Sensacyjne doniesienia o katastrofie UFO w Puszczy Kampinoskiej

Kategorie: 

Rzekome UFO rozbite w jednym z rosyjskich lasów - alienvideo.net

W dniu dzisiejszym do redakcji naszego siostrzanego portalu, zmianynaziemi.pl, dotarła wiadomość, że na terenie Polski mogło dojść do katastrofy niezidentyfikowanego obiektu latającego. Brzmi to dość sensacyjnie, ale wszystko wskazuje na to, że 24 maja 2012, w okolicy Puszczy Kampinoskiej, mogło dojść do upadku czegoś opisywanego, jako kilkudziesieciometrowej wielkości obiekt o walcowatym kształcie.

 

Pojazd leciał podobno w dość chaotyczny sposób i spadł gdzieś w lesie. Wszystko to miało się rozegrać w godzinach porannych. Świadkowie z okolicy miejscowości Gać twierdzą, że pojazd podczas przelotu ścinał czubki drzew a okoliczne pola pokryły się substancją określaną, jako "metaliczny puch". Podobno mieszkańcy znaleźli jakieś fragmenty pojazdu.

 

Sprawa szybko zainteresowało się wojsko, które wypraszało z lasu ciekawskich. O sprawie wie tez podobno lokalne nadleśnictwo.

[gmap markers=big red::52.39132978743344,20.560312271118164 |zoom=13 |center=52.39047774005495,20.560569763183594 |width=640px |height=400px |control=Small |type=Hybrid]

Apelujemy, aby zgłaszali się do nas świadkowie. Gwarantujemy anonimowość. Jeśli ktoś dysponuje zdjęciami z miejsca upadku, albo dodatkowymi wiadomościami na temat zdarzenia, prosimy o kontakt z naszą redakcją.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Anty-Gimbus

Cześć pryszczate wynalazki.

Cześć pryszczate wynalazki. Widzę że każdy z was ma teorię na to co to było ale nikt z was tam nie pojedzie i  np nie popyta ewentualnych pseudo-świadków. Dlaczego? Bo nikt po otwarciu dzwi nie wezmie na poważnie pryszczatego małolata z gimnazjum czy liceum.  Poza tym jak mielibyści tam dojechać jak albo nie ma prawa jazdy albo samochodu? Na rowerze też nie da rady bo kondycja komputerowca. Proponuję bardziej wierzyć w Science niż w Science fiction. No i życzę zdanej matury (przynajmniej)

Portret użytkownika InSpIrOn

Trafiłem na co nie co na

Trafiłem na co nie co na powyższy temat na łamach "NPN"http://www.npn.org.pl/?p=6300Są tam relacje prawdopodobnych świadków.... itd.Staram sie nie bagatelizować ani nie wyśmiewać danego zajścia, jedynie staram się wyczerpać wszystkie źródła informacji na dany temat...... mając nadzieję że będą one wystarczające do dokonania oceny danego zajścia.Pozdrawiam InS

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Portret użytkownika mandread

u miazgi informacja, że to

u miazgi informacja, że to hoax. coś szybko odkryto rzekomą mistyfikację :). jak juz pisałem u niego: w roswell rozbił sie balon meteo, a nie żadne ufoludki. mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od leoncina, w tym samym powiecie, czytam "gazetę nowodworską". we wczorajszym wydaniu krótki artykulik o ufo nad leoncinem, z, uwaga, podanymi na tacy nazwiskami świadków zdarzenia! Z RELACJĄ ZBULWERSOWANEJ TURYSTKI, KTÓRĄ WOJSKO POLSKIE SPĘDZIŁO ZE ŚCIEŻKI ROWEROWEJ JUŻ NASTĘPNEGO DNIA PO ZDARZENIU! z wypowiedzią rzecznika komendy powiatowej o wielu spływających informacjach! wszystko lipa? nie jestem przekonany. a fotek z imageshack bym ze sprawą nie łączył, tu faktycznie może być tak, że ktoś się chce podpiąć pod zdarzenie, podrzucając do góry puszke po fancie :).
pozdrawiam, ufolodzy!

Portret użytkownika mdf

http://arekmiazga.blogspot.de

http://arekmiazga.blogspot.de/2012/05/ufo-nad-leoncinem.html"Wszelkie fakty i okoliczności przemawiają, że zdarzenie jest zwykłym oszustwem osoby, która celowo rozpowszechniała informacje m.in do mnie, Janusza Zagórskiego forum INFRA itp. Janusz Zagórski odwiedził w/w miejsce  i rozmawiał z okolicznymi mieszkańcami w tym leśniczym i nikt nie potwierdził żadnego przelotu i upadku obiektu. Zdjęcia obiektu jakie m.in zostały opublikowane na forum INFRA  przedstawiają jakiś  żart w postaci ''puszki'' lub czegoś podobnego podrzuconego w górę. Niestety ten perfidny hoax został zdemaskowany i bardzo dobrze ponieważ być może ktoś liczył na drugie Zdany."

Portret użytkownika Takumiku

Bardzo ciekaw wiadomość, a

Bardzo ciekaw wiadomość, a dokładniej opis pojazdu gdyż coś podobnego widziałem z moim ojcem w sobotę 26 maja popołudniu. Ojciec spojżał w kierunku księżyca i krzyknoł do mnie, że widzi dziwny pojazd, gdy spojżałem w wyznaczonym kierunku zauważyłem coś co wyglądało jak długi cylindryczny pojazd poruszał się bardzo szybko i bazgłośnie. Miejsce obserwacji to Jasło. Niestety nie zdążyłem ani nagrać filmu, ani zrobić zdjęcia.

Portret użytkownika solarian

Myśle że pasją sporej

Myśle że pasją sporej większości czytających te stronę osób są rzeczy nieznane i niewyjaśnionea może ktoś mieszkający dość blisko tej miejscowości by podjechał, ludzi popytał potem opisał z sensema takto jeno kłócić sie i chlać wóde - polski ród

Strony

Skomentuj