Senator Harry Reid uważa, że ​​Lockheed Martin może mieć fragmenty UFO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Były senator z Nevady, Harry Reid uważa, że ​​firma Lockheed Martin z USA mogła mieć kiedyś w posiadaniu fragmenty rozbitego UFO. Reid powiedział, że bezskutecznie próbował uzyskać pozwolenie Pentagonu na ich poszukiwanie.

Amerykański polityk twierdzi, że od dziesięcioleci informowano go, że korporacja aeronautyczna Lockheed pozyskała część pozaziemskiego pojazdu. Reid twierdzi, że starał się uzyskać tajne pozwolenie od Pentagonu, żeby obejrzeć te materiały, jednak bezskutecznie. Jego komentarze były częścią dogłębnego raportu New Yorkera na temat badań rządu USA w sprawie niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych - tak zwanych UFO. 

 

Na portalu The Post ujawniono też wypowiedzi byłego urzędnika z Pentagonu, Luisa „Lue” Elizondo, który twierdzi, że ​​federalni ukrywali istnienie tajnych informacji na temat UFO. Kontrowersyjny demaskator Luis Elizondo powiedział, że nie był w stanie skłonić Departamentu Obrony do podjęcia działań, które określił jako poważne zagrożenie bezpieczeństwa narodowego.

 

Elizondo, były szef  Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), wypowiedział się przed oczekiwanym rządowym raportem na temat fenomenu UFO, który ma zostać opublikowany przed końcem czerwca. Powiedział, że bardzo oczekiwany raport będzie dotyczył tego, co wierzący w UFO chcieli wiedzieć o obiektach zwanych "Tic Tac", które Marynarka Wojenna widziała w 2004 roku, a także o dziwnych „kostkach" i "sferach” widzianych przez pilotów marynarki w 2014 roku oraz tajemniczych czarnych trójkątach, czy też latających piramidach, opisywanych niedawno na całym świecie.

 

Senator Reid - który kiedyś przyjął uznanie za zorganizowanie rocznego finansowania dla AATIP w wysokości 22 milionów dolarów - konsekwentnie bronił Elizondo, nawet gdy informator został zaatakowany za zachęcanie do badań UFO. Jego zdaniem Elizondo spędził swoją karierę pracując niestrudzenie w ukryciu nad delikatnymi kwestiami bezpieczeństwa narodowego, w tym dochodzeniach przypadków obserwacji UFO jako szef AATIP. Dodał, że wykonał świetną robotę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj