyrostek robaczkowy odgrywa jakąś rolę w zwalczaniu infekcji, chociażby we wczesnych stadiach życia.

 

Przekonanie, że ludzki embrion przechodzi poprzez rzekomo zwierzęce stadia ze skrzelami itp., zostało dawno temu zupełnie zdyskredytowane, ale nadal istnieje w świadomości laików.

 

Wiemy dobrze, że kiedy Darwin wydał swoje dzieło O powstawaniu gatunków, niepomiernie wzrosły postawy rasistowskie. Przede wszystkim ewolucjoniści uwierzyli, że rasy ewoluowały oddzielnie przez setki tysięcy lat, było więc logiczne, że "postęp" ten miał różną szybkość. Niektóre rasy zatem nie odeszły tak daleko od zwierzęcych przodków jak inne. Współczesna genetyka pokazuje nam jednak, że wszystkie rasy ludzkie pozostają biologicznie bardzo blisko siebie. Zgodne jest to z przekonaniem, że wszystkie cechy rasowe były obecne w jednej małej społeczności przodków, która następnie została "rozdzielona" na podgrupy przy Wieży Babel.

 

(Zdjęcie skamieniałych drzew przechodzących przez warstwy skamieniałego błota potopu, jedno żywe drzewo na lewo od skamieniałych)

Jeśli rasy ludzkie powstały z potomków osób, które przeżyły taką kolosalną katastrofę jak Potop Noego, czy nie jest logiczne spodziewać się daleko sięgającej pamięci w opowieściach i legendach o tak straszliwym wydarzeniu? Faktem jest, że zarówno australijscy Aborygeni, Eskimosi z Arktyki, jak i Indianie amerykańscy, dosłownie każdy szczep i naród ziemi posiada własną historię Potopu. Mimo iż historie te zniekształcone zostały przez czas i ustne przekazy, ich podobieństwa z Księgą Rodzaju są zadziwiające. Często historie te zawierają takie elementy jak wysyłanie ptaków i składanie ofiar po Potopie. Czasem nawet występuje tęcza i ta sama liczba ocalonych osób — osiem.

 

Dlaczego więc tak wielu ludzi wierzy mocno w ewolucję?

Oczywiście, istnieje wiele przyczyn: naciski społeczno-kulturowe, brak możliwości rozpatrywania innych alternatyw, wychowanie akademickie, TV. Dotyczy ona faktu, że ludzkość od buntu pierwszego swojego przedstawiciela, Adama, ma wrodzoną tendencję, aby przeciwstawiać się władzy Stworzyciela nad jej życiem.

Czy państwa zdroworozsądkowym zdaniem ewolucja to fakt, czy tylko sprytnie rozpowszechniony błąd naukowy ?

Zapraszam do dyskusji, a ci z państwa którzy są ciekawi argumentów przemawiających za Boskim Projektem zapraszam pod ten adres: http://popotopie.blogspot.com/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Wszystko się zgadza, po za

Wszystko się zgadza, po za tym, że są to działania istot pozaziemskich. To są istoty zamieszkujące Ziemię na długo przed człowiekiem i obecnie nas hodujące jak mrówki mszyce...

Portret użytkownika Homo sapiens

Obrazek początkowy to jest

Obrazek początkowy to jest demoniczne UFO kontra człowiek, czyli nasienie węża kontra nasienie człowiecze !
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
[...]Pewnej nocy kilku członków rodziny zauważyło przed domem dużą kulę pomarańczowego światła. Pat, która już o tej porze spała, została obudzona przez babkę lub siostrę, która powiedziała jej, żeby wyjrzała przez okno. Gdy tak zrobiła, ujrzała na niebie pomarańczowe światło. Na początku było ono nieruchome, lecz po chwili ruszyło gwałtownie z miejsca i zniknęło za domem.
- Pamiętam, że po głowie chodziła mi niejasna myśl: "Wrócę do łóżka i zaczekam". Chyba wiedziałam, że to "oni". Mama pobiegła do kuchni, aby sprawdzić, czy drzwi wejściowe są zamknięte i czy kula unosi się nad podwórzem. Pomyślałam wtedy: "Zamykanie drzwi nic nie da, oni i tak wejdą" - tak jakbym wiedziała, czego się spodziewać.
Później Pat poczuła nagłą senność, ale nie przypomina sobie, żeby wróciła do łóżka. Kolejnym je świadomym wspomnieniem było wielobarwne światło krążące powoli i bezgłośnie po pokoju. Dominującymi kolorami były błękit, purpura i fiolet. Wstała z łóżka i podeszła do okna, zauważyła unoszącego się w powietrzu Szaraka.
"Spójrzcie tylko na te oczy!" - pomyślała. - "One mogą nas prześwietlić!" Wzrok Szaraka zdawał się przenikać jej ciało[...]
Wygląda na to że te istoty chcą nas kontrolować jak to robią politycy, służby specjalne oraz tajne organizacje masońskie ! Wszyscy w skrytości prowadzą działalność przeciwko człowieczeństwu.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 
Rodzaju 3:15 "...Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę..."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Zagadka

Dawniej ludność zamieszkująca

Dawniej ludność zamieszkująca jaskinie przed zlodowaceniem nie miała możliwości tak racjonalnego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość jak człowiek współczesny. Uważam, że brakujące ogniwo ewolucji (przynajmniej gatunku homo sapiens) jest błędem założeń Darwinizmu. Obecnie wiemy, że to istoty z innych części wszechświata podejmowały próby eksperymentów genetycznych mających na celu poprawę naszego ciała. Starożytny Sumer, Puma Punku, Mohendżo-Daro, Płaskowyż Nazca, Egipskie Piramidy, Miasto Inków, Miasto Majów, Stonehenge itd. to miejsca zaznaczające ingerencję bardziej rozwiniętych form życia. Cechami wspólnymi łączącymi wszystkie te punkty geograficzne na mapie jest wiara tamtejszych ludności w Bogów, którzy przybyli z (Syriusza) nieba. Bogowie Ci przekazywali wiedzę matematyczną, astronomiczną czy filozoficzną dla dalszego postępu cywilizacyjnego. Do dnia dzisiejszego owe inteligentne istoty przyglądają się Naszemu rozwojowi. Wiedza rządów ogranicza Nam dostęp do poznania całej prawdy o pochodzeniu człowieka. Tajne organizacje skrzętnie zatajają, każdą możliwą informację o UFO rozprzestrzeniając tym samym kampanię dezinformacyjną czy ośmieszającą te zjawisko w mediach. Technologia, którą dysponują przedstawiciele innych światów znacznie wyprzedza to co do tej pory rozumiemy. Dlatego ze względów bezpieczeństwa Stany Zjednoczone współpracują z ET próbując tym samym odtworzyć bardzo zaawansowaną technologię statków UFO w kompleksach podziemnych baz wojskowych np. w strefie 51, S-4 albo wright-patterson.
 
P. S. Nie można tym samym wykluczać możlwości istnienia jedynego bytu absolutnego będącego częścią odrębnego wymiaru (czyt. inna rzeczywistość nie mająca nic wspólnego z przestrzenią i czasem). Hierarchiczny porządek wszechrzeczy wydawałby się bardziej rozsądnym rozwiązaniem.

Portret użytkownika jaa

co to znaczy ewolucja? Bo

co to znaczy ewolucja? Bo chyba tyle, że dostosowywanie się do zmian środowiska. Jeżeli tak, to oczywiście istnieje. Bo w zasadzie wszystko dostosowuje się do zmian. Lub, jeżeli nie dostosowuje się, to albo migruje albo wymiera. Pytanie czy ewolucja jest jedynym sposobem rozwoju lub powstawania gatunków. Ale, żeby na to odpowiedzieć trzeba by znać rzeczywisty zakres oraz zasięg ewolucji. Bo może na Ziemi widzimy tylko jakiś fragment, ułamek czegoś większego co nazywamy ewolucją. Być może kreacja tworzy ewolucję jako swój element a być może kreacja jest elementem ewolucji. A być może są to odrębne, ale funkcjonalne, kompatybilne i być może nie jedyne, formy kształtowania życia. Ale żeby temat chociaż w zarysie objąć trzeba by dysponować dużo większą wiedzą niż na codzień możemy. A jeżeli, przypadkiem bądź nie, ktoś by to tutaj prawidłowo wyjaśnił, to mogłoby okazać się, że ktoś inny po jakimś czasie na podstawie tego wyjaśnienia opracował własną teorię, za którą otrzymał jakąś dużą nagrodę i uznanie. A Ty człowieku, dalej produkuj się i wyjaśniaj. Dla mnie tego typu tematy są właśnie po to. Może nawet ktoś kto je pisze nie wie, że ktoś inny w ten sposób szuka rozwiązania. Bo czasami komuś mądremu wystarczy jakiś mały przekaz, jakaś idea aby załapać rozwiązanie. A kto ma rozwiązanie problemu ten może wykorzystać je do celów komercyjnych, pseudonaukowych (w sensie, że nauka służy biznesowi czyli korporacjom) lub innych tego typu.     

Portret użytkownika baca

stworzenie człowieka jest

stworzenie człowieka jest najprostszą rzeczą pod słońcem - Homoś nie zna tej metody, bo jest tylko biblijnym teoretykiem, ale każdy kto nie jest emerytowanym rabinem lub księdzem wie, że aby stworzyć człowieka wystarczy tylko dopaść samicę, obwąchać i naślinić ją no i wprowadzić jej przez wejście usb prosty program genetyczny...  samica wtedy zaprogramuje sobie jajko, potem napuchnie, stanie się mleczna no i przetworzy zaprogramowane jajko w noworodka, który już samodzielnie ją wydoi...
to jest bardzo proste i na chłopski rozum tak właśnie wygląda... trzeba dopaść samicę ale uwaga na te, które łażą od klamki do klamki - one są już co prawda nawilżone jak trzeba, bo im piana się sączy z otworu gębowego ale one nie chcą przetwarzać jajek z ludźmi tylko jak uczy biblia i chłopski rozum, wyłącznie z wężem...

Portret użytkownika trzcina_1

a te małe człowieczki na

a te małe człowieczki na chłopski rozum to istni terroryści... żyć nie dają są tak zaprogramowani, że jak coś chcą to drą się jak opętani i w dzien i w nocy... najgorsze w tym wszystkim, że często nie wiadomo o co im chodzi bo mówić nie umieją, więc zgadujemy, a nóż widelec uda się zgadnąć za, którymś razem, bo graniczy z cudem odgadnąć ich myśl za pierwszym razem... Wink więc na chłopski rozum Baco łatwiej jest stworzyć tego człowieczka, niż później odgadnąć o co mu biega... nawet jak już umie mówić to też jest ciężką sprawą niektórych zrozumieć...

Portret użytkownika Isabella

Ponowny potop nastapi max do

Ponowny potop nastapi max do 20- 30 lat .
Miejsce bieguna polnocnego zmienia sie w kierunku srodkowej Syberii co roku przesowa sie o 40 do 60 km razem przesuniecie ma wynosic 2000 km z kontem 90 % w wyniku czego ziemia straci przyciaganie ziemskie
na pewien okres czasu.
Lady beda sie zapadac inne wychodzidz z wody , dlatego sa trzesienia ziemi, dziury na ziemi i zmiany pogodowe. Biegun przemiesci sie o 2000 km a pozniej w krotkim czasie zmow powroci na swoje miejsce co oznacza ponowne szybkie przesuniecie o 2000 km. Ruch ten bedzie jak na hustawce +2000 km a nastepnie z powrotem -2000 km. Jest to teoria naukowa.
Niestety do nas docieraja strzepki informacji o tym.
Ziemia sama oczysci sie z milionow ludzi i  Bill Gates nie bedzie juz musial nic robic w tym kierunku.
https://www.youtube.com/watch?v=esPZUmsQ2ZY
Bill Gates Interview über die Bevölkerungsreduktion 14.07.2011 NWO bei Lanz
Bill Gates -redukcja ludnosci na swiecie
https://www.youtube.com/watch?v=RY5bX87aYdc
Bill Gates will die ganze Welt impfen ! (Beschreibung lesen)
Bill Gates chce szczepic caly swiat
3 mld co roku wydaje Bill Gates na szczepionki poprzez Unicef, WHO, GAVI Alliance
jego zasoby finansowe to 30 mld
 
The GAVI Alliance (formerly the “Global Alliance for Vaccines and Immunisation”) is a public-private global health partnership committed to increasing access to immunisation in poor countries.[1][2]
The Alliance brings together developing country and donor governments, the World Health Organization, UNICEF,[3] the World Bank, the vaccine industry in both industrialised and developing countries, research and technical agencies, civil society, the Bill & Melinda Gates Foundation and other private philanthropists.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potomkowie przedpotopowych cywilizacji, to ludzie ,ktorzy na opryski chemtralis reaguja  w ten sposob jakby mieli letnia grype.
 
 

Portret użytkownika Isabella

Baronie czy slyszales o

Baronie czy slyszales o podziemnych miastach , ktore budowali Niemcy 3-5 kondygnacji pod ziemia
w czasie wojny. Jezeli nie ,to posluchaj audycji Dariusza Kwietnia  na youtube .
Drugi ich plan to statki kosmiczne. Jak myslisz po co oni tak sie spieszyli ?
Istnieje kilka bezpiecznych miejsc na ziemi, gdzie te zmiany beda znikome.

Portret użytkownika plaza

jedyne co rzucilo sie w oczy

jedyne co rzucilo sie w oczy po przeczytaniu Twojego komenta to niestety infantylizm. po co w ogole pisac co slina na jezyk przyniesie? przemyslales to, czy po prostu nie mogles sie powstrzymac ? Smile wlasciwie nie wiem nawet, skad u mnie energia by w ogole to komentowac o pierwszej w nocy, ech, dobranoc Smile

Portret użytkownika Arkatch

Ja chcę poprostu znać

Ja chcę poprostu znać odpowiedź  na to pytanie i co jest w tym złego?!
 
Ps.
Jeżeli nie jesteś zalogowany to i tak twój komentarz będzie wyswietlony kiedy admin go doda, więc nie potrzebnie pisałeś o 1 w nocy.

 
 

Portret użytkownika MONSTER

Ewolucja jest bzdurą wyssaną

Ewolucja jest bzdurą wyssaną z palca. Naukowcy którzy podchwycili idee Darwina, zachowali się jak średniowieczni alchemicy, próbujący zamienić metal w złoto. Za pieniądze ówczesnych władców obmyślali receptury które były jedynie mirażem.
Dowodów na tezę iż ewolucja nie istnieje jest całe mnóstwo.
Indianie zamieszkujący lasy amazonii, żyją odcięci od cywilizacji, nie następuje tam żaden rozwój. Indianie ci nie wymyślaja koła nie topią metalów, żyja jakby czas sie tam zatrzymał na dobre. Można by ich posądzic o lenistwo umysłowe lub brak inteligencji. Niestety sprawa jednak ma sie inaczej, ponieważ po kontakcie z cywilizacją, niektóre grupy migrują stając sie pełnoprawnymi obywatelami cywilizowanych państw. Ucza sie nowych języków, podejmuja pracę, całkowicie zmieniając dotychczasowy styl życia.
Naukowcy wciąż staraja sie nam dostarczyć formy pośrednie, brakujące ogniwa ewolucji, niestety takie okazy nie istnieją.Zakłamanie które jast nam sarwowane w szkołach jest jedynie zgrabną bajeczką stworzona w oparciu o półprawdy
Zastanawiamy sie wszyscy jak powstaly piramidy czy Puma Punku ale nikt nie pyta dlaczego obecna cywilizacja rozwinęła sie własnie w Europie? Co spowodowało powstanie jej jak też innych już nie istniejących cywilizacji?
Kreacjonizm dostarcza nam wyczerpującej odpowiedzi na te pytania.
Jak wiemy z Pisma Świętego istnieje darczyńca, który cały czas nas obdarza darami, które popychają naszą cywilizację do przodu. Pierwsze jego dary otrzymaliśmy już w Edenie, kolejne od Czuwających Nieba, gdzie każdy z upadłych Aniołów nauczał ludzkość innej dziedziny nauki. Astronomia, metalurgia i inne specjalości dawały ludziom łatwy start, niestety darczyńcy skupiali swoja uwagę na większych zbiorowiskach ludności, pomijając małe nic nie znaczące grupy.
Tak dzieje się już od lat, jesteśmy sztucznie windowani na coraz to nowe poziomy zaawansowania.
Zapewne wielu z was powie iż istnieją mutacje, które sa dziedziczone z pokolenia na pokolenia. Oczywiście że takie zdarzenia maja miejsce, najczęściej jest to spowodowane czynnikami środowiskowymi, doborem naturalnym lub własnie działalnością owych darczyńców.
Będąc bytami duchowymi nasi darczyńcy mają jednak ogromny wpływ na materię. Zapewne wielu z was słyszało o porwaniach ufo i eksperymentach owych istot. Wypaczanie tego co stworzył Bóg jest ich głównym zadaniem. Opacznie rozumiane dobro kieruje nimi w kierunku nie zawsze odpowiadającym potrzebom ich ofiar.
Człowiek został stworzony nagi a jedynym atrybutem odróżniającym go od zwierząt była dusza i wrodzona inteligencja, jednakże bez wpływu z zewnątrz nie przejawiał jakiejkolwiek potrzeby zmiany swego położenia. Znamy z historii przecież przypadki powstawania i upadku wysoko zaawansowanych cywilizacji. Co powodowało że wśród dziczy pojawiały się one znikąd, pozostawiając po sobie tak piękne i precyzyjne budowle? Dlaczego nagle znikały, sprowadzając ludzkośc zamieszkującą dany teren do epoki kamienia łupanego?
Tu własnie tkwi odpowiedź na Teorię Ewolucji.
Ewolucja człowieka to nic innego jak sztuczne wspomaganie z zewnątrz.
Człowiek został stworzony jako pełnowartościowy Homo Sapiens, nie było żadnych form przejściowych. Wszystkie drobne zmiany wśród zwierząt zawdzięczamy dopasowaniu się do środowiska. Zmiany jakie zachodzą wśród ludzi nie sa podyktowane wzrostem naszego intelektu a jedynie pomocą nieprzychylnie nam nastawionych jednostek, nie będących ludźmi.
 
 

Portret użytkownika Arkatch

"Zapewne wielu z was słyszało

"Zapewne wielu z was słyszało o porwaniach ufo i eksperymentach owych istot. Niszczenie tego co stworzył Bóg jest ich głównym zadaniem. "
>Implikuj nam że Bóg stworzył wszystko, jednak nie kosmitów.

Tak poza tym te wszystkie porwania wg mnie to fake. Głupi Amerykanie chcą być w centrum uwagi, wymyślając dziwne historię, w które zwykły człowiek po prostu nie wierzy.

 
 

Portret użytkownika Q...

A słyszałeś że na Galapagos

A słyszałeś że na Galapagos żyją "Zięby Darwina" które on uznał za odrębne gatunki?. Problem w tym że owe "gatunki" parzą się pomiędzy sobą dając zupełnie normalne, płodne potomstwo. No i sztandarowa, przytaczana tu swego czasu przez Homo Sapiens'a  wić pędna Escherichia Coli z uruchamiającym ją nawet i sto tysięcy obrotów na minutę silnikiem protonowym. Jak na przypadkowe wybory nieświadomości to całkiem doskonała kreacja o  DNA/ RNA opartym o holograficzną matrycę świetlną nie wspominając!.
W teorii ewolucji jedno jest tylko pewne, teorią była, jest i będzie do końca Świata, czymkolwiek miało by to być.
A co do "porwań"... jest bardzo prawdopodobne że to w większości fejk może po za  przypadkami gdzie znajomy nie może się doliczyć pół godziny z życia choć nie pił, nie ćpał a chodził tylko po lesie zbierając grzyby. Oprócz uciążliwego poczucia "zgubienia" czasu zauważył że cienie w lesie "przeskoczyły" o pewien kąt a on sam znalazł się kilkadziesiąt metrów dalej od miejsca które pamiętał że w nim był. Innym razem po przebudzeniu swędziało go przedramię a po podrapaniu się w swędzące miejsce, pomiędzy tradycyjnymi rysami od paznokci pojawił się zaczerwieniony ślad w kszatłcie kwadratu.
Bóg stworzył i kosmitów choć ci z którymi styka się ludzkość  to raczej demoniczni "demonici".
Jakoś od czasu gdy znajomy się nawrócił na wiarę w Boga przez Jezusa nie traci już niespodziewanie czasu ani nie zauważa u siebie dziwnych znaków na ciele czy samego UFO na niebie.
Ale to takie tam opowieści którym i tak nikt uwagi ani wiary nie da.

Portret użytkownika pasjonat

Tu masz Homo prawde

Tu masz Homo prawde https://www.youtube.com/channel/UCjvTJ91Dow4hUbuJ2IM_oqQ bez domyslow i falszu sama prawda...
 
p.s na chlopski rozum oznacza "prosto" by ciemniak pojal - nawet jak powiesz ze motyl nic nie wazy, czy auto czerpie energie z wody.... t jest na chlopski rozum wyjasnij Chlopu co to jest Wykres przemiany cyklu Otta...
Przejrzyj swoje zapiski
..niedawno jarales sie chinskim dzieciakiem czytajacym w ciemnosciach ( etap ewolucji) a teraz probujesz tu forsowac kolumne geologiczna wg HS
Nie bierz krytyki do siebie pisz o budowlach - w tym jestes dobry... malo kiedy dostawales minusy za pisanie o architekturze, teraz jestes ak Bonus BGC...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zŁo3000

ja też lubię czytać Homosia

ja też lubię czytać Homosia referaty: są ciekawie napisane, przyjemnie się je czyta, wciągające, nasycone imponującymi zdjęciami i zawierają sporo danych jedyne co mu można zarzucić 'on nie wierzy, że to ludzie zbudowali'

Portret użytkownika pasjonat

bo to nie jest kwestia wiary,

bo to nie jest kwestia wiary, skoro byli tak zaawansowani to gdzie sa slady po narzedziach ? tej technologii ?
znajduja sie łyzki, ciuchy, proste przedmioty codziennego uzytku, monety a nie znalazla sie 9-o metrowa tarcza do Ciecia kamienia ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Roki

W tym linku do judetuby to ma

W tym linku do judetuby to ma prawdę - hahahahahahaha, chyba powinieneś  prawdę napisać że rozrywkę a nie kłamać że prawdę. Dupy, czołgi, teledyski to tzw. rozrywka, a od siebie dodam że dość marna i szkoda czasu na takie kanały lepiej iść na spacer.

Idę se przez Warszafkę patrzę i z trudem oczom wierzę. Ludzie dzieci zamiast dobra, Boga, Jezusa Chrystusa, Dobrej Nowiny, Życia Wiecznego wybierają zombi, apokalipsę, śmierć, gwałt, zniszczenie...

Skomentuj