Sensacyjne nagrania z kosmicznych satelit ujawniają przyczynę tajemniczego zaginięcia lotu Malaysia Airlines 370?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Wiele spekulacji miało miejsce od momentu zaginięcie lotu Malaysia Airlines 370 Przypomnijmy, doszło do niego 8 marca 2014 roku. Lecący z Kuala Lumpur do Pekinu samolot Boeing 777-200ER należący do Malaysia Airlines zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim. Samolot jednak, po oficjalnym zniknięciu, jakimś dziwnym trafem cały czas leciał, następnie wykonał skręt w kierunku Oceanu Indyjskiego, po czym robił dziwne zwroty. Na pokładzie znajdowało się 239 osób – 227 pasażerów i 12 członków załogi. Tajemnic związanych z tym lotem jest kilka, ale najważniejsza to ta, którą ujawniono jakiś czas po zaprzestaniu oficjalnych poszukiwań, ale o tym za chwilkę.

Pojawiły się wszelakie możliwe powody zaginięcia tego samolotu, nie obyło się również bez teorii jakoby to Obcy porwali ten samolot. Co ciekawe, taka możliwość może być do pewnego stopnia realna, a nawet, jak za chwilkę to pokażemy, należy ją brać pod uwagę, zwłaszcza, że ujawniono sensacyjne "nagrania z satelit", prawdopodobnie szpiegowskich, należących do USA, dotyczących tego lotu (Widoczne kadry z nagrania zamieszczonego na końcu tekstu).

Zanim do tego dojdziemy zaledwie kilka istotnych faktów w tej sprawie: 29 lipca 2015 na plaży wyspy Reunion na Oceanie Indyjskim znaleziono dwumetrową część skrzydła (klapolotka), fragment fotela oraz okna samolotu. Według oświadczenia premiera Malezji znalezione części samolotu należą do Boeinga 777 lotu Malaysia Airlines 370. Niemniej francuscy eksperci, badający przewiezioną do Tuluzy klapolotkę długo wstrzymywali się z deklaracjami, do czasu zakończenia badań. We wrześniu 2015 roku prokuratura potwierdziła, że szczątki należały do Malaysia Airlines 370., i to by rozwiewało wszelkie możliwe dziwne spekulacje co do przyczyny tragedii, tego co się stało, jednak jak wspomnieliśmy, w październiku 2023 "pojawiły się nagrania z kosmicznych kamer satelitarnych".

 

Według ustaleń śledczych samolot ostatni raz kontaktował się z wieżą kontrolną w Kuala Lumpur o godz. 1.19 i o godz. 1.21 zniknął z radarów cywilnej kontroli ruchu lotniczego. Sensacyjnych informacji dostarczył malezyjski radar wojskowy, który zanotował kilka skrętów na zachód z wyznaczonego kursu, a następnie 370 mil od lotniska skierował się kursem w kierunku Antarktydy, by o godz. 2.22 zniknąć z pola widzenia radaru wojskowego.

I teraz najciekawsze, może mieć to związek z nagraniami z satelit, z Obcymi, Brytyjska firma Inmarsat, zajmująca się zarządzaniem satelitami ujawniła, że MH 370 logował się kilkakrotnie za pośrednictwem satelitów w systemie Inmarsat po zniknięciu z radarów – ostatni raz o godz. 8.19. Na wezwanie systemu o godz. 9.15 samolot już nie odpowiedział. Oznacza to, że po utracie łączności samolot znajdował się w powietrzu jeszcze ponad 7 godzin, i teraz musimy napisać to słowo: "prawdopodobnie rozbił się", lub został zrzucony, ewentualnie spadł do oceanu między godz. 8.19 a 9.15.

 

Do tej pory, z powodu braku czarnych skrzynek, nie wyjaśniono czy było to porwanie, czy pasażerowie i załoga byli żywi w momencie katastrofy, czy może doszło do dekompresji i maszyną kierował w locie nad oceanem tylko autopilot, albo stało się coś bardziej niezwykłego, coś co ma związek z ujawnionymi nagraniami, pochodzącymi z amerykańskich satelit i pojazdu szpiegowskiego. Po przerwie w poszukiwaniach w styczniu 2018 roku poszukiwania rozpoczęła amerykańska firma Ocean Infinity. Po 5 miesiącach poszukiwań na Oceanie Indyjskim nie udało się znaleźć ani wraku, ani czarnych skrzynek, lub czegokolwiek innego.

 

Do ponownych poszukiwań wraku lotu Malaysian Airlines 370 wezwał w marcu 2021 roku były szef Australijskiego Biura Bezpieczeństwa Transportu Peter Foley. Argumentował to nowymi badaniami oceanografów i ekspertów lotnictwa. Samolot zaginął 7 lat temu, licząc od roku 2021, jednak poszukiwania były bez skutków. Trzeba to mocno podkreślić, jak dotąd czarne skrzynki nie zostały odnalezione. W ich zlokalizowaniu miał pomóc m.in. autonomiczny pojazd podwodny Bluefin. Podwodne poszukiwania jednak nie przyniosły rezultatu, wówczas ponownie zdecydowano o poszerzeniu rejonu poszukiwań.

I tu dochodzimy do października roku 2023, kiedy to w sieci pojawiły się jakoby autentyczne nagrania ze wspomnianych amerykańskich szpiegowskich satelit (obrazy z nagrań zamieszone w tekście). Widzimy na nich jak wspomniany samolot leci swoim kursem, kiedy nagle podlatują do niego trzy obiekty, zaczynają z dużą szybkością ruchem wirowym okrążać samolot, a po pewnym czasie, lotu w takiej formacji, następuje błysk i wszystkie pojazdy, w tym i samolot, znikają. Ufolodzy z Meksyku mówią o prawdopodobnym przeniesieniu ziemskiej maszyny, wraz z 239 członkami załogi do innego wymiaru. Nagrania dokonał również szpiegowski bezzałogowiec, rejestrujący obraz w termowizji, co ma uwiarygadniać obraz w podczerwieni jaki widzimy z satelity.

To co widać na nagraniach jest sensacyjne, a dodatkowo mamy tam nagrania w dwóch rodzajach spektrum, w podczerwieni, i w termowizji, a to jeszcze bardziej wprawia w zdumienie. Oczywiście przy dzisiejszych możliwościach komputerów i sztucznej inteligencji, potrafiącej generować znakomite obrazy oraz perfekcyjne sztucznie kreowane filmy video, nie można wykluczyć, że mamy tu dobrej jakości grafikę jakichś grup, chcących wywołać globalną sensację i nakierowanie naszej uwagi na tzw. "kosmitów". Wszystko rozbija się o źródła z jakich uzyskano wspomniane obrazy-nagrania. Gdyby brać je jako autentyczne, to można by wysnuć teorię, że załoga tego samolotu został porwana przez UFO istoty, trwała ta akcja, to porywanie ludzkich ciał i dusz wiele godzin, zgodnie z ujawnionymi danymi, a samolot został po tym procederze zrzucony z dużej wysokości, a pamiętajmy że leciał jeszcze wiele godzin po oficjalnym zniknięciu, i to w kierunku zupełnie innym niż ten w jakim powinien! Dodatkowo sprawa całkowitego zaginięcia czarnych skrzynek jest tu chyba najważniejsza i skłania wielu do uznania tych nagrań ze wskazaniem na winowajców zniknięcia tego samolotu.

Przyjęcie takiej wersji, jeśli mamy tu rzeczywiste prawdziwe ujawnienie danych z kosmicznych systemów szpiegowania, powoduje że włosy na głowie stają dęba! Fakt że Obcy to rzeczywiste byty, posiadające cudowne, wręcz boskie możliwości, nie podlega dyskusji, mamy ogromną bazę danych w tym temacie, wiele rządów ujawniło swoje zasoby informacyjne, dotyczące prawdziwości tych inteligencji, dlatego to co widać w czasie tego lotu wprawia w zdumienie. Potwierdzeniem autentyczności tych nagrań mogło by być pokazanie ich w stacji CNN, która ma silne powiązania z rządowymi agencjami, jednak na chwilę obecną nic na ten temat nie wiadomo, zresztą takie ujawnienie opinii publicznej mogło by wywołać globalną histerię..., a tego elity chyba nie chcą, do czasu.

 

Porwanie samolotu pasażerskiego przez UFO inteligencje! - nagrania z satelity szpiegowskiego!!!

https://youtu.be/S8lWC0ETy_4

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Dla mnie osobiście ufologia,

Dla mnie osobiście ufologia, tak jak dla wielu chrześcijańskich ufologów jest dziedziną nauki zwaną demonologią ! Ciekawe rzeczy związane z teleportacją znajdziemy w informacjach z Objawień w La Salette:

"Złe książki zaleją świat (dzisiejsze telewizyjne stacje – „propagatorów światła” zalewają umysły jeszcze bardziej – dopisek red.) i duchy ciemności wszędzie rozszerzać będą powszechne rozluźnienie w tym wszystkim, co dotyczy służby Bożej; będą one miały wielką władzę nad naturą; powstaną kościoły w służbie złych duchów. Będą one przenosić ludzi z miejsca na miejsce, nawet duchownych, ponieważ nie będzie nimi powodować dobry duch Ewangelii, który jest duchem pokory, miłości i gorliwości ku chwale Boga. Na każdym miejscu będą się działy zjawiska niezwykłe, ponieważ prawdziwa wiara wygasła i fałszywe światło oświeca świat.”

 

"Będą one przenosić ludzi z miejsca na miejsce" tak jak porwanych z tego samolotu... , tylko gdzie ich przenieśli ? Może na statek matkę gdzie zamrozili ich w sarkofagach a z ciał wyciągnęli ich dusze ? Jestem przekonany że chodzi o ludzkie dusze, bo ciałą są im niepotrzebne, są słabe i zbudowane z nietrwałych substancji ! Ostatnie zdanie jest wielce zastanawiające. Czy chodzi o coraz częstsze manifestacje zjawisk świetlnych na niebie, formacji w zbożu i porwań do UFO ? A może to dopiero początek „zjawisk niezwykłych w każdym miejscu” ? Skoro już ludzie wierzą w jakieś dziwne rzeczy typu okultystyczne zbawienie poprzez asymilację do ciał bionicznych UFO to niepotrzebna jest im wiara w Chrystusa który może im dać prawdziwe ciałą duchowe, wieczne ?!

 "Tak przeto teraz wzdychamy, pragnąc przyodziać się w nasz niebieski przybytek, o ile tylko odziani, a nie nadzy będziemy. Dlatego właśnie udręczeni wzdychamy, pozostając w tym przybytku, bo nie chcielibyśmy go utracić, lecz przywdziać na niego nowe odzienie, aby to, co śmiertelne, wchłonięte zostało przez życie." 2 List do Koryntian 5:2. Spróbujmy jednak w oparciu o ufologię (demonologię ?) zrozumieć kilka (nadprzyrodzonych) kwestii.

Bardzo duży odsetek raportów wskazuje, że zjawisko UFO zmienia świadomość ludzi, którzy doświadczają „kontaktu”. Element wpływu UFO na świadomość-umysł jest bardzo często podstawowym składnikiem zajścia z udziałem NOLi oraz ich załogantów, co z kolei może być przesłanką do twierdzenia, że załoganci są jakby jednym ze „statkiem”, są równocześnie i statkiem i zgrupowaniem duchów-umysłów, jedną świadomością, a kontakt w takim ujęciu zmienia nie tyle co otoczenie, ale przestrzeń ducha pomiędzy człowiekiem a UFO, co jest ważne dla interpretowania koncepcji przyszłego „nowego rodzaju pojazdów astralnych„. Same statki ufonautów, gdyby je rozpatrywać szerzej, też nie mieszczą się w ramach standardowego rozumienia „twardej materii”, część z nich się dematerializuje, zmienia kształty, a część wcale nie jest materialna, bardziej przypomina rodzaj „pojazdów energetycznych”, zrobionych z jakiegoś rodzaju energii. Są też tacy, którzy twierdzą, że mogą istnieć i pojazdy duchowe, zabierające na „pokład” dusze, lub istoty duchowe, co jeszcze bardziej nadaje ufologii wymiar zjawiska niematerialnego. Gdyby uruchomić wyobraznię i połączyć ją z badaniami nad „Deprywacją sensoryczną”, stosowaną w medycynie alternatywnej i eksperymentach psychologicznych, a także dorzucić do tego wyniki poważnych eksperymentów medyków nad zjawiskiem tzw. stanu śmierci klinicznej, to możemy dojść do wniosku, że kiedyś na Ziemi rozwinie się wiedza o podróżach duchowych ludzkich dusz-umysłów do innych światów, innych rzeczywistości, lub innych kosmosów, a środkami do tego służącymi będą „pojazdy niematerialne„, a te jak się możemy domyślać, mogą przekraczać prędkość światła. Nie są przecież obciążone materią. Nie wykluczajmy w tym względzie i możliwości podróży w czasie ! Z tego punktu widzenia cytat Biblii o „…aniołach, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd wielkiego dnia…” Judy 1:6 może stać się troszkę bardziej zrozumiały. Słowa w nim zawarte, w pewien sposób, mogą wskazywać na istnienie możliwości pozostawiania „ciał” i duchowych podróży poza nie, mogą również eksponować istnienie istot wyższych, anielskich. Czytamy tam również, że opuściwszy własne „mieszkania” (ważne przekierowanie !), co było posunięciem niegodnym, zostali przez Kogoś 'sparaliżowani’, a w języku Biblii: „spętani„, ale nie tylko to. Nastanie jakiś moment w historii wszechświata: „sąd wielkiego dnia„, w którym nieposłuszne istoty anielskie zostaną osądzone ! Niestety nie wiemy czym są owe „ciemności„, czy są kosmiczną pustką, wiemy że jest „ciemna”, czy może chodzi o „ciemności” innego wymiaru, jakiś specjalny świat, duchowe miejsce, które jest tak straszne ponieważ jest „duchowo ciemnie”, ciemność ta jest ciemna z powodu swojej upiorności, a może z powodu bezmiaru ? Należy być świadomym, że nieprzygotowane przez Boga ludzkie dusze, albo nie mające pozwolenia, a 'opuszczające własne mieszkanie’, doświadczające innych rzeczywistości astralnych i w ten sposób uznające możliwość istnienia poza ciałem fizycznym, mogą doprowadzić siebie do weryfikacji wyznawanego dotychczas światopoglądu i rezygnacji z chrześcijańskiej wiary ! Świadectwa objawień religijnych wydają się czasami blisko związane ze zjawiskiem „opuszczenia ciała fizycznego-mieszkania duszy”. Należy podkreślić, że w oczach Boga skonstruowanie pierwszych pojazdów astralnych (UFO) w postaci ’nowoczesnych komór deprywacyjnych’, nie potrzebujących cieczy i długich godzin przygotowywania biologicznego ciała, które będą umożliwiały szybkie i długotrwałe opuszczanie ludzkich „mieszkań” przez hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή], może być niedozwolone – a jak czytamy u Judy 1:6  – dla aniołów jest z pewnością „niegodne” ! 

rycina u góry przedstawia obraz naszkicowany przez porwaną Wanne Lawson, widać na niej to co zobaczyła ofiara "UFO spotkania" (z Watchersami ?), rząd humanoidów "pływających" prawdopodobnie w 'roztworze' utrzymującym genetycznie modyfikowane ciała w stanie biologicznej 'hibernacji', przedstawmy tu jej własne słowa: "Przeszliśmy przez statek i doszliśmy do gigantycznego pomieszczenia, w którym znajdowały się tubowate sarkofagi. Wzdłuż całej ściany szły te pojemniki. Wyglądały jakby były zrobione ze szkła, ale nie były ze szkła. Tubowate sarkofagi były szerokie na metr, a wysokie na około 4 metry. Były to cylindryczne-zaokrąglone 'pojemniki'. Wystarczająco szerokie by pomieścić wysokie szaro-białe humanoidalne (inne-obce) ciała."

W innym przypadku, inna porwana do UFO, Linda Porter widziała "zamrożone" ciała w przezroczystych pojemnikach z gazem, oto jej słowa: "Nie sądzę, że oni byli martwi ponieważ ich kolor (skóry) był zbyt dobry. Oni się unosili/pływali w czymś co przypominało wyglądem purpurowy gaz. Był bardzo gęsty oraz mało przezroczysty, oplatał/opływał ciała dookoła i wówczas można było dostrzec tam tych 'ludzi'"

"W roku 1992, w Michigan w USA Ken Rose powiedział, że podczas jednego ze spotkań z nie-ludzmi (UFO) widział w przeroczystych cylindrycznych sarkofagach trzy niekompletne kobiece ciała, były pokryte złotym pyłem, ten obraz przypominał mu scenę z filmu " Goldfinger". Ken Rose stwierdził że trzy ciała były w opinii szaraków w czasie "budowania", oto jego słowa: "Te trzy kobiece ciała pokrywała warstwa metalicznego złotego pyłu. (...) Jeden z szaraków powiedział "One są obecnie w czasie konstrukcji", wyglądały jakby były żywe, ale nie obudzone"

Dla ufo istot najcenniejsze są w kosmosie dusze które posiadamy..., ale jak widzimy wielu ludzi tracie je... 

Istnieje ciągle spory procent ufologów, którzy nie chcą przyznać, że UFO ma wymiar duchowy, oprócz zdolności manipulowania rzeczywistością, w tym zagadką samej tzw. „materii”, wpływają metafizycznie-umysłowo na tych, którm się OBJAWILI ! Teoria, albo hipoteza o istniejącej globalnej uprawie istot ludzkich przeraża („Sianie i uprawianie: kosmosów, galaktyk, cywilizacji i ludzkich dusz – część I„), UFO badacze oraz inni, ci o słabej konstrukcji psyche, albo bez Ducha Świętego, dostają depresji gdy o niej słyszą-czytają, nie chcą jej analizować, ani badać.

Politycy nie mogą jej ścierpieć, przecież wierzą że podejmują własne decyzje, a nie ich nadzorców, to znaczy nadzorców uprawy. Kolejne rządy USA nie chcą publicznie dyskutować zagadki UFO, z nieoficjalnych przecieków wynika, że są świadomi istnienia istot UFO demonicznych, anielskich oraz innych, typu transhumanistycznych pojemników dla wszelakich dusz ( „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas; dodatkowo także Kosmiczne ciała ufo istot oraz tajemnica wydarzeń tohu va-bohu (ragnarok) – ciężko im to ogłaszać w TV, ludzie dostali by pomieszania, mogła by wybuchnąć wojna religijna, albo powstanie New Age (Niu Ejdż) – przemiana duchowa, a tego nie chcą, chcą utrzymać się na stołkach.

Nowe transhumanistyczne mieszkania Nachasza

 

https://www.youtube.com/watch?v=fBFpvHyESIY

 

O tym wszystkim informuje Biblia i chrześcijanie, to nie jest jakieś zagadnienie z książek fantastyczno naukowych, albo spisek, jak by tego chcieli oszołomy NWO, to jest spisane przez Proroków, przesłane od Ducha Świętego. Z tego powodu, na tej podstawie, została nakręcona seria iluminackich filmów „Matrix”. Jesteśmy hodowani, i to nie byle jak! Uprawa może być świadoma tego, że jest uprawiana, ale chyba najlepiej jak nie wie tego do końca co się z nią wyprawia, o czym informuje galaktyczno planetarny Siewca: „I powiedział im: Wam powierzono Tajemnicę Królestwa Bożego; tamtym natomiast, którzy są zewnątrz, wszystko podaje się w przypowieściach,” Ewangelia Marka 4:11 – przekład dosłowny z Oblubienicy tu. Ciekawie został ten werset przetłumaczony w Biblii Gdańskiej ! Oto on: „A on im odpowiedział: Wam dano wiedzieć tajemnicę królestwa Bożego; ale tym, którzy są obcymi, wszystko się podawa w podobieństwach;” Jak czytacie („kto czyta niech rozumie„) nie zdradzał im, tym Obcycm, albo tym będącycm „z zewnątrz” tajemnic uprawy ! Możemy to tłumaczyć różnie, na przykład nie chciał ich niepokoić, uprawa powinna być w dobrym stanie, cokolwiek to znaczy, albo może ci, uprawiani, jeszcze nie „dojrzeli”, tak jak nie dojrzewaja pomidory, gdy są zielone, lub patrząc z perspektywy duchowo-umysłowej, oznajmił to dla wszystkich tych, którzy są hodowani ale są już jakoś mocni w wierze – słowami: „Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz nie jesteście w stanie tego znieść;” Ew. Jana 16:12

Potem odprawił tłumy i udał się do domu(*2). Tam uczniowie przystąpili do Niego mówiąc:

— Wyjaśnij nam, prosimy, przypowieść o chwaście na polu.

Odpowiadając Jezus rzekł:

— Siewcą dobrego ziarna jestem ja – Syn Człowieczy, polem zaś jest świat. Dobrym ziarnem są synowie Królestwa Niebios, a chwastem – synowie Złego(*3). To bowiem diabeł, ich ojciec, rozrzucił swych synów po całym świecie. Czasem żniw będzie kulminacja(*4) obecnych czasów(*5). Żniwiarzami są aniołowie. A jak zbiera się chwasty i pali je w ogniu, tak samo będzie podczas kulminacji obecnych czasów. Wówczas to ja, Syn Człowieczy, poślę swych aniołów, a oni zabiorą z mego Królestwa wszystkich gorszycieli i zwodzicieli(*6) – wszystkich, którzy trwali w jakichkolwiek nieprawościach(*7) i wrzucą ich w ogień wieczny. A tam będzie wielki szloch i zgrzytanie zębami.

"ogień wieczny" może oznaczać transhumanistyczne ciała bioniczne ufo, dusze zostana asymilowane i będą cierpieć w nich przez wieczność... ? Lepiej prosić o prawdziwe ciała duchowe które daje Jezus by można było kochać, ciała bioniczne nie pozwalają kochać... ! Prawdopodobnie są bezwodne...

Z tego powody należy także pamiętać o wszystkich istotach, zamiszkujących w „domach-mieszkaniach”, ale jeszcze nie zrodzonych z Wody, albo może zrodzonych ale z czegoś innego, bo tego typu inteligencje nie mogą być nawilżane, jak pamiętamy, wyżej wspomniano: „według słów Jeremiasza, „nie może utrzymać wody”, dół jego zamienił się w jamę„. Prosimy także zapoznać się z bardzo ważnymi wskazówkami odnośnie rycerzy mocy walczącymi z wojskiem Goga i Magoga ! „Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”)” oraz „Tajemnice filmów fantastyczno naukowych z dziedziny hodowli zaawansowanych starożytnych „strąków – keration”, pluc Ucieczka rycerzy mocy w „góry” i na pustynię.

Może, gdyby ktoś chciał to interpretować w kluczu ufo istot, ci zrodzeni bez wody to transhumaniści i duchy zamieszkujące ciałą bioniczne ufonautów ? „Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: „Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem„. Ewangelia wg św. Łukasza 11:24 Czy w takim kluczu „miejsca bezwodne albo miszkania bezwodne” to tajemnica ragnarok i tohu va bohu ? (Do tego mamy jeszcze mitlakkahat!) Nawet jeśli nie, to i tak hipoteza taka jest niezwykle interesująca, a nawet do pewnego stopnia mistyczna, jej propagatorem jest przykładowo pastor L.A. Marzulli…, tłumaczy ona wiele z tajemnicy objawień UFO istot. Możliwe, że jakieś dusze zostaną asymilowane przez ufo-mechy, a w nich demony, co nazwane mogło zostać w Biblii (technologicznym) piekłem „Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle” (Mt 10,28).

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę zauważyć jedną ważną

Proszę zauważyć jedną ważną rzecz ! Te obiekty, te ufo inteligencje obracają się wokoło samolotu z dużą prędkością, a to by wskazywało że otwierały portal, bo jak wszyscy fani zaginionych cywilizacji  wiedzą, portale są w kształcie wiru !!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj