Satelita STEREO zarejestrował dziwny obiekt wylatujący ze Słońca

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Czegoś takiego jeszcze nie było. Najnowsza słoneczna anomalia nagrana za pomocą satelity STEREO Ahead COR2 przedstawia jakiś obiekt wyraźnie wylatujący ze Słońca.

 

Zaiste "artefakty obrazu" potrafią być zaskakujące. Oto nagranie przedstawiające zachowanie naszej dziennej gwiazdy w dniu 10 czerwca bieżącego roku.

 

Rzekomy obiekt wylatuje w momencie gdy dochodzi do rozbłysku. Nie wygląda na to, że jest to chmura plazmy, ponieważ porusza się nietypową dla takich struktur trajektorią.

Zwolennicy teorii, wedle której Słońce tak jak i każda gwiazda, jest czymś w rodzaju portalu umożliwiającego transport po Galaktyce i nie tylko mają kolejny dowód na jej poparcie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika plejada

nie wiem nie  wiem...  ale 

nie wiem nie  wiem...  ale  mi to  wygląda  na  kule  plazmy matrii słonecznej  , pare lat  tem widziałam na  jakimś zdjęciu poobną   kulę plazmy lecacej  od  słońca   ...jak  znajdę  to  wam  wkleję

Portret użytkownika TruHink

Czy już obliczano prędkość

Czy już obliczano prędkość 'wylotową' tych 'obiektów' [czy też wytrącanie prędkości względem rozmiaru obiektu]?
Zbliżone/równe prędkości, stałyby się fundamentalnym argumentem dla teorii gwiezdnych portali.  

Portret użytkownika ono

Tyle jałowej gadki tutaj jest

Tyle jałowej gadki tutaj jest tych wszystkich pseudospecjalistów, że głowa mała. A jeśli ten kto nas stworzył, Bóg ? Wczoraj to wszystko wymyślił ? Wczoraj wlał nam w nasze puste głowy świadomość ? A może dzisiaj rano ? Godzine, minute temu ? 50 lat temu, kwestie o których tutaj (na stronie) sie dyskutuje nie miały miejsca. A dzisiaj mówi sie o rzeczach niemożliwych, które mają miejsce. Filtrujcie czytane wiadomości, nie łykajcie wszystkiego jak młode pelikany. Ale tez nie naśmiewajcie sie z tych, którzy mówią, pisza inaczej niż po waszej myśli.

Portret użytkownika ono

Tyle jałowej gadki tutaj jest

Tyle jałowej gadki tutaj jest tych wszystkich pseudospecjalistów, że głowa mała. A jeśli ten kto nas stworzył, Bóg ? Wczoraj to wszystko wymyślił ? Wczoraj wlał nam w nasze puste głowy świadomość ? A może dzisiaj rano ? Godzine, minute temu ? 50 lat temu, kwestie o których tutaj (na stronie) sie dyskutuje nie miały miejsca. A dzisiaj mówi sie o rzeczach niemożliwych, które mają miejsce. Filtrujcie czytane wiadomości, nie łykajcie wszystkiego jak młode pelikany. Ale tez nie naśmiewajcie sie z tych, którzy mówią, pisza inaczej niż po waszej myśli.

Portret użytkownika zibi1973

Jeszcze trochę i po

Jeszcze trochę i po mistrzostwach w piłce nie wiem gdzie się teraz znajdujesz ale NIE ZAPOMNI o fotkach z Brazil kiedyś miałem ochotę tam sobie polecieć na mistrzostwa ale nie wyszło może ultra mi da przyjemność chociaż popatrzeć na foto z Brazil,bez twarz mogą być jakieś posągi ,samochody ,domy cokolwiek jakbyś mógł,oczywiście real foto nie z interu ściągnięte

Portret użytkownika aron jasnowidz

raz w medytacji poprosiłem o

raz w medytacji poprosiłem o pokazanie mi czym jest Słońce i jak wygląda naprawdę ,opisze co widziałem ,oczywiście nie narzucam nikomu tego co mi pokazano i wiem ze ta wiedzia również przyjdzie do nas od istot obcych .Gdy poprosiłem o to ,poleciałem tam z przewodnikiem (istota energetyczna ) i pokazała mi że jest to istota która daje życie ,daje śmierć istoty kótre pomagają ziemi aby nikt jej nie zniszczył jako planety mogą spowodowac rozbłysk i przetransportować go i przesłac w dowolne miejsce na ziemi ,w środku słońce jest puste ,jest tam jaby portal którym przemieszczają sie istoty bez ciał oraz statki obcych cielesnych ,wszystko jest kontrolowane ,dlatego w 2012 roku zostało wyciszone i nawet nasi pseudonaukowcy to zawuważyli ,Są tam isoty które dokładnie wiedzą co robią a poniewaz teraz jest eksperyment to wszystko jest w idealnej harmoni ,nie ma tam życia jak na planetach ,nie ma żadnej rasy słonecznej ,jest to istota tak jak ziemia która słuzy innym rasom ,ale są to tak wielkie  isoty (słońce ,ziemia inne palnety)które decyduja o sobie i moga się bronić przed rasą która chce ją zniszczyć albo ja niszczy ,tak jak ludzie ziemie ,tak jak obce rasy zimie ,Natomiast Słońce nie jest w posiadaniu złej rasy ,będzie słuzyło do oczyszczania ziemi w momencie kiedy już nasza wiedza i swaidomość zostanie poszerzona od istot obcych. Zostanie uzyte jeżeli amerykanie dalej będą się zbroić w broń laserowa i inną przeciwko tym co pomagaja planecie ,wówczas powtórzą to co juz raz zrobili kiedy odłączyli cały stan w usa jedym rozbłyskiem .Ostatni rozbłysk kóry wyłączył radary na lotniskach był tylko pokazem że jezeli do walki przystąpi unia ,rosja ,chiny ,to właśnie w ten spoób będzie niszczone wszystko co posiadają .Poniewaz teraz nie ma ludobójstwa ,jest niszczenie własności i sysytemu ,przez anomalie pogodwe i zwiekszenie śwaidomości ludzi więc na razie słońce będzie słuzyło tylko anomaliom pogodowym które tez sa w pelni kontrolowane .Jak widac po pogodzie w kilka godzin mozna unicestwić całe miasta i wówczas ludzie wreszcie zaczynaja wierzyć że jest coś ponad ich ego i rozum i że nie pieniądz jest bogiem bo nim nie zatrzymaja deszczu czy gradu .zapytałem ile jeszcze to potrwa ,odpowiedź :przecież to wy nie chcecie zrozumieć że istnieje stówrca ,dusza ,szatan ,obcy ,itd więc tyle aż zrozumiecie ,ale czas przejścia na okres" przejściowy" do nowego jest wyznaczony więc będzie się to nasilało proporcjonalnie do waszej ignorancji.

