Sensacyjne informacje - chcą zamordować twórcę kanału o UFO - "secureteam10", był torturowany!

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Stany Zjednoczone to bardzo dziwne państwo. Z jednej strony to tzw. ostoja wolności i demokracji, z drugiej, to policyjno-wojskowe imperium, walczące z coraz groźniejszymi Chinami, chcącymi zaprowadzenia zamordyzmu dyktatury sztucznej inteligencji. Naszym zdaniem USA posiadają w swoich tajnych magazynach tzw. "statki kosmitów". Odpowiedni naukowcy starają się zrozumieć zasadę napędu tych pojazdów, jak i budowę czegoś co przemieszcza się pomiędzy wymiarami - Bob Lazar. Jednocześnie elity USA, ich znaczny procent, to najbardziej okultystyczna grupa na świecie. Od kilkuset lat są zaangażowani w budowę "Nowej Atlantydy" oraz "Nowego Wspaniałego Świata". Posiadają sporą wiedzę w zakresie zakazanej archeologii, a obecnie coraz bardziej rozwijającej się zakazanej UFO genetyki, tworząc potajemnie nowe formy humanoidów GMO.

Spora część ufologów jest mocno przekonana, że utrzymują kontakty z Obcymi. Właściwie są na to dowody. Zebrała je i przedstawiła grupa dokumentalistów z telewizji pastora Toma Horna "SKYWatchTV" oraz reżyser filmu "Wyższe Istoty: stracone taśmy z nagraniami UFO" (ang. „HIGHER ENTITIES: The Lost Tapes”). We wspomnianym dokumentalnym filmie, znany badacz tajnych bractw, jaki UFO spisku na najwyższych szczeblach USA, Tom Horn, ujawnia po raz pierwszy szokujące informacje, pochodzące z wczesnych lat swojego życia.

Okazuje się, że był dzieckiem pracownika tajnego laboratorium rządowego, pracującego nad rozwikłaniem zagadki budowy dysków UFO ! Ale nawet nie to jest jeszcze tak zadziwiające, chodzi o informację o przerażającym zdarzeniu z jego dzieciństwa. Któregoś dnia, gdy cała rodzina przebywała w ich domu, jego ojciec mimochodem wspomniał, że pracuje w tajnej bazie zajmującej badaniem spodków Obcych.

Po tym, gdy wszyscy domownicy się dowiedzieli, następnego dnia, udał się zwyczajowo do pracy. Okazało się że rodzina już nigdy więcej go nie widziała, zniknął całkowicie i bez wieści. Nikt o nim nigdzie nie słyszał. Oficjalnie rządowa firma odcięła się od ojca Horna, twierdząc, że taki tu nigdy nie pracował, nic o takim człowieku nie wiedzą i nigdy nie słyszeli ! Tom Horn uważa, że cały dom musiał być od początku na podsłuchu, a jego ojca zamordowano !

Po wielu latach sądowych batalii z firmą gdzie pracował przyznano rodzinie rządową zapomogę, jednocześnie ostrzegając by trzymali "gębę na łódkę" ! Wszystko o czym tu piszemy, i jeszcze więcej, znajduje się we wspomnianym filmie Justen'a Faill'a, ale i w relacji samego Toma Horna na YouTube-owej stacji SKYWatchTv oraz w youtubowym programie Gonz Shimury pt.: "UNMASKING HIGHER ENTITIES. The Lost Tapes. Interview with Justen Faull", gdzie sam reżyser opisuje tajną rządową jednostkę, czy raczej grupę polityków, wysokich raną oficjeli, którzy za pomocą satanistycznych praktyk, do dziś nawiązują kontakt z innowymiarowymi istotami.

W tym filmie ciekawych informacji jest znacznie więcej, udało się uzyskać rządowe federalne dokumenty FBI, właściwie to wykopać, bo od wielu lat nie są już utajnione, jest tam mowa o wczesnych badaniach z lat czterdziestych(!)(około 22 minuta programu) fenomenu UFO, w których językiem ezoteryczno okultystycznym agenci FBI stwierdzają, w sensacyjnym "Dokumencie 6751", iż istoty UFO, przybywają do naszego wymiaru z innych rzeczywistości !

W opinii speców z FBI, jak sami o tym w raporcie piszą, to wcale nie są tzw. "kosmici", ale istoty międzywymiarowe-innowymiarowe ! Justen Faull zastanawia się dlaczego nikt oficjalnie o tym nie mówi ? Po więcej odsyłamy do wspomnianego filmu z kanału "FaceLikeTheSun". Teraz przejdzmy do sedna, to znaczy do twórcy najbardziej oglądanego kanału o UFO na platformie YouTube - "secureteam10", do Tyler'a Glockner'a. Jest stosunkowo młodym człowiekiem.

Od kilku lat hobbistycznie zajmuje się tworzeniem filmów o fenomenie UFO oraz innych niewyjaśnionych zjawiskach. Jego filmy osiągały niebywałą popularność, momentami miały po kilka milionów wyświetleń ! Otrzymał nawet nagrodę od YouTuba. Coś się jednak zaczęło dziać. Przez pewien okres czasu jacyś ludzie z amerykańskich służb zaczęli się nim interesować. Próbowano go zastraszyć. Pod jego domem pojawił się samochód, na coś wyczekujący, prawdopodobnie grupa "MiB".

Po tym, na jakiś czas, odpuszczono, by ostatnio przypuścić bezpardonowy szturm. W ostatnim czasie, pod koniec roku 2019, młody Amerykanin nagle, nie pamiętając jak to się stało, obudził się w swoim samochodzie półprzytomny, prawdopodobnie czymś odurzony, tuż obok stał policjant, który zabrał go do więzienia. Sprawa zaczęła się robić jeszcze dziwniejsza. Gdy go wypuszczono, gdy wrócił do domu, ktoś zadzwonił na policję i powiadomił władze, że Tyrel, to sadysta znęcający się nad swoją żoną, którą właśnie maltretuje !

Po przybyciu na miejsce policyjnej jednostki, sprawdzono dom i zakuto w kajdanki młodego twórcę. Żona protestowała, wykrzykując, że jest to nieprawda, że jej ukochany jest najłagodniejszym człowiekiem jakiego zna ! Policja go zamknęła, bez dowodów, na 10 dni, w więzieniu bito go i torturowano, jak sam to relacjonuje, w wyniku czego miał ochotę popełnić samobójstwo, widać tu wyraźnie "metodę na Jeffreya Epsteina". Obecnie Tyrel "jedzie" na środkach uspakajających, co nie powinno nas dziwić.

Twierdzi, że najwyraźniej, swoją dokumentalną twórczością, komuś ważnemu nadepnął na odcisk. Naszym zdaniem odpowiedz znajduje się we wspomnianej wyżej audycji reżysera Justen'a Faull'a, ale i w artykule pt.: "Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !"

Jeżeli ktoś, tak jak ten młody Amerykanin, nie jest świadomy tego z jakim typem istot ma do czynienia, z jakimi duchami, z jakimi "Tronami, Panowaniami, Zwierzchnościami i Władzami”, to bardzo łatwo może dostać się pod ich władzę i zostać skasowany ! Śledząc poczynania tajnych bractw można dojść do konkretnego wniosku: istoty te mogą łatwo, duchowo nieświadome jednostki, opętać, a nawet zamordować !

Wszyscy wiemy o ufonautycznej rządowej organizacji Thule-Vrill, niemieckiego odpowiednika amerykańskich tajnych grup UFO. Ameryka po roku 2000, zwłaszcza po wysadzeniu Wież WTC jest w stanie wojny domowej. Ogromna część społeczeństwa nie chce zmian jakie narzuca im tzw. "Deep State", chcą normalności, chcą żyć.

Niektóre stany są już tak mocno "postępowe i nowoczesne", że pod koniec roku 2019 skazano w Ames (Iowa), mężczyznę, który spalił tęczową flagę przed klubem dla homoseksualistów, został skazany na 16 lat pozbawienia wolności, co pokazuje jak bardzo, w tym konkretnie stanie, zdegenerował się wymiar sprawiedliwości. Jaka czekla nas przyszłosćw w "Nowym Wspaniałym Świecie NWO" ! Z tym wszystkim próbuje walczyć Donald Trump, jednak nawet on jest za słaby, by dać im radę, sam musi się bronić i robić uniki.

Przypadek Tyler'a Glockner'a niezbicie pokazuje jedną ważną rzecz, chodzi o podejście do fenomenu UFO. Te rzeczy, te istoty, te inteligencje są bardzo często duchami, aniołami, demonami ,lub bogami. Jeśli ktoś nie wierzy w Jezusa, nie ucieka się do Zbawiciela, do Ducha Świętego i do Maryi Dziewicy, to ma nikłe szanse na przeżycie ! Biblia wyraźnie przekazuje: toczy się walka duchowa bitwa ! "I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię; został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie." Apokalipsa Jana 12:9

„Świat” (w starogreckim „kosmos”, albo „Tritos uranos„, czy „paradeisos„) jest pełny niebiańskich inteligencji, mających w gwiezdnym ładzie swoje miejsce i zadania. Jeśli nie chcą byśmy dowiedzieli się o ich planach, to taki ufolog skończy tak jak o tym piszę Jan Pająk, wybitny znawca tych istot, który podejrzewa, iż śmierć wielu ufologów, jak choćby Blani Bolnara, czy doktor Karli Turner nie była przypadkiem.

Jest wysoce zasadne, by sądzić o wypadku amerykańskiego chłopaka, iż ten nie był zwykłym zdarzeniem, zwłaszcza jeśli wezmiemy pod uwagę wcześniejszą kilkudniową wizytę MiBów. Ostatecznie można wszystko sprowadzić do badań jednego z dyrektorów MUFON-u Joe Jordana, którego własne doświadczenia z tymi bytami zaprowadziły do Biblii, i w końcu do Jezusa, jedynego Zbawiciela ludzkości.

I've been setup.

https://youtu.be/81pzz36FxyM

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika piotrek

Tak jest Panie Janku ! Z

Tak jest Panie Janku ! Z naszej Gwiazdy Polarnej świeci Matka Boża , nasza Gwiazda Polarna i da Ziemi i nam ludzkości najpiękniejsze najbliższych 80 lat dochodząc do punktu najbliższego północy naszej Galaktyki skąd wirowo spoza bańki Brahmy naszego Ojca Stwórcy WLEWA się DUCH ŚWIĘTY dając życie Gwieździe Polarnej która moduluje naszą cywilizację i życie. W cyklu precesji nie zawsze tak było 5 tyś lat temu dominował Thuban jako Gwiazda Polarna i dał cywilizcję hinduską i egipską. Aczkolwiek ostatecznie w Vishnu Puranie spisanej miliardy lat temu Układ Planetarny Sisumara - Morświn to cztery Gwiazdy w kwadracie z Kocabem Njawiększą Gawiazdą oraz ogonkiem , którego zakończeniem jest dzisiejsza Gwiazda Polarna. Z tego tytułu JEST atak cywilizacji spoza Królestwa NIebieskiego na ZIemię i Ludzi. Zrzucając to obciążenie świadomie odkrywając Jezusa i Marię zbliżamy się do najpiękniejszych czasów na Ziemi, być może ciężko to będzie się wykluwać przez najbliższe parę lat ale wiekszość z 80 lat to będzie NIEBO na Ziemi . Dziękuję , że pozwoliliście się zabrać do Nieba  na chwilę , które widać gołym okiem w postaci Małego Wozu !  Stamtąd płynie Życie i a w nim są ostatnie istoty, które nam NAJLEPIEJ ŻYCZĄ Jezus i jego Matka Maria !    

Portret użytkownika Trid

"te inteligencje są bardzo

"te inteligencje są bardzo często duchami, aniołami, demonami ,lub bogami" Mówisz o bogach a potem odnosisz się do chrześcijaństwa. Nieźle pokręcony tekst. Wszystko wrzucone do jednego garnka i zmiksowane.

Portret użytkownika Siorkil

Homo sapiens weś ty se

Homo sapiens weś ty se zaciśnij w prawej ręce mocno pięść i tak z całej siły się pierdolnij w gowa bo nikt się za ciebie nie będzie modlił ty pedofilu kościelny. Jeśli ktoś nie wierzy w Jezusa, nie ucieka się do Zbawiciela, do Ducha Świętego i do Maryi Dziewicy, to ma nikłe szanse na przeżycie ! hahahha Synek ty jesteś pierdolnięty idz sie lecz . Jak można być takim zjebem.

Portret użytkownika jaa

Skoro jedni, ci źli mogą się

Skoro jedni, ci źli mogą się tu maifestować i pojawiać to niech ci dobrzy też się tu zjawią i niech jedni i drudzy powiedzą ludziom czego i po co chcą od ludzi. Potem mogą wrócić do siebie a ludzie będą mogli to sobie przemyśleć. Co to za jakieś pośrednictwo, jakieś przekazy typu ci są dobrzy, a, tamci to ci źli. Ci chcą tego i tamtego i dlatego są dobrzy, a, tamci chcą tego i tamtego i dlatego są źli. Skoro mogą jakoś zakulisowo robić coś, to niech się zbiorą na odwagę i zrobią to oficjalnie. Albo jesteśmy tego warci albo niech nie zawracają nam gitary.

Portret użytkownika Homo sapiens

Należy jeszcze wspomnieć, bo

Należy jeszcze wspomnieć, bo nie dodałem w tekście, że wynajął prawników, którzy mają nie tylko go bronić, ale ustalić dlaczego został zatrzymany bez powodu i wystarczających dowodów na jakąkolwiek winę, czy przewinienie ?

Proszę wszystkich chrześcijan o modlitwę za mnie ! Dodatkowo zapraszam na ciekawy film w tym temacie ! Jego tytuł to:

Prawdziwe objawienia w La Salette oraz potwierdzenie słów Maryi o Znakach na Niebie i Ziemi !

https://www.youtube.com/watch?v=6xiB8j59-Rk

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj