Serbscy duchowni uważają, że powódź stulecia to ostrzeżenie od Boga za Conchitę Wurst

Kategorie: 

Źródło: Internet
Według liderów kilku wspólnot religijnych, powódź stulecia, która nawiedziła Bałkany była ostrzeżeniem os Boga. Serbscy przywódcy religijni uważają, że głównym powodem potężnej powodzi na Bałkanach, w której zginęło ponad 50 osób, było zwycięstwo niejakiego Conchity Wurst na Eurowizji.

 
 
Według tych grup religijnych, powódź ta jest swego rodzaju "karą boską " za zwycięstwo pana Conchity. Przedstawiciel ortodoksyjnej wspólnoty religijnej z Czarnogóry zaznaczył, że powódź jest ostrzeżeniem, a nie karą. 
 
Zdaniem serbskich duchownych Bóg ostrzega ludzi, że nie powinni oni oddawać się zgubnej namiętności. Prawosławny przywódca religijny Serbów, patriarcha Ireneusz, powiedział, że w jego opinii wyższa moc "umyła Serbię", aby pozbawić ją grzechów.
 
Austriak Thomas Neuwirth, który wymyślił wizerunek brodatej kobiety Conchity Wurst brodaty, zrobił wokół siebie bardzo dużo hałasu, wygrywając "Eurowizję". Niektórzy europejscy politycy zareagowali na tą ideologiczną manifestację ze złością. Lewica była zachwycona, ale prawica komentowała to jako wynaturzenie i dowód na upadek cywilizacji. 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

lubie Serbów ale nie

lubie Serbów ale nie serbskich duchownych bo są pogięci nie mniej od innych duchownych - są zarażeni jahwistyczną patologią no więc bredzą, bo gdyby ta powódz to nie był haarp koczowników dla Słowian za to że Serbia i inne kraje byłej Jugosławii wystawiły spory, zdumiewająco skuteczny kontyngent ochotników do walki z banderowcami na byłej Ukrainie - czyli odwet za zniszczenie Jugosławii, tylko kara za występ żałosnego transwestyty w telewizji to...
telewizję albo transwestytę by woda z niebios czy tam rzek zalała...
"boga" gniewu - czyli starej dobrej jehowej oznacza to że NIE MA... a zresztą nawet jak była nic jej nie wychodziło - przecież do licha... jej nawet.... no nawet żydów nie udało jej się potopić jak należy, nieprawdaż?
ci jahwiści coraz durniejszych brzytw się trzymają aby jeszcze... jeszcze znaleźć chociaż jednego debila który ich weźmie na poważnie... to strasznie zenujące obserwować upadek jahwistycznej patologii - ona umiera tak w nieznośnie przykro przedłużający się sposób i osiąga tak wielką żenadę... no szkoda słów...
Smile

Portret użytkownika Lord_J

Właśnie się dowiedziałem -

Właśnie się dowiedziałem - ona jest pedałem .
 
Gdyby ktoś nie wiedział to jest fragment proroczego i kultowego (moim zdaniem) tekstu Elektrycznych Gitar.
 
Ale do rzeczy. Duchowni to specyficzny rodzaj nie wiadomo kogo. U nich zawsze winny jest ktoś inny i tak np. za pożary w Australii są winni Eskimosi na Grenlandii. Oni zawsze muszą mieć kogoś do spalenia na stosie, do powieszenia, utopienia czy ścięcia. Bez ofiar za choinkę nie potrafią funkcjonować. Najdziwniejszą ich cechą jest to, że ta potrzeba wtrącania się w życie ludzi, szukania winnych i ofiar dotyczy ich wszystkich bez wyjątku, bez względu na wyznanie czy położenie geograficzne.

Portret użytkownika Anonim

[...] aby poprawić sobie

[...]
aby poprawić sobie swoje marne samopoczucie, oraz swój low self opinion, plujesz na wszystkich, wiadomo na forum można pobluzgać sobie do woli, kochasz to co nie? Czujesz się wtedy wielki. Czytam twoje wypowiedzi od dłuższego czasu i zastanawiam się skąd tyle w tobie jadu? Pomyśl nad tym, albo wylej na mnie swoją żółć. To i zapewne tylko to ci wychodzi doskonale.
FIN

PS Fin znaczy koniec, bo możesz nie wiedzieć.

Portret użytkownika N4rk0tyk

Low self esteem. Low self

Low self esteem. Low self opinion to taki utwór zespołu którego pewnie nigdy nie słyszałeś(Aś). Jak już używasz tych idiotycznych barbaryzmów i zapożyczeń, do it right for a fuck sake! 

Strony

Skomentuj