Rzekomy powrót Annunaki na Ziemię może być wstępem do projektu Blue Beam

Kategorie: 

Źródło:

Wielokrotnie pisaliśmy już o istotach z legendarnej rasy obcych która odwiedzała ludzi przed tysiącami lat. Jedni nazywali ich Chitauri, inni Annunaki a jeszcze inni znali ich po prostu jako swoich bogów. Tymczasem zgodnie z jednym z rzekomych wycieków mających źródło w samym amerykańskim Pentagonie, Anunnaki wracają na Ziemię.

 

Nieco ponad 5 lat temu niejaki Stan Deyo twierdził, że NASA i Pentagon uważają, że Annunaki powrócą wraz z przyjściem Nibiru. Nie wiedzieli oni czy jest to planeta, brązowy karzeł czy coś jeszcze innego jednak można być pewnym, że coś się zbliża. Co ciekawe, całość wywiadu radiowego z tym rzekomym źródłem z Pentagonu, została trwale usunięta z portalu Youtube. Oczywiście w internecie nic nie ginie, dlatego różne obcięte i obrobione wersje z fragmentem na temat powrotu sumeryjskich Bóstw, nadal znajdują się w sieci.

Pojawienie się takich informacji musiało wywołać szereg dyskusji wśród zwolenników teorii spiskowych. Istnienie starożytnej rasy Annunaki jest obiektem wielu debat i sporów pomiędzy badaczami. Mimo iż ich obecność była rejestrowana w wielu starożytnych tekstach to historycy „głównego nurtu” konsekwentnie decydują się na postrzeganie ich jako zwyczajnej symboliki bądź poprostu wolą je ignorować. Jedno jest jednak pewne, według większości źródeł bóstwa te "zstąpiły" do nas z planety znanej jako Nibiru. Sumerowie twierdzili, że jeden rok na planecie Nibiru, był równoważny w czasie do 3600 ziemskich lat.

Dużą ością niezgody w sprawie tego rzekomego źródła w Pentagonie jest fakt, że zdaniem większości ufologów, Obcy są już wśród nas. Sugerowanie że ich pojazdy dopiero docierają lub są w drodze do naszej planety wzbudza więc spore kontrowersje. Nie wykluczone, że rzekomy "przeciek" został wtedy przeprowadzony celowo, a jego zadaniem miało być zasianie ziarna paniki przed wprowadzeniem w życie czegoś na kształt sławnego projektu Blue Beam. Oczywiście jak dobrze nam wiadomo, w 2011 roku niemalże nikt nie słyszał o takim przecieku. Jednak teraz, gdy sieci społecznościowe rozwinęły się do niebotycznych rozmiarów, położenie podstaw pod projekt Blue Beam może okazać się dużo prostsze.

Hipotetyczne hologramy, które miałyby pojawić się jednego dnia, mogą stanowić część większego projektu mającego uzasadnić powstanie jednego światowego rządu. Trudno wyobrazić sobie bardziej jednoczące wydarzenie niż rzeczywista inwazja Obcych. Bez względu na to czy statki obcych będą prawdziwe lub tez okażą się hologramami ich pojawienie się może oznaczać jedno.  Jeśli będzie to Blue Beam można oczekiwać spektaklu, którego finałem byłaby ostateczna globalizacja i wprowadzenie w życie projektu na kształt Unii Europejskiej zwannego w szerszych kręgach jako Nowy Porządek Świata.

