Sensacyjne zdjęcia Nibiru z Antarktydy

Kategorie: 

Kadr z filmu z 13 lutego 2012 - rzekome Nibiru

Najwyższy czas aby Nibiru w końcu się okazała. Zwolennicy teorii o zbliżającej się planecie X mają nowe argumenty przemawiające za jej słusznością. Pojawiły się filmy z Antarktydy pokazujące coś co nie jest raczej Księżycem i w związku z tym jako niezidentyfikowane ciało niebieskie pasuje do scenariusza z Nibiru. 

 

Pierwszy film pochodzi z 13 lutego 2012 i prezentuje tą „planetę” w całej okazałości. Uderzające jest to, że rzeźba terenu przedstawiająca się na tym globie jest zupełnie inna od tego co znamy z Księżyca.

Nagrywający są wyraźnie poruszeni tym co widzą na niebie. Kolejny film pochodzi z 16 lutego 2012 i co zadziwiające mamy na nim ten sam obiekt ale w innej fazie, tak jak Księżyc ma różne postacie czyli raz jest w pełni a raz widać tylko cienki sierp tak w przypadku tego obiektu jest to samo. W odstępie kilku dni widać wyraźnie mniej tarczy tego globu. To niesamowite ale komentarz do tego filmu jest po polsku. To musiało być wykonane przez naszych rodaków!

Następny film z sekwencji został nagrany 27 lutego 2012 i znowu glob ten jest w innej fazie. Tutaj też słychać polski język, być może obserwacje te wykonywano z polskiej Stacji Arktycznej imienia Henryka Arctowskiego, ale jeśli zakładac, że wszystkie filmy nagrano w jednym miejscu i prawdziwa jest informacja zamieszczona na pierwszym filmie, jakoby był kręcony w Ziemi Wiktorii to w grę wchodziłyby tylko stacje należące do Nowej Zelandii, USA i Rosji.

Niektórzy jednak już teraz symulują wszystkie fazy w jakich może się pokazywac to hipotetyczne Nibiru. Dokonana poniżej analiza wskazuje, że synodyczny okres obiegu tego ciała sięga od 22 do 24 dni. Według twórcy tego filmu siadał do jego produkcji z myślą aby udowodnić tutaj fałszerstwo, ale wręcz przeciwnie uwierzył, ze jest to rzeczywisty obiekt.

Czy to faktycznie Nibiru? Trudno powiedzieć na pewno, ale nagranie to wygląda bardzo prawdopodobnie a fakt dokonania trzech nagrań pokazujących obiekt w kolejnych fazach powoduje, że nagrania te nie mogą być traktowane po prostu jako ordynarne fałszerstwa. O nie, ordynarne nie są i jeśli jest to wytwór człowieka to jest doskonała robota i czapki z głów dla twórców. Jednak istnieje całkiem duże prawdopodobieństwo, że zdjęcia sa autentyczne a co to dla nas może oznaczać?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alek

Znalazłem ten materiał

Znalazłem ten materiał wpisując w google słowo "Nibiru". Mam trochę żal do redakcji, że nie sprawdza informacji tylko na kłamstwie i oszustwie ( być może nieświadomie ) buduje sobie popularność. Jeżeli redakcja chce wyrobić sobie obraz dobrego portalu o sprawach nie z tej Ziemi to wszystko trzeba sprawdzać. A teraz udowadniam wszystkim i tym specjalistą od filmowania niby "Nibiru" na Antarktydzie. Jednak zanim to zrobię mówię głośno i wyraźnie TO OSZUSTWO, FAKE INFORMACYJNY, BAŁAMUTNY FILM. Autora chętnie bym powiesił za to co może mieć w mosznie bo to obrzydliwe wprowadzać ludzi w błąd i na tym budować fałszywe teorie. PLANETA przedstawiona na tym nagrani to...DIONE !!!  czwarty pod względem wielkości KSIĘŻYC SATURNA !!!  oszustwo odryła redakcja Dziennika Dolnośląskiego, a tutaj jest na to niezbity dowód !

https://www.youtube.com/watch?v=IF1FWx_HUqw

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/IF1FWx_HUqw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

 

 

 

Portret użytkownika Klan Ausran

nie sumeryjski tylko

nie sumeryjski tylko praindogermanski to najstarsza mowa: Anna Katharina Emmerich: "Mój Oblubieniec ukazał mi niesłychany nieład i wewnętrzną nieczystość wszystkich rzeczy oraz wszelkie Swoje działania, zmierzające do przywrócenia stanu początkowego" "Pierwsza [pra.indo.europejska] mowa ojczysta Adama, Sema i Noego jest inna i tylko w poszczególnych jeszcze narzeczach istnieje. Pierwszymi czystymi [indoiranskimi] córkami tej mowy jest mowa Baktrów, Zendów i święta mowa Indów. W tych językach, słowa można znaleźć dokładnie podobne do dolnoniemieckiego mojego rodzinnego miasta. W tym języku napisana też jest książka, którą w dzisiejszym Ktezyfonie, nad rzeką Tygrys leżącym, widzę." 

Portret użytkownika vici

Mieszkam w małej miejscowości

Mieszkam w małej miejscowości Swadlincote w srodkowej anglii. Na początku 12.2016 lub koniec 11.2012 jechałem ze Swadlincote do pracy do miejscowości Netherseal rankiem około godziny 8.40. Trasa ta prowadzi lekko pod katem z północy na południe. Niebo było piękne i przejzryste. Około półtorej kilometra od punktudocelowego na wschodniej części nieba chyba po lewej stronie słońca zauważyłem ogromny obiekt wielkości 3/4 słońca. Był szaro metalowy trochę matowy (a jednak wydawał się trochę lśnić w blasku słońca- wiem że to brzmi trochę niedorzecznie ale nie umiem tego lepiej opisać) dość podobny do tej planety na powyższych zdjęciach. Jadąc autem zwolniłem żeby się lepiej przyjrzeć. Jechałem z prędkością około 20 na godzinę i widziałem ten objekt przez około 200 m. Na dalszym odcinku już go nie potrafiłem więcej wypatrzeć. Czy ktoś mółby mi wytłumaczyć co to było. czy to jakieś świetlne figle natury, UFO, czy jakaś prawdziwa planeta bardzo blisko nas? Ktoś ze znajomych sugerował że to satelita. Ale takich wielkich satelitów nie widziałem na niebie jeszcze.?????

Portret użytkownika kosiardeyablos01

..zleciała się gromada

..zleciała się gromada fahofców od teorii płaskiej ziemi (hyba to najazd zaKODowanych inaczej) Gdyby asteroida wpadła im do kibla też stwierdzili by że to wina sąsiada albo "fake" ....jełopy. 

Portret użytkownika Wasyl

Wcześniej ktoś pisał o

Wcześniej ktoś pisał o księzycu Saturna Dione. Sprawdziłem i rzeczywiście ta niby planeta jest toczka w toczkę identyczna układem kraterów i rzeźby terenu z tym księżycem. Wychodzi na to iż to masakryczna mistyfikacja. Ciekaw jestem udziału w tym Polaków bo w przedostatnim filmie słychać polskie rozmowy i siarczyste przekleństwa. To że ktoś chce zrobić tanią sensację montując razem zdjęcia księżyca saturna i filmy z zimową scenerią z niewiadomo jakiego miejsca to nic. Ja sam chociaż sporo czytam na temat układu słonecznego i mam świadomość księżyców innych planet nie pamiętam dokładnie rzeźby terenu każdego z nich tak by od razu rozpoznać. Ale włodarze takiego portalu jak ten, którzy niby to siedza w temacie powinni weryfikować takie informacje, a nie jak baranki publikować z komentarzem jakie to sensacyjne. Chyba że sami puszczają takie "kaczki" licząc na zwiększenie kliknięć...

Portret użytkownika Wasyl

Przedostatni filmik. W tle

Przedostatni filmik. W tle słychać rozmowy po polsku, łącznie z siarczystym spier....aj powtórzonym dwa czy trzy razy. Potem dzwoni sobie telefon komórkowy... Można sobie tłumaczyć iż to polscy naukowwcy na biegunie i telefon satelitarny, ale sprawa nieco naciągana.  Ja stawiam iż to jakas stacja narciarska w górach a reszta to pic na wodę fotomontaż.

Portret użytkownika Yar

No tu już pan Admin pojechał

No tu już pan Admin pojechał po całości. Jak można takie bzdury publikować? Trochę krytycyzmu! Bo inaczej ta strona stanie się juz tylko forum do ponabijania się i poplucia na siebie.  Czy tylko o zyski z reklam chodzi? czy może też o jakiś sens?
Ja wciąż mam nadzieję, że coś z tego będzie.

Portret użytkownika ZOhan

HAHAHAHAAHAHAHa śmiech na

HAHAHAHAAHAHAHa śmiech na sali z tego co tu widaćxd to nie istniało i istnieć nie będzie, czytałem na ten temat, gołym okiem z polski mialo być widać tą planete w 2009 roku. Mamy miesiac do konca swiata a tej planety jak nie było NIGDY widać tak jej nie widać do tej PORY !

Strony

Skomentuj