Rzekomy obcy na zdjęciu z Argentyny, przygląda się ludziom

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ufolodzy często mają do czynienia ze zdjęciami, które przedstawiają więcej niż widać było w rzeczywistości. Jedna z fotografii wykonanych w okolicach miasta Capilla del Monte w Argentynie, należy do takiej właśnie kategorii zdjęć. Tym razem wypatrzono na nim klasycznego szarego obcego.

 

Kształt przypominający klasycznego "szaraka" dało się zauważyć z dużym trudem, ale wyraźnie znajduje się na tym zdjęciu coś dziwnego. Nie byłby to pierwszy przypadek, gdy obcy obserwują ludzi na kontynencie Ameryki Południowej. Wcześniej takie przypadki notowano wielokrotnie w sąsiedniej Brazylii.

 

Tematem zajęli się badacze z meksykańskiego Tercemilenio, którzy podchodzą do tego zdjęcia z nieufnością, ale ostatecznie uznają, że nie widać śladów przeróbek w programach graficznych, co pozostawia charakterystyczne efekty pikselizacji na brzegach.

 

Jeśli jest to prawdziwe zdjęcie to ciśnie się na usta pytanie: po co obcy przygląda się ludziom. Bardzo podobnie wyglądała sceneria z pewnej indiańskiej wioski w pobliskiej Brazylii. Jeśli uznamy, że to jest jakaś nieznana nam istota, to fakt obserwacji ludzi może wskazywać na to, że jesteśmy przedmiotem jakiegoś badania antropologicznego.

[ibimage==21770==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście w przypadku takich zdjęć bądź nagrań należy zawsze zachowywać ostrożność. Mogą to być sposoby na zwrócenie na siebie uwagi i nie można tego wykluczyć w tym przypadku. Jednak zakładanie, że wszystko, co nie pasuje do naszego światopoglądu jest fałszerstwem też jest skrajnością.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika m65

Przecież ludzkość jako rasa

Przecież ludzkość jako rasa jest od dawna na tej planecie po prostu hodowana. Czy nam się to podoba czy nie, jesteśmy tylko częścią łańcucha ewolucji i stanowimy element hodowli innych ras, na dużo wyższym etapie rozwoju. Po co? A po co hodujemy kury, trzodę i bydło. Dla określonych korzysci prawda?
Według mnie koncepcja naszego powstania jest jednak nieco inna. Stworzono nas zdecydowanie z miłości i na podobieństwo swoich stwórców (czyżby osławieni Wielcy Architekci?)
Tak czy inaczej, pózniej najprawdopodobniej coś pewnie poszło nie tak (a może poszło właśnie dobrze) i człowiek stał się istotą o niesamowitej wręcz rozpiętości postrzegania, przeżywania, czucia i rozumienia.
Wydaje się, że jesteśmy pod tym względem wyjątkowi. Posiadamy w sobie ogromne połacie miłości i współczucia (które realizowane są przez serce), a jednocześnie posiadamy geny, które w bardzo wyrazny sposób trzymają nas w okowach niskich i "brudnych" wibracji. Stąd w nas tyle przeciwności, chaosu i nieuporządkowania. Ale zapewne to nasza droga ewolucyjna. Odejść od myślenia egocentrycznego, na rzecz rozumienia intuicyjnego i opartego na miłości. Jesteśmy właśnie na tej drodze i myślę że póki nie zdamy sobie całkowicie sprawy z tego KIM JESTEŚMY (i nie odczujemy tego), póty właśnie będziemy tylko i wyłącznie "zabawkami" w rękach innych istot i bytów.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo istoty prowadzą szeroko

Ufo istoty prowadzą szeroko zakrojoną działalność na ziemi i z Ziemianami, zawsze manipulują pamięcią porwanych oraz ich świadomością ! Dezinformacja jest ich standardowym elementem, który umieszczają w umysłach porwanych !
[...]Zostałem wprowadzony do pewnego pomieszczenia, gdzie dowódca dotykał moich pleców i nóg urządzeniem w kształcie pręta. Kiedy zapytałem go, co robi, odpowiedział, że w trakcie pierwszej próby nawiązania ze mną kontaktu miała miejsce szamotanina i chce usunąć ewentualne rany, które mogły wówczas powstać. Nie przypominam sobie żadnej szamotaniny, lecz wiem na pewno, że nazajutrz bolały mnie plecy. Również knykcie palców prawej ręki.
Wewnątrz statku było tak czysto jak w sali operacyjnej. Nie wiem jednak, czy jego wewnętrzne powierzchnie były plastikowe czy metalowe.[...]
Widać takie zachowania na przykładzie Polski gdzie politycy dezinformują albo kłamią, zresztą większość polityków również polskich musi należeć do organizacji które są sterowane przez te istoty ! Jest wiele badań tajnych stowarzyszeń które potwierdzają obraz ich skrytego wpływu na społeczeństwa poprzez kontakt z siłami demonicznymi czy wręcz z demonami !
[...]Początkowo świadek zostaje zniewolony (zwykle wiązką światła) i zabrany na pokład UFO. Następnie ufonauci poddają go bolesnym badaniom psychofizycznym. Czasami dochodzi nawet do stosunku seksualnego o charakterze gwałtu między wziętym a kosmitką (kosmitą) Więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

[...]Moody czuł na statku słodkawy odór przypominający zapach przypalonego cukru. Miał również trudności w oddychaniu.
Moody spytał się Obcego, dlaczego właśnie jemu się to przydarzyło. Za jakiś czas do jego umysłu zaczęły napływać myśli, które trudno mu było zrozumieć. Istota powiedziała mu coś w rodzaju: "Znam cię" lub: "Zostałeś wchłonięty"[...]
Nasza cywilizacja ziemska ludzka też jest przygotowywana na "wchłonięcie" czyli asymilację do kosmicznego GMO ! Wszelkie media propagują kulturę demoniczną, seksualną by rozwiązłość stała się normą po której łatwiej będzie zaakceptować hubrydy, a te w ocenie tajnych organizacji mają być "nowym lepszym" rodzajem ludzkim wraz z nową "wiarą" w moce demoniczne ! Cywilizacja seksualistyczna czyli oparta na "maszynerii orgonicznej" jest środkiem do zniewolenia społeczeństwa, lecz najpierw muszą wprowadzić zniszczenie obyczajów i moralności o co się starają jak widzimy każdego dnia. Społeczeństwa odchodzą coraz bardziej od prawdy, moralności, szacunku do innych ludzi i od wartości dobra a są spychane w zło, widać to wyraznie, jest to skryte działanie sił o innej mentalności i braku moralności.
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baleron

No tak my mozemy oglądać

No tak my mozemy oglądać innych przez satelity drony i różnego rodzaju techniki ale obcy którzy przylatują na ziemię lecąc lata świetlne chowają się w krzakach i nas prymitywne obserwują i dają sobie robić zdjęcia
 

Tanie wino jest dobre, bo jest tanie i dobre

Portret użytkownika MONSTER

Możecie mnie przekląć lub

Możecie mnie przekląć lub nawyzywać ale... Niestety twierdzę że Ufo, szaraki czyli Upadłe Anioły ukazuja się tylko wybranym i tylko w strategicznie wybranym momencie. Bywa że czasem inne nie powołane osoby są świadkami tych wydarzeń. Zastanówcie się dobrze- dlaczego najwięcej obserwacji jest notowanych w Meksyku i okolicach? Dlatego ponieważ właśnie tam jest największy odsetek osób wierzących, wierzących do tego stopnia że można to nawet nazwać dewocją. Czuwającym bardzo dobrze wychodzi robienie wody z mózgu co niektórym osobnikom. Zadanie odwodzenia nas od prawdy jest wykonywane od kiedy to człowiek pierwszy raz zaczerpnął ziemskiego powietrza. Nie, nie będę tu sie powoływał na Boga- tu nie tylko o to chodzi. Fałsz i kłam nam zadawany nie dotyczy tylko tematów religijnych ale wszystkiego, dosłownie. Demony działają w myśl zasady- Im gożej tym lepiej. Manipuluja nami cały czas. Wszystkie wojny, choroby, epidemie to ich robota. Nie boję się tak pisać ponieważ przejrzałem na oczy w porę. Nie chcę być zakłamany i nie będę tu owijał w bawełnę. Nadszedł czas przebudzenia. Rozejrzyjcie się w około jak wszystko jest pięknie powiązane ze wszystkim a wszystko to łaczy nić zła która na Ziemi jest jak ukryty krwiobieg który generuje nieszczęścia, dezinformację i utrzymuje w waszych głowach "fałszywy obraz świata"

Strony

Skomentuj