 

Na ten moment jest to tylko gdybanie nad możliwymi rezulatami takiego zdarzenia. Na przestrzeni ostatnich lat, pojawiło się zdecydowanie zbyt wiele ostrzeżeń co do zbliżających się konfliktów zbrojnych, niszczących asteroid czy bliżej niezdefiniowanych końców świata by każde z nich mogło być traktowane z powagą. Ważne jednak aby pamiętać, że świat który widzimy w telewizji to jedynie ładnie ubrane kłamstwo. Nawet, gdy któregoś ranka rzeczywiście w wiadomościach będą pokazywali latające spodki nad miastami, zdrowy sceptyzm i chłodna ocena sytuacji może się okazać kluczowa.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika admirał

Nie bez postawy pisze ten nik

Nie bez postawy pisze ten nik, zyję tu 45 lat z natury jestem człowiekiem, ale to nie jest do konca prawda,  ponad dwa miliardy w gotowosci bojowej innej rasy zgromadziło się w poblizu ziemi, czekają na moją dyspozycje, jednak ja daję szanse ludzkości albo naprawicie to co jest złe, czyli rozdysponujecie zasoby równo wobec swojego gatunku, albo my będziemy niestety interweniowac, co wiąże się z eksterminacją. Wybór należy do Was. Naszą siłe pokażemy przez przeloty nad Waszygtonem, Moskwą, Warszawą, Berlinem , Paryżem. Przeloty naszych sił nastąpią 10 pazdziernika waszego czasu. 

Portret użytkownika doktormózg

Jako doktór od ... itd

Jako doktór od ... itd polecam częste spacery. walerianę na uspokojenie i lewatywę 3 x dziennie na poprawę krążenia.
 A najlepiej, jak byś się zgłosił do poradni zdrowia psychicznego. Weź od razu szczoteczkę do zębów.

Portret użytkownika zibi1973

To jak jesteś Bogiem to mam

To jak jesteś Bogiem to mam dla ciebie pewną wiadomość odnośnie ludzi,chcesz jeszcze ich mieć,tą ziemię,moja propozycja to odwołać te meteoryty,plazmy słoneczne przekierować w przestrzeń kosmiczną,uspokoić ten bałagan itd jest tego co wymieniać,ale gdybyś się tylko pod niego podszywał,ale może go znał, wyślij do niego maila,lub jakąś wiadomość sos że źle to wygląda,i może będzie musiał naprawdę od nowa lepić z gliny,a nikomu to nie jest na rękę,pytanie ile jest zainwestowane w ziemię?

Portret użytkownika Masala

Drogi Zibi, myślę że nie

Drogi Zibi, myślę że nie doceniasz własnych możliwości. Bogowie nie używają mail, ale Twoich myśli.Jeżeli potrafisz wymyślić rozwiązanie na problemy wokól ciebie i są one słuszne po prostu pomedytuj o tym.Od tysiącleci ludzie używają bogów do proszenia o kasę i aby sąsiada piorun trafił....zamiast pokazać jak rozwiązać nasze współczesne problemy....Jak ktoś kto przybywa z dala może wiedzieć jak? Trzeba mu powiedzeć. Tak więc użyj tej mocy, bo po to ludzi stworzono aby poprzez doswiadczenie własne dawali Bogom rozwiązania Smile

Miłej zabawy , szczególnie gdy chodzi o knflikty zbrojne.....nie narzekaj i weż się do roboty.

W Ziemie zainwestowano więcej niż ci sie wydaje Smile

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Lipka,albo jesteś urodzony

Lipka,albo jesteś urodzony pod mostem i jakimś cudem nauczyłeś sie pisać, ale z pewnością nie nauczyłeś się myśleć... Jeśli Ziemia obraca się szybciej to dostosuj zegarek... buhahhaaaa...!!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika lipka

Może nie wszystko wiesz,

Może nie wszystko wiesz, obecne coraz częstrze kataklizmy na Ziemi są wzmożonym ruchem jądra Ziemi co przekłada się na to co dzieje się na powierzchni. A wogóle to burak jesteś tak jak i ten co wpisał się pod tobą.

Portret użytkownika Abzu

Spokojnie. Nikt nie przyleci.

Spokojnie. Nikt nie przyleci. Nie wrzucajcie na Kacperu tylko dlatego że jest na etapie kościelnego mielenia mózgu . Wielu z nas też w tym siedziała i wiemy dobrze jak ciężko było pogodzić się z prawdą. Dalej... Co do kosmitów Smile  Nibiru itp.. Niech ktoś udowodni najpierw że ziemia jest kulą/ piłką/ sferą/ czym kolwiek co potwierdzi te wszystkie kosmiczne byty, bo jak narazie, no sorki ale wszystko wskazuje na to że no... sory ale nie żyjemy na Ziemi takiej jak nam wmawiano od urodzenia... Dla wojaków - zanim zaczniecie jeb.ć pomidorami , zróbcie prosze RISERCZ. ps. oni dobrze wiedzą, oni to dobrze zorganizowali, cokolwiek wychodzi na światło dzienne jest dobrze przemyślane i ma jakiś zamysł. Możemy polegać tylko na naszych doświadczeniach i opiniach. Wszelkie INFO którego nie można zweryfikować , powinno być przyjmowane nie jako FAKT tylko kolejny klocek który albo będzie pasować z innymi do całej budowli albo nie. Pozdro. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"Bez względu na to czy statki

"Bez względu na to czy statki obcych będą prawdziwe lub tez okażą się hologramami ich pojawienie się może oznaczać jedno.  Jeśli będzie to Blue Beam można oczekiwać spektaklu, którego finałem byłaby ostateczna globalizacja..."

Z pewnością oprócz globalizacji bedzie prawdziwa depopulacja... Zza tła hologramów środki rażenia będą prawdziwe...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Sio

Nibiru to nie planeta.To duch

Nibiru to nie planeta.To duch - albo inaczej pewnego radzaju świadomość albo sfera duchowa - nie związana z materią ale posiadająca na nią ogromny wpływ.

Żaden jezus tu nic nie pomoże podobnie jak nie pomógł w czasie wojen, a nawet był powodem wojen.

Wojny są jedynie pomiędzy potomkami idiotów.

Świadomość Anunaki przyjdzie wtedy kiedy nastąpi czas oczyszczenia śmieciowiska i zostaną zasiane kwiaty na dobrym kompoście.

Portret użytkownika Kacperu

Niech przylecą ci co nas

Niech przylecą ci co nas stworzyli do wydobywania złota.. itak nasz Pan Jezus Chrystus nas uratuje tak jak już raz nas od nich uratował.. niedługo dzięki 3 wojnie ludzie się obudzą i dowiedzą się jaka jest prawdziwa historia naszej planety

Portret użytkownika Kacperu

Spokojnie dzieci wiem, że

Spokojnie dzieci wiem, że jesteście sfrustrowane otaczającym złem i kłamstwami ale już niedługo wasza męka się zakończy. Planowany nowy porządek upadnie z hukiem pod Jezusową dobrocią i miłością.Wystarczy przeprosić go za swe grzechy i przyjąc do serca, a wszystko będzie w porządku i wrócicie do domu Ojca. Polecam youtube- Jak powstrzymać Nowy Porządek Świata

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

jak słyszę takie pierd*

jak słyszę takie pierd**olenie, że jakiś "chrystus" nas już raz uratował, to mi się nóż w kieszeni otwiera...

 Wymien tępaku który to był ten jeden raz! I, II, czy inne wojny, ludobójstwa, czy epidemie??

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika a

Kolejny idiota z sekty

Kolejny idiota z sekty moherów . Szkoda czasu by odpisać zacofańcom. Średniowiecze i moherowe berety.  Uwaga!!!! Ta sekta jest bardzo niebezpieczna nawet w podeszłym wieku. 

Portret użytkownika b@ron

a kto powiedział, że obcy

a kto powiedział, że obcy którzy już są wśród  nas mają cokolwiek wspólnego z Annunakami? przez te lata, to różne cywilizacje mogły do nas dotrzeć i wnikać w ziemskie struktury... ale ością niezgody powinien być napewno jeden drobny szczegół... gdzie to Nibiru w końcu jest? zbliża się i zbliża a nie wiadomo skąd ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj