Seria kręgów w zbożu na polach Anglii i Francji

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector

Sezon na kręgi w zbożu rozpoczął się już na dobre. W ciągu zaledwie kilku dni media społecznościowe donosiły o kolejnych nowych piktogramach jakie pojawiały się na polach w Wielkiej Brytanii oraz  Francji. W ciągu kilku dni zgłoszono cztery takie formacje 

 

Cała seria rozpoczęła się 26 maja od kręgu z południa Wielkiej Brytanii. Zdaniem internautów formacja ma przedstawiać anioła miłości, na co mają wskazywać skrzydła umiejscowione po bokach figury jak i symbol serca oraz okrąg mający pełnić funkcję głowy.

Był to zaledwie początek, a już 30 maja, krąg przedstawiający symbol Yin-Yang został zgłoszony w hrabstwie Wiltshire. Tego samego dnia inny krąg uwieczniający coś w rodzaju planety i księżyca, został zauważony we francuskim miasteczku Lauragais.

Całą serię, wieńczy ostatnia obserwacja z hrabstwa Dorset w Wielkiej Brytanii. Jest to bez wątpienia najbardziej skomplikowana formacja pzypominająca labirynt bądź też stylizowane przedstawienie jakiegoś kwiatu. Zdjęcia wszystkich dotychczasowych kręgów są dostępne na stronie cropcircleconnector.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj