To samo sferyczne UFO było widziane w Meksyku i Gwatemali

Kategorie: 

Źródło: Scott Warring

W październiku doszło do dwóch interesujących obserwacji świetlistych kul, które można zaklasyfikować jako pojazdy UFO. W ciągu zaledwie kilku tygodni, w Meksyku i Gwatemali, doszło do obserwacji bardzo podobnych obiektów.

Świadek pierwszej z obserwacji, to mieszkaniec Meksyku, który wraz z rodziną odwiedzał kanion Hue Titan. W momencie gdy dostrzegli kulę światła przemierzali oni meksykański las w Guadalajarze. Zgodnie z ich opowieścią, w ciągu z kilku sekund gdy widzieli ten zagadkowy pojazd, wyraźnie zmieniał on swój kształt, aż do momentu gdy odleciał z ich pola widzenia. Bardzo podobny obiekt został zaobserwowany w innym rejonie Meksyku w okolicach 17 października. Obydwa zdarzenia zostały uwiecznione na nagraniach, które są ogólnodostępne w serwisie Youtube.

 

To jednak nie wszystko, ponieważ już 27 października kolejny obiekt o niemal identycznych cechach, pojawił się na niebie nad Gwatemalą. Podobnie jak w przypadku meksykańskiego UFO, świadkowie twierdzili iż obiekt zmieniał kształt a następnie zniknął w ciągu kilku sekund. Czy to możliwe, że te 3 relacje opisują identyczny obiekt podróżujący po Ameryce Południowej?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj