Sensacja na Antarktydzie - badacz odkrył opuszczoną łódź podwodną wśród topniejącego lodu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Badacz pod pseudonimem MrMBB333 zamieścił na swoim kanale na Youtube niezwykłe wideo, które przedstawia „łódź podwodną”, którą znalazł na lodzie Antarktydy. Wirtualny archeolog odkrył tajemniczą strukturę za pomocą Google Earth i podzielił się swoją teorią z internautami.

 

Według teoretyka spisku, cylindryczny obiekt, który wygląda jak łódź podwodna, jest dość dobrze widoczny na mapie. Być może znajduje się tam od drugiej wojny światowej. Twierdzi również, że obiekt ma metaliczny połysk, a na górze można dostrzec „płetwy”.

 

Badacz zwraca uwagę na fakt, że we współczesnej wersji Google Earth nie da się znaleźć tajemniczego obiektu. Aby to zrobić, trzeba wrócić do starszej wersji usługi 2004.

 

Internauci byli pod wielkim wrażeniem tego filmu, który uzyskał ponad 60 tys. wyświetleń. Niektórzy komentatorzy sugerowali, że obiekt bardziej przypomina samolot niż łódź podwodną. Inny użytkownik dodał, że mógł to być zaginiony malezyjski samolot. Jeden ze sceptyków zasugerował, że było to ogólne złudzenie pareidolu i że w rzeczywistości jest to blok lodu, odbijający światło słoneczne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj