Sekretny sojusz bada wraki UFO. Tajny list ujawnił sekrety elit rządzących!

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Dziennikarze śledczy Jeremy Corbell i George Knapp wzbudzili na nowo zainteresowanie tematyką UFO. Przed kilkoma dniami, ujawnili oni poufny list datowany na 22 marca 2023 roku. Zgodnie ze słowami obydwu whistleblowerów, jest to korespondencja wysłana przez kanadyjskiego posła Larry'ego Maguire'a do ministra obrony tego kraju.

 

Autentyczność listu nie została potwierdzona przez władze Kanady co nie musi oznaczać iż jest to fałszerstwo. Jego treść ujawnia intrygujące szczegóły dotyczące tajnego programu w ramach sojuszu "Five Eyes", obejmującego USA, Kanadę, Australię, Wielką Brytanię i Nową Zelandię. Cel programu to analiza i pozyskanie technologii z rozbitych UFO. Rzekomo, niektóre z tych pojazdów pochodzą z lat pięćdziesiątych XX wieku.

Moment ujawnienia tych informacji nie wydaje się przypadkowy, biorąc pod uwagę niedawne pojawienie się demaskatorów, takich jak David Charles Grusch. Ujawnienie wspomnianego wyżej listu, rzuca więcej światła na istnienie wielonarodowej koordynacji działań związanych z pozyskiwaniem pozaziemskiej technologii. Sceptycyzm wydaje się w tym miejscu niezbędny choć nie należy zapominać, że Jeremy Corbell i George Knapp to nie zwyczajni śledczy.

 

W przeszłości ujawnili oni wiele autentycznych nagrań i zdjęć wykonanych przez amerykańskie wojsko. Zaledwie kilka tygodni temu, ujawnili oni materiał filmowy przedstawiający ogromne UFO unoszące się nad bazą wojskową Stanów Zjednoczonych nieopodal Twentynine Palms w Kalifornii. Czy wielokrotne "ujawnienia" dotyczące tajnych programów na pojazdach pozaziemskich to jedynie zasłona dymna? Trudno nie rozważyć takiej możliwości. O tym jaka jest prawda przekonamy się zapewne na przestrzeni kolejnych kilku miesięcy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wiktor wektor

W filmie: "Star Trek -

W filmie: "Star Trek - piewszy kontakt" , również zostało użyte sformułowanie "Sojusz" jako nazwa jednej ze stron globalnego konfliktu III wojny światowej, która miała miejsce na początku XXI w. Właśnie wchodzimy w ten niespokojny okres i niestety coraz częściej mówi się też o groźbie wybuchu III wojny światowej.. A teraz pojawił się "Sojusz".. trochę to niepokojące.. oby to było jedynie nic nie znaczące skojarzenie. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Niedawno ujawniono w filmie

Niedawno ujawniono w filmie dokumantalnym, że Amerykanie zbudowali tajny bunkier w puszczach gdzie występuje Wielka Stopa - Predator ! Badają te stwory... i ochraniają je! Chcą od nich się czegoś dowiedzieć !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj