Na Saaremaa tajemniczo znikają kozy i owce. Sprawcą może być chupakabra

Kategorie: 

TV3.ee

Na Saaremaa (Estonia) tajemniczo znikają kozy i owce. Mieszkańcy uważają, że sprawcą unicestwiania zwierząt może być tajemniczy stwór – chupakabra, donosi portal estonczycy.pl .

 

 

W ostatnich miesiącach na terenie gminy Salme zaczęły tajemniczo znikać domowe zwierzęta. Z jednego stada, które liczyło sto owiec, przepadło dwadzieścia. Ze stadka dziesięciu kóz, ostała się jedna. Niektórzy pasterze podejrzewają, że są to jedynie zwykłe kradzieże. W okolicach przebywania zwierząt nie znaleziono także śladów wilków, które licznie zamieszkują estońską wyspę. Inni wskazują na tajemniczą chupakabrę.

 

 

 

Źródło: Estonczycy.pl

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Roobaczkowa

Kilka (chyba 3 lub 4) lata

Kilka (chyba 3 lub 4) lata temu byłam na grzybach w lesie (w Polsce). Było to takie ,,zadupie" , w okolicy o ile wiem nie ma jakichś ferm bydła. W lesie (nie przy drodze) znalazłam równiutko odcietą głowę, wydaje mi się, że dorosłej krowy. W uchu nadal był kolczyk, z żółtym plastikiem z oznakowaniem. Zdziwiło mnie to. Jeżeli by ktoś dokonał nielegalnego uboju, to nie ma większej głupoty niż wyrzucenie głowy do lasu i to z kolczykiem, po którym możnaby takiego rolnika namierzyć. I po co wozić tą głowę gdzieś daleko do lasu. Lepiej by chyba było zakopać ją gdzieś koło gospodarstwa. Ciekawa jestem czy żółty kolor jest stosowany w Polsce czy w jakimś innym kraju? Muszę powiedzieć, że ja czytam dużo (pewno zbyt dużo) różnych książek, czy tekstów o ,,wszelkich przypadkach trudnych do wytłumaczenia". Zdaję sobie sprawę, że mam madmiernie wybujałą wyobraźnię. Przypomniały mi się od razu doniesienia z Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej o porwaniach bydła, okaleczeniach bydła czymś co przypomina laser, o znajdowaniu martwych krów (i innych zwierząt) bez pewnych części ciała.  Może też na moje skojarzenia miał wpływ fakt, że dwie osoby z mojej bliskiej rodziny i sąsiadka widziały w tej okolicy kilka lat wcześniej UFO. Nie spisałam danych z kolczyka. Stwierdziłam, że nie będę tej sprawy wyjaśniać.

Portret użytkownika baca

Ale miałas Roobaczkowa farta

Ale miałas Roobaczkowa farta - ty wiesz ile mogłaś na tym znalezisku zarobić?
wystarczyło zawieść krowi łeb do Maroko i opchnąć bogatemu szejkowi na bazarze - tamtejsze dzieciaki tylko tym się bawią chłopcy graja w piłkę a dziewczynki mają odpowiednik lalki Barbie, moga krowi łeb czesać, ubierać w sukienki a nawet zaplatac warkoczyki...
no i trzymać w takim małym domku...
he he he
a na serio to nie przyszło ci do glowy  przypadkiem ze to... ubój rytualny ?
tylko zarazzapodajesz  najmniej prawdopodobną wersję że to ufo??????
niedawno w Belgii policja zlapala arabów ktorzy wieżli skradzioną z pola owcę na motorynce Smile żeby ją rytualnie zarżnąć
a w Polsce też przeciez pełno dzikich żydów...

Strony

Skomentuj