Portret użytkownika modenos

naiwnych nie sieją oni się

naiwnych nie sieją oni się plęgną sami i wierzą w takie brednie . aron jasnowidz, wierszyk dla ciebie Smile " O ty co stoisz pod łóżkiem, o ty z porcelanowym uszkiem, do ciebie zawsze o północy cała rodzinka kroczy, grzmią strzały i wystrzały a ty ... stoisz, pełen dumy i chwały... o nocniku wspaniały!"

Portret użytkownika Popiół z feniksa

"Picu picu,mój

"Picu picu,mój dziedzicu".Światło to jedna ze struktur przestrzeni i jest w każdym matematycznym jej punkcie.Wszystkie struktury przestrzeni i je wymiary są zamieszkane.Od najmniejszych do największych ,źródła światła są tylko miejscami "przedziurawienia"naszego kontinuum przez drgająćę atomy lub siły go zaburzajace,jak to ma miesce z polami siłowymi statków kosmicznych,pojawiającymi sięna chwilę na granicy naszego kontinuum.

Portret użytkownika Kontrapunkt

Aronie – a ten przewodnik z

Aronie – a ten przewodnik z Twojej wyprawy po kosmosie nie nazywa się czasem „wujek Google” ? Bo widocznie tak, gdyż takie absurdalne bajeczki można poczytać tylko w necie u UFOMNIAKÓW, którzy twierdzą, że słońce to gwiezdne wrota, które prowadzą do innych światów we wszechświecie. A Ty widocznie te najzabawniejsze bajeczki wyłapujesz przez ANIOŁÓW GOOGLE i umieszczasz je w swoich rzekomych wyprawach astralnych mając jeszcze nadzieje, że złapiesz jakąś naiwną dusze by ją omamić do końca czerwca.
Słyszałeś kiedyś Aronie o ciałach niebieskich takich jak gwiazda neutronowa, pulsar, magnetary i białe karły? Bo jeśli nie, to polecam przy następnej podróży spytać się wujka Google czym są te obiekty kosmicznie – na pewno Ci na to odpowie - gwarantuje Ci to.

Portret użytkownika aron jasnowidz

To ze ty w nic nie wierzysz

To ze ty w nic nie wierzysz nie oznacza ze inni mają podzielić twój pusty punkt widzenia,nie masz pojęcia o medytacji ,nie masz swojego zdania tylko powielasz i cytuje książeczki ludzi którzy nie potrafią niczego wytłumaczyć ,wiedzą o kosmosie tyle ile im kazano powiedzieć reszcie ,za prawdę mordowali wiec możesz przytaczać nazwy jakie wbija ci do głowy i na razie nie zrozumiesz jednego ,gdy trwa eksperyment naukowcy nie mają już nic do powiedzenia ,będą się dziwić tak jak ty ze coś niemożliwego nagle się dzieje ,i znów się pomylili a o słońcu wiedzą doskonale co i jak ale tego ci nie opublikują ,bo musieli by się przyznać ze obce rasy istnieją i mieli z nimi kontakt a na razie dezinformacja działa i jak widać po kajdaniarzach i to zawsze tych samych działa idealnie ,ty masz książki i słowa wiecznie myślących się naukowców ja wolę medytacje i moje podróże po wszechświecie i rozmowy z wieloma rasami obcymi ,ja śmieje się z ciebie ty ze mnie ale dziwne ze niszcza miasta ,anomalie pogodowe nasilają się ,wychodzą dowody na działanie systemu itd jak powiedziałem w styczniu będzie pokazane wam wszystko ale czy cokolwiek zrozumiecie ,ja rozumiem co się dzieje a ty ?będziesz czekał na kolejny oświadczenie naukowców ? I to da ci spokój ?jak powiedzą ze Polsce nic nie grozi to co będziesz im ufał do czasu kiedy zaczną chorować ludzie ?i co wtedy będziesz dalej wierzył w ocieplenie ,zmianę klimatu ,nie groźny wirus ,itd ,wiem ze nie wygodna jest dla dzieciaków którzy widzieli swoją przyszłość w różowych kolorach zmiana wymiaru ,ale przyszedłeś tu bo twoja dusza wybrała ten czas i miejsce ,szukasz odpowiedzi na pytania wiec znaczy to że to zadanie jest ważne ,szkoda tylko że nie wierzysz w siebie tylko w coś co gnije po smierci w rowie ,ale jesteś młody i wydaje ci się ze poznałeś życie i dorwales się do jakieś tam wiedzy i ze ciężko przyznać ze nic nie wiesz ani o życiu ani o świecie który nas otacza ,ale jak pisałem dadzą nam czas abyśmy zrozumieli ,wiec mam nadzieje ze zrozumiesz zanim zabraknie nam czasu nie myśl że jesteśmy narodem wybranym ,mamy się zjednoczyć aby zniszczyć system, to nasza rola jeżeli jednak zostaniemy przed tv i będziemy ignorować wszystkie znaki ,czeka nas to samo co inne narody ,a wiesz co bo ci to pokazali i to ze nie rozumiesz ze dusza o to poprosiła aby pokazać ci ze jest coś więcej niż twoje ego i rozum to mam nadzieje ze kolejny sen lub znak będzie bardziej realny.Jak pisałem nie tylko tobie to pokazują wiele osób pisze do mnie z tym co zobaczyli ,jak giną ich rodziny i dzieci ,jak giną miasta ale to dopiero na końcu gdy kajdaniarze zostaną kajdaniarzami a nowi będą gotowi na etap przejściowy .

Portret użytkownika klrmf

"nie myśl że jesteśmy narodem

"nie myśl że jesteśmy narodem wybranym ,mamy się zjednoczyć aby zniszczyć system, to nasza rola"- czy mógłbys sie spytać swojego przewodnika kto załozył te podsłuchy i chce destabilizacji, na kogo głosować skoro praktycznie wszystkie partie sa umoczone w tym syjonistycznym syfie, czy może wogóle nie głosować JEDNYM SŁOWEM JAK MAMY ZNISZCZYC TEN NIELUDZKI SYSTEM?

Portret użytkownika aron jasnowidz

Gdy w styczniu zapytałem jak

Gdy w styczniu zapytałem jak chcecie zjednoczyć ten naród ?usłyszałem ,pamiętaj że oni potrzebują ludzi aby rządzić a ludzie słyszą ,widzą i będą dostarczać argumentów aby upadł cały system .Wówczas nie rozumiałem o co im chodzi ,teraz już wiem że na każdą zbrodnie jest dowód twardy ,gdy pisałem że prawda o Smoleńsku zjednoczy polaków ,śmiali się ze mnie ,teraz pokazane jest nam zakłamanie tych co dyktują nam jak mamy żyć ,a my dalej nie potrafimy się dogadać aby wyjść na ulicę ,gdy pytałem co nam grozi jak wyjdziemy na ulicę ?odpowiedź pamiętajcie że nie walczycie o swój kraj ale o zniszczenie całego systemu bo on się w nim znajduje ,oni są przejęci (to ludzie z mocnym podczepieniem) będą się bronić bo nie mają gdzie uciec ,teraz to wy zdecydujecie czy pójdziecie z nienawiścią aby ich mordować i zacznie się druga Ukraina czy odprowadzić ich w pokoju a wtedy dowiecie się więcej z kim walczycie i kogo macie się obawiać .Zło rodzi zło ,nienawiść rodzi nienawiść ,pokój rodzi pokój ,pamiętajcie że oni walczą o przeżycie a wy o lepsze życie ,my daliśmy zwykłych ludzi ktorzy zdemaskowali system ,teraz tylko od was zależy czy musimy wypędzić was z domu pogoda czy jednak zjednoczycie się i odprowadzicie ich i dowiecie się jak i co można zrobić aby oderwać się od systemu .Tyle usłyszałem w medytacji ,pisałem że pokażą nam wszystko i ze nie możliwe będzie cały czas na naszych oczach ale wszystkiego za nas nie zrobią .W przepowiedniach jest ze z polski wyjdzie zmiana wymiaru i początek nowego ,wiec pokazali nam na razie ze system upada i jest niewolniczy ale czy to wystarczy to zależy tylko od nas .Nie ma narodu wybranego jest tylko naród nienawidzący się ,podzielony i jeżeli on się zjednoczy i zacznie działać to dołączy reszta i przyspieszymy to co nieuniknione ,

Portret użytkownika klrmf

Mam nadzieję, że prawda o

Mam nadzieję, że prawda o Smoleńsku wyjdzie z tych taśm, w jednej z rozmów padł tekst, że Tusk ma problem ze Smoleńskiem, może wejdą w to głębiej, tak czy inaczej światło dzienne musi ujrzeć co sie tam naprawdę stało. Nie mam żadnych watpliwości, że Polacy potrafią sie zjednoczyć, pokazali to juz po tej katastrofie jak tłumnie zjeżdżali sie, żeby upamietnic ofiary, pamietam tylko, że turyści z Europy byli zszokowani jak zobaczyli te pielgrzymki i mówili, że potrafimy sie jednoczyć jak nigdzie indziej.Problem tylko jak POKOJOWO usunąc ludzi, którzy nie powinni sie nazywac ludźmi, i na smierc i życie będa sie trzymać władzy.Jedynym rozwiązaniem byłby masowy wzrost świadomości, ale na to sie raczej nie znosi. Każdy żyje własnym rytmem i rozwija sie w swoim tempie.Dla większości celem jest wypić piwo przed TV i korzystać z materialnych uciech. Widac te wstrząsy pogodowe sa konieczne. Poczekamy zobaczymy co dalej.

Portret użytkownika aron jasnowidz

gdybym nie widział tego co mi

gdybym nie widział tego co mi pokazali ,gdbysmy nie mieli potwierdzonych medycznie uleczeń ,potwierdzonych wypędzeń obcych i demonów ,gdybym nie poznał ludzi z nowymi mozliwościami i darami ,pewnie wątpiłbym tak jak wszyscy tutaj ,ale wszytko to dokonało sie w ciągu pól roku i dzieje się to co mówili ,oczywiście nie wszystko moge powiedziec ,ponieważ kazdy z was ma byc tam gdzie ma być jeżeli nastąpi proces oczyszczania lub dania szansy ,ale wiem że ludzie z którymi wspólpracuje na grupie maja potencjał duszy o jakim się nam nie sniło ,robią rzeczy o których tutaj czytacie i komentujecie ze to nie mozliwe i że nikt nie ma takiej mocy ,wiem że wszytko jest mozliwe i że maja ustalony plan na kazdą okolicznośc ,codziennie kiedy odpalają wulkan ,lub anomalie pogodową ,na drugi dzień wiedza juz co to dało i dostosowuja natychmiast nowe rzeczy tak aby świadomośc ludzka szła w kierunku wartości wszechśwaita a nie planety ,gdy potrząsneli ameryką i staneła na skraju bankructwa ,amerykanie po kolejnych katastrofach pogodowych zaczęli się jednoczyć i pomagac nawzajem bez żadnych przesłanek rasowych ,klasowych itd bo wszyscy stracili wszytko co mieli ,u nas mam nadzieję że świadomość wzrośnie i nie będą musieli nas pogoda wyganiac na ulice .jak odprowadzic pokojowo pytasz ? to proste milion ludzi na ulicy w usmiechu i radości blokuje stolice tak ze nikt z nich nie moze nic zrobić ,kazdy rodzic dzwoni do dziecka które jest w policji czy wojsku aby nie przeszkadzał w protestach ,gwarancja życia dla tych co musieli zrobić to abysmy przeszli dalej .Zrozumienie to podstawa pokoju ,gdyby premier i rząd nie zrobili by tego co zrobili dalej bysmy byli narodem niewolników i pracowali na nich .Ich dusze zostały poświecone abysmy mogli przejśc dalej i się zjednoczyć .Ich wiedza na temat systemu i obych na ziemi jest olbrzymia i jezeli nie bedziemy ich wieszac na bramach ,a damy szanse odkupienia to szybciej wyjdziemy z tego systemu .Nic nie dzieje się przez przypadek i każda dusza ma pewien bagaż dośwaidczeń ,dlatego nie ma sensu mordować ,bo na przeszłośc nie mamy wpływu ,możemy tylko tworzyć w terażniejszości przyszłość .Góra nie pozwoli nienawiścią i mordowaniem storzyć czegoś dobrego ,siejac zło otrzymamy dokładnie to samo ,szkoda że ludzie myśla że maja jedno życie i że nic nad nimi nie ma ,gdy zrozumieją ze tak nie jest wówczas będzie mozliwe to co nam pokazano .A dopóki myślą ze rząd zrobił im krzywde a do tego zydzi ,geje ,niemcy,unia  itd itd i tylko mordowaniem osiągniemy wolność to Góra pozwoli na to co było na ukrainie .Odejdą ci co tak myślą a zostaną ci co wierzą że idąc z błogosałwieństwem Góry mozna dokonać wszystkiego bo Gora zmienia wymiar i my mamy jej tylko w tym pomóc .

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Gratulacje aronie!.Nawiązałeś

Gratulacje aronie!.Nawiązałeś kontakt z <przewrotnymi rolnikami>,i to oni walacza o przetrwanie,a nawet juz nie ,lecz o odsunięcie kary w czasie.Wszystko przekręcają tak,aby dla nich wynikała korzyść z twojego rozumowania.Stąd to określenie:<Plemię przewrotne i wiarołomne>.Nie przybyli oni jak mówią,lecz od zarania ludzkości są tym Kainem który zabił Abla.Jak?.Wmówił ludom że ich życie i osoba,to organizm który noszą na sobie od urodzenia do śmierci.Owszem przybyli inni,ale to ci którzy mają ich wytracić i zastąpić.

Portret użytkownika aron jasnowidz

nie masz zielonego pojęcia o

nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz ,zmiana wymiaru nie zależy od ludzi ,ich ego ,rozumu ,ras obcych tylko od isoty jaka jest ziemia ,to o nia tu chodzi ,jezeli poprosi o oczyszczenia siebie z jednej z ras która jej najbardziej szkodzi to to zrobią ,ale poprosiła o zmiane a Góra zaproponaowała jej cos pieknego ,niespotykanego we wszechświecie ,dlatego przybyly wszystkie istoty w które tak nie wierzycie aby tego dokonać ,Gdyby zła rasa przybyła aby zastąpić tych na ziemi to czy bawili by sie w anomalie pogodwe kttore niszcza całe miasto i nikogo nie zabijają ,przecież to bezsensu. Pomieszały wam się całkiem wartość zło jest złem i nie postępuje szlachetnie czy miłościwie .Dobro jest dobrem i nie morduje ,lecz uczy ,pokazuje ,to ze człowiek ma 2 oblicza i z jedej strony się usmiecha a zdrugie wbija sąsiadowi ,bratu nóz w plecy to nie znaczy że tak robią rasy wyższe ,Rasa wyższa zła przyleciałby na planete w 1 dzień zrobila by porzadek i pracowalibysmy dla nich ,ci co siedza pod ziemią naściągali koleszków i doszlo do tego ze sami zaczeli się szarpać między sobą ,bo  zła rasa nie umie wspólżyć tylko rywalizować ,kraśc ,niszczyść itd .A gdy wydawało im się ze mają wszytko pod kontrolą nastapiło coś czego się nie spodziewali ,interwencja z Góry i teraz się jednoczą ale codziennie odsyłani sa na jedna wspólna planetę ,tak aby nie przeszkadzac już w nowym ,a ludzie dalej siedzą przed tv po jezeli tam nie pokaza tzn że nic się nie dzieje .Możesz wierzyć ze nic się nie zmieni albo zmieni na grosze ,ja widziałem nowy śwait ,zmiany ,umiem rozpoznac enenrgie dobra od zła ,umieją to też moi przyjaciele i wiemy że zło nigdy nie wytworzy energi miłosći bo zwyczajnie jej nie zna ,Wmówili wam że diabeł mozę wszytko a prawda jest tak ze jest tak samo ograniczony jak  ludzie ,z tym  że my mozemy iśc w stronę swiatła i żyć zgodnie z wartościami Stwórcy a on moze jedynie siać strach ,panikę ,nieanwiśc ,zazdrość itd .gdyby chociaż raz w życiu każdy z was spotkał by demona wiedziałby o czym piszę i nie musial bym juz nic pisać ,Szkoda że opętaina ogladacie jako ciekawostke a nie fakt .dlatego teraz anomalie pogodwe będą faktem a nie ciekawostką .

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Aronie,wszystko wrzuciłeś do

Aronie,wszystko wrzuciłeś do jednego kotła i ugotowaleś zupę,która zaspokoiła twój głód poznawczy,aby mieć jakiekolwiek wytłumaczenie spraw i zdarzeń których nie mozesz objąć rozumem a dostrzegasz.Twoje rozumowanie będzie zawsze obarczone błędem wyboru pomiedzy skojarzeniami odnoszacymi się do realiów tej cywilizacji i życia.A to nawet nie jest ziarnko piasku na pustyni wszechwiedzy.Ponadto cywilizacja którą znasz jest zbudowana na fałszywych złożeniach fizyki i na filozoficznej a nie realistycznej ,koncepcji budowy wszechświata,wszechrzeczy i wszechbytu.Powróćmy do twojego wpisu.Nawet terminy których używasz są fałszywie przydzielone swoim podmiotom.Przykład:Energia->gr.energus-wściekły.Wynikałoby z tego że to jest coś wściekłego lub zgromadzona wściekłość.Natomiast słowo"naprężenie"istniejace od zawsze przydzielono objawowi .Czy słusznie?.Naprężenie nawet dla małego dziecka jest zrozumiałe i oddaje sens tego co nazwano energią.Pod warunkiem że tego dziecka fałszywą nauką wcześniej nie okaleczymy.Dalej:Używasz terminu "zła rasa".Rasa to nawet po tej ziemi widać ,że dotyczy innych form tego samego gatunku.A jak możesz zrozumieć konglomerat Istnienia,gdzie istnieje w jego przekroju,od struktury pola porzez Otchłań,przestrzeń i jej struktury,nadprzestrzeń,podprzestrzeń,wymiary i nadwymiary,rzeczywistości i Nicość(nie mylić z próznia)?.Oprócz Nicości wszystko co tam wymieniałem jest zamieszkane i jam mam o tym jak na możliwości poznawcze człowieka ,bodajże największą(pomijając Jezusa)wiedzę w dziejach ludzkości.Nie otrzymałem tego od okupanta świadomości tej populacji,lecz od Ducha Prawdy którego otrzymałem według obietnicy Jezusa:*II...i doprowadzi do całej prawdyII*.Cała prawda to pokazanie tego co ukryte i wyjawienie tego co tajemne.O takiej nauce są słowa*II Oni wszyscy będą uczniami Boga II*.To nie tylko nauka tego co nurtuje populację,lecz oprowadzanie po wszytkich zakamarkach Wszechbytu:Sensem,słowem i obrazem.Ci dla których to życie jest Dniem Ostatnim,są napełniani wiedzą w Chrystusie według tego:*II Po udręce swej duszy ujrzy światło i nim się nasyci II*.Udręką dusz jest ich wędrówka przez światy(nie reinkarnacja bo erzac prawdy!)a Dzień Ostatni ,jest jej kresem.Zostań więc uczniem Boga a nie <przewrotnych rolników>,którzy zabijali i zabijają proroków i posłanych do nich po plon z dzierżawy.Nie tak jak ludzie kamieniami z gruntu,lecz kamieniami ze struktur przestrzeni i kłamstwem wtłaczanym w rozum.

Portret użytkownika aron jasnowidz

mówisz że wiesz więcej ,w

mówisz że wiesz więcej ,w takim razie dlaczego nie pozwolisz mi doświadczyc tego co mam doświadczyc ,dlaczego mam iśc z tobą ? dlaczego zarzucasz mi że nie mam kontaktu z boskim żródłem i z energią chrystusową ? Mówisz że wiesz najwiecej  jak na człowieka ,ja nigdy nie zaryzykowałbym takim stwierdzeniem nawet gdym stał koło samego Chrystusa  Jezeli faktycznie umiesz czytać energię i rozpoznwac w astralu isoty dobre od złych to zapraszam na rozmowe ,będziesz czuł moją enenrgia a ja twoją ,będzeimy mogli wymienic sie tym co widzimy w medytacji ,tym co nam pokazali , tym co wiesz ty ,a co wiem ja ,będzeisz mógl porozmawiac z istotami z kórymi mam kontakt ,zadac im pytania osobiście ,przekonamy sie czy faktycznie jest tak jak napisałeś ,znajdziesz mnie na faceboku aron jasnowidz -diagnosta ,rozmowa powinna rozwiac twoje i moje wątpliwości co to tego z kim sie kontaktuje i po co .zapraszam na rozmowę .

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nie czytałeś uważnie tego co

Nie czytałeś uważnie tego co napisałem.Energia nie istnieje!.Jest to naprężenie mechaniczne,elektryczne ,chemiczne i termiczne oraz naprężenia strun struktury pola i mieszane.W zwiazku z tym nie ma też "energii chrystusowej".Chrystus włada natomiast mocami.Bredzisz i jesteś manipulowany przez zwodzicieli (duch fałszu).

Portret użytkownika aron jasnowidz

dlaczego boisz sie

dlaczego boisz sie porozmawaic ? ja mam swój punkt widzenia a ty swój ,dla mnie skoro chrystus potrzebował pośrednika aby sie z toba skontatkować i uzył do tego jakiegoś ducha to brednia ,jest tak wielka istotą że kontaktuje sie z kim chce i kiedy chce ,nie potrzebuje pośrednika ,ja uważam ze ty bredzisz a mozemy to łatwo sprawdzic ,i sprawdzimy jakie napręzenia sa przy tobie ,a do tego kto stoi przy tobie ,jak wiesz mam przyjaciól którzy ze zdjecia wyczytają wszytko ,przeslij zobaczymy przy kim co stoi ,jezeli jestes przy prawdzie opisz ją ,jezeli ja mówie nieprawde nic nam nie grozi i sysytem będzie trwał nadal a mnie wysmieją .jezeli ty sie mylisz nic ci nie grozi bo nic nie mówisz ,gdyby duch prawdy cokolwiek ci powiedział pisał bys o tym wszędzie bo gdy oni cos mówią do ludzi to nie po to aby jeden człowiek miał wiedze i sią nią puszyl ale po to aby pomagac innym i ja to robię ,a tobie zwyczajnie brakuje odwagi do konfrontacji i wolisz pisac bzdury o manipulacji ,powiedzieli ci ze nie ma czegoś i ty w to wierzysz ,ja nie i powinienes mnie przekonac że sie myle i uratować mnie od fałszu ,taka jest rola tych co są przy napężeniach z chrystusem a ty wolisz pisac typu: ja mam racje a ty nie i koniec ,wielu ludzi którzy mieli jakaś wiedze z medytacji i ksiazek ze mną rozmawiało i wielu nie zauwazyło grama fałszu lecz dopełniło swoją wiedze ,mylse ze boisz sie konfrontacji bo moze sie okazac ze to twoja wiedza jest nic nie warta i nie bedzie juz mozna powiedziec ze jest sie wybrańcem który wie wszysyko ,a zresztą takie stwierdzenie to totalny brak pokory i skromności a pycha w najgorszym wydaniu więc kto tu jest manipulowany ? zapraszam na rozmowe jezeli starczy ci odwagi ,masz moc więc czego się boisz ?

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Dlaczego

Dlaczego fotografię?.Jackowski potrafi odnajdywać osoby po zwykłych przedmiotach osobistych.Z tobą nie należy dyskutować ,bo zobacz tam wyżej,nie znając mnie dorobiłeś zmyślone okoliczności dotyczace mojej osoby,i biorąc je za pewnik dalej snujesz swoje wywody.Tobie może trzeba podesłać egzorcystę,aby przegonił od ciebie zwodziciela ?.Chrystus się nie "napręża" lecz włada mocami.Pojmujesz czym to jest?.Nie jakiś tam bzdety koło osoby ,jak podobni tobie ludzie opisują.Jego wolę wykonują Gigabyty-w Piśmie nazywane Zwierzętami lub zwierzętami polnymi.Koło osoby władającej mocami jest tylko jądro mocy jej posłusznej.Podobnie bredzisz iż ja używam posredników do kontaktów.Jeśli masz na mysli duchy posłańcze i aniołów to masz rację.Inne kontakty są mozliwe(i ja je używam) na wiele sposobów,nawet z osobami w najodleglejszych zakątkach Wszechbytu i innych wymiarach Istnienia.Twoja wyobraźnia i rozum krążą wookół bajek wymyślonych do tzw.wróżb i hosztaplerskich praktyk pseudouzdrowicieli(prawdziwi uzdrowiciele istnieją).Od nich zaczerpnąłeś terminy i realizujesz swoje zapędy w grafomanii.Pozwól wypowiedzieć się tym,którzy mają coś do powiedzenia.

Portret użytkownika aron jasnowidz

witam skoro jako przyklad

witam skoro jako przyklad podajesz mi Pana Jackowskiego  tzn że sam nic nie potrafisz zrobić ,więc nasza dyskusja nie ma sensu ,brak szacunku ,pokory ,skormności oznacza że nawet nie zblizyłeś sie do wiedzy o której piszesz ,powielasz przeczytany schemat i masz żal że nic nie potrafisz ,a twierdzenie ja mam racje i koniec nie uchodzi nawet w świecie istot wyższych a mówiac że ty wszystko wiesz to po prostu żenada .Nawet istoty wyższe nie widzą wszystkigo bo po to storzono wymiary aby się udoskonalac na wszystkich poziomach .Gdy dopuszczają nas do wiedzy dają też mozliwości i potencjał ,Pan Jackowski ma swój potencjał ,my mamy swój ,ty zadego ,no chyba ze się popiszesz jakim uzdrowieniem,wypędzeniem itd ,a nie tylko ja mam racje a reszta nic nie wie ,wiesz gdzie mnie znależć ,dalsza dyskusja z pozimu ja wiem wszytko a ty nic , nie ma sensu ,zostań ze swoją nabytą wiedzą i pozwól że ja zostanę przy swojej ,jeżeli kontakt z istotami się urwie ,będe miał przynjamniej co wspominać i będe żył dalej .Ale napewno nie będe mówil że wiem wszystko na temat tamtego świata tak jak ty mówisz .

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nie zwódź ludzi

Nie zwódź ludzi bredniami.Rozmawiasz z tym, bez którego dzieje nie ruszyłyby z kopyta,gdyby mnie tu nie było.Daję ci to pod rozwagę:*|Z kążdego bezużytecznego słowa ,ludzie zdadza sprawę w dzień sądu|*.

Portret użytkownika aron jasnowidz

jasne jestes bogiem

jasne jestes bogiem przyslanym na ziemie   :)ten wpis ewidentnie pokazuje że sie pogubiłeś i nic nie potrafisz ,świetny zart :dzieje nie ruszyły by z kopyta: ,gratuluje elokwencji ,pewnie wmówiono ci że jestes wojownikiem swiatła , poznłałem juz kilku ,nic nie potrafili oprócz takiego pustego gadania ,ogarnij sie i dobrze że sąd już sie rozpoczął .gdybyś faktycznie cos potrafił a podobno masz największa wiedze na tej ziemi wiedzial byś kim jestem i z kim rozmawiam a co najwazneijsze po co to robię .a tak okazało się ze nic nie wiesz i nic nie ptorafisz oprócz straszenia i przechwalania się .

Portret użytkownika aron jasnowidz

ja nie cytuje ,pisze to co

ja nie cytuje ,pisze to co mysle lub to co wiem ,więc tym cytatem swietnie określiłes siebie ,zabrakło argumentów zostały mysli kogos innego ,szkoda ze konfrontacja z wami zawsze kończy się tak samo ,brakiem argumentów i cyctatami mądrzejszych od was .

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Jego przewodnik został

Jego przewodnik został wczoraj zlikwidowany. To był guru jakiejś berlińskiej sekty Lumiere Macht Nostre, jakoś tak. Chyba papcio naszego jasnopomrocznego Smile Wyszedł sobie wczoraj z ciała z dwoma swoimi marnymi parobkami i osobiście ich dorwałem i zutylizowałem w odpowiednie miejsce Wink
Więc teraz faktycznie, aronowi pozostały jedynie Archanioły Google Smile

Jeśli chodzi o puste Słońce, najwidoczniej Jasnopomroczny musiał odbyć astralną podróż do swojej głowy, dlatego tam takie pustki widział...

Portret użytkownika baca

rynsztok to piękna rzeka

rynsztok to piękna rzeka pełna czyściutkiej wody płynąca na powierzchni i skąpana w dającym wiedze świetle słońca.... chyba nigdy nie byłeś w Paryżu tylko siedzisz zapocony w jakimś pustynnym kibucu...
twoje natomiast jak im tam... aha "przepowiednie" to są tylko wieści nie z rynsztoka ale z najgłebszych możliwych szamb i kanałów...
jak ci się udaje wydobywać na światło dzienne tyle syfu z tego szczurowiska a potem wpychac go sobie tak zręcznie do własnej głowy?

Portret użytkownika aron jasnowidz

dla mnie twój plugawy język

dla mnie twój plugawy język to ściek ,twoja energia z komentarzy to energia plugawa ,ale jak pisałem jak sie ma takiego pana to sie go karmi plugastwem ,więc zyj sobie baco i karm tego który jest przy tobie ,ja wole swoją wiedzę z medytacji niz twoją z książeczek dla dzieci ,jak pisałem jednym będzie dane zrozumiec inni zrozumieją po odprowaidzeniu ,a twoje wyzwiska dzialaja na mnie tak : DENERWOWAĆ SIĘ TO MŚCIĆ CIĘ NA WŁASNYM ZDROWIU ZA GŁUPOTE INNYCH ,więc ja sie nie denerwuje tylko patrze na to z politowaniem i żal mi ciebie ,bo codziennie odprowadzamy z takich jak ty, to co maja przy sobie ,ale czasami okazuje się że podczepienie było niczym w porównaniu z tym kim jest dany człowiek gdy dusza przyszła tu z morku i okazuje się zę jest jeszcze gorzej, bo brak wiary połaczony z rozdmuchanym ego i wrednym charakterem kreuje myślokształty którymi plugawisz swoją istotę a poniewaz ten czas nie sprzyja takim jak ty dlatego odzywasz się pod każdym moim komentarzem .Na razie jestes mieszańcem ,gorzej będzie jak zostaniesz sam i okaże sie że jesteś identycznym plugawym człowiekiem jak ten byt .Mi cierpliwości nie brakuję ,widze co się dzieję i widze kto to robi ,ty natomiast jesteś slepy bo gdyby pozwolił ci cos zobaczyć wówczas wiedziałbyś ze jesteś tylko sukieneczką w którą się ubrał a do tego nie dopóści .Dlatego wysmiewasz wszystkie znaki ,wszystkie dowody i jak widze po komentarzach ludzi wolą pisać z tymi co maja inne zdanie niż z dziećmi których jedynym argumentem są wyzwiska i cytaty z ksiażeczek .

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Ależ efekt lustra to jest

Ależ efekt lustra to jest właśnie taki, że jak wrzucasz całe ściany bajek i bełkotu o niczym i to bez użycia kropek, przecinków, prawego "alta" oraz czasami "shifta" (do wielkich liter), to odbija się to echem w czyichś postach o tobie Smile Właśnie co siejesz to zbierasz, chcesz zaistnieć zajmując postami 1,5 wysokości monitora, to i jesteś zauważalny i o tobie piszą Smile Bo o to ci chodzi, bycie w centrum uwagi dla samodowartościowania się, no nie? Smile

Portret użytkownika aron jasnowidz

jasne samodowartościowuje

jasne Smile samodowartościowuje sie czytając takie wpisy jak twoje ,bacy ,erhha ,itd kompletnie nic nie rozumiesz ,mimo ze jestes juz pod każdym moim komentarzem, to potwierdzasz że obojętnie jak napisze to i tak to trafi do tych co ma trafić a kajdaniarze będą dalej się czepiac pisowni ,przekazów ,medytacji wiedzy itd chociaż nie mają zielonego pojęcia jak wyglada astral ,isoty w nim ,co mozna zobaczyć dzieki medytacjom ,bo przecież prawdziwy polak wie wszystko i zna sie na wszystkim ,wiec jak ktos taki ja ja moze pisac że na czyms sie nie zna pan baca ,wkurzony kosmita,erhha i inni kajdaniarze  ,(kajdaniarz człowiek który mysli i zyje w/g schematu narzuconego przez tych co nas zniewolili) ja opisuje co widze w medytacji i co mówią mi istoty z kórymi mam kontakt a ty co opisujesz oprócz wulgaryzmów ,ironi ,sarkazmu i cytowania ksiazeczek ?jak możesz mówić ze moja wiedza to bzdury skoro nawet nie masz odwagi spróbować razwinac swojojej całej istoty  ,albo ze mną porozamawiać ,jak wytłumaczysz ksaiżeczką to co sie dzieje i dziać bedzie ?  jak wytłumaczysz to ze naukowcy co chwile mówią zę sie mylili i że nie wiedzą jak tłumaczyc zjawiska i anomalie ? ani nawet nie sa w stanie rpzewidzieć i ostrzec ludzi przed kolejnymi anomaliami .Ja przynajmniej mówie po co one są ,i co mamy zrobić aby uchronić siebie i rodzinę a ty co mówisz ? komu pomagasz ? masz odwagę krzyczeć i obrażać a nie amsz odwagi porozamwić osobiście lub z kims kto zrobił to juz .Boicie się jedengo ze jezeli to co pisze jest prawda to trzeba bedzie wziaść odpowiedzialnośc za swoje życie a im wiecej brudu za paznokciami tym wiekszy krzyk ,więc krzycz i zostaw troche sily na walke z sysytemem ,bo lekko nie bedzie.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Owszem, prawdziwy Polak

Owszem, prawdziwy Polak wszystko wie i na wszystkim się zna, ale ty nie wiesz nic i sie na niczym nie znasz bo jesteś polskojęzycznym żydo-niemcem Biggrin I kogo ty nazywasz kajdaniarzem? Biggrin Mnie? Bacę? Erheę? Hahahahaha Biggrin To chyba największy headshot jaki sobie od tygodnia strzeliłeś Biggrin Jakbyś raczył zauważyć nie powołuję się na żadne książki ani stereotypy a moje "teorie" diametralnie różnią się od lemingowskiej oraz newageowskiej skrajnie lewicowej propagandy Wink Jakbym chciał to bym mógł wrzucić nawet teraz jakieś przekazy od moich ziomów, ale nie należę do tych co wpierdzielają się z butami z przekazami od innych istot bo biorę pod uwagę że ktoś może nie mieć ochoty tego słuchać.
Co do walki z systemem oraz iluminaterią i elohimskimi sekciarzami to nie martw się bo na to zawsze mam siły Wink Nawet nie wiem czy trzeba będzie z wami walczyć, skoro sami się tak wyniszczacie, zadłużacie i pedalicie Smile Jeszcze kiedyś wam ze strachu napletki poodrastają Smile

Portret użytkownika aron jasnowidz

Haahahahahah zydoniemiec i

Haahahahahah zydoniemiec i pewnie gej ha ha ha ha wszystko co kochaja Polacy ,znów się popisałeś ,jednak jesteś kajdaniarzem przez duże K ,hahahhahhah ale leczysz śmiechem i za to ci chwała .
 
EDIT: Zajmijcie się wreszcie komentowaniem artykułów, a nie użytkowników. Syf tu robicie. @John Moll

Portret użytkownika aron jasnowidz

prawda jest taka że syf tu

prawda jest taka że syf tu był zawsze , czytam inne medium od kilku lat ale poziom komentarzy był żałosny ,gdy 4 miesiace temu zaczałem tu pisac ,wyzwiska ,obelgi ,sarkazm i ironia stałych bywalców były na początku dziennym ,gdy zwróciłem na to uwagę i zaczełelm to pietnować ,plugawy język zachowało kilka osób ,wiel zaczęło pisac z pozimu szacunku ,szkoda że teraz nagle ktoś się budzi i widzi syf ,który był dopuszczony przez kilka lat ,Jak widać mozna pisać z pozimu szacunku ale nie każdy go zrozumie ,zwłaszcza jak tyle czasu pisał wyzwiskami i obelgami panie moderatorze  john moll.Troche za pózno ta pobudka ,skoro okazało się zę mozna pisac inaczej i ze zostało kilku którzy nie potrafią zmienić swojego języka ,ale lepiej pózno niż wcale ,dla dobra pana samopoczucia pozwole aby ci co nie potrafią zmienić swojego języka wyzywali mnie bo przecież KTO SIĘ PRZEZYWA SAM SIĘ TAK NAZYWA.:) pozdrawiam serdecznie

Portret użytkownika John Moll

Funkcjonuję tutaj jako

Funkcjonuję tutaj jako moderator od bardzo niedawna, więc nie mogę powiedzieć czy zawsze był tu syf. Zauważam jednak te wyzwiska, prowokacje itd. i porządek zostanie tu wprowadzony - prędzej czy później, ale będzie na pewno. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Mata(informacje z prawej ręki)

O poziom rynsztoka to

O poziom rynsztoka to zachacza Twoja gramatyka ,ortografia i interpunkcja. Jak chociaż już takie bajki opowiadasz, to bądź łaskaw najpierw ten tekst przeczytać dwa razy i poprawić go. A tak ...ludzie mają Cie tylko za gimnazjalistę z bujną wyobraźnią ,albo człowieka w kwiecie wieku z chorobami umysłowymi.

Portret użytkownika aron jasnowidz

pisałem 1000 razy jestem

pisałem 1000 razy jestem wolnym człowiekiem i pisze jak chcę , nie dbam o schematy ,o gramtyke ,orotografie ,bo pisze tak jak płynie mysl i ci co mają to zrozumiec to rozumieją ,ci co siedza w schemacie nic z tego nie zrozumieją i dokładnie o to chodzi ,a jak wiesz rasy wyższe używaja pisma obrazkowego lub telepati a tam nie ma gramatyki ,ortografi itd to kolejny schemat i odcięcie nas od tego abyśmy nie umieli odczytać języka obcych ,którego jest pełno na ziemi, na każdej budowli są hieroglify ,w znakach na polach jest zank obrazkowy ,opisujacy co sie dzieje lub informujący co się stanie ,a ludzie którzy rozumieją co pisze doskonale wiedzą co się dzieje i co moja wyobraźnia ma wspólnego z tymi czasami a reszta trwa w ignorancji mimo żę się wszystko wali ,grzmi i huczy ,ale to dopiero 1 miesiąc zmian ,więc na razie jeszcze ignorancje może zachować Smile .

Strony

Skomentuj