Sekrety komnat pod Sfinksem, czyli zakazana archeologia

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Czy istnieje możliwość, że archeolodzy nie prezentują opinii publicznej wszystkich swoich odkryć? Na podstawie wielu badań, przeprowadzonych przez różne instytucje i badaczy, wykazano, że pod płaskowyżem w Gizie znajduje się wiele skrzętnie skrywanych tajemnic wliczając w to nieznane do tej pory komnaty.

 

Wielki Sfinks w Gizie jest intrygującym zabytkiem z wielu powodów. Przede wszystkim jest to największy na świecie pociąg monolityczny, jednak do tej pory nie wiadomo dokładnie dlaczego został zbudowany, kto go zbudował, w jaki sposób oraz w jakim celu? Nie posiadamy obecnie prawie rzadnych żadnych informacji na budowy Sfinksa.

W 1987 roku naukowcy z Uniwersytetu Waseda w Tokio, pod kierownictwem Sakuji Yoshimura, przeprowadzili elektromagnetyczne badania Piramidy Cheopsa oraz Sfinksa. Wtedy właśnie odkryto kilka komnat oraz tuneli pod Gizą.  Dokąd prowadzą? Co znajduje się w ich wnętrzu? Te pytania zostały pozostawione bez odpowiedzi. Wiadomo jedynie tyle, że wbrw powszechnej opinii Sfinks wcale nie jest jedną wielką bryłą kamieni.

 

Specjaliści z Japonii stwierdzili, że Sfinks łączy się ściśle z siecią egipskich tuneli i to samo stwierdzili archeolodzy badający Sfinksa w 1991 roku. Jednak do tej pory żaden z badaczy nie ujawnił szczegółowych danych na temat wnętrza gigantycznego posągu. Patrząc na stan dzisiejszej archeologii, ten stan najprawdopodobniej utrzyma się przez kolejne dziesięciolecia.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika taki_ja

- Czy istnieje możliwość, że

- Czy istnieje możliwość, że archeolodzy nie prezentują opinii publicznej wszystkich swoich odkryć?
- ... a jakże ? to pewne ...

Ależ, oczywiście, że nie publikują. Przecież archeologom (podobnie jak innym naukowcom) płacą nie za publikacje, tylko za siedzenie za biurkiem. Najbardziej opłaca się nic nie publikowć. Im ktory mniej publikuje, tym łatwiej mu utrzymać rodzinę, wspinać się po szczeblach kariery i bardziej jest ceniony w środowisku. O czymś takim jak ambicja zawodowa żaden z archeologów jak dotąd nie słyszał (zresztą jak i inni naukowcy) Wink

Portret użytkownika Kmieciu

Tak - w jedną rękę różaniec

Tak - w jedną rękę różaniec pokutny z otoczaków do biczowania się w przerwach między każdą 10-tką bezsensownych mamrotań do Maryjej (ta ważniejsza boginia), albo 5-tką do Panajezusicka (to ten mniej ważny bożek), a w drugą całą kasę, której za życia nie zdążyli jeszcze oddać na tacę, żeby ją oddać pierwszemu napotkanemu uświęconemu transwestycie w żałobie za jakiegoś Grzecha Pierwej Rycha, z którym to się rzekomo urodzili, bo ktoś gdzieś kiedyś gadał z wężem i zeżarł jabłko, i tera wszyscy judeochrześcijanie mają od narodzin bliżej nieuzasadniony  lichwiarski dług względem pomniejszego plemiennego bozia czosnków i napletków z palestyńskiego panteonu... A jak nie oddadzą, to się nie wcisną przez ucho igielne w dupie wielbłąda, czy jakoś tak Blum 3

 

 

Portret użytkownika Banderapederasta

Trafny nick.Kmieciu.Zdajesz

Trafny nick.Kmieciu.Zdajesz się ,że liznąłeś coś z chamologii hartmanowskiej .Uszanuję twój zwyczaj nie krytykowania tych co z pejsami i pendrajwem w kształcie skrzynki na kiepełe kopulują z żeńskim pierwiastkiem Jahwe.W swoich na wskroś współczesnych wdziankach  z przedłużonymi pejsikami zamówili u ciebie za kilka szekli zwięzły komentarz .A może się mylę i zrobili ta robotę ręcznikowcy w szlafrokach z facjaty blisko podobni wspomnianymi wcześniej.I gdybyś kmieciu wiedział li tylko ,że pedofilskie nasienie  we wspomnianych przeze mnie izmach jest rzeczą całkowicie "nowocześnie normalną" i tą normalność przenieśli do tzw.juedochrześcijaństwa cokolwiek to znaczy i jest formą połączonych na siłę dwóch wykluczających się wzajemnie  religii katolickiej i żydowskiego izmu inaczej talmudyzmu.Tu dam kropkę dla oddechu po tym makaroniżmie.

Tak więc kmiecy synu inaczej kmiotku twoje drwiny są nie tylko prymitywne ,ubliżające lecz równiez są właściwym odniesieniem do twojego poziomu intelektualnego,empatii,tolerancji,zrozumienia ,szacunku choc z pewnością cymbale nie orientujesz się co oznaczają te słowa.

Z pewnościa ,lojalnie cię uprzedzam wkrótce otrzymasz "odpowiedż" od tak  wykpionych przez ciebie jak to ująłeś "bożków".Nie zdziw się przeto i nie szukaj winnych boś sam sobie winien kmiotku.

Amen. 

Strony

Skomentuj