Samochód przebity drzewem. Błąd w matrixie, teleportacja czy artystyczny performance?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kilka dni temu w Internecie pojawiło się dziwne nagranie wykonane w Nantes we Francji i przedstawiające samochód przebity drzewem w niemożliwy sposób. Drzewo wyrasta od podłogi przez środek dachu pojazdu i to w taki sposób, że tłumy gapiów zatrzymują się obok auta nie pojmując jak do tego doszło.

 

Niektórzy z mieszkańców twierdzą że chodzą tą drogą codziennie do pracy i są pewni, że samochód z którego obecnie wyrasta drzewo stał obok niego.  Drzewo jest całkiem duże i nie ma możliwości aby zostało wkopane do ziemi wraz z samochodem poza tym nie ma śladów nawlekania pojazdu przez koronę drzewa i od strony korzeni i byłoby to niewykonalne.

Internetowi badacze zjawisk paranormalnych spekulują, że doszło do jakiegoś nadprzyrodzonego zjawiska. Padały sugestie że to jakaś nieudana teleportacja albo błąd symulacji holograficznego wszechświata, w którym żyjemy. Jednak sceptycy mają inne wyjaśnienie i sugerują, że to po prostu ekscentryczny artystyczny performance.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kil Bil

O proszę jak tu cicho,gdzie

O proszę jak tu cicho,gdzie się podziali ci wszystkowiedzący z tego kanału,jak chodzi o ufo to lampiony,drony,spadające satelity,itp a teraz żadnego wyjaśnienia nawet takiego banalnego hee.... hee..... zasrani znawcy od pięciu boleści.

Portret użytkownika BWinG

Czego to ludzie nie wymyślą?

Czego to ludzie nie wymyślą? Jednak mogli się torchę bardziej postarać, bo zapomnieli o listwie maskującej na dachu. Widać że cały bok auta został zdjęty a po nasunięciu na drzewo założony z powrotem. Ale i tak fajne...

Skomentuj