Seria incydentów lotniczych, w których wzięły udział samoloty i UFO

Kategorie: 

Źródło: China Daily

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja na temat incydentu w ruchu lotniczym, do którego doszło w pobliżu lotniska Heathrow w Wielkiej Brytanii. Brał w nim udział samolot Airbus 320 oraz niezidentyfikowany cylindryczny obiekt. Dzisiaj okazało się, że kolejny incydent miał miejsce w okolicy lotniska Bremen w Niemczech.

 

Incydent nad Wielką Brytanią miał miejsce na wysokości przelotowej, mniej więcej 30 kilometrów od jednego z największych portów lotniczych, londyńskiego Heathrow. Zdarzenie miało miejsce 13 lipca 2013 roku około 18:35 czasu uniwersalnego, ale dopiero niedawno opublikowano nieco szczegółów ze specjalnego raportu sporządzonego po incydencie.

 

Według załogi samolot A320 znajdował się na wysokości około 11 kilometrów, kiedy nagle pilot zauważył srebrny cylindryczny obiekt poruszający się z ogromną prędkością w kierunku pilotowanej przez niego maszyny. Aby uniknąć kolizji załoga wykonała nieplanowany gwałtowny zwrot w lewo, a i tak obiekt przeleciał zaledwie kilka metrów od samolotu.

 

Najnowszy incydent związany z UFO i lotnictwem cywilnym miał miejsce wczoraj w nocy, 6 stycznia 2014 roku nad niemieckim Bremen. Niezidentyfikowany obiekt latający spowodował zakłócenia w ruchu lotniczym nad lotniskiem Bremen. UFO pojawiało się i znikało na radarze kontroli lotów.

Lotnisko w Bremen - Źródło: Google Earth

Według oficjalnego raportu tego niemieckiego portu lotniczego obiekt pojawiał się kilkanaście razy między 18:30 a 21:30 czasu lokalnego. Na temat tego UFO wypowiedziała się też niemiecka policja. Według ich informacji jeden z patroli widział podejrzany obiekt gdy przelatywał na niebie. Na jego spotkanie wysłano nawet policyjny helikopter, ale nie odnalazł jego śladów.

 

Z doniesień lokalnej gazety Weser Kurier wynika, że UFO oglądali przez lornetki pracownicy wieży kontroli lotów lotniska z Bremen. Ich zdaniem obiekt wyglądał jak samolot, ale był znacznie głośniejszy. Oficjalne wyjaśnienie jest takie, że zamieszania narobił... zdalnie sterowany model samolotu, ale nie wszyscy dają temu wiarę. Sytuacja musiała być uznana za poważną, bo odwołano dwa loty, do Frankfurtu i do Monachium, a samolot z Paryża musiał krążyć dobrą chwilę zanim uzyskał zgodę na lądowanie.

 

Warto wspomnieć, że w ciągu ostatnich miesięcy miały miejsce jeszcze inne incydenty lotnicze. Warto wspomnieć co stało się 2 września 2013 roku w okolicach Glasgow. Tam obiekt również nieomal zderzył się z samolotem Airbus 320 lądującym na lotnisku w Glasgow. Zdarzenie wystąpiło podczas obniżania wysokości lotu przed lądowaniem. Piloci twierdza, że obiekt przeleciał kilkaset metrów pod samolotem. Na szczęście nie doszło do kolizji.

Chyba najsławniejszy w zeszłym roku przypadek kolizji UFO z samolotem miał miejsce 4 czerwca 2013 r. w Chinach. Należący do linii lotniczej Air China samolot Boeing 757, numer lotu CA4307, wylatywał z Chengdy i kierował się do Guangzhou. Chwilę po rozpoczęciu przelotu pilot zgłosił usterkę mechaniczną statku powietrznego po kolizji z jakimś obiektem. Na szczęście nikt nie został ranny w wyniku tego niebezpiecznego wydarzenia. Po dziś dzień nie wiadomo, z czym zderzył się chiński Boeing, a ślad po kolizji jest naprawdę spektakularny.

 

Przytoczone powyżej przypadki wskazują na to, że nie można mówić o tym, że zjawisko UFO nie wpływa na nowoczesne lotnictwo, wręcz przeciwnie incydentów przybywa i wiele z nich na długie lata pozostanie nierozwiązanymi zagadkami.

 

 

 

 

Źródła:

http://www.thelocal.de/20140107/alleged-ufo-disrupts-travel-at-airport-b...

http://www.smh.com.au/travel/travel-news/pilot-reports-near-miss-with-ru...

http://news.stv.tv/west-central/223574-passenger-plane-involved-in-near-...

http://usa.chinadaily.com.cn/china/2013-06/05/content_16572441.htm

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Xystos

tez tak uwazam,to drony nad

tez tak uwazam,to drony nad ktorymi stracono kontrole

czy zauwazyliscie ze produkcja oraz eksport/import
bojowych samolotow wielozadaniowych spadla ? okazuje sie
ze poddzwiekowe smiglem napedzane drony wystarcza na
nowoczesnym polu walki ? trudno i niebezpiecznie takiego
drona nad swoim terytorium zestrzelic z obawy ze ten na takie okazje
moze byc np. nosicielem selektywnej broni biologicznej lub inne paskudztwo
agresor nic nieryzykuje-dron bez oznakowanie i bez pilota ktory moze zdradzic kto i dlaczego ...

Portret użytkownika pmpoznan

Ostatnio zastanawiałem się,

Ostatnio zastanawiałem się, czemu wśród naszej cywilizacji jest tak dużo ludzi którzy uważają że jesteśmy sami we wszechświecie, ja wole zadać pytanie, dlaczego Bóg lub Bogowie zadali sobie tyle trudu by stworzyć w całym wszechświecie jedyną cywilizacje?? To by przecież myśląc logicznie nie miało by sensu żeby powstała tylko nasza cywilizacja i żebyśmy we wszechświecie byli sami jak palec, taka osierocona cywilizacja... Myśle że jest zupełnie inaczej, ostatnio doszedłem do wniosku że być cywilizacje które istniały przed naszą były również zawansowane lub nawet były bardziej zawansowane od nas, technike tak rozwinęły że mogły opuścić naszą ziemie i wybrać się w inne miejsce naszej galaktyki, być może inna cywilizacja mogła przybyć na ziemie by zabrać poprzednią cywilizacje, dobrze wiedzieli co się stanie i że będzie że tak nowocześnie napisze "pozamiatane". Teraz po poprzednich cywilizacjach odnajduje się różne artefakty, które są nietypowe, a naukowcy próbują znaleźć na siłe wyjaśnienie, jak by coś chcieli zakamuflować. Satelity które obserwują nasze słoneczko też widzą co tam się dzieje, rówież i to jest kamuflowane. Spekuluje się czy byliśmy na księżycu, zakładam że byliśmy ale to co tam widzieli astronauci ich przeraziło, możliwe że byli obserwowani przez innych "mieszkańców" ksieżyca którzy tam się zatrzymali i nas obserwują. Nie wiadomo jak bardzo jesteśmy zmanipulowani przez rządy, czy wszystko nam jest mówione??? Większość uważa że to pie... kotka za pomocą młotka, przecież nie ma UFO to wymysł ludzi żeby była sensacja, kiedy mówi się o innych cywilizacjach to uważa się że ktoś ma nieźle narąbane w głowie albo jest niespełna rozumu. Wszelkie dowody są po prostu tak dobrze zrobione że nie mogą być prawdziwe. Dziwne dźwięki nieznanego pochodzenia, u mnie w Poznaniu jestem wstanie rozróżnić odgłosy prób silników na lotnisku Krzesiny od szumu miasta czy też fabryk. Ale niespełna miesiąc temu słyszałem coś zupełnie innego nietypowego, pulsujący szum, ale... kto w to uwierzy, tak jak bym napisał że widziałem UFO nad Poznaniem, wiem jak wygląda lampion przecież można znaleźć w necie super zdjęcia z nad Warty jak puszcza się w niebo tysiące lapmionów... to było inne kilka lat temu wisiało nad Poznaniem i z niebywałą prędkością po prostu odleciało... ale kurde kto w to mi uwierzy?? Dlatego wole sobie czytać o tym i siedzieć cicho bo nie mam dowodów... a mi nikt nie uwierzy. Z takich portali jak ten robi się jaja i tyle. Może przyjdzie czas że jakaś obca cywilizacja się ujawni i opowie nam historie naszej planety, a później nas zabierze ze sobą, bo szkoda marnować tak rozwinięto cywilizacje, kolejna cywilizacja po nas na już zupełnie innej ziemi odnajdzie nasze artefakty z przeszłości i znów będzie to samo, że to fałszywki że tak nie było.

Portret użytkownika cutout

W dniach 03 stycznia 2014 do

W dniach 03 stycznia 2014 do ok 12 stycznia widziałem ok godziny 6 rano dziwne szybkie światła lecące w kierunku wschodnim i nagle z dużej jasności znikające na bezchmurnym niebie po przelocie przez pół nieba, raz do takiego obiekty szybko zbliżył się samolot nieznanego ni typu i zwolnił i utrzymywał prędkość lecąc za tym obiektem, drugi lecący obok obiekt zniknął nagle gdy samolot nadleciał. Innego dnia światło wisiało nieruchomo na niebie na zachód od Poznania godzina ta sama, zniknęło na moich oczach gdy się na nie gapiłem. Jasność tych obiektów oceniam na 2-3 razy wiekszą niż najjaśniejszych planet brak migających świateł, ruch prostoliniowy ale widziałem też nagłe przyspieszenia no i to znikanie. Pozdr.

Portret użytkownika baca

jeśli pytasz "dlaczego Bóg

jeśli pytasz "dlaczego Bóg lub Bogowie zadali sobie tyle trudu by stworzyć w całym wszechświecie jedyną cywilizacje??" to odpowiedź jest niezwykle prosta:
otóż wystarczy odrobinka nieuwagi, jeden moment, nawet jedno chwilowe zaćmienie umysłu aby cwaniaczkom się udało za dużo rzeczy naraz wepchnąc komuś w dupę...
to po to aby pojawiły się u ofiar gwałtu bardzo szczegółowo opisane przez ciebie objawy i lęki... Smile
zobacz co spotkało Mendora, Sanktuaria i sporą grupkę innych naiwniaków, który nie dostrzegli w pore niebezpieczeństwa... ból głowy i niepokoje dotyczace szepczących wężów to tylko poczatek ich cierpień... kiedy choroba nie jest leczona lęki zaczynają się rozszerzać na skalę wszechświata i wypływaja w formie takich jak twoje niedorzecznych pytań

Portret użytkownika meh Mehu

Jesteś albo wielkim

Jesteś albo wielkim ignorantem albo najzwyczajniej w świecie egoistą. Stawianie homo-sapiens na najwyższym szczeblu ewolucyjnym, jako jedyną inteligentną formę życia jest bardzo egoistyczne i PRYMITYWNE. Jesteśmy jeszcze bardzo prymitywni, tylko mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Nie zbadaliśmy nawet w połowie swojego 'podwórka' jakim jest Układ Słoneczny, a snujemy teorie, że jesteśmy sami we Wszechświecie. Taka prawda. My nie wiemy nawet co się dzieje na naszym ' podówrku', ale prześcigujemy się w wymyślaniu zbędnych teorii. Jako przykłąd podam, ze sondy Voyager, które jak dotąd były w stanie rozwinąć rekordową prędkośc w przestrzeni kosmicznej równą 56 000 km/h dotarły w okolice Plutona dopiero niedawno (chygba przed rokiem) i zajeło im to 10 LAT! A naukowcy dopiero wtedy dowiedzieli się o księżycu Plutona. Nasze 'podwórko' jest ogromne, w skali, którą ciężko pojąć naszymi zmysłami. Gdyby słońce zgasło to na Plutonie było by jeszcze widoczne przez kilka godzin zanim ostatnie fotony światła dotarłyby na tą planetę z prędkością 300 000 km/s, a to nie jest ostatnia planeta naszego Układu Słonecznego. Z tego co nam wiadomo jeszcze jest Eris i Makemake za Plutonem, a następnie szerokie pasmo planetoid i innych kosmicznych pyłów zwane Obłokiem Oorta. Przedstawienie Układu Słonecznego w jakiejkolwiek skali na jednej kartce jest niemożliwe! Gdybyśmy założyli, że Ziemia jest wielkości groszku, to Jowisz byłby wielkości piłki do kosza, a pluton byłby wielkości bakterii i znajdowałby się 200 metrów dalej. Tyle na temat ogromu naszego 'podwórka'. Nadal myślisz, że w pozostałej przestrzeni kosmicznej nikgogo i nic nie ma? Nawet jeśli wierzysz w to co Ci wmawia telewizja i inne media, to na zdrowy rozsądek i inteligencje, jaką niewątpliwie posiadasz, czytając Twoje posty od dłuższego czasu- jelsi zanurzysz szklankę do morza i nie złapiesz ryby, to możesz ocenić, że w morzu nie ma ryb? Wszechświat jest przepełniony życiem. Życie istnieje na każdej planecie, która znajduje się w eko-strefie swojego układu planetarnego, czyli odpowiedni stosunek wielkości gwiazdy do doległości planety. Jestem o tym przekonany. Satelita Kepler, który orbituje dookoła Ziemi od 2010 roku, którego zadaniem jest wyszukiwanie planet, a głownie podobnych do Ziemi, znajduje ok. 10 takich planet dziennie. To policz sobie jeśłi Cię to ciekawi ile znalazł takich planet do dzisiaj. 

Portret użytkownika marczaj

Rasta4Peace sory ale niewiem

Rasta4Peace sory ale niewiem czemu masz ból [ciach] mi odpowiadają jego czasem ironiczo-szyderskie teksty i myślę że pare osób również całkiem nieźle się bawi, co do jednego masz rację "Czym byłby ten portal gdyby..." i o to chodzi, więc nie szarp nerwa podetrzyj [ciach] i wracaj do zabawy.

Portret użytkownika Kathi

UFO które jest głośniejsze od

UFO które jest głośniejsze od samolotu?? Heh, a to czad xD Pierwsze słyszę żeby ich technologia była na naszym przestarzałym ziemskim poziomie xD prędzej uwierzę że to Amerykanie eksperymentują!
na niemieckich stronach wypowiedzi świadków były właśnie przeróżne.. Jedni słyszeli odgłosy podobne do samolotu, ale byli rownież tacy co nic nie usłyszeli. Tak samo przecznosc zdań co do wielkości i oświetlenia obiektu.. Wiec mało kto wie ile prawdy w tym jest..
W Area 51 i nie tylko produkują i krzyżują od lat "ufoludkowe" stwory w roli głównej, które bedą miały zagrać rolę jako istoty pozaziemskie Smile to tylko głupi amerykański Bleff,który wprowadzi jak i przygotowywuje ludzkość na wojnę, nie z ufoludkami lecz z Amerykanami..to tylko szatan chce zawładnąć światem. Istoty takie jak Grays-UFO  to wszystko produkcja made in USA.. Ja tez nie przeczę ze nie jesteśmy sami w wszechświecie ale tych bzdur typu "pojawiam się i znikam" jest tego coraz to częściej.. Wprowadzać ludzkość w błąd po przez rożnego typu manipulacje to tylko amerykance są do tego zdolni. Amis grają tylko święte krowy a robią wszystko ładnie za naszymi plecami. potwory!! Sypią już wszędzie na całym świecie chemiczne środki, trują wszystko i wszystkich po trochu.. cicha wojna już od dawna trwa,jeszcze trochę i przyjdzie ostateczny finał.. .niszczą trują i mordują ludzkość,wytępiają zwierzęta, zanieczyscili naszą ziemie, ile się dzieje złego i ile złego jeszcze musi się stać ... a ten zasrany kraj nie zaprzestanie..
Bóg rychliwy ale sprawiedliwy..i tez na nich przyjdzie pora.

Portret użytkownika Xara

Nikt nic nie wymysla, policja

Nikt nic nie wymysla, policja kryminalna wszczela sledztwo, czy to nie byla jedna z popularynch zabawek ale nawet w wywiadzie mówiono, ze by nie wytrzymala wiatru. Oficjalnie jest to UFO. Troche sie wkurzylam, codziennie patrze na niebo i nic nie ma, raz nie patrze i UFO jest.

Portret użytkownika d

jeden z patroli widział

jeden z patroli widział podejrzany obiekt gdy przelatywał na niebie. Na jego spotkanie wysłano nawet policyjny helikopter, ale nie odnalazł jego śladów.
 
czyli: od kiedy to patrole policji przelatują po niebie; no i od kiedy to policja zbiera ślady z powietrza Lol
typowe dla policji ROFL
 

Portret użytkownika Kruczysko

Na bank juz wiedza z czym się

Na bank juz wiedza z czym się zderzył samolocik
Tak jak na drogach podczas kolizji kiedy sprawca daje noge mozna po uderzeniu określic rodzaj autka, lakier i wiele innych rzeczy tak więc w tym przypadku na bank we wgniecionym jak to ładnie Baca ujął błotniku również pozostały jakies ślady obiektu z którym samolocik się pocałował. Co to było wiedzą tylko służby chińskie. Może Lampion :D?
Pozdrawiam
Kruk

Portret użytkownika baca

Skoro to się stało w

Skoro to się stało w okolicach Heathrow to raczej na pewno jakiś Anglik na pokladzie szarpał się z klamką aby wejść do kabiny pilotów... i chyba udałoby mu się to gdyby nie pomylił pięter...
z uszkodzeń wynika że miał skubany bardzo silną rękę...  jeśli nie naderwał sobie ścięgień i dalej jest w formie to jedno klepnięcie powinno wyprostować ten błotnik...

Portret użytkownika Rasta4Peace

Czym byłby ten portal gdyby

Czym byłby ten portal gdyby nie twoje żałosno-cyniczne komentarze zapewne po wczesniejszym zakrapianiu.  Człowiek szuka jakiś sensownych komentarzy,  może jakiś racjonalnnych teorii na dany temat, a non stop napotyka się twój durnowaty avatar z równie znaczącymi komentarzami.
Słuchaj może załóż sobie własną strone internetową gdzie będziesz wstawiał codzien swoje wielce powsciągliwe komentarze i zakrapiane przemyslenia, a wraz z tobą zniknie twój fan klubik (sądze że sam się czasem komentujesz ale to tylko teoria), ah przepraszam wtedy nikt by cię nie czytał jesteś jak taki forumowy pasożytniczek musisz żerować na innym portalu aby przeżyć aby dowartościować swoje nic nie znaczące bytowanie na tym bacowym światku.
 
Na miejscu administratora dawno wstawiłbym opcje "ukryj komentarze tego urzytkownika" lecz coraz częsciej zauważam że twoje komentarze służą do rozwijania forum niestety metodą prowokacji i prawdopodobnie pijackich odzywek bo kto ci tam wie co ty ćpiesz czy pijesz.
Nie pozdrawiam i w ogóle sio mi z oczu bo aż mdli mnie na samą myśl o takim charakterku jak ty.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika baca

nie czytaj moich postów to

nie czytaj moich postów to twoje życie nie będą wypełniać mdłości i napady złości...
jak jakiś alkoholik sam sobie kaleczysz mózg a pretensje kierujesz do całego świata tylko nie do siebie...
nie czytaj moich postów - to grozi inteligencją!
to chyba tyle... mam nadzieję że pomogłem i ta metoda pozwoli ci jakoś przetrwać do czasu aż zostaniesz administratorem i wstawisz opcję...

Portret użytkownika b@ron

a tobie

a tobie co??? Rasta4Peace...tu nie ma co dyskutować ,czy komentarze coniektórych są "żałosno-cyniczne"...mało tego , nie ma co szukać "sensownych komentarzy"...żeby nie było, jak chcesz zawstydzić bacę ,to napisz komentarz "nieżałosno- niecyniczny" taki co to "zasłoni" jego komentarze ...z dużym prawdopodobieństwem dokopiesz wtedy bacy ,a bedzie to widać dokładnie ,bo avatar bacy ,powinien się delikatnie zarumienić...piszę ci to ,bo po przeczytaniu twojego komenta ,nasuneło mi się pytanie , dlaczego niby baca nie może według ciebie ,pisać "żałosno- cynicznych" komentarzy...a tobie wolno???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj