Satelita przypadkowo sfotografował UFO na opuszczonej farmie w Rumunii

Kategorie: 

youtube.com

Na zdjęciach satelitarnych wykonanych rzekomo 29 lutego br. w Rumunii, na terenie opuszczonego gospodarstwa rolnego odnaleziono niezwykłą anomalię wyglądającą jak klasyczny latający spodek.

 

Zdaniem znanego ufologa Scotta C. Waringa, który skomentował zdjęcie, podobne obiekty były wielokrotnie widywany od kilku lat w okresie od 2003 do 2016. Dotychczas jednak nikt nie był w stanie zrobić zdjęcia, dokumentującego te wizyty.

[ibimage==26474==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

foto: tezars.ru

Ufolog stwierdził, że ​​podstawa spodka znajduje się na ziemi, a otwory wejściowe nie są widoczne. Z obiektu, stojącego w cieniu drzew, wychodzą ścieżki spacerowe. To wszystko wygląda bardzo podejrzane.

„Najprawdopodobniej w tym miejscu nikt nie był od 2003 roku. Budynek wygląda na stary i ludzie trzymają się od niego z daleka” – sugeruje ufolog.

Farma, na której doszło do zdarzenia, jest opuszczona i bardzo stara. Najbliższe zabudowania znajdują się kilometr od niej.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tom

Przypadkowy satelita ( nie

Przypadkowy satelita ( nie wiadomo jaki i skąd ), przypadkowo przelatywał nad rumuńskim gospodarstwem domowym i postanowił zbadać teren. A ufoki byli naćpani bo dla zmylenia tropów mogli chociaż gałęzi powrzucać na karoserię... a może Drakula powróciła Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Czy zmaterializowany obiekt,

Czy zmaterializowany obiekt, czyli tzw. "pojazd ufo" był faktycznie środkiem lokomocji miedzywymiarowej ? Czy był jedynie pokazem, specjalnym efektem mającym za zadanie indukowanie "zrozumienia-wrażenia" nieziemskości lub czegoś podobnego ?! Do tego wszystkiego dochodzi mroczność świata spotkań z tym zjawiskiem, strach jest nieodłączy w tym fenomenie, zwłaszca porwania, byty te najczęściej wybierają NOC do ich "kontaktów" , do ich pokazów ! Wielu badaczy zauważyło, że te istoty bardzo często paraliżują swoje ofiary podczas pierwszych chwill kontaktu, ma to oczywiście uniemożliwić obronę ofiar przed porywaczami, ale może być czymś co ma zablokować zrozumienie kim są, jakim rodzajem istot. Kontakt musi być narzucony siłą by ludzkie umysły nie zdołały w naturalny sposób odczytać tajemnicy ich wizyt lub szerszego planu ich dzialania.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

RENDLESHAM problem BHP, bezcielesne istoty z innego wymiaru ? 
https://www.youtube.com/watch?v=jg0OSe_ZLTU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj